PDA

View Full Version : кола маска



xhuxhu
05-23-2008, 11:59
mi nachi fchera si kupih kola maska... techna i neska reshih da q izprobvam nali namazah se kakto pisheshe i slojh lentichkata i izdarpah rqzko po posoka obratna na rasteja na kosama... no nehsty ne se polu4i.. smisal izobshto ne se mahat kosmite.. za praf pat polzvam kola maska i sam malko indianec :D neshty li en sam napravila pravilno ? pomognete :S

o0ps
05-23-2008, 12:02
mi nachi fchera si kupih kola maska... techna i neska reshih da q izprobvam nali namazah se kakto pisheshe i slojh lentichkata i izdarpah rqzko po posoka obratna na rasteja na kosama... no nehsty ne se polu4i.. smisal izobshto ne se mahat kosmite.. za praf pat polzvam kola maska i sam malko indianec :D neshty li en sam napravila pravilno ? pomognete :S
Ами може да не си дръпнала достатъчно силно, може да не си я затоплила достатъчно, може и самата кола маска да не е хубава. Каква си взе?

xhuxhu
05-23-2008, 12:05
ami techna... takava :D pishi na kutiikata techna kola maska i edni jenski krachka na neq :D

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-23-2008, 12:13
Ami, moge da e bila tvurde zatoplena ili ne dostatuchno topla.. I drugoto, koeto, moge da ne si pritisnala lentata dostatuchno silno kum kraka i zatova kola maskata da ne e prilepnala dobre kum kosumchetata.. Pravi, kakto pishe v uputvaneto, topli q 5 min.. (mai taka beshe) i posle magi , lepi lentata, pritiskai zdravo, ma mn zdravo , izchakai 2 sec da prilepne i posle, ama mn zdravo durpai nagore i rqzko :!: Dano se poluchi, uspeh! :)

xhuxhu
05-23-2008, 12:16
eiiiii mersi mnoooooooogo :*:*:*:*:* dano stane :) a poprincip... moje li da mi prehvalite nqkoq kola maska.. koqto ste polzvali..... i e dobra..

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-23-2008, 12:31
Az bqh mnogo dovolna ot tezi na " Jankar " (kazvat se " Cara ") Vupreki, che sega sum s epilator, ot koito ne sum osobeno dovilna, no kakvo da se pravi.. :? Inache ima na Taky, Strep.. No samo ne se lugi da si vzimash na Veet, ugasni sa.. :? Pone spored men :-D Uspeh :)

xhuxhu
05-23-2008, 12:42
mi da i moita technata e na jankar li tam kak se vika... sq sh probvam :S

haterkata
05-23-2008, 12:44
виж ся...за да се махнат хубаво от корена косъмчетата трябва да са по дълги.ако да речем преди 1-2 седмици си ги махала с епилатор няма как да стане защото не са израстнали достатъчно :smt031

meni18
05-23-2008, 13:56
Аз ползвам същата кола маска като теб и съм много доволна,ефтинка е,а има горе-долу същия задоволяващ ефект и на другите кола маски.Според мен не си изчакала косъмчетата да пораснад достатъчно и за това не се е получило.Иначе за температурата на която я грееш,достатъчно е канче с вода слагаш на печката за 5 минути и след това тубичката вътре.Успех :)

PinkFloydSound
05-23-2008, 14:02
А тва става ли за подмишници? 8-) :razz:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-23-2008, 14:42
Stava, stava:) Samo trqbva da vnimavash, che poslednia put, koito pomnq mn rqzko drupnah i mi se vuzpali kogata, ama kakto i da e:)