PDA

View Full Version : WhaT the FucK . . .



lunnoto_momi4e
06-12-2008, 23:46
Такаа...харесвам едно момче от около няколко седмици.Аз съм на 14(скоро правя 15) а той имаше бал тази година.По едно време излизахме заедно на кафе(уж като фр. ама той винаги си ме изпращаше до нас).Говорехме си по телефоните с часове - в буквалния смисъл на думата (незнам техните как са му плащали сметката... :D ).Говорехме си за какви ли не неща - филми,музика и такива работи.Обаче по едно време всичко спря.... ;( И сега аз отново го карам да излизаме на кафе и такива работи,обаче той все нещо ще се измъкне - ще излиза с фр. , трябва да ходи еди къде си и такива...Иначе по скайп всичко е ок - пишем си с часове.Обаче има и друго - той е единствения тийн негър в града :oops: и мама или не дай си боже тате разберат че имам намерение да излизам с него ще ме застрелят.Мама може би по спокойно ще го приеме,защото и споделям всичко,ама бащаткото... ще ме гледа :shock: .А на всичкото отгоре мама си е въобразила че е наркоман :lol: което не е изцяло вярно - кой не пуши треволяк от време на време :) .А и днеска го видях,отивах към една фр и той мина на около 30 метра от мен и щом ме видя дойде при мен
Той:Как си?Какво правиш?
Аз(червена като домат :D ):Ами аз..такова..отивам до тва,до..една фр че трябваше да и занеса там нещо... :oops: (това го мърморя около мин и нещо :D
Той:Ама какво ти е станало,защо си толкова червена?
Аз (пред нервен срив :razz: ) :амиии то такова...незнам и аз...(вече сигурно съм била с цвят на доматено пюре :razz: )Айде ако искаш някой път на кафе...(за една седмица сигурно му го повтарям 10 пъти )
Той:Миии,аз сега...такова...ще излизам с момчетата и....незнам..някой път..
Аз:Ми ок тогава..Айде аз ще тръгвам че ще закъснея...
Той:Ми ок...Довечера ако можеш влез в скайпа..
Аз(отново почервенях):Амиии,да...ще мога

И такаа...Някой ако има някаква идея как да го накарам да ми обърне внимание не като на фр,ми като на нещо повече...А и някой ако случаайно има идея как да кажа на мама (ако изобщо доживея да излезна с него ;( ) че ще излизам с него.Все пак не е особенно обичайно от цял град да хлътна по единствения тийн негър :oops:

Ou7taControL
06-13-2008, 00:57
... чесно нямам думи... ами сваляй го щом искаш да те харесва, а за това за майка ти.. защо тя трябва да знае... според мен нямаш никакъв проблем ... освен това че той не те харесва ама това можеш да го промениш ти, едва ли друг може да ти помогне..

Kassu
06-13-2008, 03:57
тийн негър тийн негър

:razz: :razz: :razz: :razz:

miss_asi
06-13-2008, 04:55
Да наистина защо майка ти трябва да знае че излизаш е него?!Вярно и аз казвам много неща на моята и разбира се не всичко :?: Иначе няма как да те приеме като момиче(не само фр.) без да му се сваляш! Тва си е лично моето мнени по въпроса но ти ще си решеш! :)

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 06:21
Къв е проблема, негрите са с по-големи патки и могат да изпушат повече трева от белите, без никой да разбере...Хващай го, не се чуди толкоз :grin: Макар че той май те харесва само кат приятел :)

Emsi
06-13-2008, 06:43
Хващай го тоя нига :).Супер яко е ерно,ааааааа евалата :P ! What's up my nigga :D ?

Mu7k0
06-13-2008, 06:47
Виж са утиаш и му вкараш една цепия викаш му ' Пич кефиш ме, ама май не си го разбрал.. ае ме изкараш на кафе, че ми е тъпо без теб... и не ми излизай с оправдания чакам те след 2 часа..' 8)

w0sh
06-13-2008, 07:11
Негрите какъв език гооврят?

miss_asi
06-13-2008, 08:07
Негрите какъв език гооврят?


