PDA

View Full Version : Кажете какво мислите ...



ViLeTo0o
06-10-2008, 15:59
Момичета ( може и момчета) Да речем, че родителите ви са разведени и майка ви си има нов приятел , който постоянно ви глези, купува ви разни бижута , дрешки и всичко все марково и скъпо .... и един ден майка ви идва и ви казва съвсем открито, че ревнува приятеля си от вас , а вие в крайна сметка да не сте давали никакъв повод и на всичкото отгоре си имате приятел, който майка ви познава... и приятелят на майка ви също познава вашият приятел ... е въпросът ми е нормално ли е една майка да ревнува 35-40 годишния си приятел от дъщеря си , която е едва на 16 - 17 години ?!?!

TheMaggie
06-10-2008, 16:03
Не. Поговори с нея и изяснете причината за ревността.

ViLeTo0o
06-10-2008, 16:07
м не става въпрос за мен , а за една позната ... причината за ревността е нещо от рода че майка й не получавала нищо , а дъщеря й дефакто получавала всичко каквото иска ... от приятеля на майка й ...

comics
06-10-2008, 16:13
имаше 1 песничка едно време, когато слушах чалга :smt078 , която гласеше "Тъпа овца...."

zvezdichka777
06-10-2008, 16:17
еми за мен не е нормално,но сигурно е много привързана към него,незнам,не мога да си го обеснq :)

SunnyG
06-10-2008, 16:26
Единственото,което ми хрумва е,че може да иска да се хареса на майка и,като показва внимание и грижовност към дъщерята :neutral:

cinderella_gugutka
06-10-2008, 16:57
не е нормално.... :D

angelllll
06-10-2008, 16:59
Майка да ревнува от дъщеря си?! :-o Малко странно.

w0sh
06-10-2008, 17:00
Олеле.... колко майчински.

varnen4e
06-10-2008, 17:07
Единственото,което ми хрумва е,че може да иска да се хареса на майка и,като показва внимание и грижовност към дъщерята :neutral:

Да.. това е логично.
След като го прочетох и аз мисля така. :D

hahavteen
06-10-2008, 17:08
След като той наистина се държи така тогава е нормално. По-добре майката да поговори с приятеля си и да му каже как се чуства а може и дъщерята да му покаже че не и е приятно това държание и да се опита да го отгалечи от себе си. Ако пастрока ми се държеше с мен или сестра ми така и непрекъснато ни глезеше и подаряваше неща а пренебрегваше майка ми определено щях да си помисля че нещо не е наред... :-o

ViLeTo0o
06-10-2008, 17:21
След като той наистина се държи така тогава е нормално. По-добре майката да поговори с приятеля си и да му каже как се чуства а може и дъщерята да му покаже че не и е приятно това държание и да се опита да го отгалечи от себе си. Ако пастрока ми се държеше с мен или сестра ми така и непрекъснато ни глезеше и подаряваше неща а пренебрегваше майка ми определено щях да си помисля че нещо не е наред... :-o права си, но пък може би той иска просто да спечели доверието й , все пак ще е новият й татко .... вярно доверието или уважението , ваобще нищо не се копува с пари , но в случая .... може и така да е ....

ViLeTo0o
06-10-2008, 17:23
Единственото,което ми хрумва е,че може да иска да се хареса на майка и,като показва внимание и грижовност към дъщерята :neutral: м да и това определено има логика ....

MonSitY
06-10-2008, 18:11
не не е много нормално,но какво на този свят е ?!
по темата:трябва да се проведе 1 сериозен разговор между майката дъщерята и пастрока.това е.за мен няма някаква логична причина..

love_veselka
06-10-2008, 18:14
Единственото,което ми хрумва е,че може да иска да се хареса на майка и,като показва внимание и грижовност към дъщерята :neutral: м да и това определено има логика ....

+1 Ако няма деца,няма от какво да ревнува,може би вече те е приел като свое собствено дете.