PDA

View Full Version : ЕПИЛАТОР



mackata90
05-18-2008, 09:12
Здравейте!
Не съм много запозната с епилиранито с епилатор и искам да ми дадете малко инфо относно много ли боли, на колко време се епилирате и доволни ми сте от резултата независимо на кое място па тялото!

hottie
05-18-2008, 09:16
Ами аз имам епилатор, но честно казано предпочитам с кола маска , защото космите растат по-бавно и болката е по-малка, тъй като с епилатора космите се откъсват един по един, а с колата маска на веднъж!

miloto_girl_4e
05-18-2008, 09:42
Eпилирам се веднъж седмично, след къпане, защото косъмчетата ми растат по различно време и все има някои, които мъничко са се показали :)
Мен не ме боли, свикнала съм :) А и го правя след баня, защото тогава
порите са се разширили и болката е сведена до минимум :)
Да, доволна съм от резултата :)

vamp
05-18-2008, 09:43
С епилатора боли повече,но става по-гладко,къса ги по-лесно целите и от веднъж,с колата понякога се налага да повториш или не успява да ги откъсне.

Аз съм момче,но предпочитам епилатора.

sexa_na_kompleksa
05-18-2008, 09:46
Ползвам епилатро от година и половина. Болка има само от начало, но много зависи и от това колко ти е чувствителна кожата и дебелината на косъма. Епилирам се веднъж в седмицата и съм доволна. :)

enola
05-18-2008, 09:48
Eпилирам се веднъж седмично, след къпане, защото косъмчетата ми растат по различно време и все има някои, които мъничко са се показали :)
Мен не ме боли, свикнала съм :) А и го правя след баня, защото тогава
порите са се разширили и болката е сведена до минимум :)
Да, доволна съм от резултата :) +1

krisi_bep
05-18-2008, 09:54
Защо пишете,че епилатора къса космите?По принцип той ги изкарва от корена,затова и растат по-бавно.Аз съм доволна,но мен си ме боли,но си търпя,няма как.При всеки е различно,например майка ми,ми казва,че я сърби,когато се епилира :shock:

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-18-2008, 10:24
Мен ме боля само първия път :-D зависи колко са ти дълги косъмчетата, ако са по дълги ще те боли малко повече. С времето се свиква! Мен вече не ме боли! Доволна съм от резултата!

donkihot
05-18-2008, 10:28
amii ako predi tva si se brysnala malko shte te boli,inache ne boli kydeto i da mahash kosmite

sodomicdream
05-18-2008, 10:31
Еми аз съм пробвала всичко, което се сещаш за епилация и депилация...
С изключение на най-скъпите митоди - фото- и лазерна епилация.
Засега съм най-доволна от епилатора. Да, боли, но се свиква а и добре премахва косъмчетата. Аз специално го ползвам само за краката, защото кожата ми е толкова чувствителна, че на други места направо започва да ми кърви. Подмишницата и интимните части -грозно или не ползвам депилиращ крем.

hottie
05-18-2008, 10:37
Да обаче с епилатор те държи седмица - 2, а с кола маска 3-4 седмици... разликата е доста голяма и особено важна за интимните части.

Fantomche
05-18-2008, 11:04
ami az su6to polzvam epilator,dovolna sum oba4e kato ne isdurja ponqkoga iii... 4ak mi e spe6no sq kato go pi6a iz4istvam desniq krak i ve4emi e pisnalo i leviq maham s krem

kalpazanka
05-18-2008, 13:15
Eпилирам се веднъж седмично, след къпане, защото косъмчетата ми растат по различно време и все има някои, които мъничко са се показали :)
Мен не ме боли, свикнала съм :) А и го правя след баня, защото тогава
порите са се разширили и болката е сведена до минимум :)
Да, доволна съм от резултата :)

cinderellaa
05-18-2008, 14:29
само първите пъти боли и то само ако преди да почнеш с епилатора си се бръснала
ползвам го от 2 години и вече съм му свикнала-косъмчетата растат съвсем тънички и дори са светли така че не се забелязват.отнема ми около 20 мин за краката
Моя е на Braun Silk Epil

fiama
05-18-2008, 15:01
Ползвам си епилатор горе-долу веднъж в седмицата. Епилирам се навсякъде без триъгълника, там предпочитам или лентички или бръснене. И да, доволна съм от ефектът, който постигам с епилатора.

TheNewReligion
05-18-2008, 18:42
Мен въобще не ме боли тъй като съм свикнала и кожата ми не е чувствителна , но при всеки е различно .... Логично е да съм доволна тъй като косъмчетата ми растат бавно , пък и епилатора маха и коренчето ! :)

rosencetooo
05-19-2008, 14:44
am za da ne puskam nova tema,6te izpolzvam tazi :)
moje li da mi preporu4ate nqkakvo krem4e za sled epilaciq .. 6toto mnoy me drazni kak se polu4ava sled epilaciqta a iskam da sa mi gladki krakata .... :) :P

PinkRazor
05-19-2008, 14:47
Епилацията боли и е гадна.

the conversation is over.
:/

mirelS
05-19-2008, 15:19
Boli mnogo .. az go imam ot polovin godina i vse oshte me boli,nadqvam se da svikna .. :( inache e braun silk epil even soft

pepsuu
05-21-2008, 17:31
оооххх днес пробвах и направо щях да умрааа..много ме болеше и не можах да издържа :-o

DisciplineAndOrder
05-28-2008, 13:04
оооххх днес пробвах и направо щях да умрааа..много ме болеше и не можах да издържа :-o

преживява се.

rooney_09
07-26-2010, 22:39
Аз попринцип използвам бръсначка и за краката ми отнема 5 минути ама за седмица вече са ми наболи..
Та чух, че от филипс с дисково устройство са много доволни и си купих..
Ама то пък толкова мн боли, че направо не се търпи..
Успях да мина крак и половина за 30 мин о.О..
Неиздържах на болката и продължих с бръсначката..
"Епилирах" се преди къпане..

Моля ви за съвети, защото не знам какво да правя :shock:

П.С: Това мн не прилича на отговор, но се извинявам...

zoreto
07-27-2010, 01:49
rooney_09 ако не извадите стара тема на ви бива :-x

valentinadr
07-27-2010, 07:57
Според мен болката зависи от епилатора.Казвам го от личен опит.Първите четири години се епилирах с Филипс хем голяма болка,хем ефекта не беше дълготраен най-много 3-4 дни.Миналата година си купих Brun silk epil Xpressive 7180 с него е безболезнено и ефекта е 7-10дни

Hristova
07-27-2010, 09:14
Епилирам се един път в седмицата. Болката е търпима, при мен беше само първите два пъти.

rooney_09
07-27-2010, 12:13
Еми мерси, ще се "надъхам" и ще продължавам докато не "свикна" :S