PDA

View Full Version : Издънихме се



mistical_girl
06-02-2008, 14:21
Та, има едно момче от другия клас, с което щяхме да ходим днеска на кафе да се запознаваме. Естествено това беше уговорено между него и моята най-добра приятелка, без аз да зная. Работата е там, че пътувам и стана така, че си изтървах рейса и не отидох на кафето, а приятелката ми забравила да му каже, че няма да ходим. Сети се да ми каже чак в 14.00 (а трябваше да се видим в 13.30) и когато му звъннахме той естествено си беше изключил телефона. И сега трябва някакси да му се извиня, ама какво точно да му кажа, това не знам. Кофти ми е, защото едва сега се бях съгласила да излезем, а в крайна сметка дори не се появих :( поради стечение на обстоятелствата. Не съм безразлична към него, нито той към мен, но май го нараних твърде много. Съвети? :(

w0sh
06-02-2008, 14:23
Изтървах си автобуса е добро извинение...

А между другото.... не можеш ли да хващаш следващия автобус... или пък да се обадиш, че закъсняваш, или сте някакви ретарди?

mistical_girl
06-02-2008, 14:25
За късмет и ваучер нямах :lol: Ами разбира се, че хванах следващия автобус, ама явно пак е било късно :(

GregoryHouse
06-02-2008, 14:27
о боже тя била го наранила твърде много...ама то си е така чадър в гъза да му бяхте разпънали щеше да го преживее ама това...

Бах го обясни му кфо е станало ако не е идиот(каквито са повечето хора) ще разбере..,,

Fagile
06-02-2008, 14:47
о боже тя била го наранила твърде много...ама то си е така чадър в гъза да му бяхте разпънали щеше да го преживее ама това...
Бах го обясни му кфо е станало ако не е идиот(каквито са повечето хора) ще разбере..,,

:) :razz: :razz: dam

MonSitY
06-02-2008, 15:07
съветвам да си земеш ваучер и му се обади и му кажи какво е станало и го покани ти някъде за да се реваншираш. :) Успех!!

Grozen1010
06-02-2008, 15:09
изпей му 3в1 в кенефа и няма да ти се сърди

dolce_lady94
06-02-2008, 15:18
ami kaji my istinata ,tova koeto kaza na nas mislq 4e 6te te razbere toi sig sega si misli 4e naro4no ne si trugnala no nz kaji my istinata i my kaji 4e 6te se revanshirash :P stiskam palci kusme :P :P

Scouse
06-02-2008, 17:27
о боже тя била го наранила твърде много...ама то си е така чадър в гъза да му бяхте разпънали щеше да го преживее ама това...
Бах го обясни му кфо е станало ако не е идиот(каквито са повечето хора) ще разбере..,,

:) :razz: :razz: dam

+!
дет вика лошия с адския подпис по горе :lol:
ако не сте ретарди ще се разберете

Al3ksandra
06-02-2008, 18:33
След като това е станало не по твоя вина едиственото което можеш да направиш , е да му се обадиш & да му кажеш всчко което каза на нас. Ако е нормален човек, ще те разбере.. & още повече щом не сте си безразлични.. да се надяваме всичко да се оправи при вас. Ако пък не те разбере, не се ядосвай. Всяко зло за добро :)

alex_devv
06-02-2008, 19:20
Голям прас 8)

punkrock
06-02-2008, 20:21
Ооо боже, горкото момче, как ли страда сега [-( :smt022