очевидно български защото в историята пише че я е попитал " как си"


а иначе сигурно говорят на сумба-думба-суахили
:D :D :D

Madn3s5
06-13-2008, 09:40
сумба-думба-суахили


:razz: :razz: :razz: :razz:


По темата.. кажи му че го харесваш бе кво толкова :-D

MonSitY
06-13-2008, 09:49
по скайп-а може да ти прави мили очички но явно има причина за да се отдръпне пък и ралзиката ви е голяма 5 години някъде
как да го накраш да излезнете - ми ти като го види почервеняваш незнам как не е забелязал това като сте излизали досега няколко пъти.може да им друга и да се отдръпва.а за майка си изчакай да станат работите пък после и кажи :)

Al3ksandra
06-13-2008, 10:03
М.. Много не залагай на такава връзка, защото тези връзки са много трудни.. Имам в предвид дори да се харесате и тръгнете проблемите занапред може от части да ви променят и връзката и взаймоотношенията.. Не знам.. просто.. той може би също те харесва но иска първо да те опознае като приятелка и после да тръгнете. Може пък да има някой други фактори които му пречат.. не знам :( Ти най-добре си знаеш, но препоръчвам ти първо да говориш с него, да не се притесняваш от него, да превъзмогнеш притеснението и АКО си паснете с него, тогава вече ще му мислиш как да кажеш на вашите.. :-) Най-лесния вариянт е да се подготвиш за всички непрятности, да го вземеш и да го представиш като твое гадже на ваще и това е.. ако не им изнася, ще търпиш конско ама няма да си даваш ината :D особено ако се разбирате и всичко е оК ;) но не избързвай ;)

ra4ence
06-13-2008, 10:06
Отдръпни се малко. Не бъди толкова лесна и винаги готова на всичко. Не му повтаряй непрекъснато дали иска да излезете!

GregoryHouse
06-13-2008, 12:49
Ами първо се залюбвате с Mr. Yoyo nigga и така нататък и след 2 месеца отиваш и тропваш на майка си: Мамо аз си имам приятел от 2 месеца. - Така ли кой ?!?!?! Ами ей тоя негро! И ся принципно свестните родители не развалят щастието на децата си :D Въпреки че аз свестни не съм срещал ама много се преструват добре... :D

Freeminded
06-13-2008, 12:52
Като се зачетох в историята и стигнах до момента, в който казваш че е мангал ми се додрайфа!

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 13:23
М.. Много не залагай на такава връзка, защото тези връзки са много трудни.. Имам в предвид дори да се харесате и тръгнете проблемите занапред може от части да ви променят и връзката и взаймоотношенията.. Не знам.. просто.. той може би също те харесва но иска първо да те опознае като приятелка и после да тръгнете. Може пък да има някой други фактори които му пречат.. не знам Sad Ти най-добре си знаеш, но препоръчвам ти първо да говориш с него, да не се притесняваш от него, да превъзмогнеш притеснението и АКО си паснете с него, тогава вече ще му мислиш как да кажеш на вашите.. Най-лесния вариянт е да се подготвиш за всички непрятности, да го вземеш и да го представиш като твое гадже на ваще и това е.. ако не им изнася, ще търпиш конско ама няма да си даваш ината Very Happy особено ако се разбирате и всичко е оК Wink но не избързвай

Отдръпни се малко. Не бъди толкова лесна и винаги готова на всичко. Не му повтаряй непрекъснато дали иска да излезете!

Зарад такива като вас ще изтърве момичето черната чурка.

ra4ence
06-13-2008, 13:32
Отдръпни се малко. Не бъди толкова лесна и винаги готова на всичко. Не му повтаряй непрекъснато дали иска да излезете!

Зарад такива като вас ще изтърве момичето черната чурка.

А какво според теб трябва да направи? Явно е,че момчето не желае сега да излиза с нея. Трябва да продължи да му предлага като нахална конска муха ли? На дали,ако влезе в ролята на преследвачката, която здраво е хлътнала по него, ще има успех..предвид обстоятелствата.
Айде стига глупости 8)

Kassu
06-13-2008, 13:47
Офф, вие сте ебахти задръстените расисти.. циганин бил, има огромна разлика между циганин и негър..
За тези, който не разбират разликата мога само да им се изсмея О_О :razz:

Ivalinka
06-13-2008, 13:47
наистина ще е добре да не си толкова достъпна...

Nefarian
06-13-2008, 14:08
http://dave.alleyes-gaming.org/kevin/nigga.jpg
http://i174.photobucket.com/albums/w81/yunggunstitch/NiggaPlease.jpg

ra4ence
06-13-2008, 14:10
Добре де..кви са тия глупави снимки.. :shock:
И аз имам приятел,чийто баща е негър,ама като го видят момичетата и припадат след него.
Така че не се подигравайте 8)

comics
06-13-2008, 14:27
тийн негър тийн негър

:razz: :razz: :razz: :razz:
+1 8-)

w0sh
06-13-2008, 14:29
Едно положително. негрите са надарени.

