PDA

View Full Version : Върнах си гоооооо!!!



sexita
06-24-2008, 16:22
Вече си е моооой...моооой :grin:
Сдобрихме сеее :P

Nadelina
06-24-2008, 16:24
Bravo! Mnogo se radvam za teb, naistina!!! I pojelavam veche da nqma problemi, che chak da se razdelqte.

angelcheeee_93
06-24-2008, 16:24
4estito,bravo na vas :) :) :)

sladur4etyYy
06-24-2008, 16:24
ЧЕСТИТООООООО :grin: аз нищо че не ти пишех в темичката, четях как се развиват нещата. бр мн се радвам. разкажи как стана плс, не бъди егоистка :D :smt003 8-)

sexita
06-24-2008, 16:25
И аз,и аз...си пожелавам това :-)
В неделя заминавам на Златни пясъци при него :grin:

MonSitY
06-24-2008, 16:27
радвам се :) дано не се карате вече така сериозно и дано и аз се оправя че нещо почна да ми идва в повече :(

sexita
06-24-2008, 16:34
Просто се чувахме все по-често и по-често по телефона и започнахме да си говорим...не само приятелски :D И един ден ми прати смс,че му липсвам и така се почна...пращахме си смс-чета и последния беше...

"ОБИЧАМ ТЕ!!! Не спирам да мисля за теб!Ще се опитам да ти се доверя пак,Моля те,не ме предавай отново,умолявам те!!!Ако си искрена към мен няма да го направиш!"

И такаааам...и аз му писах,че го обичкам много и той вчера си дойде за малко...днес си отиде пак там....бяхме и вчера и днес заедно и така :P
В неделя заминавам при него :-)

Nadelina
06-24-2008, 16:36
Syjalqvam, che pitam, prosto ne sym chela predishnata tema, no ti ... izneverila li si mu ? I zashto izobshto si go napravila, ako e taka ?!

mumiikataa
06-24-2008, 16:37
Супер.Честито и приятно прекарване на Златните :)

sexita
06-24-2008, 16:40
Syjalqvam, che pitam, prosto ne sym chela predishnata tema, no ti ... izneverila li si mu ? I zashto izobshto si go napravila, ako e taka ?!

Щото се бяхме скарали...и много тъпо стана...аз си мислех,че се подиграва с мен,исках да му отмъстя и да го забравя...бях с друго момче..но нищо не се получи....после с Ивчо се сдобрихме и аз му казах какво е станало...тогава се скарахме жестоко...не искам да си спомням...
Важното е че сега сме заедно :-)

feelthless4o
06-24-2008, 16:42
(завиждащо човече) :)

ss
06-24-2008, 16:47
Syjalqvam, che pitam, prosto ne sym chela predishnata tema, no ti ... izneverila li si mu ? I zashto izobshto si go napravila, ako e taka ?!

Щото се бяхме скарали...и много тъпо стана...аз си мислех,че се подиграва с мен,исках да му отмъстя и да го забравя...бях с друго момче..но нищо не се получи....после с Ивчо се сдобрихме и аз му казах какво е станало...тогава се скарахме жестоко...не искам да си спомням...
Важното е че сега сме заедно :-) Много добре си направила преебала си и 2мата а оня си заебала било е за 1 вечер...Все пак незнам кое момче може да ти прости изневяра(или момиче)тва е възможно най-долната постъпка която някой може да направи!Съжалявам момчето истински как е могло да си затвори очите за изневятата и да ти прости и после пак да се хванете...тцтц поредният заблуден човек...немога повече(немога повече неед тоалетна-драйфане) :?

sexita
06-24-2008, 17:00
Мога да ти кажа,че го обичам повече от всичко на света :x
Няма какво да се обяснявам и на теб,аз добре си знам,а и хората,които знаят нашата история също биха се застъпили за мен!
Осъзнавам грешката си,ако искаш да знаеш! А и той не е света вода,така че сме напълно квит ;)

krem4et0
06-24-2008, 17:05
О, аз не се застъпвам за теб. Нито съм на негова страна. И двамата имахте вина за отношенията си. Липсва ви едно много важно нещо-искренност. Бъди честна сега с него. Поискай същото. Без искренни отношения няма да просъществува връзката ви.

Wrathchild
06-24-2008, 17:07
Радвам се, че пак сте заедно. И този път гледайте да не развалите всичко.

darla
06-24-2008, 17:25
az naistina ne bih mogla da prostq iznevqra,bila tq i prosto napuk ili za da mi otmusti za ne6to,no naistina se radvam za vas.6tom naistina se obi4ate si zaslujava d ais dadete o6te edin 6ans.a otnosno onzi zaqdliviq komentar po-gore -ako e pisan ot mom4e moga samo da mu kaja :lol: ,za6to kogato mom4e izneveri na pr si vinagi izliza 4e "to ni6to ne ozna4ava6e" i "ama kakvo tolkova napravih",a kogato momi4e izneveri-krai,tq e nai-dolnata na sveta!!!!
edno e vqrno spored men-kogato jena izneveri,stava stra6no,za6toto VINAGI ima nameseni 4uvstva.Az pone ako izneverq na muja si ozna4ava ,4e ve4e tursq i namiram v nqkoi dr ne6to,koeto predi sum namirala v nego,no ve4e ne,t.e. vse mi e taq dali 6te sum s nego ili ne!
P.S.-naistina se radvam za vas,no dano pove4e ne se naranqvate vzaimno-tazi bolka e turpima do vreme!

crazy_girl96
06-24-2008, 17:27
Еее браво.И дано не се карате пак така сериозно!Честито!!! :) :) :)

gothic_angel
06-24-2008, 17:29
Честито.

hahavteen
06-24-2008, 17:29
О, аз не се застъпвам за теб. Нито съм на негова страна. И двамата имахте вина за отношенията си. Липсва ви едно много важно нещо-искренност. Бъди честна сега с него. Поискай същото. Без искренни отношения няма да просъществува връзката ви.

Кремче сори за спама но те сънувах миналата нощ и сега се сетих. Имахте си бебче с Иво и бяхте мн мн щастливи и двамата а бебето беше невероятно сладко! :-)

S_L_A_D_U_R_K_A
06-24-2008, 17:32
О супер, дай Боже всеки му, и за в бъдеще да не се карате повече! Успех :-D

BlindedAngel
06-24-2008, 17:37
waaaaaaaaaaaaaaaaaaw...голямата работа :lol: хората се събират и разделят постояно...Нищо ново под слънцето :)

krem4et0
06-24-2008, 17:37
О, аз не се застъпвам за теб. Нито съм на негова страна. И двамата имахте вина за отношенията си. Липсва ви едно много важно нещо-искренност. Бъди честна сега с него. Поискай същото. Без искренни отношения няма да просъществува връзката ви.

Кремче сори за спама но те сънувах миналата нощ и сега се сетих. Имахте си бебче с Иво и бяхте мн мн щастливи и двамата а бебето беше невероятно сладко! :-)

Еха, а дано, пу-пу-пу :-)

miminkaa
06-24-2008, 18:51
Chistito.. Bravo na vas.. Samo yspehi za na pred.. :-)

5StaR
06-24-2008, 18:55
Ех деба, всичките ми шансове ся са равни на 0... хахаха
Айде честито и със здраве

Lord_Of_The_Night
06-24-2008, 18:57
Еи браво,единствено мога да ви пожелая още много незабравими мигове заедно и всичко най-хубаво.А това че ще сте си заедно е най-готиното.Така е който не губи надежда рано или късно нещата стават. :)

xaxa
06-24-2008, 18:58
4estito

Pliok0019
06-24-2008, 19:12
Наистина много се радвам. Още едно потвържение на това, че когато искаш нещо силно - то се случва. :) Успех занапред.

Al3ksandra
06-24-2008, 19:18
Браво! Любовта побеждава ! :P Супер много се радвам за теб мацка :) Успех! :) Супер Суперрр... :):) :) :) :) :) :) (HAPPy)

secretdream
06-24-2008, 19:57
Много се радвам за вас! :) Пожелавам да сте по-щастливи от преди и по-искрени. Без конфликти сякаш не може,но дано това заздрави връзката ви и всичко да се развива по най-добрия начин занапред! :)

NaNa_SladuRana
06-24-2008, 21:47
Много се радвам за вас :)

hgfh
06-25-2008, 01:38
радвам се за вас :grin:

Girl-of-Sin
06-25-2008, 11:35
Страхотно! :grin:

Искрено ви пожелавам това препядствие, което ви раздели, да е причина любовта ви да се удвои, и занапред да станете още по-сплотени и най-вече искрени един към друг!

