PDA

View Full Version : Блондор?????



peZz
05-16-2008, 14:54
Искам да си изруся космите на ръцете, защото кожата ми е много светла и се виждат. И една приятелка ми каза с блондор или кислородна вода. Обаче аз съм чувала, че като ги изруся и ще станат по-дълги, вярно ли е ? И ако да, има ли нещо друго с което мога да ги изсветля, но да не порастват. :) Мерси предварително.

zahar4et0o0
05-16-2008, 15:09
ne nqma da ti stanat po dylgi az minaloto lqto si gi izrysqwah .. ama sega otid0h na kola maska sporem men ako i otide6 nqma da sgre6i6 :) :P

enola
05-16-2008, 15:22
ne nqma da ti stanat po dylgi az minaloto lqto si gi izrysqwah .. ama sega otid0h na kola maska sporem men ako i otide6 nqma da sgre6i6 :) :P
mnogo li boli i mnogo kosmi li ima6e ?

Zahara
05-16-2008, 15:41
това с блондора не е най-удачната идея. Най-много да не уцелиш пропорцията и да станат оранжеви. Най-добрия вариант е кола-маска, не боли толкова на ръцете колкото и много косми да имаш.

nightelf4e
05-16-2008, 17:27
има вече подобни теми..потърси тука и ще видиш...

Liar
05-16-2008, 17:33
В аптеките и/или козметичните магазини има разни кремове,която са специално направени да да изсветляват космите по тялото.Питайте.

BlackWings
05-17-2008, 12:54
Аз редовно си изрусявам космите по ръцете с Блондор. За мен е най лесното решение , защото не искам да ги махам (боли ме с кола маска :() И като са светлички не се забелязват толкова и съм доволна. само не ви препоръчвам да си го слагате на косата 8-)

plamka
05-17-2008, 13:31
По - добре си ги махни. Аз пробвах с кола маска и довърших с епилатор и болката беше търпима. После се появават едни подутини, които леко сърбят но се махат до 1 час. :)

wertyusa-f
05-17-2008, 16:44
Не, няма да пораснат повече, не си променят структурата след изрусяване.Но мислейки си логично се чудя дали след като ги изрусиш и после хванеш тен, няма ли да се набиват повече на очи тези косъмчета.Ако няма да се излагаш на слънце и си със светла кожа-да, Блондор е решение, но много ще щипе и е възможно да се обринеш.Неприятно е, но зависи от кожата и блондора.Лентичките кола-маска на Вийт и подобни също са решение, но според мен след това при поникванто се получава много кофти =(
Успех!
Regards,