PePeLePew
06-13-2008, 14:49
сега ще погледна от мъжката гледна точка и сигурно на дамите хич няма да им хареса това което ще напиша.Така аз предполагам че на въпросното момче му е писнало да води малки куклички за ръчичка из града и да се опитва да ги ...... истината понякога боли нали ама това ми се струва най-разумното обяснение

comics
06-13-2008, 14:53
Отдръпни се малко. Не бъди толкова лесна и винаги готова на всичко. Не му повтаряй непрекъснато дали иска да излезете!

Зарад такива като вас ще изтърве момичето черната чурка.

А какво според теб трябва да направи? Явно е,че момчето не желае сега да излиза с нея. Трябва да продължи да му предлага като нахална конска муха ли? На дали,ако влезе в ролята на преследвачката, която здраво е хлътнала по него, ще има успех..предвид обстоятелствата.
Айде стига глупости 8) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

lunnoto_momi4e
06-13-2008, 19:26
Ми мерси за отговорите първо...
Днеска пак се видяхме обаче не можахме да се заговорим и само по едно "Здрасти".Иначе аз сега разбрах че до преди няколко седмици е харесвал някаква и те го е отрязала и той сега се опитва да я забрави и май май не му е много до това да се разправя с момичета точно сега.В смисъл с него сме добри фр и много си споделяме.А и не мисля че годините са проблем,защото той се занимаваше с една моя фр миналата година(тя е колкото мен) и много я харесваше обаче тя не и не и не :? И сега си мисля да спра да го карам да излизаме по кафета и нз си още какво.Ще видим какво ще стане.Ако има нещо интересно ще пиша :) И мерси за отговорите. 8) :)

didomido
06-13-2008, 20:06
da vi eba i typite kurvi s negyr iskala da byde 4e to tva e se da si s mangal i ot de gi namerihte tolkos negri v bulgariq

a taq deto pisa 4e negrite imali golemi patki mi golqma si kurva da tai ba v putkata typa da tai ba ku4ka prosta

lunnoto_momi4e
06-13-2008, 20:10
da vi e** i typite kurvi s negyr iskala da byde 4e to tva e se da si s mangal i ot de gi namerihte tolkos negri v bulgariq

a taq deto pisa 4e negrite imali golemi patki mi golqma si k***a da tai ba v p****ta typa da tai ba ku4ka prosta
Това че ти си прекалено тъп и ограничен мен не ме бърка...А това че не мислиш че аз наистина го харесвам и не ми пука за секса,ама изобщо не ме интересува...

didomido
06-13-2008, 20:12
mda prekaleno typ sym i ograni4en pone ne vyrvq s mangali kato tebe

didomido
06-13-2008, 20:14
Pyk i kvato si zabludena ofca o4akva6 da stane ne6to mejdu vas kato imate 5 godini razlika...

VilleBaby
06-13-2008, 20:18
аууу негър4ееееееее :grin: :grin: :grin: :grin: искам и азззз :P :P :P сваляй го моми4ееее :grin: :grin: :grin: :grin:

LastGod
06-13-2008, 20:19
Pyk i kvato si zabludena ofca o4akva6 da stane ne6to mejdu vas kato imate 5 godini razlika...

po nejno ve ... taka li sa govori ... bojee ... dobre 4e ti biqt hormonite ama sa ospokoi malko >_<

lunnoto_momi4e
06-13-2008, 20:26
Pyk i kvato si zabludena ofca o4akva6 da stane ne6to mejdu vas kato imate 5 godini razlika...
Ами да ти кажа аз съм ходила сравнително дълго време с едно момче което беше 6 години по голям от мен...така че не мисля че годините са определящ фактор..

LastGod
06-13-2008, 20:31
epa ... ti na kolko si ? @lunnoto_momi4e

lunnoto_momi4e
06-13-2008, 20:33
15 без няколко месеца,а и той е тръгнал една година по рано така че сега трябваше да завърши 11 а не 12 клас :)

LastGod
06-13-2008, 20:38
hmph ... ako pita6 men kolkot i lame da prozvu4i ... lubovta nema granici ;)