PDA

View Full Version : и Пак сИ хапвАм....



bubenceee
05-16-2008, 19:26
зДраВейтЕ!...почнах да тичам малко и да си правя разни "стягащи упражнение",но все пак трябва да спазвам и някаккъв режим на хранене!...нО при мен проблема е такъв,че нЕмога.НезнаМ дали МИ лиПсва ВолЯ или хъс,но...ПравЯ си аз упажненията и после като видя нещо по-съблазнително и си го хапвам без колебание :( #-o после отивам да бягам и се връщам тотално гладна,че направ0о не издържам и...таАа как мога да излъжа глада..?прОбвах какво ли не . като ми се дояде пия една студена вода,но ефекта не е мно0ого траен :D пробвах и вместо напр да се наблъсквам с някаква мазна храна да изям един плод,но и това не става!!!! имам малко напредък,защото напр.вечер не ям и доста напреднах с упражненията,но с тази храна няма да се разберем :o :-)
БлАгодАря пРедВариТЕлно!!!

krisi_bep
05-16-2008, 19:30
Гладът не е добър начин за отслабване.Тренирай,това е хубаво.Намери си някоя диетка,която ще ти е лесно и приятно да спазваш или просто си наложи и откажи сладкото,тестените изделия и по-калоричните работи.наблягай на плодове и зеленчуци,ще има промяна,а и ти ще се чувстваш добре ;)

Lokum4e
05-16-2008, 20:07
Моят съвет е не да не ядеш, а да спреш сладкото..За 2 месеца смъкнах 5 килограма без никакви усилия (и то мазнина а не ефекта "отивам до тоалетната и отслабвам") А иначе ако си решила да отслабваш с гладуване ... аз например след първия ден не усещам вече глад... а ако не можеш да издържаш,като усетиш че огладняваш направи 20 коремни преси и ще усетиш разликата ;) мн помага :) аиде успех

sw3e7_baby
05-16-2008, 20:24
emi i az taka praeh ei sq 6ti kaja ne6to mn qko moje i pri teb da podeistva
na4i kat izgladnei6 mn ama mn togava si prai6 edno sok4e ot borovinki tolkova e kiselo 4e da ti se dopora6ta povqrvai nema da se seti6 4e si gladna ako nqma6 borovinki zemi limon ama ne mu slagai zahar 4uvala sam 4e kiselinite izgarqt mazninite.................

marina star
05-17-2008, 07:05
Носи жълт конец на възелче със себе си ;) звучи налудничево, обаче действа :)
Носи го навсякъде....това може и тъпо да ви се стори, но действа :)

ako be6e taka dai nqma6e vs da si nosim jalti konci a 6tqhme da se ma4im s dieti

Romance
05-17-2008, 08:08
Стигнала съм до извода,че няма сила,която да м е накара да не ям когато ми се яде..затова и не си правя труда да се лишавам,а си ям доволно.(предималко изядох 6 филии със пастет..)
Та тичай си там,но не се лишавай от храна като ти се яде.

Pepincetyy
05-17-2008, 08:30
Гладът не е добър начин за отслабване.Тренирай,това е хубаво.Намери си някоя диетка,която ще ти е лесно и приятно да спазваш.

sexy_sladuranka___
05-17-2008, 09:33
зДраВейтЕ!...почнах да тичам малко и да си правя разни "стягащи упражнение",но все пак трябва да спазвам и някаккъв режим на хранене!...нО при мен проблема е такъв,че нЕмога.НезнаМ дали МИ лиПсва ВолЯ или хъс,но...ПравЯ си аз упажненията и после като видя нещо по-съблазнително и си го хапвам без колебание :( #-o после отивам да бягам и се връщам тотално гладна,че направ0о не издържам и...таАа как мога да излъжа глада..?прОбвах какво ли не . като ми се дояде пия една студена вода,но ефекта не е мно0ого траен :D пробвах и вместо напр да се наблъсквам с някаква мазна храна да изям един плод,но и това не става!!!! имам малко напредък,защото напр.вечер не ям и доста напреднах с упражненията,но с тази храна няма да се разберем :o :-)
БлАгодАря пРедВариТЕлно!!!
Пробвай като огладнееш да хапваш пилешко или риба :)

bibi90
05-17-2008, 12:13
Абе я си яж!Ся...като си напълняла голяма работа!Веднъж се живее...нима ще се лишаваш от вкусотии :shock:


Да бе и точно щото се живее веднъж,трябва да живеем както ни харесва,момичето щом иска да отслабва явно не се харесва така,а най-важното е тя да се чувства добре.И да ти кажа 100000 пъти по-добре е да се лишиш от това да изядеш някоя "вкусотия" отколкото от това да си обуеш с цялата си самоувереност късата пола или като отидеш на плаж да се чувстваш страхотно,защото си обедена че изглеждаш страхотно.А не да позволяваш на някви си комплекси да ти вгорчават живота,щото не можеш да се сдрържиш да не се тъпчеш с квото не трябва :? 8)

nejnaDROGA
05-17-2008, 12:23
зДраВейтЕ!...почнах да тичам малко и да си правя разни "стягащи упражнение",но все пак трябва да спазвам и някаккъв режим на хранене!...нО при мен проблема е такъв,че нЕмога.НезнаМ дали МИ лиПсва ВолЯ или хъс,но...ПравЯ си аз упажненията и после като видя нещо по-съблазнително и си го хапвам без колебание :( #-o после отивам да бягам и се връщам тотално гладна,че направ0о не издържам и...таАа как мога да излъжа глада..?прОбвах какво ли не . като ми се дояде пия една студена вода,но ефекта не е мно0ого траен :D пробвах и вместо напр да се наблъсквам с някаква мазна храна да изям един плод,но и това не става!!!! имам малко напредък,защото напр.вечер не ям и доста напреднах с упражненията,но с тази храна няма да се разберем :o :-)
БлАгодАря пРедВариТЕлно!!!
Пробвай като огладнееш да хапваш пилешко или риба :)