Успех и си прекарайте едно незабравимо лято на морето ;)

sexita
06-25-2008, 15:01
...и вчера пак се скарахме :lol:

Chess
06-25-2008, 15:05
...и вчера пак се скарахме :lol:


омг... :lol:

Erica
06-25-2008, 15:20
...и вчера пак се скарахме :lol:

Dnes ti prochetoh,cqlata istoriq...na momenti se chudih dali ne sym q pisala az...dosta shodni neshta ima..I nie mnogo pyti se opitvahme da zabravim vsichko...i da zapochnem otnachalo...,no uvi ne se poluchavashe - nishto ne beshe kakto predi,pri nai-malkiq problem lyjite izpluvaha otnovo...Spored men pravilnoto reshenie e da si dadete vreme - za da vidite dali naistina shte mojete da preodoleete vsichko tova koeto vi se e sluchilo v ramkite na mesec,dali toi shte moje da zabravi - iznevqrata ti i nai-veche dali shte mojete da si prostite i da zapochnete na Chisto!!!
Zashtoto edno neshto,kogato se schupi,kolkoto i da go lepim - puknatinata vinagi si ostava tam...I ako ne si prostite izcqlo greshkite...vryzkata vi edva li shte prosyshtestvuva dylgo...
Dano namerite pravilniqt pyt i namerite pytqt kym shtastieto si!!!

sexita
06-25-2008, 15:29
ммм...няма да стане май...просто не се получава...това не е момчето,което съм обичала...
Да...сгреших и се държи с мен,все едно ми е направил ебаси услугата като сме се събрали...а на всичкото отгоре,той иска аз да приема,че той също ще ми изневерява...
И вчера се скарахме заради една негова приятелка...която стриктно прикрива и ме дразни и веднага избухна караницата...и се почна..."не не мога..беше грешка,че се събрахме...забърквам се отново с Miss Скандал ...чакат ме само проблеми...нека нещата останат както си бяха...не мога да ти простя...мислех си,че те обичам,но явно не е така"...и какво да му кажа аз...какво мога изобщо да кажа...че го обичам???..пак??? Ми не...казах му ок!
Аз пък не искам да съм с човек,който не знае какво иска!!! И колкото и да ме боли...докато той не тръгне по моя гъз,аз ще си правя каквото си искам...ДОСТАТЪЧНО!!!

krem4et0
06-25-2008, 15:38
Миличка, имаш като цяло доста грешни схащания по отношение на любовта. Това, че някой те обича не значи да ти върви по г**а. Да не говорим за другите гршки, които допусна. Не съм на ничия страна, но и аз бих постъпила като него. Е**и, изневерила си му, не му вярваш, държиш се като малко дете, на което са откраднали играчката.....
Не, че и той е цвете де.....но все пак. Остави нещата да се развиват естествено. И разбери, че любовта не е нещо, в което един трябва да доминира над друг, да го влачи подир себе си, да се моли, да настоява. това са неща, които стават естествено. Прекалено много насилваш. А и честно казано ти самата не знаеш какво искаш.

gPa3HuTeJl
06-25-2008, 15:41
:smt006

sexita
06-25-2008, 15:49
Миличка, имаш като цяло доста грешни схащания по отношение на любовта. Това, че някой те обича не значи да ти върви по г**а. Да не говорим за другите гршки, които допусна. Не съм на ничия страна, но и аз бих постъпила като него. Е**и, изневерила си му, не му вярваш, държиш се като малко дете, на което са откраднали играчката.....
Не, че и той е цвете де.....но все пак. Остави нещата да се развиват естествено. И разбери, че любовта не е нещо, в което един трябва да доминира над друг, да го влачи подир себе си, да се моли, да настоява. това са неща, които стават естествено. Прекалено много насилваш. А и честно казано ти самата не знаеш какво искаш.
Ми аз усещам,че ме влачи...за това.. :?

Erica
06-25-2008, 15:56
Миличка, имаш като цяло доста грешни схащания по отношение на любовта. Това, че някой те обича не значи да ти върви по г**а. Да не говорим за другите гршки, които допусна. Не съм на ничия страна, но и аз бих постъпила като него. Е**и, изневерила си му, не му вярваш, държиш се като малко дете, на което са откраднали играчката.....
Не, че и той е цвете де.....но все пак. Остави нещата да се развиват естествено. И разбери, че любовта не е нещо, в което един трябва да доминира над друг, да го влачи подир себе си, да се моли, да настоява. това са неща, които стават естествено. Прекалено много насилваш. А и честно казано ти самата не знаеш какво искаш.
Ми аз усещам,че ме влачи...за това.. :?

Dai mu vreme - iznevqra ne se preglyshta lesno...Da ne govorim,che v negovite ochi,ti vinagi moje da si ostanesh greshnicata...
Po-dobre izvestno vreme ne se chuvaite dori...,za da ne si namirate povodi za drazgi i obmislete...struva li si ili ne da prodyljite zaedno napred!!!

