PDA

View Full Version : Не сме правили секс с месеци



mishleto___
05-12-2008, 13:25
Здравейте. Имам проблем с приятеля ми. Ходим от почти 4 години и вече не правим секс с месеци. Той е на 36 а аз съм на 18. Незнам какво да правя и реших да ви пиша. Просто незнам каква е причината. Дали има друга... ! Или вече му е омръзнало да спи с мен... ? Дали аз не го вазбуждам вече... ? Просто не мога да си го обесня. А и знаете как е. Всеки има нужди от секс и никой няма да отрече. Моля ви ако можете ми помогнете да разбера какво става :(

т.7
krem4et0

Jeuelle
05-12-2008, 13:32
Ами според мен си е намерил друга.
Разликата във възрастта си е казала думата.
Не можеш да очакваш зрял мъж да бъде с една 18 годишна тийнеджърка.
Омръзнала си му просто.
Явно иска вече нещо сериозно.

MinimalTrip
05-12-2008, 13:32
еми извиняваи не съм много компетентен, но наи-малкото което забелязвам е 4е тои е с 18 години по-голям от теб и не разбирам защо да не иска да го правите.

Chacho
05-12-2008, 13:54
Ако правите по 134 пъти секс на седмица, той е на 36 и може да е решил, че не му е нужно това в ежедневието. Да има и такива мъже, wtf... Но нека не те залъгвам, това е 1% шанс, 99% е шанса да е заради разликата в годините. Може да живее с представа за теб, че си по-зряла за възрастта си. В следствие, ако си се доказала обратно на това - може наистина да му е омръзнало с теб. Според мен няма смисъл от връзката, ако е такъв случая, защото тя ще е повече баща - дъщеря отколкот мъж-жена. Пък може и друга да си е намерил. 18 годишния дух е много по различен от този на 36 годишния мъж. 36 не е много, но не е и малко. Не мисля, че съм в състояние да сложа в думи отговора, по-скоро ти ще го почувстваш.. сега или на по-късен етап от живота ти. Пък и аз не съм достатъчно зрял, че да мога да преценя вярно ситуацията. Не обичам да давам това за съвет, но поговорете. Големи хора сте, мисля че сте в състояние да решите проблема с разговор.

life.hates.me
05-12-2008, 14:05
Значи, когато си била на 14 той е бил на 32 ?! Ммм .. Не, че ти се карам, ама ТИ НОРМАЛНА ЛИ СИ ?! :-x " Приятелят ти " може да ти е баща .. Помисли малко ..

erma
05-12-2008, 14:14
Най-добре говори с него..така ще си изясните нешата...ние тук може да си говорим колкото си искаме...а всъщност от колко време не сте правили секс?

marina star
05-12-2008, 14:30
Ами според мен си е намерил друга.
Разликата във възрастта си е казала думата.
Не можеш да очакваш зрял мъж да бъде с една 18 годишна тийнеджърка.
Омръзнала си му просто.
Явно иска вече нещо сериозно.

i az tova iskah da kaja!!!!

comics
05-12-2008, 14:42
ти какво очакваш ? Пък и може да има проблеми с "вдигането на самолета" Знам ли го, може пък да е пипнал нещо 0т няк0я и да не иска да те зарази хах т0лкова мн причини може да се намерят.
Той лично на теб какво ти каза?

mishleto___
05-12-2008, 17:26
Erma: В същтност не сме правили секс от 2 месеца а предния път преди 3 месеца и така нататък. Аз просро съм много обуркана. Не ме обвинявайте за разликата в годините ни,защото не знаете какво е. Но да се върнем на темата. Не вярвам че ми изневерява. Просто почивните дни сме постоянно заедно а ако имаше нещо щеше да има смс-и,обаждания и мисля че щеше да си проличи. Оффф незнам .... Много съм объркана :lol:

Bitcomet
05-12-2008, 17:30
Здравейте. Имам проблем с приятеля ми. Ходим от почти 4 години и вече не правим секс с месеци. Той е на 36 а аз съм на 18. Незнам какво да правя и реших да ви пиша. Просто незнам каква е причината. Дали има друга... ! Или вече му е омръзнало да спи с мен... ? Дали аз не го вазбуждам вече... ? Просто не мога да си го обесня. А и знаете как е. Всеки има нужди от секс и никой няма да отрече. Моля ви ако можете ми помогнете да разбера какво става :(