+1 :) Пилешкото и рибата засищат организма,а и не се напълнява от тях :) Но гледай да не ядеш хляб :) или ако ядеш да е в минимално количество :)

BeBsItO
05-17-2008, 12:32
Аз също съм на диета/ ТИЧАНЕ+лека храна изклучваща хляб и сладко :) това е истината за мен :)

blackreplay
05-17-2008, 13:34
нищо ти непречи не се лишавай от ядене ама не като се прибереш да се наядеш с некви боклуци земи плодове, или овесени ядки с кисело мляко или изяш една купичка плодово или натурално кисело мляко има толкова много варианти хем е полезно хем вкусно забрави секви десерти чипсове тестени изделия банички и т.н.

enola
05-17-2008, 13:37
Абе я си яж!Ся...като си напълняла голяма работа!Веднъж се живее...нима ще се лишаваш от вкусотии :shock:


Да бе и точно щото се живее веднъж,трябва да живеем както ни харесва,момичето щом иска да отслабва явно не се харесва така,а най-важното е тя да се чувства добре.И да ти кажа 100000 пъти по-добре е да се лишиш от това да изядеш някоя "вкусотия" отколкото от това да си обуеш с цялата си самоувереност късата пола или като отидеш на плаж да се чувстваш страхотно,защото си обедена че изглеждаш страхотно.А не да позволяваш на някви си комплекси да ти вгорчават живота,щото не можеш да се сдрържиш да не се тъпчеш с квото не трябва :? 8)
йесссс беее :-)

fiama
05-17-2008, 15:14
Изгради си режим на хранене ине забрявай, че закуската е най-важното от всички хранения. Хапвай си умерено. Избягвай пържено, солено, поограничи тестените храни и сладото. ПОзволявай си отвреме на време малко шоколад, особено натурален. Пий повечко течности- вода, прясно изцедени сокове, чай без захар. Сокът от грейпфрут или чаша вода с изцеден лимон убиват глада. Подходящия хранителен режим, съчетан със спорт ще те доведе до желаните резултати.

bubenceee
05-18-2008, 17:48
благодаря ви много!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-)
сЪветите ще сА ми мн0гО0 поЛезни :) :-)

H8_mE
05-18-2008, 18:51
зДраВейтЕ!...почнах да тичам малко и да си правя разни "стягащи упражнение",но все пак трябва да спазвам и някаккъв режим на хранене!...нО при мен проблема е такъв,че нЕмога.НезнаМ дали МИ лиПсва ВолЯ или хъс,но...ПравЯ си аз упажненията и после като видя нещо по-съблазнително и си го хапвам без колебание :( #-o после отивам да бягам и се връщам тотално гладна,че направ0о не издържам и...таАа как мога да излъжа глада..?прОбвах какво ли не . като ми се дояде пия една студена вода,но ефекта не е мно0ого траен :D пробвах и вместо напр да се наблъсквам с някаква мазна храна да изям един плод,но и това не става!!!! имам малко напредък,защото напр.вечер не ям и доста напреднах с упражненията,но с тази храна няма да се разберем :o :-)
БлАгодАря пРедВариТЕлно!!!

Напълно те разбирам,и аз съм така.Според мен просто стомасите ни са разширени и са свикнали да се засищат с по-голямо количество храна.Опитай се да ядеш поне една седмица по-малко.И ще видиш ,че след това ще започнеш да се засищаш с по-малко! :) Така,че количествата да са нормални и здравословни! :) Също сдъвквай храната си по-добре!И се стегни!Ти имаш воля!Щом успяваш да си тренираш редовно,знчи и с храната можеш да се справиш!Успех! :-)

silver_moon
05-18-2008, 19:04
от началото,когато започнах здравословния си начин на живот непрекъснато мислих за ядене и тогава открих какво да правя като мисля само за чипс или нещо сладко и вредно-открих дъвки орбит без захар :D ...отначало по цял ден дъвчех една дъвка и въобще не мислех за храна.хем устата ми беше заета, хем тая по немски се побъркваше от непрекъснатото дъвчене на дъвка :D :D :D ...след около две седмици зарязах дъвките и осъзнах, че вече и без тях мога...и така вече близо три месеца :grin:

zvezdichkaaa
05-19-2008, 13:12
silver_moon и аз така правя дъвки дъвки и пак дъвки...Все едно отказвам цигарите хаха на същия принцип е.

BeBsItO
05-19-2008, 13:14
predi vreme svalih 10 kg blagodarenie na duvkite :D koito i do den dne6en ne mi izlizat ot ustata de :D