PDA

View Full Version : Любопитството ме изяжда



Daft
06-08-2008, 18:41
Разчетох се из форума и на доста места пишеше за девствената ципа и как тя се намира на около 2 см от входа на влагалището.След като е така (ако е така) при употреба на тампони,ципата поврежда ли се по някакъв начин тоест да се къса или нещо от сорта.
Ако ви хрумват и простотии казвайте..поне весело да е освен всичко. :D

sexita
06-08-2008, 18:44
Тя има дупчица,през която може да мине тампонът и за това не се перфорира...а и си има специални тампони за девствени момичета...
Не мисли,че тампона е също,толкова дебел,колкото оная ти работа :D

SpOrTs_GiRl
06-08-2008, 18:46
Тя има дупчица,през която може да мине тампонът и за това не се перфорира...а и си има специални тампони за девствени момичета...
Не мисли,че тампона е също,толкова дебел,колкото оная ти работа :D
+1 ;-)

angelcheeee_93
06-08-2008, 20:45
zavisi ot momi4eto,zavisi i ot tamponite.az li4no ne polzvam tamponi,za6toto sam devstvena.

KristinDiana93
06-10-2008, 19:45
a , momi4eta spored men ne si burkaite s predmeti tam dolu , tupo e puk i kato go pravite za pruv put e po gotin togava da se skusa , a az izpolzvam prevruzki , tamponite sa mi nekomfortni :)

Lady_B_
06-10-2008, 19:53
хииххихихи по принцип зависи, но трябва по голяма сила и тласък от тези на тампона за се деформира, а не "перфорира" :razz: :razz: :razz: девствената ципа. Иначе да има тампони за девствени момичета :) Аз не използвам нищо друго освен тампони, превръзките ми идват малко нехигиенични ;)

ubuntu
06-10-2008, 19:55
Тя има дупчица,през която може да мине тампонът и за това не се перфорира...а и си има специални тампони за девствени момичета...
Не мисли,че тампона е също,толкова дебел,колкото оная ти работа :D
Тва е полезна информация която научих от гаджето ми в 8ми клас като бяхме :grin:

sweet_queen
06-10-2008, 21:39
Доколкото знам има вероятност да се скъса девствената ципа от тампон....но това си зависи дали правилно го вкарваш и с каква сила и т.н. :) но аз лично си ползвам тампони защото ми е по-комфортно и не си развалям дните от лятото заради някъв цикъл .... и + тва е много по-хигиенично :)

sparco_sl
06-10-2008, 21:45
ееи БАВНИ спрете да спамвате ве :smt097

Madn3s5
06-10-2008, 21:52
Има специялни тампони за девствени момичета,те са по къси и по тънички от нормалните :wink:

sparco_sl
06-10-2008, 21:54
побързаи да си купиш тампоните магазина затваря ...
незабавно натисни има едно копче на браузарати наи горе в десния ъгъл
x натисни него и всичко по темата ще ти стане ясно

rUffLes
06-11-2008, 06:42
ех тонии :D :D :D :D :D хем ти казах ти пак пускаш теми :-P

Daft
06-11-2008, 06:50
побързаи да си купиш тампоните магазина затваря ...
незабавно натисни има едно копче на браузарати наи горе в десния ъгъл
x натисни него и всичко по темата ще ти стане ясно

Взимай си стероидите и си блъскай във фитнеса,какво се занимаваш тук ?! :?: (Просто предложение :) 8-) )

sparco_sl
06-11-2008, 10:02
побързаи да си купиш тампоните магазина затваря ...
незабавно натисни има едно копче на браузарати наи горе в десния ъгъл
x натисни него и всичко по темата ще ти стане ясно

Взимай си стероидите и си блъскай във фитнеса,какво се занимаваш тук ?! :?: (Просто предложение :) 8-) )

ти недеи се притеснява за мене ;)

:razz: :D "Взимай си стероидите" :razz: :D

amatorium
06-11-2008, 10:16
Zavisi ot cipata.

Dreammy
06-11-2008, 16:57
Доколкото знам има вероятност да се скъса девствената ципа от тампон....но това си зависи дали правилно го вкарваш и с каква сила и т.н. :) но аз лично си ползвам тампони защото ми е по-комфортно и не си развалям дните от лятото заради някъв цикъл .... и + тва е много по-хигиенично :)

еми да, има вероятност да се скъса, ако си навреш някъв топук, при положение, че си девствена.

Still1ME1Still1HERE
06-11-2008, 17:04
Хаха чел съм,че има и различни девствени ципи-някои са били не с 1 дупка ,а с повече ,но по малки :( :D

Love_Is_The_Answer
06-11-2008, 17:15
побързаи да си купиш тампоните магазина затваря ...
незабавно натисни има едно копче на браузарати наи горе в десния ъгъл
x натисни него и всичко по темата ще ти стане ясно

Mnogo si interesen ... nqma 6to :-x

miShle
06-11-2008, 17:42
Доколкото знам има вероятност да се скъса девствената ципа от тампон....но това си зависи дали правилно го вкарваш и с каква сила и т.н. :) но аз лично си ползвам тампони защото ми е по-комфортно и не си развалям дните от лятото заради някъв цикъл .... и + тва е много по-хигиенично :)


Писна ми от необразовани хора в тоя форум .. С тампон НЕ може да се разкъса нищо ... Вземете прочетете някоя от милион темите в тоя форум за малко обща култура ... :?

