PDA

View Full Version : а сега какво ?!



sweet4esf
06-22-2008, 10:58
снощи бях на рд на един фр....вс въървеше добре докато не дойде и момчето на сърцето ми :? :( просто като го видях :( сетих се за вс което ми причини :( но нз защо просто цяла вечер не отдели поглед от мен :? просто ме спедеше каде хоса и с кого говоря и некфо хем ми стана хубаво хем и тъпо :o та той си има нея :( но това не е вс :? по едно време моя фр който е рожденник започна да се държи по така с мен :-D то веше гушкане мачкане и целевки :D :-D а до нас стоеше моето момче :( :( някак си ми стана гадно само като го видях как ни гледаше но той е с нея а аз сама :( а и нали не му пукаше за мен имам право да правя квото искам и с когото искам :) но за капак на вс преди да си тръгна с рожденика си седме на тераската лафи ме си и той просто ме награби :D :oops: в истинския смисъл награби :-D аз се дърпах но той не и не 8-) забога вс ни зяпаха :shock: почувствах се ацки тадно :( :( ами ако моето момче ни е сидъло :( това си помислих но защо ми пука та той се подрига с мен :? рожденника ме изпрати и след това си писахме :oops: той ми призна че мн ме харесвал и иска да е с мен :( но забога как като аз съм влюбена в неговия бест фр :shock: :shock: :( :( просто нз какво да правя :o :? дайте съвети ;(

w0sh
06-22-2008, 11:00
ъъ?
загини?
спри да ползваш емотикони?
Това са съветите, които ми идват на ум.

sweet4esf
06-22-2008, 11:00
съжалявам ако има грешки но все още не съм изтредняла долре :lol: :-D :grin: :D :D

w0sh
06-22-2008, 11:01
съжалявам ако има грешки но все още не съм изтредняла долре :lol: :-D :grin: :D :D

в 2 часа?
Младото поколение е доста деградирало.

mishani
06-22-2008, 11:02
бъди себе си и не залъгвай хората около теб.. кажи това което мислиш и чувстваш . това наистина ще ти помогне ;)

sweet4esf
06-22-2008, 11:02
ъъъ затова са емотиконите :D ще пра, квот искам :-P ае пали :razz:

mishani
06-22-2008, 11:03
съжалявам ако има грешки но все още не съм изтредняла долре :lol: :-D :grin: :D :D

в 2 часа?
Младото поколение е доста деградирало.

:D :D :D
съгласна

sweet4esf
06-22-2008, 11:06
еми това момче и моя и дрто знаят какво чувствам :( то с моя любим не бяха само чувства та аз спах с него :( общо взето рожденника знае за чувствата ми и за това че съм спала с М :? а М снае че имам чувства съм него но аз просто му бях момичето за .... нз толкова съм объркана :o :(

cinderella_gugutka
06-22-2008, 11:06
на колко си?
мисля 4е трябва 1 да поговориш с тоя в който си влюбена да видиш дали нещо може да стане

w0sh
06-22-2008, 11:06
Колко си годишна?

sweet4esf
06-22-2008, 11:10
16 еми аз съм говорела с него и той само ми даваше напразни надежди за да му тичам по гъзъ докато накрая не се осъзнах :( но забога липсва ми искам го но знам че трябва да го забравя :( :o

babity
06-22-2008, 11:16
Ти срамиш името на нас, 16 - годишните! Бих повърнала само като гледам лигавия ти аватар, а след това и емотиконите... да не си посмяла да кажеш на някой друг, че си на 16!!! :x :?

ioancheto
06-22-2008, 11:42
Marzi me da 4eta dalgite,GLUPAVI temi (koito daje ne sa razkazani dobre) pak kvo ostawa i da ti gledam smotanite emotikonki prez dve dymi..

just_a_girl_z
06-22-2008, 11:44
еми това момче и моя и дрто знаят какво чувствам :( то с моя любим не бяха само чувства та аз спах с него :( общо взето рожденника знае за чувствата ми и за това че съм спала с М :? а М снае че имам чувства съм него но аз просто му бях момичето за .... нз толкова съм объркана :o :(

повярвай ми и ние сме адски объркани. почти нищо не ти се разбира.
по темата: след като приятелят му знае за чувствата ти към "твоето момче" и все пак иска да в с теб, това означава, че наистина мн те харесва.
моя съвет към теб е да му дадеш шанс, може да се получи, а и може да излекува любовната ти мъка ;) все пак клин клин избива ;)
успех от мен :smt056

xXxScreamxXx
06-22-2008, 11:45
Ти срамиш името на нас, 16 - годишните! Бих повърнала само като гледам лигавия ти аватар, а след това и емотиконите... да не си посмяла да кажеш на някой друг, че си на 16!!! :x :?


лелеле 4е аз като бях на 12 не пишех като нея :lol:
тцтц моми4е фани се стегни малко !!