Само едно ще кажа... Когато си била на 14 тои е бил на 32 ... Ебах му майката ? Кво става с този народ бе? Педофили всекакви се родиха :-x

slaveto1989
05-12-2008, 18:31
Здравейте. Имам проблем с приятеля ми. Ходим от почти 4 години и вече не правим секс с месеци. Той е на 36 а аз съм на 18. Незнам какво да правя и реших да ви пиша. Просто незнам каква е причината. Дали има друга... ! Или вече му е омръзнало да спи с мен... ? Дали аз не го вазбуждам вече... ? Просто не мога да си го обесня. А и знаете как е. Всеки има нужди от секс и никой няма да отрече. Моля ви ако можете ми помогнете да разбера какво става :(
emi pri4inite moje da sa mn,moje da si mu tesni4ka,moje emocionalno da si mu omruznala,moje fizi4eski da si mu pmruznala,awe q si namei nqkoi po na ``krehka`` vuzrast 8) ti kato si 22 toi 6e e na 40 :x

beb4eto0o
05-12-2008, 19:49
Здравейте. Имам проблем с приятеля ми. Ходим от почти 4 години и вече не правим секс с месеци. Той е на 36 а аз съм на 18. Незнам какво да правя и реших да ви пиша. Просто незнам каква е причината. Дали има друга... ! Или вече му е омръзнало да спи с мен... ? Дали аз не го вазбуждам вече... ? Просто не мога да си го обесня. А и знаете как е. Всеки има нужди от секс и никой няма да отрече. Моля ви ако можете ми помогнете да разбера какво става :(
emi pri4inite moje da sa mn,moje da si mu tesni4ka,moje emocionalno da si mu omruznala,moje fizi4eski da si mu pmruznala,awe q si namei nqkoi po na ``krehka`` vuzrast 8) ti kato si 22 toi 6e e na 40 :x
ti kato si 22 toi 6e e na 40 :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol:
omraznalo my e zabavlenietoo s teb xaxaxa

cMon
05-12-2008, 19:52
еми едва ли ако някои стане на 40 не би мечтал за някоя 22 год мацка .......... може вече тои да не може хммм да се справя с хмм 'издигането на самолета'.......

kirkolevka_love
05-12-2008, 20:34
Според мен можеш да намериш най-точният отговор като си поприказваш с него.Ние тука може да се чудим..Но точният отговор той ше ти го даде!Късмет! :-) :-)

MaKiNgMeCraZy
05-13-2008, 13:11
Erma: В същтност не сме правили секс от 2 месеца а предния път преди 3 месеца и така нататък. Аз просро съм много обуркана. Не ме обвинявайте за разликата в годините ни,защото не знаете какво е. Но да се върнем на темата. Не вярвам че ми изневерява. Просто почивните дни сме постоянно заедно а ако имаше нещо щеше да има смс-и,обаждания и мисля че щеше да си проличи. Оффф незнам .... Много съм объркана :lol:


Само почивните дни ли сте постоянно заедно?! Ако е това - обяснява се всичко.Много ясно, че ти няма да знаеш за смс-ите и обажданята, защото те ще бъдат изтривани и въпросната жена, с която според мен те заменя, е предупредена да не му звъни почивните дни и др. такива.Мисля, че просто има друга и ти си му ей така ако остане на сухо... А за проличаването - не винаги си проличава ;) И докато не го хванеш в крачка не мисля, че ще разбереш истината.На толкова години мъж ме съмнява да не успее да те излъже ако го питаш защо не правите секс ;) Така че скъпа започваи да се готвиш да се разделите .. защото според мен т'ва ще се случи многоооо скоро

hottie
05-13-2008, 13:13
е вие като сте от 4 години не разговаряте ли за това?? Иначе разнообразете секса и ако пак не иска значи връзката ви сериозно куца.

Pepy
05-13-2008, 14:01
Erma: В същтност не сме правили секс от 2 месеца а предния път преди 3 месеца и така нататък. Аз просро съм много обуркана. Не ме обвинявайте за разликата в годините ни,защото не знаете какво е. Но да се върнем на темата. Не вярвам че ми изневерява. Просто почивните дни сме постоянно заедно а ако имаше нещо щеше да има смс-и,обаждания и мисля че щеше да си проличи. Оффф незнам .... Много съм объркана :lol:


Само почивните дни ли сте постоянно заедно?! Ако е това - обяснява се всичко.Много ясно, че ти няма да знаеш за смс-ите и обажданята, защото те ще бъдат изтривани и въпросната жена, с която според мен те заменя, е предупредена да не му звъни почивните дни и др. такива.Мисля, че просто има друга и ти си му ей така ако остане на сухо... А за проличаването - не винаги си проличава ;) И докато не го хванеш в крачка не мисля, че ще разбереш истината.На толкова години мъж ме съмнява да не успее да те излъже ако го питаш защо не правите секс ;) Така че скъпа започваи да се готвиш да се разделите .. защото според мен т'ва ще се случи многоооо скоро


+1 :?

ubuntu
05-13-2008, 14:17
Той е на 36 .... явно се е заразил с птичи грип и патката му започва да умира малко по малко ... ;) и за да не се изложи ала бала .. ама може и нещо по свежо на 13-14 годинки да си е намерил ;)

mishleto___
05-13-2008, 14:20
Не съм казала че само почивните дни сме заедно. Казах че почивните дни сме неразделни а през останалите всяка вечер сме заедно.А за през деня няма как защото той има свой бизнес и не може да е постоянно с мен. Незнам може би просто не ми се иска да ви вярвам че иман друга. Аз съм говорила с него за това защо не спим. Просто и двамата сме в постоянни нерви и може би не му е до това. Незнам... :( Пък и човек който ти се кълне в най святото си че няма друга и че иска само теб нен вярвам да е лъжец... :oops:

krem4et0
05-13-2008, 14:31
Няма да кометирам факта, че като сте започнали връзката си, той е бил на 32, а ти още детенце. Това си е жива педофилия и е подсъдимо(ако си била малко под 14 де).