Daft
06-11-2008, 17:48
Ех боже..едно нещо да попитам и вече интелекта и общата ми култура паднаха на ниво примат..Е съжалявам,че съм отнела от времето ви :smt095

miShle
06-11-2008, 17:49
Ех боже..едно нещо да попитам и вече интелекта и общата ми култура паднаха на ниво примат..Е съжалявам,че съм отнела от времето ви :smt095

Не ставаше въпрос за твойто мнение и въпрос .. Погледни внимателно ^^

Daft
06-11-2008, 17:50
Ех боже..едно нещо да попитам и вече интелекта и общата ми култура паднаха на ниво примат..Е съжалявам,че съм отнела от времето ви :smt095

Не ставаше въпрос за твойто мнение и въпрос .. Погледни внимателно ^^

Прощавай,моя грешка :)

miShle
06-11-2008, 17:52
Ех боже..едно нещо да попитам и вече интелекта и общата ми култура паднаха на ниво примат..Е съжалявам,че съм отнела от времето ви :smt095

Не ставаше въпрос за твойто мнение и въпрос .. Погледни внимателно ^^

Прощавай,моя грешка :)

Споко :)

iiirish
06-11-2008, 18:10
[b]Тя има дупчица,през която може да мине тампонът и за това не се перфорира...а и си има специални тампони за девствени момичета...

съгласна съм
а относно авторката - защо първо не прочетете някоя от 10000000000 статии във нета по тези въпроси преди да решите да се излагате :D

Daft
06-11-2008, 18:15
[b]Тя има дупчица,през която може да мине тампонът и за това не се перфорира...а и си има специални тампони за девствени момичета...

съгласна съм
а относно авторката - защо първо не прочетете някоя от 10000000000 статии във нета по тези въпроси преди да решите да се излагате :D


Не ми бери грижа,нали аз се излагам :) А и докато все още се намират хора желаещи да пишат.. :lol: не виждам проблем.И все пак ще послушам и твоят съвет,и ще се поразтърся ;-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-11-2008, 18:16
Доколкото моята скромна личност е информирана, девствената ципа е по-надълбоко от 2 см във влагалището - доколкото си спомням, беше поне 5 см. Но пак казвам, че не съм чак толкова добре информирана.

BlackMan
06-11-2008, 18:43
ееи БАВНИ спрете да спамвате ве :smt097


Поредния палячо изживяващ се на Мистър Мускул Гел Водопроводчик..аман от такива пародии като теб с ГОЛЕМИТЕ ОЧИЛА и МАЛКА ПИШКА :smt075

jotitu
06-11-2008, 18:47
Тя има дупчица,през която може да мине тампонът и за това не се перфорира...а и си има специални тампони за девствени момичета...
Не мисли,че тампона е също,толкова дебел,колкото оная ти работа :D

да бе жената се е развила в еволюцията с дупка за тампон... :grin:
1во няма дупчица, а тампоните за девствени са по-дребни, за да не боли толкова! смешни хора..! Ципата дечица е като дъвка като тръгнеш да правиш балон - в средата е най-тънка а после става по-дебела към краищата.. тва е ноемално както и да го пофледнеш... да найстина сега ще питате как минава цикъла?! Ами бях чела че все пак някакси се "прецежда" рез нея.. може би има някакви дупчици, но не и толкова големи за тампон :D

DisciplineAndOrder
06-11-2008, 18:56
не

DisciplineAndOrder
06-11-2008, 18:56
не

jotitu
06-11-2008, 19:06
Доколкото знам има вероятност да се скъса девствената ципа от тампон....но това си зависи дали правилно го вкарваш и с каква сила и т.н. :) но аз лично си ползвам тампони защото ми е по-комфортно и не си развалям дните от лятото заради някъв цикъл .... и + тва е много по-хигиенично :)


Писна ми от необразовани хора в тоя форум .. С тампон НЕ може да се разкъса нищо ... Вземете прочетете някоя от милион темите в тоя форум за малко обща култура ... :?

абе вие луди ли сте бе лелел тръгнала да ми обижда и да критикува, а не може да мисли!?!?!?!?! Т цципата от каране на колело и от гимнастика се разкъсва а какво остава за тампон?!?!?! По тая логика и спръст не мога да я разкъсам а ? щото тампона като се надуе и е по дебел от някои пишки... някои хора тука имат акъл на стайно растение и дават съвети и пръсщат от самочувствие... :shock: мислете.. са верно остро реагирам ама тръгнаа да критикува, а даже тя самата не е права.. дупки.. тампони хх даже има и дрбче за резервни батерии за вибратора...

amatorium
06-12-2008, 09:44
Доколкото моята скромна личност е информирана, девствената ципа е по-надълбоко от 2 см във влагалището - доколкото си спомням, беше поне 5 см. Но пак казвам, че не съм чак толкова добре информирана.

!? Ti nqmala li si cipa !? :lol: