PDA

View Full Version : кога трябва да се обадя?



vqra_
05-12-2008, 08:39
Вчера излязох за трети път с едно момче.Той ме попита какво ще правя утре(т.е. днес) и аз му казах,че нямам планове,но въпреки това не ми предложи да излезем.Послед преди да се разделим пак ме попита дали ще съм заета,и каза че няма да ми звъни да ме притеснява,аз ако искам да му се обадя да се видим(досега все той ме беше канил на срещите).И сега ми е суперстранно,понеже досега винаги момчетата са ме търсили(аз съм им званяла да се видим само след като сме тръгвали,а ние с него все още не сме гаджета).Чудя се кога да му се обадя.Не искам да си помисли,че не държа да се видим,ако не му званна днес,при положение,че му казах и двата пъти,че ще съм свободна.Но не искам и да си помисли,че съм му много навита и в кърпа вързана,ако му звънна веднага щом е казал,а не искам и да го лъжа,че ми е излязла работа за днес,кофти ми е и да чака да се обадя,а аз да не му звънна...обърках се.Според вас днес или утре е най-добре да му се обадя?

kato` limonche
05-12-2008, 08:47
Днес :). Ако момчето те харесва, ще му стане много приятно, че го търсиш. Стига с тази игра на котка и мишка- той ли ще ме прецака, или аз него. Да го даваме за мига :-P.

shanty_loop
05-12-2008, 09:07
Днес :). Ако момчето те харесва, ще му стане много приятно, че го търсиш. Стига с тази игра на котка и мишка- той ли ще ме прецака, или аз него. Да го даваме за мига :-P.
+1 :):):)

MiMcHeToOo
05-12-2008, 09:10
Обади му се днес. Кво толкова. Ако се харесвате начи сичко е ок :)

Sladinka_f
05-12-2008, 10:48
Днес :). Ако момчето те харесва, ще му стане много приятно, че го търсиш. Стига с тази игра на котка и мишка- той ли ще ме прецака, или аз него. Да го даваме за мига :-P.


:)

Chacho
05-12-2008, 11:02
По-добре му звънни утре.Ще имаш достатъчно възможности по друг начин да му се обадиш.Според мен той на теб е в кърпа вързан и можеш да показваш частичката недостъпност когато на живо, а не като отлагаш среща.Все пак не прекалявай със звъненето.Правило си е той да те търси, ти просто правиш изключение сега.Приятно прекарване ;)

mese4ka
05-12-2008, 12:42
Днес :). Ако момчето те харесва, ще му стане много приятно, че го търсиш. Стига с тази игра на котка и мишка- той ли ще ме прецака, или аз него. Да го даваме за мига :-P.


:) +1 аз съм за днес :)

BWald0rf
05-12-2008, 12:47
Днес :). Ако момчето те харесва, ще му стане много приятно, че го търсиш. Стига с тази игра на котка и мишка- той ли ще ме прецака, или аз него. Да го даваме за мига :-P.
+1

Ivalinka
05-12-2008, 12:50
аз пък съм за утре,ама както решиш :)

krem4et0
05-12-2008, 12:58
Обади се днес. Няма защо да го отлагаш. Ако ви е писано, какво значение има?

MaLkaTa_LaDy
05-12-2008, 13:19
Ако правилно съм разбрала, значи си мислиш, че ще те помисли за много лесна, ако го поканиш пак да излезете... Ами тогава му звънни днес, да се уговорите за утре. :P

natalitoo
05-12-2008, 13:58
Днес :). Ако момчето те харесва, ще му стане много приятно, че го търсиш. Стига с тази игра на котка и мишка- той ли ще ме прецака, или аз него. Да го даваме за мига :-P.

+1 .. обаждай се .. какво чакаш

fuck_me_pls
05-12-2008, 14:06
Според мен днес е най-добре..не чакай !!

parkourgirlss
05-12-2008, 14:07
ami ... sidurna li si 4e mu ima6 telefonniq nomer :D nikade ne spomena da ti go e iskal ili ti negoviq :P :D bazikam se ... estestveno az bih mu se obadila ;) kakvo 4aka6?? ti si :) USPEH :)