PDA

View Full Version : как да постъпя



byby0202
06-14-2008, 19:46
zna4i sled,kato me skasa edno mom4e,moite priqteli mn me podkrepiha,za6oto obi4ah tva mom4e i mi be6e kofti,4e skusa po nai-gadniq na4in s men,toi ne mi be purvoto gadge,no az prosto bqh mn vlubena tva be6e predi 2 meseca i ot tam edno mom4e mn me podkrepi i mn me oti6i,vseki den mi se obagda6e,samo,4e po tova vreme toi si ima6e gadge-tq e i togava be moeta nai-dobra fr.,samo,4e predi 1 mesec tq go skasa samo,4e togava az se namerih da go yte6avam,i ottogava tq ne e izlizala s nego,no puk az i dr.fr. postoqnno izlizame i taka predi 5 dena,toi me pokani samo dvamata da izlezem ,be6e prekrasno i az osaznah,4e go haresvam :oops: posle toi me izprati i dovtasa edin negov fr. i toi si tragna,a az se prebrah i na sledva6iq den pak se vidqhme,no tozi pat bqhme vsi4kite,bez moita nai-dobra fr. i zabelqzah,4e prez cqloto vreme me gleda6e i izbqgva6e da sme samo dvamata i dori az kat go pitah ne6o toi se obra6a6e kam nqkoi dryg i go pita6e ne6o,az znam,4e toi o6e izpitva ne6o kam moeta fr. itq o6e go haresva,kazah na drygata mi nai-dobra fr./az imam dve nai-dobri fr./vsi4ko i tq mi kaza,4e 6e me ybie i da go zabravq i da se 4yvstvam na neinoto mqsto,ako izob6o ne6o se poly4i megdynas,na men mi stana kofti i predimalko moita nai-dobra fr./tazi koqto go skasa/me popita dali sum bila giva,neq razbrah i q pitah,za6o i tq otkloni temata,iskam suvet,kakvo da pravq,mislq,4e i toi izpitva ne6o kum men,molq vi pomognete mi

Модерирано от Бандитка.Пиши заглавията на темите си на КИРИЛИЦА!

haterkata
06-14-2008, 20:04
пф пф и на колко точно години си????имала 2 най добри фр..харесвала еди си кой ма той нейната фр.....хелп хел дързост и красота залива с простотията си!

soul1199
06-14-2008, 20:07
пф пф и на колко точно години си????имала 2 най добри фр..харесвала еди си кой ма той нейната фр.....хелп хел дързост и красота залива с простотията си! :razz: :razz: e 4ak pak durzost i krasota, e sorry ama ddz ne iskah da ti sa smeq prosto ddz,ae momi4eto iska suvet pak nie i sa smeem,takam emi zaebi go i tva e

ell_ownz
06-14-2008, 20:11
tolkova mi e obarkana i sku4na taq tema 4e daje nemogga da q pro4eta do krai :D tfa ne e kidproblem.com be hora!!!!!!

Chacho
06-14-2008, 20:30
ell_ownz.. мисля че е точно това. Тема като тази съвсем не са рядкост.

Еми към авторката - скъсала си и край. Това е. Не се обръщай назад, карай си напред. Много обаче се изтормозих да прочета едно изречение, дълго 17 реда..

Mu7k0
06-14-2008, 21:22
:oops:

5StaR
06-14-2008, 22:53
Няма как да имаш 2 "най-добри" приятелки, нали е най, следователно може да е само 1....

MonSitY
06-15-2008, 10:12
еее детинско е наистина но все пак на момичеот му се струва голям проблем така че да помагаме :)
аз предлагам да изчакаш известно време да се осъзнаеш и да разбереш дали този те харесва със сигурност ако да поговри с товйта френдка ако пък не чакай някой друг :P

byby0202
06-15-2008, 10:41
mersi za suvetite zna4i 6e iz4akam malko i 6e vidia kvo 6e stane

w0sh
06-15-2008, 10:50
Няма как да имаш 2 "най-добри" приятелки, нали е най, следователно може да е само 1....

Аз имам 17 най-добри приятели и още 4-ма по-добри от тях.

VerryBerry
06-15-2008, 10:54
еее детинско е наистина но все пак на момичеот му се струва голям проблем така че да помагаме :)
аз предлагам да изчакаш известно време да се осъзнаеш и да разбереш дали този те харесва със сигурност ако да поговри с товйта френдка ако пък не чакай някой друг :P

и аз съм "за" да поизчакаш

yuyuto
06-15-2008, 12:12
еее детинско е наистина но все пак на момичеот му се струва голям проблем така че да помагаме :)
аз предлагам да изчакаш известно време да се осъзнаеш и да разбереш дали този те харесва със сигурност ако да поговри с товйта френдка ако пък не чакай някой друг :P

и аз съм "за" да поизчакаш
Еми и аз ще съм "за"... :P

kuklichka_bg
06-15-2008, 21:14
moje da stane serial trq malko da se preraboti e e gotovo 8-)

sladkata_presi
06-16-2008, 05:32
Здравей!Мисля,че ти си разкъсвана от двубоя-приятелка или любовта?!Мисля че трябва да изчакаш известно време,за да си наястно с чувствата си и тогава да вземеш решение.На твоята приятелка също не и е лесно,погледни го от нейната страна,тя също харесва още това момче и го иска така да се каже само за себе си...което води до изостряне на вашите отношения...Мисля да изчакаш първо и после да решиш :-)

Qnchety
06-16-2008, 08:13
Няма как да имаш 2 "най-добри" приятелки, нали е най, следователно може да е само 1....

Е как да не може :D