PDA

View Full Version : Едно съсипано приятелство



sexy_for_you
06-20-2008, 21:41
Здравейте!За мен не е характерно да пиша по форумите за собствените си проблеми,да споделям,да търся съчувствие и да натоварвам хората със собствените си проблеми.Просто напоследък станаха толкова много,че имам нужда да споделя с някого,а няма с кого.Не искам да се оплаквам,а просто ако можете да ми помогнете да изляза от дълбоката депресия,в която съм.Баща ми е извън страната вече 6 месеца,но живот и здраве,скоро ще се връща.Влюбена съм от 4 години в момче,което дори предпочита да съм мъртва.Но това не е най-важното.Мислех си,че в живота си имам човек,който вярва в мен и ме подкрепя.Но явно съм грешала.Говоря за най-добрия си приятел.С него сме истински приятели от 4 години,т.е. бяхме до скоро.Не твърдя,че съм го направила човек,но той беше зубар,който не общуваше с никого.Аз бях единственият човек,който му подаде ръка и му показа как се живее.Но не търся благодарност.Преди няколко месеца го запознах с едно момче от 6-ти клас(с него се познаваме от състезания по математика,където ходим заедно).От тогава той говори само за него,изолираме,не излиза с мен,само за да могат да си пишат по скайпа.На скоро ми каза,че той означава всичко за него,че аз съм на второ място и че не го интересувам.Единственото нещо,което го интересува,е този 6-то класник.Дори ми сподели,че ако се наложи да избира между живота на двама ни,щял да избере неговия и ако се наложи,би ме убил(ако 6-то класника му каже),защото той е неговият идол и живее заради него.При всеки възможен случай ми натяква колко много е момчето пред мен и че дори аз,8-ми клас,съм нищо в ставнение с него.За ''най-добрият ми приятел'' 6-то класникът е идол и той иска да прилича на него.Постоянно ми говори за него и аз вече не издържам.За мен това е едно дълбоко предателство на 4-годишно приятелство.Чувствам се много обидена и огорчена.Вие какво мислите за това?Извинявам се за дългата тема,но имах нужда да споделя :o

w0sh
06-20-2008, 21:47
Така се случва с 1-вата "любов". като му бие един шамар ще се върне пак при тебе.
Пейшънс както се вика.

5StaR
06-20-2008, 21:57
Тоя е някво мега-зле.......

Erica
06-20-2008, 21:59
Неблагодарници винаги е имало и винаги ще има!!!Кофти е да,но се случва.Опитай се да го преодолееш...

babity
06-21-2008, 07:37
може да е педераст

cinderella_gugutka
06-21-2008, 08:43
кофти :? живота продължава...може би с други или нови пр...

fall_out_girl
06-21-2008, 08:47
Абе това момче много е зле...Как може да ти каже,че ако шестокласникът го накара щял да те убие...Тоя не е с всичкия си...

Wrathchild
06-21-2008, 08:55
Да не ти пука, има 'приятели', които идват и си отиват. Аз имах една приятелка, на която много държах, много обичах, а в един момент разбрах, че зад гърба ми излива какви ли не помии. Еми ОК, нека си говори, аз просто си я загърбих и изобщо не се занимавах с нея. Съветвам те и ти да направиш същото.

sabaku_no_gaara
06-21-2008, 09:45
Надявай се да е само някаква временна мания...чакай,чакай...КАКВО?М омче си "пада" по по-малко от него момче и го избира пред тебе?
Знаеш ли,с това убиване ми става подозрително,като че ли се опитва да те накара да ревнуваш,не може ей така да ти ги изръси всичките тия идолски простотии и че би те убил.Ако и той те е смятал допреди за най-добра приятелка не би ти наговорил тия работи,но може оня шестокласника да го кара да те дразни и да го наговаря против тебе.Ми почни ти да правиш мръсно на дребния,наговаряй ги един срещу друг и ще се скарат,за по-добра идея не можах да се сетя (освен ако не си намериш наемен убиец и не убиеш дребния)

MiMcHeToOo
06-21-2008, 10:20
може да е педераст

Възможно и още как !

vesssiii
06-21-2008, 11:35
Оле :shock: Твоя най-добър фр добре ли е с главния мозък :? :shock: :shock: Що не го зарежеш бе като иска да си върви с т'ва лайно :o Как може да ти говори такива неща :? :? Винаги има такива "приятели",които ти забиват нож в гърба при 1-я момент :? Я го зарежи :?

nevito0
06-21-2008, 12:00
Оле :shock: Твоя най-добър фр добре ли е с главния мозък :? :shock: :shock: Що не го зарежеш бе като иска да си върви с т'ва лайно :o Как може да ти говори такива неща :? :? Винаги има такива "приятели",които ти забиват нож в гърба при 1-я момент :? Я го зарежи :?
+ 1 ..явно не ти е бил толкова добър приятел..със сигурност ти е супер гадно..не съм ревала толкова за момчета,колкото за приятели..най-лошото е да изгубиш приятел
но хубавото е,че може да намериш нови приятели лесно.. 8)

MonSitY
06-21-2008, 12:34
частта с убиването ми се стори много странна.има такива деца се пак е 8 клас остави го да се радва на 6-класничето :D после ще дотича пак при теб но ти му обърни гръб!

pet_14
06-21-2008, 23:37
или е гей,или след време е разбере е какво е приятелство....тва не мога да го разбера да движишс лапето...в смисъл приятелят ти....явно тоя е с детски акъл все още......[/i]

ANTIHUMAN
06-22-2008, 00:23
[quote="pet_14"]или е гей,или след време е разбере е какво е приятелство....тва не мога да го разбера да движишс лапето...в смисъл приятелят ти....явно тоя е с детски акъл все още......

+1 Съгласен съм!
Приятеля ти или е гей или е супер неблагодарник!Ако е гей има вероятност да опита с това момче ,защото малките деца се примамват по-лесно!Ако е неблагодарник като мен (поне според най-добрия ми приятел ,при условие ,че аз нищо не съм казал!Хората му напълниха главата с вълшебства ,но това е друга тема) просто забрави това момче!
П.П. Ще осъзнае грешката си ,но твърде късно!
УСПЕХ!

miminkaa
06-24-2008, 18:43
mI..Istinski priqtel..kachestven predatel.. Mislq che tova si e istinata... su6to i "Nqmam nujda ot priqteli i sama moga da si sasipq jivota" ! A toi 6tom e postapil taka sigurno tezi 4 godini ne sa bili ni6to za nego i te e lagal....

AFT
06-24-2008, 18:45
Според мен е обратен и/или безгранично тъп.