PDA

View Full Version : С тен или бели?!



PinkFloydSound
05-15-2008, 11:23
Ем, искам да ви питам какви хора предпочитате?!
Мургави, с лек тен или бели?
И вие самите какви сте?
Аз съм много бяла, дори наскоро получих определението, че съм бяла като германска пишка. :lol:
Значи въпроса ми е какво е най-добре да няправя?
Да ползвам автобронзант, да ходя на солариум или нещо друго...
Или да си остана тъй...

10х предварително.

DisciplineAndOrder
05-15-2008, 11:26
според мен много бялата кожа е адски красива

t!nchety
05-15-2008, 11:32
Хмм според мен си остани така
Аз също съм много бяла,но си се харесвам така. :)

donkihot
05-15-2008, 11:35
ами...специално си зависи от 4овека в този слу4ай...има хора,които като хванат тен и не ми харесват,а други като-мн ми харесват..строго индивидуално е

BlackWings
05-15-2008, 11:40
Повечето хора искат да са черни да имат тен , аз пък не харесвам черни. Предпочитам бяла нежна кожа. Моята не е много бяла , но не е и много черна и пак си я харесвам. Според мен не ходи на никакви солариуми и глупости. Остани си каквато си.

Pepincetyy
05-15-2008, 11:44
Според мен си остани така.
Аз също съм много бяла,но се харесвам така. :)

Wrathchild
05-15-2008, 11:44
Аз съм също бяла, така си се харесвам и не смятам за нужно да ходя на солариум и да се мажа с автобронзанти. Въпреки че миналата година, когато почернях докато бях на море, се харесвах ужасно много...

PinkFloydSound
05-15-2008, 11:57
Е, да, ама хора! Аз съм супер бяла!
Никога не съм стояла дълго на плаж да се пека! За по няколко минутки, защото кожата ми е адски чувствителна...
То едно, че е бяла, ми и това, че когато слънцето е малко по-силно, направо цялата ми кожа изгаря и става червена!
То вярно солариуми, автобронзанти и др. такива глупости няма да помогнат де...
Благодаря ви за мненията. :P

mishenceto92
05-15-2008, 12:07
Ми аз съм леко мургава обаче една съученичка е много бяла и не се харесва и иска да почернее.На мен лично не ми пука ква е кожата-тъмн или свела.Иначе ако искаш да почернееш или изчакай лятото или си вземи някакъв спрей или нещо друго за почерняване...нз кво друго да те посъветвам.

Briseis
05-15-2008, 12:17
Аз харесвам хора с тен.
Аз самата съм по-матова и много бързо почернявам.
И черна се харесвам адски много :grin:

Luda_do_poluda
05-15-2008, 12:50
Ами да ти кажа според мен е по-добре да ходиш на солариум ,защото първото е ,че няма да можеш да ходиш на плаж или море ...а дори и да ходиш няма да можеш да се печеш и ще ти се налага да купуваш доста скъпи кремове със много висока UV защита ,а от повечето няма ефект .Аз също съм с бяла кожа и без солариум не мога да си позволя удоволствието плаж или море :P

FucKtheSyStem
05-15-2008, 13:58
Аз харесвам хора с тен.
Аз самата съм по-матова и много бързо почернявам.
И черна се харесвам адски много :grin:

+1 :grin:

MoonAngel
05-15-2008, 14:34
И аз съм много бяла и си се харесвам. Не ти препоръчвам солариум защото този тип кожа е много чувствителна и може да получиш най-малко алергия.

st1ka
05-15-2008, 14:44
Аз съм много бяла, по принцип си се харесвам така, но все пак не обичам да ми го натякват. А за теб - по-добре си остани така, колкото по-естествена толкова по-добре!:)

h0t_lipS~anD_kisSes
05-15-2008, 15:02
Ем зависи ... м0же да ти 0тива,а м0же да не ти ... н0 ак0 си решила да хванеш тен, п0 д0бре не изп0лзвай никакви такива измислени пр0дукти за прид0биване на тен или не х0ди на с0лариуми ... п0-д0бре е п0 естествен път да си г0 прид0биеш ...