Ще се съсредоточа върху проблема ти. Възможно е да е уморен, да има големи проблеми, да е в постоянен стрес и всичко живо да го дразни. Тоава оправдава липсата на секс, но не и толкова трайна и системна. Напрежението и нервите не са достатъчна причина да не любиш любимия си човек с месеци. Всички тук сме ангажирани, половинките ни също, много от нас учат и работят и пак намират време поне няколко пъти седмично да се отдадат на ласки с любимия. Липсата на време явно не е причина. Причината е липсата на тръпка и на привличане мжду вас. Съжалявам, но тръпката явно е изчезнала. А изчезн ли това, сре ли да те привлича партньор ти, секс много ясно, че няма да има.
Най-добре обмисли това. Наличето на друга жена не е причина да не правите секс. дори и да изневерява 1 мъж, пак може да прави секс с приятелката си, ако тя го привлича. Явно ти просто вече не го привличаш толкова.

ironi_sky
05-13-2008, 14:43
Няма да кометирам факта, че като сте започнали връзката си, той е бил на 32, а ти още детенце. Това си е жива педофилия и е подсъдимо(ако си била малко под 14 де).

Ще се съсредоточа върху проблема ти. Възможно е да е уморен, да има големи проблеми, да е в постоянен стрес и всичко живо да го дразни. Тоава оправдава липсата на секс, но не и толкова трайна и системна. Напрежението и нервите не са достатъчна причина да не любиш любимия си човек с месеци. Всички тук сме ангажирани, половинките ни също, много от нас учат и работят и пак намират време поне няколко пъти седмично да се отдадат на ласки с любимия. Липсата на време явно не е причина. Причината е липсата на тръпка и на привличане мжду вас. Съжалявам, но тръпката явно е изчезнала. А изчезн ли това, сре ли да те привлича партньор ти, секс много ясно, че няма да има.
Най-добре обмисли това. Наличето на друга жена не е причина да не правите секс. дори и да изневерява 1 мъж, пак може да прави секс с приятелката си, ако тя го привлича. Явно ти просто вече не го привличаш толкова.

Много добре казано.
Иначе има много отчаяни варианти да се опиташ да върнеш желанието му за секс и въобще привличането. Секси дрешки, ароматни свещи, вечеря на основата на афродизиаци, нова прическа, високи токчета ако щеш, секси грим, дори извън спалнята. Като жена винаги трябва да изглеждаш красива и секси, не позволявай умората и психическата натовареност да ти попречат да съблазниш твоя човек. А конкретно за секса, разговорите на тази тема можеш да ги насочиш в посока експериментиране. Дори да си от най-консервативните в тази област (или той), все пак за този проблем трябва да ползваш тежката артилерия. На 18 години си, с възрастен мъж, предполагам имаж нужния опит и разбиране :) Хайде пиши ако се случи нещо интересно :)

gPa3HuTeJl
05-13-2008, 14:53
Ебе вие наред ли сте бе, братче.
Тоя човек може да баща да ти мине.. :x

amatorium
05-13-2008, 15:46
Slojen kazus. A prez sedmitsata toi sus jena si i deteto li e? 8-) Nai-veroqtno prosto si mu pisnala veche. Az ako bqh na 36 ne vijdam druga prichina da ne iskam da plushtq neshto mlado i sochno... ili puk jena mu go e hvanala i go muchi s tochilka v duparata i toi nqma jelanie za sex prez pochivnite dni. :lol:

Moje i da sum se oburkal. Moje da si ostarqla veche za nego. Vse pak toi kato e bil na 32 i ste trugnali ti si bila na 14 - mlado i svejo gadje.

slaveto1989
05-13-2008, 16:51
Здравейте. Имам проблем с приятеля ми. Ходим от почти 4 години и вече не правим секс с месеци. Той е на 36 а аз съм на 18. Незнам какво да правя и реших да ви пиша. Просто незнам каква е причината. Дали има друга... ! Или вече му е омръзнало да спи с мен... ? Дали аз не го вазбуждам вече... ? Просто не мога да си го обесня. А и знаете как е. Всеки има нужди от секс и никой няма да отрече. Моля ви ако можете ми помогнете да разбера какво става :(

т.7
krem4et0
+ tva toi e na takava vuzrast 4e ve4e iska deca semeistvo ,a ti kakvo na 18 da dundurka6 bebeta li :razz:

mishleto___
05-13-2008, 17:03
Той не е женен и няма деца. И много добре знам че иска деца, а аз мога даму ги дам.Пък и защо не ! Важното е да си готов. Не е важна възрастта според мен !

mishleto___
05-13-2008, 17:08
Пък и повечеро хора които са дали мнение не ми помагат а м упрекват а аз не искам това. аз се обурнах към вас с мисълта че може да ми дадете съвет а не да ме опреквате че той бил на 36,че можел да ми бъде баща и какво ли още не. Мисля че всеки си има право на мнение и на избор. Аз съм си избрала да бъда с него и това е. Просто виждам че нещата от към интимната страна не са добре и се обърнах за помощ не за упрек !

Made_of_Pain
05-13-2008, 18:49
А упрек относно неграмотност ... понасяш ли?

Като си четири години с него, като сте си толкова близки, деца си щяла да му раждаш всеки ден сте били заедно и още не знам си какво там... ПИТАЙ СИ ГО, мама му стара!
Седнала си да питаш някакви напълно непознати хора, без да изясняваш цялата гледка, а дядо ти, с който си от 4 години не го питаш...

lwsu
05-13-2008, 20:20
Значи, когато си била на 14 той е бил на 32 ?! Ммм .. Не, че ти се карам, ама ТИ НОРМАЛНА ЛИ СИ ?! :-x " Приятелят ти " може да ти е баща .. Помисли малко ..

е да, ама той като е на 132, тя ще е на 114, така че тогава пък все ще са дърти :D , все тая 8)

lwsu
05-13-2008, 20:22
иначе, мисля че си му омръзнала, смени си стила, поведението и целите в живота, пък може и да се оправите ;)

Yanichka
05-13-2008, 20:23
Как ли реагират на тези ти приказки ридителите ти :-D

Made_of_Pain
05-13-2008, 20:24
е да, ама той като е на 132, тя ще е на 114, така че тогава пък все ще са дърти :D , все тая 8)

Това ме разсмя, признавам :lol: :lol: :lol:
Иначе 'говоря' я , защо питаш? :D

UnderMySkin
05-13-2008, 20:25
Ако имаше някой друг 100% нямаше да си с него... Не те съдя, просто трябва да имаш по силна воля и да си кажеш че това не трябва да е така (и преди 4 години е трябвало да си го кажеш) Знам че си свикнала с него но.. потърси нещо друго към което също ще свикнеш!

По темата, според мен няма привличане, тръпка,пеперудки в корема или както искай го наричай. Това е една връзка която преди е била интересна - той ти е бил батко(татко) а ти си била младо парче за него. След 4 години мисля че тази връзка е изчерпана и на него вече не му е интересно...

mishleto___
05-13-2008, 20:29
Благодаря на всички за мненията и съветите ви !

mishleto___
05-19-2008, 15:11
Офф... хора. Чакам си така търпеливо да стане нещо че направо се очудвам на себе си. А сега на всичкото от горе и ми дойде :(( Откачам

find_m3
05-19-2008, 15:43
хах като сте тръгнали ти си била на 14,а той на 32? :razz: :razz: :razz: :razz: ужас.детото е влязъл в критическата :D

dexterssis
05-19-2008, 16:58
Мацка не разбирам...ти деца ли искаш от тоя човек?? и аз съм на 18 и единственото от което се притесняваме с приятеля ми е да не стане някой гаф...и ние се обичаме страшно много ... просто не му е сега времето за деца...ти нямаш ли намерение да учиш? как виждаш бъдещето си? женена за човек с 16 години по-възрастен от теб, без професия, без образование?? знаеш ли че като остарееш малко просто ще те замени с някоя друга??
А що се отнася до това защо не правите секс...честно казано след 4 години и на една възраст да сте може да си омръзнете...пробвай нещо различно...изненадай го...най-малкото пробвай да си земеш някво ново бельо и го пробвайте заедно:) наистина не знам...отидете на почивка някъде за няколко дни... просто направете нещо различно...

MakeMeLaugh
05-19-2008, 20:30
XAxAx, сега усети ли какво те ползвал..
напръскал ти е сливето и вече не си му нужна.. ;)
ше ти дойде някой ден акъла в главата

beb4eto0o
05-21-2008, 18:32
XAxAx, сега усети ли какво те ползвал..
напръскал ти е сливето и вече не си му нужна.. ;)
ше ти дойде някой ден акъла в главата
a maika ti i ba6tata ti kak reagiraha na tazi vraska s 14 godi6noto im momi4ence s 32 godi6niq maj ne sa znaeli mnogo qsno,a sega kakvo mislqt?
PEDOFIL!

panther
05-21-2008, 20:00
Ако продължава така - просто си намери любовник.

Ophelia
05-21-2008, 20:07
Направи си извода той на 36 май каза а ти на 18 естествено,че си е помислил , че щом има теб може да има и по-младичка май малко педофил си пада. Все пак връзката во 100 няма бъдеще.Представи си ти си на 25 искаш дете а той на 41.Детето ви е на 10 а баща му е на 51-52 хич да не го е срам...

LizZz
05-21-2008, 20:54
Поредното заблудено чаве..

LitTlE_BeBsIiI
05-22-2008, 08:21
Omg,omg...a na men 15 godi6nata s 22 go6iniq mi vikahte,4e bil pedofil frenda mi ....

gaberot
05-23-2008, 11:04
Ела при мен! Няма да те оставя на сухо ! :D :D :grin: :grin: :grin: :grin:

x3eme
05-23-2008, 11:10
ne misli6 li 4e ti e vreme da si nameri6 nqkolko na tvoqta vuzrast ili aide da ne e to4no kolkoto teb da re4em na 20,23,24 ama 4ak pa 30 i pove4e.....kade otiva sveta

pathetic
05-23-2008, 11:13
Поредното заблудено чаве..
Ее, кака.

pet_14
05-23-2008, 12:02
Браво браво...Похвално е даже...
ти си на 18 той на 36...идеално...

По темата-амиии разликата в годините си казва думата...Може вече и на "приятеля" ти да не му става оная работа..Абе кат се притесняваш я питай баща ти"тате я ми кажи вие правите ли секс с мама ,щото гаджето ми е на твоите години и искам да разбера що не ме ръга....
Оффф много си зле чесно...Мислех че вече момиче на 18 години има малко акъл в галвата,ама явно не...еееех всеки ден научавам по нещо ново....
Не бе тва е безобразие,педофилия,още кви ли не....
НЯма смисъл...

sexy_sladuranka___
05-23-2008, 13:03
Здравейте. Имам проблем с приятеля ми. Ходим от почти 4 години и вече не правим секс с месеци. Той е на 36 а аз съм на 18. Незнам какво да правя и реших да ви пиша. Просто незнам каква е причината. Дали има друга... ! Или вече му е омръзнало да спи с мен... ? Дали аз не го вазбуждам вече... ? Просто не мога да си го обесня. А и знаете как е. Всеки има нужди от секс и никой няма да отрече. Моля ви ако можете ми помогнете да разбера какво става :(

т.7
krem4et0
Сложи му в сока , водата или кафето испанска муха , струва около 4 лева и има възбуждащ ефект . Ако тогава не те нападне значи има друга . Мухата действа безотказно и се продава в секс шоповете :)

hgfh
05-23-2008, 13:23
еми извиняваи не съм много компетентен, но наи-малкото което забелязвам е 4е тои е с 18 години по-голям от теб и не разбирам защо да не иска да го правите.

ЪЪЪ... :shock: сестра ми е на 18 а майка ми на 37 абе момиче може и да ти е баща

Kassu
05-23-2008, 13:25
може и нещо по свежо на 13-14 годинки да си е намерил ;)


:razz: :razz: :razz: :razz:

Deliverance
05-23-2008, 13:28
th

glavolomno
05-23-2008, 15:30
Всяка връзка си има своите върхове и своите падения (кризи) разбира се! Само на 17 съм, но мисля, че за годините си съм се научила да преценявам и да разсъждавам трзво! Всеки конкретен случай е много различен! Но преди да започнеш разследване за любовница, просто опитай да поговориш с него и двамата потърсете решние на проблема, ако въобще има такъв! Просто поговорете! Още повече - той е на 36, достатъчно зрял мъж е, от достатъчно време сте заедно и се предполага че за това време сте си изградили някакво доверие един към друг и най-малкото можете да говорите свободно за вас и връзката ви! Дай му шанс да обясни поведението си и НЕжеланието си да правите секс !!!
Пожелавам УСПЕХ !!! :)

mishleto___
05-27-2008, 10:44
Абе какво само ме упреквате ? не съм писала тук за да чуя какъв може да ми бъде и още една камара изродщини. Ако някой ще ми пише да го направи но да ме посъветва,да си каже мнението а не да ме упреква и какво ли още не. На вас ви се струва смешно и незнам какво още но ситуацията въобще не е за смях.

mishleto___
05-28-2008, 09:50
Явно няма да ми помогнете !!! :(

mishleto___
05-28-2008, 09:53
Всяка връзка си има своите върхове и своите падения (кризи) разбира се! Само на 17 съм, но мисля, че за годините си съм се научила да преценявам и да разсъждавам трзво! Всеки конкретен случай е много различен! Но преди да започнеш разследване за любовница, просто опитай да поговориш с него и двамата потърсете решние на проблема, ако въобще има такъв! Просто поговорете! Още повече - той е на 36, достатъчно зрял мъж е, от достатъчно време сте заедно и се предполага че за това време сте си изградили някакво доверие един към друг и най-малкото можете да говорите свободно за вас и връзката ви! Дай му шанс да обясни поведението си и НЕжеланието си да правите секс !!!
Пожелавам УСПЕХ !!! :) Ако си прочела какво съм писалан ще видиш че съм говорила с него и т.н

mishleto___
05-28-2008, 09:55
Приятелят ти " може да ти е баща .. Помисли малко ..

Мда, ако са от циганско семейство - може. Не се притеснявай не съм от циганско семейство !!! Ама ти може да си !

