PDA

View Full Version : Чувствата му са охладнели



sodomicdream
06-15-2008, 21:28
Даже нямам напредстава какво заглавие да сложа... Честно!
Ето и за какво става дума:
Днес с приятелят ми се разкарваме и той споделя, че се чувства някак си..по-хладен към мен, което го и очаквах, но не искал да се разделяме. Каза ми, че чувствал някаква празнина в себе си и дори незнаел какво да изпитва точно към мен. Това ме озадачи, но не ме и шокира. Знаех как се чувства, защото съм така от години насам, но не го показвам по никакъв начин. Той също така каза, че и... това, което изпитвал навремето н е било любов! Е БОГА МИ, ТОВА МЕ ШОКИРА! Забавното е, че на думите му не ми идеше да се разплача, а за разсмях и то с глас и само му отговорих, че съм знаела това още от самото начало на връзката ни. И в действителност беше така - аз знаех, че е само увлечение, но не очаквах да си го признае гласно.
Всъщност пиша това, защото няма с кого да го споделя. Истината е, че жувея сама и единствения човек, с когото се виждам от време на време е приятелят ми, с когото очевидно май няма да останем много дълго заедно.
Не очаквам някакви коментари. Просто... и аз незнам. Исках да споделя =)
Искаше ми се да повярвам в лъжата, че все някъде има някой, който те обича, но... с всеки изминал ден от 5-6 години насам се убеждавам, че... дори и любовта е преходна.
Сега се усмихвам и плача. Усмихвам се, защото отново излязох права за някои мои изказвания преди време и плача, защото осъзнавам, че НЯМА човек, който въпреки всичко, да те обича истински. Няма такъв, който да се радва на успехите заедно с теб и плаче до теб... Няма... А се мъчех да живея в илюзията, че има и съм го намерила...
Колко глупаво, нали? =)

т.7
krem4et0

PS - благодаря на всички, прочели това мнение, за вниманието!

GregoryHouse
06-15-2008, 21:35
5-6 години сте били заедно без любов? OMFG ти ме закла...но все пак можеше да бъдеш малко по описателна знаеш ли другите такива теми как ме забавляват с тъпи описания...

w0sh
06-15-2008, 21:44
Добро утро. Любов няма.

GregoryHouse
06-15-2008, 21:45
Добро утро. Любов няма.

Я един дето да мисли като мен...а дори не съм се мъчил да те убеждавам като хилядите други из форума :D

w0sh
06-15-2008, 21:46
Добро утро. Любов няма.

Я един дето да мисли като мен...а дори не съм се мъчил да те убеждавам като хилядите други из форума :D

Аз това го повтарям цял живот. И все се пръква някой наивник и се опитва да ме обори с доводи като "Имап пък!!!", или "не си прав"

Elaine
06-15-2008, 21:51
е...аз вярвам, че всеки ще намери човек, който да го обича безрезервно...прсото явно с времето нещата се променят, но ако любовта е истинска остава...явно това не е бил твоят човек и ти сега си ...обезверена, как не ми се иска да я казвам тая дума, все едно съчинение по л-ра пиша :lol: както и да е, просто...не мисли така, само защото не си сполучила..

oRiGiNaL
06-15-2008, 22:39
Така е...
Просто хората мислят, че кат харесаш някой значи да го обичаш... но в крайна сметка си изясняват всичко след време, когато вече чувствата отминат...
Просто границата между любов е силно привличане е много малка и повечето хора трудно я разграничават... наистина е много трудно....
А и всъщност любовта е по-скоро по дълготрайно харесване и свикване с даден човек... и тя наистина е преходна.... просто в даден момент си свикнал с човека до тебе и предпочиташ него пред другите или пък вече е дошъл дългът към семейството....

5StaR
06-15-2008, 23:41
( постинг ин епик тред )

sodomicdream
06-15-2008, 23:47
Вътрешно толкова си противореча. Чета постовете ви и с всеки един до някъде се съглассявам. Да, вярно е, че ако съществува истинска любов, то тя е преходна. Истината е, че наистина не съществува човек, който да те обича въпреки всичко. Проблемът е, че на мен донякъде не ми пука какво ще стане с тази връзка или ще ми запука след 1-2 години, когато имам повече време да мисля за глупости :D
Майната му (извинявам се за нецензурния израз)! Минало заминало, живота е пред мен ;)
Сега... за някакъв си там няма да тръгна да си режа вените с лъжица я!

and.. another time a say JUST SMILE!
=)