Cookie_
05-15-2008, 15:07
Аз съм адски бяла и ми бяха казали , че съм като призрак и ако на тъмно загасят лампата ще светя :D Но аз се харесвам ... Не харесвам много много матови хора белите сме по фешъннн ... :P

AutumnTears
05-15-2008, 15:20
az sum mnogo bqla/bleda
taka se haresvam mnogo pove4e otkolkoto s ten
dori i lqtoto sum si taka samo nosa mi po4ervenqva :lol: :lol: :lol:

kateto_sladkata
05-15-2008, 15:22
ami na men ne mi haresvat prekaleno belite hora no v kraina smetka ako taka ti otiva moje i taka da si stoi6 sry za latinicata no ne6to ne moga da premina na kirilica :D

slun4ice_90
05-15-2008, 15:23
Аз харесвам хора с тен.
Аз самата съм по-матова и много бързо почернявам.
И черна се харесвам адски много :grin: I az sum po-matova,mnogo si se haresvam.Mnogo momi4eta,iskat da imat moqt ten,adski sum radostna,4e sum murgava,i slunceto me hva6ta burzo. :grin: :-P Taka,4e haresvam murgavi hora.

snow__queen
05-15-2008, 16:11
аз предпочитам с тен :) Аз зимата ходя на солариум,за да си поддържам тена.Но зависи от човека,както каза някой по-нагоре,аз се харесвам повече с тен :) Не знам защо и особено корема и гърба.Не мога да си сложа блуза с гол корем и да съм бяла,нз защо не ми харесва.Но има хора,които много им отива :)

AliceSw
05-15-2008, 17:23
да си бял е по-оферта...колкото по-бял си, толкова повече и по-ярки цветове ти приличат...в смисъл мога да си позволя да нося всички цветове на дъгата...от цикламено, оранжево, тревно зелено, тюркоазено...всичко, без да ставам яко смешна...пък и на мен от всякакво слънчице ми избиват лунички, което е противно на тъмна кожа...

Cookie_
05-15-2008, 17:27
да си бял е по-оферта...колкото по-бял си, толкова повече и по-ярки цветове ти приличат...в смисъл мога да си позволя да нося всички цветове на дъгата...от цикламено, оранжево, тревно зелено, тюркоазено...всичко, без да ставам яко смешна...пък и на мен от всякакво слънчице ми избиват лунички, което е противно на тъмна кожа...
Много си права ! :) И аз съм по същия начин ... И попринцип си падам по ярките цветове и ще съм като циганка ако бях черна ! :lol:

Qnchety
05-15-2008, 17:28
Аз харесвам хора с тен.
Аз самата съм по-матова и много бързо почернявам.
И черна се харесвам адски много :grin:

И аз така. Няма да ви показвам снимки кфа съм черна през лятото. Че и исках още да почернявам :D

Pedigree
05-15-2008, 18:47
Кефя се на хора с тен, но и бялата кожа си е яка. Не виждам защо трябва да ти е проблем.

Аз съм от тези, с по - бяла кожа.

www
05-15-2008, 19:40
Аз харесвам хора с тен.
Аз самата съм по-матова и много бързо почернявам.
И черна се харесвам адски много :grin:
+1

TopTa
05-15-2008, 19:45
koito kakuvto si e takuv trqbva da si bude spored men! as sum normalno bqla, maja se s kremove koito postepenno mi pravqt mn estestven ten i sum dovolna. ima hora koito stoqt na plaja ili po solariumite i se pekat kato pileta na gril :? a nakraq stavat kato prepe4eni filii i mi e mn sme6no! ne hodi na solarium, ras4itai na kremove i slunceto dokato se rashojda6! mn e gadno da si kato vuglen, da negovorim kolko e vrdno!

i_bleed
05-15-2008, 19:54
аз съм светла и ползвам зиме-лете кремче с фактор на лицето и шията :) , защото едно че изгарям лятото мн лесно и друго че след 10 години искам да изглеждам на реалните си 30, а не на 40. Слънцето може да им отива на някои хора, НО! Момичета пазете се печете се умерено защото след време ще съжалявате

Glezanka
05-15-2008, 20:01
Дойде ли ей тва време ... за къси гащи и поли немога да си гледам белите крака,предпочитам да си имам тен ... лятото де :) ахха иначе не съм от най-белите и аз,бързо почернявам :)

PollyPoi
05-15-2008, 20:13
И моята е много бяла :? слагам си ФДТ и става горе долу добре за пред хора :D

_FaShIoN_
05-15-2008, 20:33
Харесвам повече хората с тен...Аз самата не съм от най-белите и бързо почернявам и адски много си се харесвам черна...А ти какво да направиш...печи се повече... :D обаче преди да отидеш на море и да се опнеш 4 часа на слънце,отиди няколко пъти на солариум,след това малко на басейн,да си подготвиш кожата,защото иначе ще изгориш... :)

o0ps
05-16-2008, 08:05
Кефя се на хора с тен, но и бялата кожа си е яка. Не виждам защо трябва да ти е проблем.
Аз съм от тези, с по - бяла кожа.
+1

hipopotamka
05-16-2008, 12:11
Аз съм с доста бяла кожа..Харесвам се така, щото с тен, косата ми изглежда някак по-светла и приличам на блондинка. I don't want to be blond. :-D

Romance
05-16-2008, 13:23
Обичам кожата си с тен..според мен е красиво.Доста светла съм по принцип,но кожата ми е такава,че почернявам ужасно бързо и 3 дена на морето са ми пре-пре достатъчни..

sodomicdream
05-16-2008, 13:47
аз пък съм с много тъмна кожа и мязам на цинаге :-D
Само че с времето сякаш ми изветля косата и кожата... та сега имам малко по-приемлив цвят.
Ама иначе като малка редовно си ме наричаха циганка, без да има за какво :D
Лично аз харесвам по-тъмнички кожи, но не прекалено. Или ако са ходили на море да са почернели, ама много да се почернели.
А относно твоят проблем по-добре не прави нищо, а разчитай на слънцето. Ако пък искаш да носиш къси поли лятото започни да се мажеш със съответните кремове, защото солариума не е никак полезен.

bibi90
05-16-2008, 13:53
И аз съм много бяла и много се харесвам така,а и по принцип предпочитам бели хора :) На някой обаче лек тен им отива :wink:

enola
05-16-2008, 14:27
Emo Doll : Kakvoto i da napravi6- po hubava nqma da stane6 8-)

Jamalska
05-16-2008, 15:54
Обичам кожата си с тен..според мен е красиво.Доста светла съм по принцип,но кожата ми е такава,че почернявам ужасно бързо и 3 дена на морето са ми пре-пре достатъчни..
И аз.Твърде бяла съм иначе и не се харесвам...и не ми отиват ярки цветове особено заради това.Не че не нося ама лятото за 2-3 дни като почернея или дори из града като ходя с къси панталонки и потник и мн се кефя после с жълтата ризка:)
А са както съм почнала да ходя доста често на палатка край морето и няма къде да се скрия на сянка и не изсветлявам твърде много и зимата.

LovePoisoned
05-16-2008, 16:42
Абе... леко мургавото.. бива. Но не и баш супербял човек, не ме радва особено.. Няма значение за мен.
Аз лично съм си мургавка.. леко де.

mhmhmhmhm
05-16-2008, 17:44
ми аз съм си мургава и повече ми харесват мургавите хора :-P

GbSy
05-16-2008, 18:11
Ами моята е също доста бяла и много чувствителна. Днес например, ме сърбеше крака, почесах се и ми остана червено и в момента ми е червено... Минали са 8 часа и още не е спаднала червенината. Така че не ходи на солариум!

