PDA

View Full Version : 3акуски "Фитнес"



spongkata
06-07-2008, 14:59
та може ли да ми кажете дали наистина се отслабва с яденето на те3и 3акуски ?!? И ако се отслабва това ли трябва да ядем по цял ден и ако е така в продължение на колко време ?!?! А след колко време иэлиэа реэултата ?!?! И ако има някой вече и3пробвал та3и эърнеста эакуска нека сподели впечатленията си ::: благодаря ви предварително !!! :-) [/i][/b]

remember_me
06-07-2008, 15:28
dran dran dran 8) kambanata dranna 8) nameri ko da pita6 8)

Infinity
06-07-2008, 15:53
пробвала съм я и ми харесва също така при мен има ефект :grin: :) :P

spongkata
06-07-2008, 16:00
благодаря =)

Liar
06-07-2008, 16:05
От закуските не се отслабва!Те са за поддържане на фигурата,за да може след самото отслабване да си запазиш килограмите.
И нали е казано че е закуска-яж го само сутрин.Организмът ти се нуждае от разнообразие за да си набавя всички необходими за него хранителни продукти.Фитнеса го яж само сутрин.

ne6toto
06-07-2008, 16:42
аз ям всеки ден фитнес на закуска,не отслабвам но и не напълнявам 8-)
не яж това по цял ден няма смисъл,на кутията пише че всеки ден по 30грама са достатъчни,аз си пълня една малка стъклена купичка почти до горе,но едва ли са 30гр :D понякога добавям и мюсли 8-)

LuCiFersAngeL
06-07-2008, 18:06
От закуските не се отслабва!Те са за поддържане на фигурата,за да може след самото отслабване да си запазиш килограмите.
И нали е казано че е закуска-яж го само сутрин.Организмът ти се нуждае от разнообразие за да си набавя всички необходими за него хранителни продукти.Фитнеса го яж само сутрин.
Абсолютно съм съгласна!

А я кажете, вкусни ли са? 8-)

ne6toto
06-07-2008, 18:24
От закуските не се отслабва!Те са за поддържане на фигурата,за да може след самото отслабване да си запазиш килограмите.
И нали е казано че е закуска-яж го само сутрин.Организмът ти се нуждае от разнообразие за да си набавя всички необходими за него хранителни продукти.Фитнеса го яж само сутрин.
Абсолютно съм съгласна!

А я кажете, вкусни ли са? 8-)

аха :P

Seducti0n
06-07-2008, 18:27
Да много.
Аз си купувам от този зеления, който е със стафиди, канела и сушени ябълки. :smt007
Около 4лв му е цената.
Обичам го с хладко мляко, с тънки резанчета ягода или банан и мед. :smt007

TheNewReligion
06-07-2008, 18:41
От закуските не се отслабва!Те са за поддържане на фигурата,за да може след самото отслабване да си запазиш килограмите.
И нали е казано че е закуска-яж го само сутрин.Организмът ти се нуждае от разнообразие за да си набавя всички необходими за него хранителни продукти.Фитнеса го яж само сутрин.
Взе ми думите от клавиатурата ! 8-)

sandalki_ot_mola
06-07-2008, 18:47
Аз съм опитвала Fitnes само с щоколад.Много ми хареса.Обаче само от една такава закуска няма да отлсабнеш...спортувай!!! :)

Loshotia
06-07-2008, 18:51
Някой ще може ли да ми каже каква е разликата между Фитнес и останалите мюслита на пазара

_FaShIoN_
06-07-2008, 18:51
Ми....аз не само Фитнес ям и тея другите такива пълнозърнести закуски и са много вкусни (поне на мене ми харесват) и има резултат,не е някакъв фрапиращ,но го има.... :)

spongkata
06-07-2008, 19:00
Благодаря много на всички !!! :grin:

DisciplineAndOrder
06-07-2008, 20:56
не знам има ли някакъв ефект,
факт е,че е супер вкусно. 8-)

pinki
06-07-2008, 21:02
ох с шоколад е мн вкусно :P

Blab
06-07-2008, 21:02
Някой ще може ли да ми каже каква е разликата между Фитнес и останалите мюслита на пазара
В плодовия има различни видове плодове, а не само стафиди, каквито можеш да намериш в разни, уж подобни, закуски. Като шоколадовия "Фитнес" друга закуска не съм виждала. И така, обичам "Фитнес", специално този със сушените плодове. Не смятам, че е създаден за отслабване, колкото да балансира храненето.

varnen4e
06-08-2008, 06:34
та може ли да ми кажете дали наистина се отслабва с яденето на те3и 3акуски ?!? И ако се отслабва това ли трябва да ядем по цял ден и ако е така в продължение на колко време ?!?! А след колко време иэлиэа реэултата ?!?! И ако има някой вече и3пробвал та3и эърнеста эакуска нека сподели впечатленията си ::: благодаря ви предварително !!! :-) [/i][/b]

Не се отслабва от нея, просто е по- ниско калорична и шанса да напълнееш от нея е по- малък. :)

Canis_Dirus
06-08-2008, 07:59
Пълни Лайна са тези закуски


НЕСТЛЕ ФИТНЕС Е БОКЛУК

Преработените храни са доста по-сладки, отколкото си мислите.
Компаниите за хранителни продукти са удвоили количеството захар прибавяно към продуктите си. Супи, флейксове и други са значително подсладени, за да привличат повече клиенти.

Най-голямо е увеличението при флейксовете. През 1978 Kellog's Special K съдржа около 10 грама захар на 100 грама продукт. Същият продукт сега съдържа 17 грама захар на 100 грама продукт. Малко по-малко от ванилов сладолед. Положението е същото и с доматената супа, но за щастие този буламач не се консумира много в България.

Увеличението на захарта в харните водят до високи нива на диабет, затлъстяване и тн.

Само за сравнение прехваленото Нестле Фитнес съдържа 11,7 грама на 100 грама продукт (в предишно мнение по тази тема прочетох 17). Днешния диетичен продукт има повече захар и калории от обикновен продукт произведен преди 30 години. Нестле Фитнес не е нищо друго, освен рекламен трик. НЕ ГО КУПУВАЙТЕ!!!

Купете си нещо хубаво с парите. Закусете с натурални храни.
Няма нищо "диетично" в Нестле Фитнес. Мюслитата също имат по толкова захар в себе си.
Не се подлъгвайте, че пише "кафява захар". Това не е нерафинирана захар, а просто рафинирана бяла захар с оцветители и малко добавки. Същия боклук.
НЕ КУПУВАЙТЕ НЕСТЛЕ ФИТНЕС!!!!

Данните ми за съдържанието на захари са за продукта продаван в Германия. В предишно мнение по темата прочетох, че българското съдържа 17 грама захари. БАСИ! Малко по-малко от сметанов сладолед.

Здравословен - трънки. Преработената храна с изкуствено добаваени захари не е здравословна.

Взимат хората продукт представен на пазара преди 30 години, добавят му захар и изкуствени витамини и ви го пробутват на космическа цена. Вие се радвате и си мислите, че е много диетичен.
Искате ли да знаете, кое е най-хубавото? Гликемичният индекс на сладоледа е два пъти по-нисък от този на флейксовете! Яко а?

Същото е положението и с бисквитите "хугаренас" (не знам как се пише, не съм виждал на живо такива). Същите бисквити имат дадени по много интересне начин хранителни стойности.
6 бисквитки "хугаренас" имат 154 калории. Същото количество калории има и една светла бира (Загорка, каменица или каквото щете) от 500 милилитра (половин литър).
Разбрахте ли сега, какво правят потните дебели чичковци под дебелите сянки в кварталните кръчмета? Диета пазят. И то на натурална бира - само естествено продукти без оцветители, консерванти, емулгатори и тн.

Смеем се на американците, че са тъпи и манипулирани от медиите, а ставаме като тях!

Consumerism is the new religion!

Има безопасни естествени подлсладители, които почти всички от вас могат да си позволят. Не е нужно лишаване от сладко, а от захар.
обожавам да си цитирам писаните преди година неща ;)
А на всичкото отгоре 4 лева за 375 грама е пладнешки обир. На такъв плосък рекламен трик само пълни тъпанари могат да се хванат!

Liar
06-08-2008, 12:18
Добре ами тогава какво да ядем...То нищо не е здравословно...

LovePoisoned
06-08-2008, 12:29
От закуските не се отслабва!Те са за поддържане на фигурата,за да може след самото отслабване да си запазиш килограмите.
И нали е казано че е закуска-яж го само сутрин.Организмът ти се нуждае от разнообразие за да си набавя всички необходими за него хранителни продукти.Фитнеса го яж само сутрин.
+ 1 А и спазвай препоръката за големината на една порция.. Би трябвало да я пише на етикета. ;p
Иначе на мен от всякакви зърнени закуски за момента ми е писнало. Най-важното е движението. ;))

Canis_Dirus
06-08-2008, 12:36
Добре ами тогава какво да ядем...То нищо не е здравословно...
Яйца в масло.25 грама масла, няолко яйца, сиренце и малко зелено- перфектно!

Loshotia
06-08-2008, 14:01
И като говорим в цифри.....100грама от кокосовото десертче Република съдържа също толкова захар колкото 100 грама фитнес на нестле :shock: (според поста на Canis_Dirus)...а десертчетата се продават по 35грама.... :shock:

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
06-08-2008, 14:06
Всяка сутрин това закусвам :grin:

Canis_Dirus
06-08-2008, 14:25
И като говорим в цифри.....100грама от кокосовото десертче Република съдържа също толкова захар колкото 100 грама фитнес на нестле :shock: (според поста на Canis_Dirus)...а десертчетата се продават по 35грама.... :shock:
Съдържанието на "НЕстле Фитнес" съм го преписал от опаковката.
А кокосовите десертчета са с много калории точно заради кокоса - той е богат на наситени мазнини и е с много калории (особено стърготините от които се правят десертчетата).

Loshotia
06-08-2008, 14:27
И като говорим в цифри.....100грама от кокосовото десертче Република съдържа също толкова захар колкото 100 грама фитнес на нестле :shock: (според поста на Canis_Dirus)...а десертчетата се продават по 35грама.... :shock:
Съдържанието на "НЕстле Фитнес" съм го преписал от опаковката.
А кокосовите десертчета са с много калории точно заради кокоса - той е богат на наситени мазнини и е с много калории (особено стърготините от които се правят десертчетата).
1300 и нещо са калориите за 100грама - по памет говоря.

Canis_Dirus
06-08-2008, 14:52
1300 и нещо са калориите за 100грама - по памет говоря.
Лъже те паметта. Най-калоричната храна е свинската сланина - 900 калории на 100 грама. Няма как да е повече, понеже тя е чисти 100 грама мазнини. А те са най-калоричния макронутриент.
Свинските пържоли са някъде 250 калории на 100 грама.
Ядките - около 600 калории на 100 грама.

Loshotia
06-08-2008, 15:05
Значи може би е било 130....знам ли....ще се провери (:

foreverr
06-08-2008, 15:27
Аз пробвах ама не съм достатъчно доволна :? .Овесените ядки повече ми харесват и си ги ям тях :grin: , а и мама каза, че не може ми взима постоянно скъпия фитнес от нестле, който дори не ми харесва много-тя ми взима овесени ядки с сушени плодове и са страхотни, че даже и четах, че са по диетични.