Atula
05-28-2008, 10:41
Отдавна не бях влизала и я виж ти каква тема. Значи, слушай сега: първо той е чичко, а ти момиче на 18. Той буквално си те е взел от малка и те е научил как да се съобразяваш с него, като един вид се е превърнал за теб в единсвеният мъжки образец. Най-вероятно не си била с особено много мъже, ако въобще си била с някого освен с него. Може ли да му омръзне 18 годишна?!? Имай си самочувствието, момиче! Знаеш ли колко прекрасни момчета- подчертавам момчета има там някъде. Другото- ходите от 4 години и си спечелила правото да му кажеш каквото си искаш и да го питаш каквото поискаш. Вместо да си блъскаш главата седни и му постави въпроса, а най-добре и един ултиматум да бъде по-откровен с теб. Друг въпрос е какво е вашето ходене по характер- официално ли сте заедно или е било все задкулисно? Една неофициална връзка може да продължи с години. Но ти нито си стара, а предполагам не си грозна и гърбава, че да се съобразяваш с това да свириш втора цигулка и да бъдеш на заден план в живота на когото и да било. 8)

жУси
05-28-2008, 11:44
Нито ти е на възраста нито на акъла какво повече искаш даже се изненадвам че е бил с момиче толкова по малко от него . . тоз трябва да не е мн наред

Mirelchetoo14
05-28-2008, 13:12
Направи си извода той на 36 май каза а ти на 18 естествено,че си е помислил , че щом има теб може да има и по-младичка май малко педофил си пада. Все пак връзката во 100 няма бъдеще.Представи си ти си на 25 искаш дете а той на 41.Детето ви е на 10 а баща му е на 51-52 хич да не го е срам...

Чшшшш аз като съм на 15,а баща ми на 60 какво от това?! :x Просто е работил повече години човека за да ме отгледа както подобава :o

Относно авторката...е разкажи как така стана,че на 14 тръгна с такъв голям мъж?! :shock: (не е моя работа да давам оценки,така че само ще попитам)

SkiT
05-28-2008, 13:18
Тука в цялата работа има няква лъжа,но както и дае...
Как няма да правите секс 4 месецаааааааа :lol: ...този те е отебал отвсякъде :razz: ...хвани си някой млада загладена тинейджърска пишка :-P

Rise_Against
05-28-2008, 20:23
ходите от 4 год,което ще рече че ти си била на 14,а той на 32?!?!?! :shock: :shock: :shock:
искам да повърна.... :smt078

blufer_1
05-28-2008, 20:32
намерил си е друга
а и ми се струва малко ненормално ти да си на 14 а той на 32 :smt065

satity
05-29-2008, 06:33
Има 2 варианта:1-да се е фанал с друга просто защото му е омръзнало едно и също и 2-самолета му не ще да излита.Сега ми хрумна че може и да е лепнал няква болест и за тва да не иска.Най-добре си поговори с него.

mishleto___
05-29-2008, 14:45
Ами няма никаква болест защото ако имаше щях да разбера все по някакъв начин. А до това дали връзката ни е сериозна или задколисите както казвате ще ви отговоря че е явна за всички. Просто аз си мисля че може да е друго. Защото не ми се вярва мъж на 36 години да зареже една 18 годишна мадама заради някаква стара калъфка. Той за момента има страшно много проблеми и нерви и се навеждам към мисълта че може и това да оказва някакво влияние. Незнам. Може да е всичко

onlylovenosex
05-29-2008, 15:48
според мене е намерила друга и му е писнал с тебе и мисля че избора ти за партньор за .... е била грешна ГОВОРИ РАЗЛИКАТА НА ГОДИНИТЕ

jjjjjj6363
05-29-2008, 21:05
ima 3 varianta spored men
1.razlikata v godinite(koito pokazva 4e e porasnal)
2.ima druga na negoviq akul 99.9% sum sigormna 4e e tova

3.toi ve4e ne te obi4a i haresva sorka :o

OtherDimension
05-29-2008, 21:12
Ами няма никаква болест защото ако имаше щях да разбера все по някакъв начин. А до това дали връзката ни е сериозна или задколисите както казвате ще ви отговоря че е явна за всички. Просто аз си мисля че може да е друго. Защото не ми се вярва мъж на 36 години да зареже една 18 годишна мадама заради някаква стара калъфка. Той за момента има страшно много проблеми и нерви и се навеждам към мисълта че може и това да оказва някакво влияние. Незнам. Може да е всичко
заради стара калъфка не, ама винаги може да те зареже за друга.. на 16 примерно :)

LetiCherry
05-29-2008, 21:35
Ot koga pravite sex?
Predi kolko 4esto go pravehte? Izvednuj li sprqhte da go pravite? ZAedno li jiveete?
Ti opitvala li si da inicira6 seks, ne da 4aka6 ot nego? Kakvo stava togava, otbluskva li te? Edva li ima muj, koito ako priqtelkata mu doida i zapo4ne da mu pravi oralna lubov bez da go pita ili toi da e napravil purvata kra4ka 6te se durpa...

