PDA

View Full Version : Харесвам го, но не искам да тръгваме, за да не го загубя....



bUbInkA__
06-14-2008, 10:41
Имам един приятел, с който страшно се разбираме и ни е супер весело заедо.Той има някакви симпатии към мен.Отдавна съм го усетила. В началото нямах.Но сега мисля че започвам да го харесвам. Но не искам да тръгваме, защото рано или късно ще се разделим и тогава ще го изгубя дори като приятел, а аз наистина мн го ценя......

cinderella_gugutka
06-14-2008, 10:45
тва е мн тъпо-тръгвай с него,не е сиг 4е ще го загубиш кат пр ако скъсате :) пък и може да се ожените някои ден,кой знае :D

vamp
06-14-2008, 10:48
Имам един приятел, с който страшно се разбираме и ни е супер весело заедо.Той има някакви симпатии към мен.Отдавна съм го усетила. В началото нямах.Но сега мисля че започвам да го харесвам. Но не искам да тръгваме, защото рано или късно ще се разделим и тогава ще го изгубя дори като приятел, а аз наистина мн го ценя......

Природата си казва думата,тръгвай с него,пък каквото стане,може да се окаже,че това е любовта на живота ти.

sadsad
06-14-2008, 10:52
по - добре тръгнете, защото после ще си блъскаш главата, че не си го направила.А за страха....не се притеснявай ако дойде този момент ще знаеш какво да правиш, а и може той да не е Твоето момче.Както решиш, успех.

Chacho
06-14-2008, 11:04
Тръгни с него защото като станеш на 30 ще съжаляваш, че си изпуснала момчето ;) А и ако не тръгнеш с него, ще си прецакаш приятелството.. повярвай ми, случи ми се на мен. При нас няма приятелство или гаджета, освен ако не си много грозна ^^. Мъже сме няма никога да ви разберем, но мисля, че и обратното е вярно. Тези с истинските чувства към теб, обикновено са ти приятели. Давай, момиче ;)

lLady_MooN_RaiN
06-14-2008, 11:14
Момиче, слушай сърцето си. Каквото ви е писано ще стане...

sexy_eJlz
06-14-2008, 11:20
Момиче, слушай сърцето си. Каквото ви е писано ще стане...

+1 :)

CucAgMuH
06-14-2008, 11:31
Момиче, слушай сърцето си. Каквото ви е писано ще стане...

Аз тоя писател ако го набарам, такава програма съм му подготвил, че ще остане очарован...

По темата: Хвърляй се с главата напред, импровизирай. По-добре проиграна възможност, отколкото пропусната...

sadsad
06-14-2008, 12:03
Момиче, слушай сърцето си. Каквото ви е писано ще стане...

Аз тоя писател ако го набарам, такава програма съм му подготвил, че ще остане очарован...

По темата: Хвърляй се с главата напред, импровизирай. По-добре проиграна възможност, отколкото пропусната...
и на мен ми се иска да го намеря тоя писател....

SeaEatsShips
06-14-2008, 12:12
Момиче, слушай сърцето си. Каквото ви е писано ще стане...

Аз тоя писател ако го набарам, такава програма съм му подготвил, че ще остане очарован...

По темата: Хвърляй се с главата напред, импровизирай. По-добре проиграна възможност, отколкото пропусната...
и на мен ми се иска да го намеря тоя писател....

и аз участвам във издирването му :-x

по темата: не можеш да изгубиш човека до себе си освен ако не го пуснеш ти самата :)

NaNa_SladuRana
06-14-2008, 16:09
по-безсмислено нещо не съм чела.Не пикай срещу вятъра,с извинение,откаде знаиш какво ще се случи,не си врачка,щом имаш чувства тръгни с него после само ще съжеляваш,повярвай ми! :)

Big_JoJo
06-14-2008, 17:35
и моя съвет е да проваш да тръгнеш с него а в последствие ако не се получи да си останете приятели ( но бъди оптимис и гледай на пред )

cute_like_hell
06-14-2008, 18:20
еми тръгнете , защото мн ще съжаляваш ...пък след като се разделите (ако се разделите де , нищо не се знае ) може пак да сте фр , но няма да бъдете такива фр каквито сте били преди :)

GregoryHouse
06-14-2008, 18:22
Чукайте се...така всички са доволни...

soul1199
06-14-2008, 18:25
po-dobre trugnete :)

w0sh
06-14-2008, 18:30
Направи му един кавал в храстите и е твой.

miss_asi
06-14-2008, 18:32
Абе хора как можете да разсъждавате така?!Да не мислиш че ще ти е по-добре без него като го обичаш?!Тръгвайте и тва е пък като дойде време за раздяла ще му мислите! :)

koalka
06-14-2008, 18:59
Има всякакви ситуации и не е задължително да го губиш като приятел, като се разделите...но трябва нещата да са напълно безразлични и от двете страни, което често пъти е доста трудно.
Ако се харесвате няма смисъл да увъртате и да не сте заедно, защото и двамата го искате.Сега дори не сте само приятели, а искате и да сте нещо повече, ако ме разбираш.

sladur4etyYy
06-14-2008, 19:04
аз ти предлагам първо ти самата да си отг на въпроса дали наистина го харесваш и искаш като гадже или чувствата ти са съвсем повърхностни и са по-скоро моментно увле4ение. ако мн го х., тръгвайте, но ако не изпитваш нещо по-така, по- добре не си разваляйте приятелството. от ли4ен опит ти го казвам, помисли си добре :?

MonSitY
06-15-2008, 10:26
действай пък да става каквото трябва да става!!!

miShle
06-15-2008, 11:40
Била съм в твоето положение и настина се получи това,от което най-много ме беше страх. Ходихме,ако може изобщо да се нарече ходене едно лято. .. След това си изпокаарахме,защото той ми каза,че съм се била подиграла с чувствата му. И изведнъж от най-добрият ми приятел,с когото споделях болка и радост той се превърна с момчето,с което се гледаме и все още на криво и ако понякога си кажем Здравей - това е някакъв лукс просто ....

В никакъв случай не искам да те плаша.Ти си преценяваш все пак. Но преди да тръгнете наистина си помисли дали го желаеш или е просто някаква прищявка .. защото е поредният ти каприз,той рано или късно ще ти омръзне и тогава наистина губиш много повече от гадже .... Губиш и приятел,което много по-гадното ... Ако мога да те посъветвам с нещо, тов ае наистина добре да помислиш върху това което изпитваш към него ..

kifla
06-15-2008, 11:43
Сега ще има един ден да се чудиш защо не тръгахме ,на другия ден ще си казваш абе добре направих ,че не тръгнахме... Моя съвет е да не бързате и ако е рекъл Господ един ден ако е трябвало ще тръгнете от самосебе си и ще ви е добре . :)

punkrock
06-15-2008, 11:51
Имам един приятел, с който страшно се разбираме и ни е супер весело заедо.Той има някакви симпатии към мен.Отдавна съм го усетила. В началото нямах.Но сега мисля че започвам да го харесвам. Но не искам да тръгваме, защото рано или късно ще се разделим и тогава ще го изгубя дори като приятел, а аз наистина мн го ценя......

Природата си казва думата,тръгвай с него,пък каквото стане,може да се окаже,че това е любовта на живота ти.
Мда, не му мисли много, че ще го изпуснеш!!!!!

yuyuto
06-15-2008, 12:15
Да бее... Стига с тва "ако"... Ако Ботев беше с каска, а Левски с ботуши... :?