Wrathchild
06-22-2008, 11:46
Боже, да не би да има някакво химическо вещество, което кара хората да се развиват ужасно бавно? Едно време 16 годишните не бяха с акъл на 12...

Al3ksandra
06-22-2008, 12:22
Съвета ми е поговори с момчето с което сте имали връзка и т.н., може да има вариянт да се съберете... но първо си изясни отношенията с него... и след това ако няма начин да сте заедно, погледни другото момче, може пък да се получи нещо, щом те харесва. А пък и поне ще знаеш че човека до теб наистина те харесва ;) Успех! :D

gPa3HuTeJl
06-22-2008, 12:58
Marzi me da 4eta dalgite,GLUPAVI temi (koito daje ne sa razkazani dobre) pak kvo ostawa i da ti gledam smotanite emotikonki prez dve dymi..

мхм.. и аз така... само кат' видях емотиките и преминах на долу при коментарите..

П.С Т'ва на снимката в подписа ти ли си ?

FreeSpirit
06-22-2008, 13:07
Дай шанс на рожденика, може пък да излезе нещо хубаво ;)
И забрави за това "твое момче" щом те е наранил, не си заслужава да продължаваш да мислиш за него ;)

VinDa
06-22-2008, 13:15
Skapa da ti kaja i ti ne6to sa obarka az ve4e ne razbrax s koi si spala i s koi ne?Kvo e tva, pove4eto momi4enca qvno ne znaqt kakvo ozna4ava dumata lubov :x

VinDa
06-22-2008, 13:17
Tapa rabota i ti si na 16 boje

ioancheto
06-22-2008, 14:07
Marzi me da 4eta dalgite,GLUPAVI temi (koito daje ne sa razkazani dobre) pak kvo ostawa i da ti gledam smotanite emotikonki prez dve dymi..

мхм.. и аз така... само кат' видях емотиките и преминах на долу при коментарите..

П.С Т'ва на снимката в подписа ти ли си ?

хах да и аз не я прочетох цялата..
аз съм да ..и на аватара

NaNa_SladuRana
06-22-2008, 14:17
Много емотикони,много нещо!

~*~ОсВеН чЕ ЗавИждаШ нИщО дРугО нЕ вИжДаМ...НарИчАш Ме КуЧкА,нО аЗ нЕ сЕ оБижДаМ...НенАвИждАм ЗабРанИ -пРи МеН нИщО нЕ вАжИ...КогАтО мЕ гЛедАш Не оТкАчАш Ли КажИ...?!~*~


Нали си "кучка" как така те е наранил :shock: а аз си мислех,че кучките си нямат "момче на сърцето" :-o нещо съм изостанала.

HelSy
06-22-2008, 14:32
имам чувството че в тоя форум секи цели да докаже колко по-умен, по-развит и т.н. е от другия ... като имате кво да кажете или да помогнете коментирайте :? в крайна сметка момичето търси помощ, а не забележки как пише и с колко емотиконки пише :wink:

по темата : щом цяла вечер те е гледал значи изпитва нещо към теб :) според мен пробвай се с рожденика пък кфото стане ... най.молкото е,че един ден няма да се чудиш кво щеше да стане ако беше тръгнала с него :smt003 ;-) =;

MonSitY
06-22-2008, 14:36
леле ти здравата си стигнала с тоя дет си влюбена той те е използвал но пък най-добрият му приятел най-вероятно е влюбен в теб дай му шанс като преди това му кажи как стоят нещата с приятеля му!
и съвет спри да пишеш с толкова емотиконки! :D

sweet4esf
06-22-2008, 23:21
благодаря на вс и си извинявам за писането и емотиконите :)

MiMcHeToOo
06-22-2008, 23:31
Толкова емотиконки не съм виждала в живота си... :D По темата - Старата любов ръжда не хваща (в повечето случаи де) ;)

huligankata
06-23-2008, 06:57
Момчето в което казваш, че си влюбена ако питаш мене го остави. Трудно ще ти е да го забравиш, но мога да кажа почти със сигурност, че няма да бъдете заедно - 1во той си има приятелка и 2ро знае, че го харесваш и въпреки всичко нищо не прави - не се занимавай с него. С рожденника стига да ти харесва и да имаш симпатии към него опитайте, явно те харесва доста.

PS: Деградацията на поколенията наистина ме удря между очите все по - често ..

sweet4esf
06-23-2008, 18:14
нз мн ме обърква понякога :? когато беше рдто на моето момче той не покани гаджето си само за да отида аз даже ми каза цитирам :МИСЛИШ ЛИ ЧЕ МИ ПУКА ЗА НЯКВА ДЕТО ХОДА СТ 1-2 СЕДМИЦИ С НЕЯ :shock: :-o мн неща е правил с които ми е показвал че се инт от мен .... той ми е казвал че иска да е с мен даже когато искаше да тръгнем аз тръгнах с др и оттам нещата се промениха и държанието му към мен и вс :( :( нз ..... :shock: