PDA

View Full Version : Спря ми.



bvcxz
05-26-2008, 11:18
imam 1 takav vapros.predi 2dena mi doide normalno na tochnata data.sluchi se taka che snoshti se ozovaxme v 1 vana s moq i go napravixme kakto mi beshe 2ri den ot cik1la,interesnoto e che dnes vsichko sprq,nishto ne teche veche,a toi neska mi izt1rsi che snoshti bil svarshil vav vodata vav vanata.znam che nqma kvo da stane smis1l fala dokato sam nerazpolojena,obache mi e mn stranno zashto taka mi sprq.imam li prichina da se pritesnqvam,nqkoi da pomogne ako znae neshto po temata

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

x3eme
05-26-2008, 11:27
radvai se 4e ti e srpqlo :)

erma
05-26-2008, 11:31
Спряло е само за няколко часа...до довечера пак ще имаш...

bvcxz
05-26-2008, 11:32
e chak da se radvam ne ama..shte se radvam kato razbera zako stava vapros tochno

erma
05-26-2008, 11:38
ами и аз незнам от какво е но като съм го правила по време на мензис така ми се случва спира ми за около 4 може и 5 часа и после пак почва да си тече...

bvcxz
05-26-2008, 11:45
axam qsno blagodarq ti dano da stane taaka

beb4eto0o
05-26-2008, 20:56
imam 1 takav vapros.predi 2dena mi doide normalno na tochnata data.sluchi se taka che snoshti se ozovaxme v 1 vana s moq i go napravixme kakto mi beshe 2ri den ot cik1la,interesnoto e che dnes vsichko sprq,nishto ne teche veche,a toi neska mi izt1rsi che snoshti bil svarshil vav vodata vav vanata.znam che nqma kvo da stane smis1l fala dokato sam nerazpolojena,obache mi e mn stranno zashto taka mi sprq.imam li prichina da se pritesnqvam,nqkoi da pomogne ako znae neshto po temata

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3
tva e normalno i na men mi se e sly4valo 6te ti spre za 4as dva i 6te se opravi

Ophelia
05-26-2008, 21:35
[quote="bvcxz"]imam 1 takav vapros.predi 2dena mi doide normalno na tochnata data.sluchi se taka che snoshti se ozovaxme v 1 vana s moq i go napravixme kakto mi beshe 2ri den ot cik1la,interesnoto e che dnes vsichko sprq,nishto ne teche veche,a toi neska mi izt1rsi che snoshti bil svarshil vav vodata vav vanata.znam che nqma kvo da stane smis1l fala dokato sam nerazpolojena,obache mi e mn stranno zashto taka mi sprq.imam li prichina da se pritesnqvam,nqkoi da pomogne ako znae neshto po temata

ИМА КАКВО ДА СТАНЕ!!!АБЕ КВИ СА СИЧКИ НЕОБРАЗОВАНИ БЕ :-x НЕМОЖЕЛО ПОВРЕМЕ НА ЦИКЪЛ ДА СТАНЕ ФАЛ!!!МОЖЕ ЕСТЕСТВЕНО!! :-x :-x :-x

RAWRRR
05-27-2008, 05:35
Няма за какво да се притесняваш,относно евентуална бременност в този момент..но има за какво да се притесняваш,що се отнася до липсата на елементарна сексуална култура-това го казвам по повод "знам,4е няма как да стане фала,докато съм неразположена".
Не раз4итай на това,защото е пълна глупост ;).