TheNewReligion
05-16-2008, 19:16
Ми , аз лично предпочитам хора с лек тен . Аз винаги съм с тен , независимо кой е сезона . Най-вероятно , защото на море седя минимум 10 дни и на плажа седя по 8 часа ! :lol:

Kurvata
05-16-2008, 19:27
Аз също съм много бяла,направо не се търпя така :( Сега съм решила да ходя на солариум,да съм с тенче за лятото :-) Определено харесвам по-тъмни хора,смятам,че със солариум се постига много по-добър резултат,отколкото с автобронзанти и др.-първо,че не се получава равномерно,а и после цялата съм оранжева :x

Spider4eto
05-16-2008, 20:02
о и аз съм беличка, ам честно казано по се харесвам като почернея лятото 8-)

royal_girl
05-16-2008, 21:06
Ем, искам да ви питам какви хора предпочитате?!
Мургави, с лек тен или бели?
И вие самите какви сте?
Аз съм много бяла, дори наскоро получих определението, че съм бяла като германска пишка. :lol:
Значи въпроса ми е какво е най-добре да няправя?
Да ползвам автобронзант, да ходя на солариум или нещо друго...
Или да си остана тъй...

10х предварително.

няма нищо по-хубаво от естествената красота. щом си толкова бяла (аз също съм) в никакъв случей не ползвай автобронзант,защото може да стане доста зле. просто лятото се излагай повече на слънце,но задължително намазана с мляко за слънце :-)

Deliverance
05-17-2008, 00:30
ut

marina star
05-17-2008, 07:17
i az sam mn bqla no kato cqlo sam svetla taka 4e se haresvam ama naistina sam kato sirene 8-)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-17-2008, 09:27
Ми да кажа какви хора предпочитам според тена-не мога! Не мога да съдя човека по тоя критерии :-D , но са ми по симпатични по загорели батковци :D :D !!! А за това как да хванеш тен - не може само с афтобронзант, защото ако наистина са много бяла кожата ти няма да потъмнее а ще стане жълта! Най-добре да ходиш на солариум и като вече хванеш тен да започнеш да се мажеш с автобронзант!!! Препоръчвам ти този на AVON - в най-новия каталог струва 8,90 лв. :) :)

miss_nelly
05-17-2008, 10:06
И аз съм бяла,но повече се харесвам с лек тен от морето.

VerryBerry
05-17-2008, 10:08
И аз съм беличка,ако ще почрнявам-то съвсем малко..но и нищо не правя по въпроса-така си се харесвам,а от разните автобронзанти не виждам смисъл,тъй като познавам хора,които ги ползват..и те са станали..някак жълти от тях.. :-D

Sunlight-In-Your-Eyes
05-17-2008, 10:10
Аз съм много бяла и лятото придобивам тен чак август месец (което си е лек парадокс, при условие, че живея на морето :D ). Просто първия ден аз с по-нисък фактор от 30 НЕ се мажа, и повече от час и половина не стоя... Една година такова изгаряне си бях докарала, че ме болеше като ходех гола, да не говорим за дрехи и за спане.

GbSy
05-17-2008, 18:19
Emo Doll : Kakvoto i da napravi6- po hubava nqma da stane6 8-)

Tи понеже си цъфнала.

enola
05-17-2008, 19:36
Emo Doll : Kakvoto i da napravi6- po hubava nqma da stane6 8-)

Tи понеже си цъфнала. първо преди не съм казвала,че съм "цъфнала" и второ виждал/а ли си моя и нейна снимка ?

Romance
05-17-2008, 20:41
http://prikachi.com/files/168357y.jpg

http://prikachi.com/users/bian4ica/114y.jpg

къде е разликата ?

mil4eto_
05-18-2008, 14:03
Аз съм много бяла,но целогодишно ходя на солариум и с тен се харесвам в пъти повече. :grin:

cinderellaa
05-18-2008, 14:26
ммммм определено предпочитам хора с тен! :-) :)

PinkFloydSound
05-20-2008, 13:06
http://prikachi.com/files/168357y.jpg

http://prikachi.com/users/bian4ica/114y.jpg

къде е разликата ?
И двете сме грозни, но разликата е там, че поне не съм стигнала до там, че да се снимам в кенеф, налупила "убийствените" цаки за 5 лева...

