PDA

View Full Version : Трябва ми съвет



pav40
05-27-2008, 12:28
С приятелката ми ходим вече около месец и половина , но имам странното чувство че тя още е зарибена по старото си гадже с което са ходили 1 година . Каза ми че няма такова нещо , но се пак съмнението си остава.
Кажете ми плс какво да правя . В безисхдица съм. ;(

BWald0rf
05-27-2008, 12:31
Защо се съмняваш?! Има ли конкретна причина или си от онея параноици дето за една усмивка се филмират ии става световен въпросс...

pav40
05-27-2008, 12:59
Защо се съмняваш?! Има ли конкретна причина или си от онея параноици дето за една усмивка се филмират ии става световен въпросс... mi ne se smqtam ot tqh za posledno kogato be6e v nas vlizam v staqta i vidqh che gleda negov profil makar i da go e vijdala mn pyti tova me navq na takiva misli prosto si e naistina symnitelno

led_i_ogyn
05-27-2008, 13:08
Според мене е нормално да и липсва,дори да не го признава.Не се дразни от това,нормално е.Дай и време и не я притискай...Ще свикне с теб и по-лесно ще забрави бившия. :)

hariboy
05-27-2008, 13:12
offf......da ti kaja chestno i az imam sashtiq problem....i znam kakvo chustvash no i az neznam kakvo da pravq.....

VinDiesel
05-27-2008, 13:20
Нормално да е така с него е ходила 1 година с теб месец :)

pav40
05-27-2008, 13:32
offf......da ti kaja chestno i az imam sashtiq problem....i znam kakvo chustvash no i az neznam kakvo da pravq..... em gleda komentarite i mo6e da ti svyr6at rabota :|

05-27-2008, 17:29
разбирам те напълно :) остави нещата така ! от личен опит :)

hypnosis_
05-27-2008, 17:38
Mnogo e gadno taka.Ima6 samneniq da normalno e...Bila e dosta vreme s nego vse pak,no ne mislq 4e trqbva da se pritesnqva6,za6toto e gledala profila mu.Vajnoto e,4e ne podarjat vrazka.Predstavi si da mu se obajda i t.n.Togava trqbva da se pritesnqva6.

igoinsane
05-27-2008, 17:48
нормално е да си припомня за него се пак 1 година си е 1 година дори и да и липсва тя няма да ти каже но си е така особенно ако са са се разделили скоро

Ilinkata08
05-27-2008, 17:51
Ходили са 1 година..според мене е нормално да и липсва,дори да не го признава.Не се дразни от това,нормално е.Дай и време и не я притискай...Ще свикне с теб и по-лесно ще забрави бившия. :)

ТовА е НаПъЛнО вЯрНо ;]

жУси
05-27-2008, 19:53
Повярвай ми има все още нещо към него и ако искаш да си с нея трябва да направиш така че да го забрави нацяло

pav40
05-27-2008, 20:19
Повярвай ми има все още нещо към него и ако искаш да си с нея трябва да направиш така че да го забрави нацяло mersi za syveta uspokoih se totalno znam 4e 6te go izduham totalno ... cqlo lqto v kranevo zaedno 6te ba4kame se pak :grin: :grin: :grin:

Wrathchild
05-28-2008, 04:22
Виж, вие сте заедно от скоро. Докато тя с този човек е била 1 година, не очаквай, че всичко при нея ще си замине просто така...
Единственото, което можеш да направиш е да й покажеш, че си по-добър от него и я заслужаваш повече.
И не се заяждай с бившият й. Ако ще работиш с него, гледай да поддържате само професионални контакти. Ако започнеш да се държиш кофти с него или да му посягаш физически публично... просто ще направиш лошо впечатление на момичето.

SINDEL
05-28-2008, 05:59
Параноята е лошо нещо, 4овек. Осъзнай се. Ако няма при4ина да мислиш такива работи, просто недей. Не си вгор4авайте живота за глупости, ужасно е.

Pliok0019
05-28-2008, 08:17
Погледни го от тази страна - тя е с теб, не с него. Значи си спечелил, независимо от това, че поглежда към негов профил. Може да мисли да мисли, но повече мисли за теб, защото си до нея. Може да го обича, но не си ли ти този, който я вижда всеки ден, целува я? Така че давай малко по-спокойно, недей да правиш неща, който биха увили вързката ти. Нормално е да ревнуваш, ноне го показвай.

Lost_Kiss
05-28-2008, 10:05
С приятелката ми ходим вече около месец и половина , но имам странното чувство че тя още е зарибена по старото си гадже с което са ходили 1 година . Каза ми че няма такова нещо , но се пак съмнението си остава.
Кажете ми плс какво да правя . В безисхдица съм. ;(

Ако направи нещо, като например да се целува с него или некфи такива, тогава вече го отвори като въпрос... Иначе трябва да и имащ доверие..Явно си доста ревнив.. Те може да са си останали само фр .. За сега остави нещата така ;) късмтчета

yuyuto
05-28-2008, 12:25
Виж ся, човек понякога се връща назад... Спомня си разни неща... И аз понякога си гледам старите пик в тел, спомням си всичките лудории които сме правили, ама тва не значи, че го обичам още... Просто са яки спомени...
И ти не можеш да бъдеш 100% сигурен, че още таи чувства... А ако са ходили дълго време, може толкова да са си свикнали един на друг, че дори и да няма вече чувства, пак да си липсват... Всичко може да е... :-|