PDA

View Full Version : Офф как да я накарам да ни запознае :@



s3nSe-me
06-09-2008, 16:27
еми начи ето къв е проблемааа..
Харесах си едно момче но не съм влюбена.Видях го няколко пъти случайно и адски мн ми хареса.Оказа се,че наскоро той е искал да се запознае с една моя приятелка,понеже му казали,че била супер добричка,с готин характер и т.н,но дося не са се виждали...И нали мойта фр се е запознала с него и аз като разбрах откачих от кеф щото вече има кой да ни запознае,а дося нямаше как да го направя и + тва не мислех че тя си е паднала по него..обаче тя не знае за тва. :cry: не знае,че аз го харесвам .. мисля,че си е паднала по него и ми е тоолкова трудно да я накарам да ме запознае :(
Вече веднъж пробвах да я помоля и понеже бяхме с още една приятелка другата ми каза: ти ся да не искаш да й откраднеш "приятеля".. и аз викам: ходите ли??? и тя: не бе глупости..емиии ша те запозная..
май наистина няма желание да го прави... :(
Кво да направя? Как да я накарам? Не искам да стана досадна,да ме помисли за кучка пък ако се запознаем..сиг съм че ще стане нещо
сичко е адски шибано :-# help!

comics
06-09-2008, 16:37
еми начи ето къв е проблемааа..
Харесах си едно момче но не съм влюбена.Видях го няколко пъти случайно и адски мн ми хареса.Оказа се,че наскоро той е искал да се запознае с една моя приятелка,понеже му казали,че била супер добричка,с готин характер и т.н,но дося не са се виждали...И нали мойта фр се е запознала с него и аз като разбрах откачих от кеф щото вече има кой да ни запознае,а дося нямаше как да го направя и + тва не мислех че тя си е паднала по него..обаче тя не знае за тва. :cry: не знае,че аз го харесвам .. мисля,че си е паднала по него и ми е тоолкова трудно да я накарам да ме запознае :(
Вече веднъж пробвах да я помоля и понеже бяхме с още една приятелка другата ми каза: ти ся да не искаш да й откраднеш "приятеля".. и аз викам: ходите ли??? и тя: не бе глупости..емиии ша те запозная..
май наистина няма желание да го прави... :(
Кво да направя? Как да я накарам? Не искам да стана досадна,да ме помисли за кучка пък ако се запознаем..сиг съм че ще стане нещо
сичко е адски шибано :-# help!
Като ти гледам снимката на аватара, ясна ми ставаш :?

06-09-2008, 16:42
ами как да има желание като сиг го харесва а ти искаш да и го "отнемеш".Бахти приятелките :? Мого са ми странни момичетата дето си разменят гаджетата или некви такива мастийски номера си прават :(

vilinanova
06-09-2008, 16:42
comics
МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2008 7:37 pm Заглавие: Re: Офф как да я накарам да ни запознае :@
s3nSe-me написа:
еми начи ето къв е проблемааа..
Харесах си едно момче но не съм влюбена.Видях го няколко пъти случайно и адски мн ми хареса.Оказа се,че наскоро той е искал да се запознае с една моя приятелка,понеже му казали,че била супер добричка,с готин характер и т.н,но дося не са се виждали...И нали мойта фр се е запознала с него и аз като разбрах откачих от кеф щото вече има кой да ни запознае,а дося нямаше как да го направя и + тва не мислех че тя си е паднала по него..обаче тя не знае за тва. Crying or Very sad не знае,че аз го харесвам .. мисля,че си е паднала по него и ми е тоолкова трудно да я накарам да ме запознае Sad
Вече веднъж пробвах да я помоля и понеже бяхме с още една приятелка другата ми каза: ти ся да не искаш да й откраднеш "приятеля".. и аз викам: ходите ли??? и тя: не бе глупости..емиии ша те запозная..
май наистина няма желание да го прави... Sad
Кво да направя? Как да я накарам? Не искам да стана досадна,да ме помисли за кучка пък ако се запознаем..сиг съм че ще стане нещо
сичко е адски шибано Silenced help!