Presli
05-20-2008, 13:11
Няма значение момче или момиче винаги ми по харесва да с тен :)

babity
05-20-2008, 13:17
аз съм една от най - мургавите (естествено имам в предвид) момичета, които познавам. Краката, лицето, и деколтето ми са сууупер тъмни, обаче корема, бедрата, гъзЪ... белички са си мноо е странно :D :D :D

LofYou
05-20-2008, 13:47
Аз лично съм нещо средно нито мн бяла нито мн мургава ... И според мен не е нуйно да се подлагаш на нищо :-D

silver_moon
05-20-2008, 14:13
аз съм мургава...няма да си сменя цвета на кожата за нищо на света,много си я харесвам...лятото хващам супер тен :D и много рядко изгарям

Komshiikata
05-20-2008, 14:22
На мен ми харесват хора с тен :)

pepita87
05-23-2008, 22:13
S lek ten,a lqtoto iskam da sum mnogo murgavaaa :grin:

AnIcHkAtA
05-23-2008, 22:15
Аз съм мн бяла и зимата не ми пречи ама лятото се пека първо на балкона после на морето :D

GbSy
06-01-2008, 16:02
Emo Doll : Kakvoto i da napravi6- po hubava nqma da stane6 8-)

Tи понеже си цъфнала. първо преди не съм казвала,че съм "цъфнала" и второ виждал/а ли си моя и нейна снимка ?

Ами ти всеки път слагаш снимка на различно момиче и аз не знам как изглеждаш :lol: ... И какво, защо си мислиш, че си по-хубава? Голямо самочувствие имаш, ама не знам кой ти е внушил, че трябва да парадираш с това, което имаш. Емо Дол не е грозна, може да не е типичната кифла, вафла и т.н., но има свой стил, което е най-важното. И поне не е стигнала дотам, да пита хората как да си направи косата... :?

SunSmile
06-01-2008, 16:24
Аз съм с много бяла кожа и много си я харесвам. от скоро започнах да си правя плажчета, за да подготвя кожата си за морето след месец и за да не ставам червена на рак после. По принцип харесвам бели хора с лек златист тен :)

adizitk1
06-01-2008, 16:29
аз съм с леко мургава кожа,най-мн харесвам мн белите кожи,а ти най-добре си остани така

4y4u_g
06-01-2008, 16:35
И аз съм бяла,ама предпочитам хора с лек тен.Нито много черни ,нито некви бели ...мулати най-добре :)

the_best_f
06-01-2008, 16:41
Бъди си естествена! И аз съм доста беличка, но така си се харесвам! И аз преди обмислях идеята с автобронзанта, но се отказах. Все пак ти си решаваш. :)

Jessika_MG
06-01-2008, 17:50
Остани си бяла, ще почернееш малко от слънцето :)
Аз направих глупостта да отида 1 път на солариум. Ефекта беше, че цял дне ме сърбя кожата :( ама кой ми е виновен .. нали трябваше да пробвам и да се опаря, тъй да се каже. Една съученичка се беше мазала с бронзант или както там се казва. Кожата и стоеше на петна, супер грозно и неестествено. Да ти кажа, радвай се на кожата си. И аз съм много бяла и доста се дразнех, ама като няма какво да правя, ще се харесвам и така :) А иначе обичам хора с малко тен. Има нещо екзотично 8)

WhO's`ThAt`GiRl
06-01-2008, 18:37
Аз харесвам хора с тен.
Аз самата съм по-матова и много бързо почернявам.
И черна се харесвам адски много :grin:

+1 :P

TopSeCreT`
06-01-2008, 18:45
На мен ми харесват хора с тен :)

+1

Madness
06-01-2008, 18:58
Автобронзант...луда ли си.Стой си бяла,пък на плаж мацай мляко с голям фоктор и така.

Иначе обичам чернички (((:

ReBeL
06-01-2008, 19:03
и аз съм беличка и ми е мн яко така :grin: даже искам още по-бяла :-D

NH3
06-01-2008, 19:15
haresvam si beliq cvqt na kojata ma lqtoto po4ernqvam i se 4ustvam kato mangaal :(

PollyPoi
06-01-2008, 19:21
Аз съм бяла и искам тен...кажете нещо което найстина помага за тен,освен солариум...за някакъв лосион ви питам :)

marilyn
06-01-2008, 19:44
Ами от автобронзант на avon една фр стана на петна, казаха че на Dove били хубави но аз не съм ползвала.

А иначе аз съм бяла с сини очи и кестенява коса, а си падам по тъмнички момчета, с мургава кожа и тъмна коса... :grin: