PDA

View Full Version : кои i,s



angelcheeee_93
06-12-2008, 14:37
krao

kPuCkA
06-12-2008, 14:39
И двамата...въпреки,че ти си му казала,че ще отидеш по-късно,той поне е можел да ти се обади като тръгва,да те предупреди да не ходиш въобще там...

GregoryHouse
06-12-2008, 14:39
И 2мата щот сте пълни тъпаци...Що ли? щот спора ви е толкова безсмисл;ен колкото да пуснеш тая тема...бахти и тъпи "любовен проблем" нямаш ли си приятелки да им обясняежедневието си та го ръсишш на нас?

zvQr_nO_s_ChAr
06-12-2008, 14:41
:lol: Набий го.. Ми кой е виновен :-o .. Единия от двамата или двамата :lol: :razz:

FiRe_LaDy
06-12-2008, 14:53
И двамата ... :P

ioancheto
06-12-2008, 15:02
И 2мата щот сте пълни тъпаци...Що ли? щот спора ви е толкова безсмисл;ен колкото да пуснеш тая тема...бахти и тъпи "любовен проблем" нямаш ли си приятелки да им обясняежедневието си та го ръсишш на нас?

Това беше много грубо...
ами незнам кой е виновен,но пък няма смисъл да се тарси виновен според мене.

Tazadar
06-12-2008, 15:03
Ти си виновна, Паткоооооооо :-x

GregoryHouse
06-12-2008, 15:04
И 2мата щот сте пълни тъпаци...Що ли? щот спора ви е толкова безсмисл;ен колкото да пуснеш тая тема...бахти и тъпи "любовен проблем" нямаш ли си приятелки да им обясняежедневието си та го ръсишш на нас?

Това беше много грубо...
ами незнам кой е виновен,но пък няма смисъл да се тарси виновен според мене.

И далеч по груб съм бил...но вечна почна да ми писва от тъпизмите на конкретния автор който ръси тъпа тема след тъпа тема...а на тъпа тема тъп отговор...и е очевидно че и 2мата си виновни щот са недорасли за да не се цупят за такива тъпотий...

deep
06-12-2008, 15:06
Има ли значение?!? Не сте се разбрали както трябва. Нормално е всеки от вас да мисли, че другият е виновен. Карай да върви. Не е станало кой знае какво, че да си тровите живота с подобни глупави мисли и обвинения :P

angelcheeee_93
06-12-2008, 15:07
И далеч по груб съм бил...но вечна почна да ми писва от тъпизмите на конкретния автор който ръси тъпа тема след тъпа тема...а на тъпа тема тъп отговор...и е очевидно че и 2мата си виновни щот са недорасли за да не се цупят за такива тъпотий...
_________________
ti pak kvo mi sa pravi6 na profesor.kaat misli6 temata za tapa-nedei pisa.to qvno tapiqt si ti i zatva taka se polu4ava....

GregoryHouse
06-12-2008, 15:09
Е не признавам затапи ме и ме изобличи...аз съм тъпия. Виж се прочети си писанието и ми кажи т'ва сериозно ли е? Пълни глупости ежедневни недомислици които трябва да минат за 15 минс...а ти ми правиш световен проблем...ами като станеш на 20+ и почнат истинските проблеми? Тогава кфо прайм...ай стига сте се излагали...

MartyParty
06-12-2008, 15:09
Определено ти си виновна,защото не пишеш на кирилица. :x
И двамата сте зле и се впрягате за някакъв детински спор.

comics
06-12-2008, 15:41
И 2мата щот сте пълни тъпаци...Що ли? щот спора ви е толкова безсмисл;ен колкото да пуснеш тая тема...бахти и тъпи "любовен проблем" нямаш ли си приятелки да им обясняежедневието си та го ръсишш на нас?
така е! На тъпи путки, груб отговор!

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-12-2008, 15:51
въпреки че е грубо съгласна съм с GregoryHouse ... не е толкова тъпа темата но тъп ви е спора.. и 2мата сте си виновни .. ще ви мине .. ;)

MonSitY
06-12-2008, 17:26
ее ти вече пускаш за всичко теми.няма лошо :)
това да ви е проблема :D
кой е виновен-ми и двамата сте виновни.ако се карате затова много изпростявате да знаете!

GameMaster
06-12-2008, 17:29
Emi tva sa detinshtini.Spored men napravi kompromis sniji glava kaji mu izvinqvai edva li shte ti kostva neshto i veroqtno hste si prekratite spora.makar che i az sym mnogo gorda dosta chesto sym go pravila tova v imeto na dobrite otnosheniq i razbiratelstvoto ;-)

VinDiesel
06-12-2008, 18:56
и двамата много тъпа тема за каране сте избрали

eveto_07
06-12-2008, 19:00
idvamata imate vina,no za6to obra6tate vnimanie na takiva drebni ne6ta takiva nedorazumeniq se slu4vat 4esto,no tva sa samo podrobnosti.

miss_asi
06-12-2008, 19:04
Мисля че и двамата сте малко или много виновни.

pet_14
06-12-2008, 20:01
Има ли някво значение кой е виновен...??? Факт е че сте се скарали...Кво примерно ся ще му кажеш че повечето мислят че той е виновен и ще го накараш да чете тая тема ли ?
Искам да ти кажа чеее тва е една кавга която трябва да стигнете до извода кой какво направил защо и кой е виновен сами,а не ние да казваме кой е виновен и кой не....

pet_14
06-13-2008, 07:24
И далеч по груб съм бил...но вечна почна да ми писва от тъпизмите на конкретния автор който ръси тъпа тема след тъпа тема...а на тъпа тема тъп отговор...и е очевидно че и 2мата си виновни щот са недорасли за да не се цупят за такива тъпотий...
_________________
ti pak kvo mi sa pravi6 na profesor.kaat misli6 temata za tapa-nedei pisa.to qvno tapiqt si ti i zatva taka se polu4ava....

Може авторката малко да я заболи ,но... Това доказва защо ника ти е свързан с 93...
Доказва че още мислиш малко.... Поне според мен,защото темата не е кой знае какъв проблем,а пък и човекът просто си изказа мнението...Трябва да очакваш такива при положение че темата както казах е малко....детска