Като ти гледам снимката на аватара, ясна ми ставаш Confused
И на мен! :x

Magi4eska_Kiss
06-09-2008, 16:45
еми начи ето къв е проблемааа..
Харесах си едно момче но не съм влюбена.Видях го няколко пъти случайно и адски мн ми хареса.Оказа се,че наскоро той е искал да се запознае с една моя приятелка,понеже му казали,че била супер добричка,с готин характер и т.н,но дося не са се виждали...И нали мойта фр се е запознала с него и аз като разбрах откачих от кеф щото вече има кой да ни запознае,а дося нямаше как да го направя и + тва не мислех че тя си е паднала по него..обаче тя не знае за тва. :cry: не знае,че аз го харесвам .. мисля,че си е паднала по него и ми е тоолкова трудно да я накарам да ме запознае :(
Вече веднъж пробвах да я помоля и понеже бяхме с още една приятелка другата ми каза: ти ся да не искаш да й откраднеш "приятеля".. и аз викам: ходите ли??? и тя: не бе глупости..емиии ша те запозная..
май наистина няма желание да го прави... :(
Кво да направя? Как да я накарам? Не искам да стана досадна,да ме помисли за кучка пък ако се запознаем..сиг съм че ще стане нещо
сичко е адски шибано :-# help!
Като ти гледам снимката на аватара, ясна ми ставаш :?
+1

MoonAngel
06-09-2008, 16:46
А защо не я оставиш да бъде щастлива? Какви хора сте бие бе? За приятелка като теб мечтая просто....

s3nSe-me
06-09-2008, 16:46
Има ли смисъл щом той не я харесва????? е тва ми кажете и тогава ме критикувайте бахти

Ivalinka
06-09-2008, 16:48
очевидно не ти пука какво иска приятелката ти,а само те интересува да не откаже да ви запознае...ами тогава сама се запознай с него :)

MoonAngel
06-09-2008, 16:48
И ти за това бързаш да го лепнеш... ? Е не нямам думи ......

Ivalinka
06-09-2008, 16:48
важнто е тя дали го харесва....не той. :x

Remini
06-09-2008, 16:57
Има ли смисъл щом той не я харесва????? е тва ми кажете и тогава ме критикувайте бахти

Откъде си толкова сигурна,че той не я харесва?!
Ако питаш мен изчакай малко да видиш как ще се развъртят нещата...
Е след като сте приятели какво лошо има в това да се запознаете?!в смисъл когато тя излиза с него ти отиваш да и праиш компания,но въщност си знаеш схемата 8)

veile
06-09-2008, 16:58
важното е дали и двамата се хар ..... и ако той те харесва и ти него ... няма значение дали твоята приятелка го харесва ... ако ти е истиснка фр .. ще те разбере :)

izka
06-09-2008, 17:32
veile
важното е дали и двамата се хар ..... и ако той те харесва и ти него ... няма значение дали твоята приятелка го харесва ... ако ти е истиснка фр .. ще те разбере Smile

а Тя не може ли да се примири с това, нали й е уж най-добра приятелка?от къде е толкова сигурна, че той не харесва приятелката й? щом е искал да се запознаят...може би не е безразличен към нея. според мене Тя е човека, който трябва да разбере нещата и да се примири с обстоятелсвата... :?

Bubles
06-09-2008, 17:44
запознай се с него сама и остави той да избере ако другата й е достатъчно добра приятелка ще разбере и ще ги остави да бъдат щастливи.... според мен той трябва да реши коя иска ако изобщо иска някоя от вас двете вие не решавате

ThinkerBell
06-09-2008, 17:58
Zashto ne q popitash parvo , tq dali ima chuvstva kam nego , za da ne q naranish , ako predpriemesh neshto

zvezdichka777
06-09-2008, 18:08
Остави хората на мира!Той е харесал нея,не теб .. тя също го харесва.. недей да разваллаш нещата. :x

06-09-2008, 20:08
Остави хората на мира!Той е харесал нея,не теб .. тя също го харесва.. недей да разваллаш нещата. :x

:) +1

*BaeuTy:
06-14-2008, 21:51
Има ли смисъл щом той не я харесва????? е тва ми кажете и тогава ме критикувайте бахти

ami izvinqvai...ama dori i toi da ne q haresva ako tq go haresva i ima 4uvstva kum nego kfo 6e stane ako i go otmukne6 a?Mislila li si tq kak 6te se po4ustva...sorka ama bahti prqtlekite deto ste...

kuklichka_bg
06-14-2008, 22:06
еми начи ето къв е проблемааа..
Харесах си едно момче но не съм влюбена.Видях го няколко пъти случайно и адски мн ми хареса.Оказа се,че наскоро той е искал да се запознае с една моя приятелка,понеже му казали,че била супер добричка,с готин характер и т.н,но дося не са се виждали...И нали мойта фр се е запознала с него и аз като разбрах откачих от кеф щото вече има кой да ни запознае,а дося нямаше как да го направя и + тва не мислех че тя си е паднала по него..обаче тя не знае за тва. :cry: не знае,че аз го харесвам .. мисля,че си е паднала по него и ми е тоолкова трудно да я накарам да ме запознае :(
Вече веднъж пробвах да я помоля и понеже бяхме с още една приятелка другата ми каза: ти ся да не искаш да й откраднеш "приятеля".. и аз викам: ходите ли??? и тя: не бе глупости..емиии ша те запозная..
май наистина няма желание да го прави... :(
Кво да направя? Как да я накарам? Не искам да стана досадна,да ме помисли за кучка пък ако се запознаем..сиг съм че ще стане нещо
сичко е адски шибано :-# help!

Ей :P такива като тебе много ги мразя.Мислите само за себе си злетачки..... и слез малко на земята не се мисли зА мИСС красота и тей

ludi4koty
06-15-2008, 09:27
Не е сигурно,че дори и като се запознаете,ще тръгнете.Не мисля,че познаваш човека достатъчно,че да говорим за "отнемане" на приятел и т.н.Той ако си те хареса нищо няма да го спре...И не е нужно някой друг да ви запознае.Запознай се ти с него. 8) :oops: :) 8-) 8)

Puky
06-15-2008, 09:31
Има ли смисъл щом той не я харесва????? е тва ми кажете и тогава ме критикувайте бахти
Нали ти сама каза , че той искал да се запознае с нея .. Не мисля , че момчетата ей така искат да се запознават с някое момиче.Явно иска да са приятели с нея и да израстне в нещо повече..
:x :x
О мамка му найстина мразя кучките .. извинявам се мастииииииите .. :-x :o

sadsad
06-15-2008, 09:31
ами как да има желание като сиг го харесва а ти искаш да и го "отнемеш".Бахти приятелките :? Мого са ми странни момичетата дето си разменят гаджетата или некви такива мастийски номера си прават :(
dve 'priqtelki"...trudno sa istinski priqtelki.......q 6te se skrat za mom4e...q za ne6to drugo.. :?

Illuminate
06-15-2008, 15:24
Днес едно приятно момиче ме заговори в метрото. Около 20-25 годишна, прекрасно облечена, адски мила. Разведри ми целия ден.

Съветвам те да постъпиш като нея. :)
Никой нормален мъж не би помислил едно мило и смело момиче за кучка, така че не разчитай на приятелката си. Иди самичка.

Ако той се държи като гъз... мисля че няма смисъл да си губиш времето с него.

Успехи. Всичко ще е наред ;).

MayKyTy
06-15-2008, 15:44
Тъй към авторката: Много много ме дразнят момичета като тебе и за съжаление преди много малко време и мои 2 уж добри приятелки ми врътнах един подобен супер мастийски номер на 1 рожден ден (казвам подобен щото има доста разлики) и все пак ... щом приятелката ти не желае да те запознае с него значи го харесва, щом го харесва значи КРАЙ там ти не буташ (ако наистина ти е приятелка) точка по въроса,

varnen4e
06-15-2008, 15:57
Извинявай, ама двама като си мерят пи*ките, ти къде си буташ гъза не мога да разбера.
Остави приятелката ти на мира, момчето също.
Ти малоумна ли си? Как може изобщо да се наричаш приятелка ми е много интересно..!? Момчето може и да не я харесва, но ако тя го харесва не ти ли е минавало през ума, че може да я нараниш?!
Тъпа си.

mimz_rap
06-15-2008, 16:36
Попитай я дали го харесва и ако ти каже , че го харесва се откажи . А ако не го харесва помоли я да ви запознае или намери някой друг да ви запознае. :)

kifla
06-15-2008, 17:23
Ъм.. ти си приятелката мечта ..гепиш момчето на приятелката си... Я се замисли малко .ТИ от къде си толкова сигурна ,че той не я харесва .Ми ако харесва нея ,а не теб .Тогава кво праиш?Седиш и гледаш тъпо в точка ? Пфф ... я се осъзнай.Тя е имала смелостта да се запознае с него ,а ти си траеш .Значи не го искаш достатъчно .Така ,че седни си на д-то и се пооспокой.Той ако има мерак към теб ще дойде да се запознае с теб ,като няма няма .

swords1010
06-15-2008, 18:02
Здравей!
Мисля, че първо трябва да си сигурна дали между момчето и приятелката ти няма нищо. Обмисли думите си и поговори с нея, молейки я да ви запознае. След като опознаеш момчето, не само на външен вид и решиш дали той е за теб и дали наистина ти допада, можеш да поговориш и с него. Признаваш му чувствата си и ще видиш дали са споделени. От там нататък ще видиш как нещата ще се развият. :)

giginkaaa
06-15-2008, 18:04
Според мен не ти трябва тя да ви запознава. Събери смелост, отиди при него, запознайте се и го опознай. Признай му чувствата си и ще видиш как ще се развият нещата. :)

miss_asi
06-15-2008, 18:38
Егати приятелката си! :-x :-x :-x

sabaku_no_gaara
06-15-2008, 19:04
бахти
нямаш с кво

По темата:
За кво ти е толко зор да й откраднеш момчето,да се беше запознала с него по-рано,сега гледаш да прецакаш "приятелката" ти