A govorili li ste na tazi tema, vse pka 4 godini zaedno bi trqbvalo da moje6 da spodeli6 kakvo te trevoji.

mishleto___
05-30-2008, 12:27
Ot koga pravite sex?
Predi kolko 4esto go pravehte? Izvednuj li sprqhte da go pravite? ZAedno li jiveete?
Ti opitvala li si da inicira6 seks, ne da 4aka6 ot nego? Kakvo stava togava, otbluskva li te? Edva li ima muj, koito ako priqtelkata mu doida i zapo4ne da mu pravi oralna lubov bez da go pita ili toi da e napravil purvata kra4ka 6te se durpa...

A govorili li ste na tazi tema, vse pka 4 godini zaedno bi trqbvalo da moje6 da spodeli6 kakvo te trevoji. Преди го правехме поне 2-3 пъти в седмицата,после с времето 1 път и така вече намалява все по -малко и по-малко. Не сме спряли изведнъж. Ами сега на скоро го побутвам тук там и той не стои,започва да се върти на някъде... Не живеем заедно.

ReaLLy_SweeT
05-30-2008, 15:52
Да не говорим че ако връзката ви е 4 годишна ... о господи ти си била на 14 той на 32 .... тцц тцц тцц омръзнала си му

bebeT00
05-30-2008, 16:26
Здравейте. Имам проблем с приятеля ми. Ходим от почти 4 години и вече не правим секс с месеци. Той е на 36 а аз съм на 18. Незнам какво да правя и реших да ви пиша. Просто незнам каква е причината. Дали има друга... ! Или вече му е омръзнало да спи с мен... ? Дали аз не го вазбуждам вече... ? Просто не мога да си го обесня. А и знаете как е. Всеки има нужди от секс и никой няма да отрече. Моля ви ако можете ми помогнете да разбера какво става :(
emi pri4inite moje da sa mn,moje da si mu tesni4ka,moje emocionalno da si mu omruznala,moje fizi4eski da si mu pmruznala,awe q si namei nqkoi po na ``krehka`` vuzrast 8) ti kato si 22 toi 6e e na 40 :x
ti kato si 22 toi 6e e na 40 :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol:
omraznalo my e zabavlenietoo s teb xaxaxa
+1

bebeT00
05-30-2008, 16:26
XAxAx, сега усети ли какво те ползвал..
напръскал ти е сливето и вече не си му нужна.. ;)
ше ти дойде някой ден акъла в главата
a maika ti i ba6tata ti kak reagiraha na tazi vraska s 14 godi6noto im momi4ence s 32 godi6niq maj ne sa znaeli mnogo qsno,a sega kakvo mislqt?
PEDOFIL!
+1

bebeT00
05-30-2008, 16:27
XAxAx, сега усети ли какво те ползвал..
напръскал ти е сливето и вече не си му нужна.. ;)
ше ти дойде някой ден акъла в главата
a maika ti i ba6tata ti kak reagiraha na tazi vraska s 14 godi6noto im momi4ence s 32 godi6niq maj ne sa znaeli mnogo qsno,a sega kakvo mislqt?
PEDOFIL!
+1

bebeT00
05-30-2008, 16:28
Здравейте. Имам проблем с приятеля ми. Ходим от почти 4 години и вече не правим секс с месеци. Той е на 36 а аз съм на 18. Незнам какво да правя и реших да ви пиша. Просто незнам каква е причината. Дали има друга... ! Или вече му е омръзнало да спи с мен... ? Дали аз не го вазбуждам вече... ? Просто не мога да си го обесня. А и знаете как е. Всеки има нужди от секс и никой няма да отрече. Моля ви ако можете ми помогнете да разбера какво става :(
emi pri4inite moje da sa mn,moje da si mu tesni4ka,moje emocionalno da si mu omruznala,moje fizi4eski da si mu pmruznala,awe q si namei nqkoi po na ``krehka`` vuzrast 8) ti kato si 22 toi 6e e na 40 :x
ti kato si 22 toi 6e e na 40 :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol:
omraznalo my e zabavlenietoo s teb xaxaxa
+1

mishleto___
05-31-2008, 12:04
Проблема е там че не се базикам

mishleto___
06-02-2008, 16:25
Защо всички само се подигравате и обиждате а не виждате проблема от същинската му страна. Както виждам и в други теми всеки гледа първо да оплюе някой. Но ако бяхте вие на наше място (говоря за тия дето имат наистина проблеми) нямаше да се подигравате и да говорите така !

FeelMyPain
06-02-2008, 16:28
Сериозен съм...
Ако на него не му се прави секс ела при мен, аз имам желание.Па и съм на 19 по приемливо за тебе...

mishleto___
06-03-2008, 15:54
Сериозен съм...
Ако на него не му се прави секс ела при мен, аз имам желание.Па и съм на 19 по приемливо за тебе... Първо не мисля че ти можеш да ми помогнеш и второ ти ще си последния човек на света с който ще правя секс някога ако ще и на 10 години да си !!!

firesnow
06-03-2008, 16:03
Сериозен съм...
Ако на него не му се прави секс ела при мен, аз имам желание.Па и съм на 19 по приемливо за тебе... Първо не мисля че ти можеш да ми помогнеш и второ ти ще си последния човек на света с който ще правя секс някога ако ще и на 10 години да си !!!

прай са на недостъпна :D :D

mishleto___
06-03-2008, 16:05
Сериозен съм...
Ако на него не му се прави секс ела при мен, аз имам желание.Па и съм на 19 по приемливо за тебе... Първо не мисля че ти можеш да ми помогнеш и второ ти ще си последния човек на света с който ще правя секс някога ако ще и на 10 години да си !!!

прай са на недостъпна :D :D Може би не само се правя. Пък и на теб кой ти е казал нещо че се месиш :P

FeelMyPain
06-03-2008, 16:07
Сериозен съм...
Ако на него не му се прави секс ела при мен, аз имам желание.Па и съм на 19 по приемливо за тебе... Първо не мисля че ти можеш да ми помогнеш и второ ти ще си последния човек на света с който ще правя секс някога ако ще и на 10 години да си !!!

Смятай как ме нахрани :oops:

posssesssed
06-03-2008, 16:07
Сериозен съм...
Ако на него не му се прави секс ела при мен, аз имам желание.Па и съм на 19 по приемливо за тебе... Първо не мисля че ти можеш да ми помогнеш и второ ти ще си последния човек на света с който ще правя секс някога ако ще и на 10 години да си !!!

прай са на недостъпна :D :D Може би не само се правя. Пък и на теб кой ти е казал нещо че се месиш :P
То тва нямаше да е тема ако неможеха другите да се месят ?

firesnow
06-03-2008, 16:09
Сериозен съм...
Ако на него не му се прави секс ела при мен, аз имам желание.Па и съм на 19 по приемливо за тебе... Първо не мисля че ти можеш да ми помогнеш и второ ти ще си последния човек на света с който ще правя секс някога ако ще и на 10 години да си !!!

Смятай как ме нахрани :oops:

не бери грижа аз ща поема в обятията си :D :D

mishleto___
06-03-2008, 16:22
Ок. На тебе няма как да ти откажа :-o

FeelMyPain
06-03-2008, 16:24
Ок. На тебе няма как да ти откажа :-o

Той имаше предвид мене ти къде се буташ :-D

mishleto___
06-03-2008, 16:27
Олеее извинявам се . Аз таман се зарадвах :( :-P

firesnow
06-03-2008, 16:28
Олеее извинявам се . Аз таман се зарадвах :( :-P

другата година..ако слушкаш :D

mishleto___
06-03-2008, 16:33
аз съм много послушна ;)

firesnow
06-03-2008, 16:34
аз съм много послушна ;)

о да всичките така казвате............. :( :? :?

mishleto___
06-03-2008, 16:35
хахах не е вярно :-)

firesnow
06-03-2008, 16:36
хахах не е вярно :-)

не спори с гений 8) 8)

mishleto___
06-03-2008, 16:37
ок айнщайн :oops:

firesnow
06-03-2008, 16:38
ок айнщайн :oops:
тва е знак за съгласие? :P

mishleto___
06-03-2008, 16:40
да :) Мир :razz:

firesnow
06-03-2008, 16:41
да :) Мир :razz:

peace ;]
и win за мен :D

firesnow
06-03-2008, 16:41
1 : 0 :P

mishleto___
06-03-2008, 16:42
аз пък ще споря и казвам че не е така :-x

firesnow
06-03-2008, 16:49
аз пък ще споря и казвам че не е така :-x

too late u lose! :grin:

sladkъ_mackъ
06-03-2008, 17:19
Значи, когато си била на 14 той е бил на 32 ?! Ммм .. Не, че ти се карам, ама ТИ НОРМАЛНА ЛИ СИ ?! :-x " Приятелят ти " може да ти е баща .. Помисли малко .. хм и мен тфа ми се набина очи :D

skandalnata
05-18-2011, 04:04
Мацка не разбирам...ти деца ли искаш от тоя човек?? и аз съм на 18 и единственото от което се притесняваме с приятеля ми е да не стане някой гаф...и ние се обичаме страшно много ... просто не му е сега времето за деца...ти нямаш ли намерение да учиш? как виждаш бъдещето си? женена за човек с 16 години по-възрастен от теб, без професия, без образование?? знаеш ли че като остарееш малко просто ще те замени с някоя друга??
А що се отнася до това защо не правите секс...честно казано след 4 години и на една възраст да сте може да си омръзнете...пробвай нещо различно...изненадай го...най-малкото пробвай да си земеш някво ново бельо и го пробвайте заедно:) наистина не знам...отидете на почивка някъде за няколко дни... просто направете нещо различно...

Хахаха да гo мисли по-бързо,че като се минат още 1/2 години и трябва виагра да използва :D :D :D :D

marin4itu
05-18-2011, 07:18
Темата е от 2008 година!!!

G0odbye
05-18-2011, 07:38
Сори, ама тва си е чиста педофилия. 18 годишна с 36 годишен. Нищо чудно, че не иска да правите секс, иска някой по-опитен и зрял на неговата възраст.

kalpazanka
05-19-2011, 13:43
Аз.