*BaeuTy:
06-16-2008, 00:02
ami eto...ti sama go kazva6 :) jivota e pred teb..ne se ot4aivai...
hora ima vsqkakvi..vse 6te sre6tne6 podhodq6tiq za teb 4ovek :)

sodomicdream
06-16-2008, 00:13
имах нуждата да споделя, това беше всичко. Благодаря ви, че отделихте време за мен =)
и.. сладки сънища :-)

giginkaaa
06-16-2008, 06:03
Добро утро. Любов няма. Може би просто ти не си я намерил. :)

SaltWater
06-16-2008, 07:29
Кооооолко странно... или вече може би е.. нормално? оО
Какво да ви кажа, аз скоро ставам на 19 и мога да го кажа от личен опит, собствени убеждения и чужди мнения - няма любов... наистина, колкото и тъжно а звучи... няма! Има само интереси и.. привличане оО

Мен ми се наложи доста набързо да порастна, именно защото "любовта" ме свари неподготвена и ме измъкна от красивото ми детство. После разочарование след разочарование, лъжи и т.н. А мисля, че не съм и единственият случай.

Е... и самотата не е лоша. В момента съм се отдала напълно и изцяло на себе си, все пак нали аз съм най-важна :D
А когато имаш приятели, които да те подкрепят, значи имаш почти всичко ;)

Но все пак дерзай, може би някъде там те чака твоя принц, все пак това си е мое лично мнение. Животът е низ от странни и случайни събития ;)

Qnchety
06-16-2008, 08:10
Добро утро. Любов няма.

Има нещо такова... :?

MonSitY
06-16-2008, 16:31
песимистичното мислене ще те довърши!!!недей така все някога ще дойде човекът просто не е сега времето!!! харесва ми как пишеш :) може ли скайп :P

cinderella_gugutka
06-16-2008, 16:34
е,ще намериш.споко :)

Lolla
06-16-2008, 16:53
Любов има! И за всеки човек си има духовна половинка! гледали ли сте филма Amelie Poulin ? За тези които не са : разказва се за едно момиче което е много различно от останалите и си живее в свой собсвен свят на фантазия и мечти. Макар и нереазбрано и самотно то решава да прави добро на хората около себе си. И един ден намира човека , който е също като нея- мечтател и самотник. И всичко всършва прекрасно. Естествено за да бъде с този човек тя трябва да с е пребори с много трудности, но най-вече да преодолее себе си и страховете си. Според мен за всеки от нас има отредена духовна половинка , простои не трябва да се отказваме да я търсим :)

sodomicdream
06-16-2008, 20:26
харесва ми как пишеш :) може ли скайп :P
това го приемам като майтап ;)

baby_lvA
06-16-2008, 20:55
Добро утро. Любов няма.

Я един дето да мисли като мен...а дори не съм се мъчил да те убеждавам като хилядите други из форума :D

Аз това го повтарям цял живот. И все се пръква някой наивник и се опитва да ме обори с доводи като "Имап пък!!!", или "не си прав"

Mnogo ste pravi..

Po temata... :( mnogo tyjno... i mnogo dobre si go napisala...neznam drugo kakvo da ti kaja... :(

MiMcHeToOo
06-19-2008, 12:10
Добро утро. Любов няма.

Мда, има само химия ;)

JustBecko
06-19-2008, 14:10
Добро утро. Любов няма.

Мда, има само химия ;)
И химични съединения :grin:

krem4et0
06-19-2008, 14:32
Кооооолко странно... или вече може би е.. нормално? оО
Какво да ви кажа, аз скоро ставам на 19 и мога да го кажа от личен опит, собствени убеждения и чужди мнения - няма любов... наистина, колкото и тъжно а звучи... няма! Има само интереси и.. привличане оО



И аз на 19 мислех така. Мислех, че съм престаряла и няма да ми се случи...ха-ха-ха. на 19 нищо не си видяла и разбрала. Мислиш си, че си много голяма и вече нищо хубаво не може да ти се случи, но не е така. На 19 и няколко месеца се запознах с настоящия ми приятел. Разбрах какво е любов, какво е да си обичан. И въпреки, че мисля, че той е по.......да го кажем нечувствителен по отношение на мен, отколокото аз на него, някои негови думи идействия последната 1 година, ме накараха да променя коренно мнението си. Всеки си обича по свой начин. Едва ли, ако си бил дълги години с 1 човек, може да останеш безразличен към него, да не те вълнува и интересува изобщо.

Та такива изказвания от устата на 18-20 гидишни деца са си смешни. Любовта може да те споходи и на 30. Кака ми е на толкова и е влюбена като ученичка от 8-ми клас :D