PDA

View Full Version : моля, заключете темата



maci
05-23-2008, 22:12
..........

samonervi
05-23-2008, 22:20
Теста отчита евентуална бременност след като ти закъснее.Ходи на лекар.И като правиш секс мисли за последствията :-x

BabyishKisses
05-23-2008, 22:22
Шансът е толкова голям колкото ако е свършил в теб..... :?

maci
05-23-2008, 22:30
е ок де тогава трябва да чакам цял месец да ми доиде (ако ми доиде) и тогава да го правя? чела съм че се отчита още след седмица :-o

samonervi
05-23-2008, 22:32
е ок де тогава трябва да чакам цял месец да ми доиде (ако ми доиде) и тогава да го правя? чела съм че се отчита още след седмица :-o
Отчита се още на първия ден след закъснението е гарантираността на резултата е 99% .Отиди на гинеколог и му кажи какво се е случило

maci
05-23-2008, 22:35
а аз забравих да кажа че преди малко имах розово течение...има ли общо ?

BabyishKisses
05-23-2008, 22:35
Една приятелка си направи тест -> Шуър чек още на следващия ден...
За тази марка съм 70% сигурна че ще покаже резултат без да чакаш до следващия цикъл...

maci
05-23-2008, 22:38
ясно ...ами ще изчакам да стане една седмица и схте се посъветжам и с фармацефтката дали е вярно че може до седмица да отчете :-o

samonervi
05-23-2008, 22:39
http://surecheck.info/vaprosi.php прочети първия коментар :-x Теста отчита след като ти закъснее,ако го направиш преди това показва,че не си бременна,което
е те успокои разбира се,но не отчита с точност

maci
05-23-2008, 22:41
Шансът е толкова голям колкото ако е свършил в теб..... :? е не е същото...нали казват че след цикъл вероятността е за забрееняван е малка? пък и не е свършил ж мен ...в смисал..:инйекцията "не е била пълна...опитвам се да се утеша :booooomb: :?

samonervi
05-23-2008, 22:47
След полов акт момчето трябва да измива половия си орган ти също след което можете пак да правите секс.След като е свършил,но не в теб и по пенисът му е имало "размазани' сперматозоиди ,които във обикновенна среда също продължават да живеят след като пак ти го е вкарал,той е вкарал и тях.Трябвало е да се измие,но явно не е имал време :-D Искаш да се успокоиш,но гледай реално на нещата.Ако искаш само успокоение ще ти кажа "НЕ СИ БРЕМЕННА" ,но ако искаш съвети ще ти кажа "ОТИДИ НА ЛЕКАР" .Тест за бременност на този етап не ти върши работа

maci
05-23-2008, 22:53
oki, mnogo ti blagodarq macka. po ironiq na sadbata, utre mi e bala i v drugi den se zahvashtam. blagodarq oshte vednyj :-)

meni18
05-23-2008, 23:08
Много глупаво и безотговорно от негова страна.Внимавай повече с партньорът,явно не е уведомен за последиците от безумното вкарване :?

kalpazanka
05-24-2008, 10:17
Една приятелка си направи тест -> Шуър чек още на следващия ден...
За тази марка съм 70% сигурна че ще покаже резултат без да чакаш до следващия цикъл...
Напротив! Прави се 2 седмици след рисковия полов акт или на първия ден от закъснението. Така че вероятността тестът да е верен на следващия ден е...нищожна.

BabyishKisses
05-24-2008, 10:23
Една приятелка си направи тест -> Шуър чек още на следващия ден...
За тази марка съм 70% сигурна че ще покаже резултат без да чакаш до следващия цикъл...
Напротив! Прави се 2 седмици след рисковия полов акт или на първия ден от закъснението. Така че вероятността тестът да е верен на следващия ден е...нищожна.
Ами....явно просто е била късметлийка :\

krem4et0
05-24-2008, 11:39
Една приятелка си направи тест -> Шуър чек още на следващия ден...
За тази марка съм 70% сигурна че ще покаже резултат без да чакаш до следващия цикъл...

На следващия ден дори не са се срещнали яйцеклетката със сперматозоида, че и да стане оплождане, вгнездяване в матката, отделяне на хормон....
Тест отчита на 1-вия ден от закъснението или 14 дни след рисковия акт!

beb4eto0o
05-24-2008, 15:15
преди около седмица ми свърши цикъла.преди 3 дена с приятеля ми правихме секс без презерватаив. когато тои свърши(не в мен) си размаза семенната течност по него и ми го вкара.според вас какъв е шансът за бременност и кога най-рано отчита теста за бременност?
parvo se nay4ete koga stava bremennost i posle pravete sex

AnChItOoOo
05-24-2008, 15:25
а аз забравих да кажа че преди малко имах розово течение...има ли общо ?


хахаха розово течение... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

blufer_1
05-24-2008, 18:32
:( веднъж стана нещо такова с една мацка и теста се праи след 3 дни мисля че

marina star
05-24-2008, 18:51
След полов акт момчето трябва да измива половия си орган ти също след което можете пак да правите секс.След като е свършил,но не в теб и по пенисът му е имало "размазани' сперматозоиди ,които във обикновенна среда също продължават да живеят след като пак ти го е вкарал,той е вкарал и тях.Трябвало е да се измие,но явно не е имал време :-D Искаш да се успокоиш,но гледай реално на нещата.Ако искаш само успокоение ще ти кажа "НЕ СИ БРЕМЕННА" ,но ако искаш съвети ще ти кажа "ОТИДИ НА ЛЕКАР" .Тест за бременност на този етап не ти върши работа

spermatozoidite nali umiraha vav vazdu6na sreda za 2-3 secundi???!!!

Puky
05-24-2008, 19:21
Отговора ми е в подписа с големи червени букви :-x :-x

snake01
05-29-2008, 09:46
mi veroqtnosta e 40% no ve4e polzvaite prervativ :-x :-x :-x :-x

stefity
05-29-2008, 12:32
Еххх ето до къде води глупоста и невежеството относно секса.... :? :? :?