Lord_Of_The_Night
06-25-2008, 16:26
Миличка, имаш като цяло доста грешни схащания по отношение на любовта. Това, че някой те обича не значи да ти върви по г**а. Да не говорим за другите гршки, които допусна. Не съм на ничия страна, но и аз бих постъпила като него. Е**и, изневерила си му, не му вярваш, държиш се като малко дете, на което са откраднали играчката.....
Не, че и той е цвете де.....но все пак. Остави нещата да се развиват естествено. И разбери, че любовта не е нещо, в което един трябва да доминира над друг, да го влачи подир себе си, да се моли, да настоява. това са неща, които стават естествено. Прекалено много насилваш. А и честно казано ти самата не знаеш какво искаш.
Ми аз усещам,че ме влачи...за това.. :?
Според мене тя знае какво иска,в случея да бъде с него,а колкото до това което той е казал,ако наистина я обича както твърди щеше да направи нещо по въпроса,не да говори все едно,че той прави най-голямата саможертва като и прощава за грешките.Вярно е всеки прави грешки,няма безгрешни хора,но заради една грешка да я натрапваш на човека до себе си,знаеики че и ти не си безгрешен е това не го разбирам.Така че тя най-добре може да си прецени дали си заслужава да храни още надежди или което аз мисля е по-доброто да продължи напред,въпреки че ще е много трудно,след всичко преживяно.Преди бях чел и за една твоя друга връзка мисля с някакво момче от село,но ти си го преудоляла,така че мисля че и този път ще успееш.Така че успех и всичко най-хубаво ти пожелавам.

sexita
06-25-2008, 16:34
Хора...аз в неделя заминавам при него...какво ще правя [-X
Не знам,не знам...не знам...леле майко....
Щом сме разделени,аз ако се забия с някое момче,и после Иво пак ще ми натяква,че съм курва :x
Ако седя и го чакам...ще изгубя много,защото не знам дали ще се върне и какво ще излезе...
Уфф...не знам...какво да правяяяя :(

trayana
06-25-2008, 16:42
Радвам се, че пак сте заедно. И този път гледайте да не развалите всичко.
;)

ANTIHUMAN
06-25-2008, 16:57
И не си ми казала? :shock: Ъ-ъ-ъ нямам думи ,аз толкова много държах на теб и мислех ,че ще науча първи! :-o

П.П. НЕ ПОВТАРЯЙ ГРЕШКИТЕ СИ ОТ ПОСЛЕДНИЯ ПЪТ!

ЧЕСТИТО!!!

sexita
06-25-2008, 17:06
И не си ми казала? :shock: Ъ-ъ-ъ нямам думи ,аз толкова много държах на теб и мислех ,че ще науча първи! :-o

П.П. НЕ ПОВТАРЯЙ ГРЕШКИТЕ СИ ОТ ПОСЛЕДНИЯ ПЪТ!

ЧЕСТИТО!!!
чети,чети 8)

TheMaggie
06-25-2008, 17:13
Оу май... Последно к'фо разделени ли сте,заедно ли сте?! :shock:

sexita
06-25-2008, 17:16
Нищо не сме...разделени сме...за сега...и тва се чудя...дали да му се връзвам още :?

TheMaggie
06-25-2008, 17:17
Еми гуд лък с теразаенето.

Lord_Of_The_Night
06-25-2008, 17:23
Нищо не сме...разделени сме...за сега...и тва се чудя...дали да му се връзвам още :?
Tук вече сама трябва да си решиш,никой от нас неможе да ти каже какво да правиш,ти трябва да избереш дали си заслужава всичко това или трябва да продължиш напред.Аиде успех каквото и да решиш,и най-важното е да не гледаш толкова какво ще кажат другите(всмисал че той дори отново да се помисли за предаден),важното е ти какво изпитваш и каквото ти е на сърцето.

soul1199
06-25-2008, 17:24
neee 6o se razdelihte

slun4ice_90
06-25-2008, 18:19
Хора...аз в неделя заминавам при него...какво ще правя [-X
Не знам,не знам...не знам...леле майко....
Щом сме разделени,аз ако се забия с някое момче,и после Иво пак ще ми натяква,че съм курва :x
Ако седя и го чакам...ще изгубя много,защото не знам дали ще се върне и какво ще излезе...
Уфф...не знам...какво да правяяяя :( Да..струва ми се,че го искаш колкото да не си сама...не знаеш какво искаш това е...Нали беше щастлива,че пак се събрахте....сега пак се чудиш......нямам думи.... 8) :? :shock: Моят съвет е да не го караш да страда..пак...Ако истински го обичаш се опитай да го задържиш и това е от мен... :-P :)

Erica
06-25-2008, 18:20
Хора...аз в неделя заминавам при него...какво ще правя [-X
Не знам,не знам...не знам...леле майко....
Щом сме разделени,аз ако се забия с някое момче,и после Иво пак ще ми натяква,че съм курва :x
Ако седя и го чакам...ще изгубя много,защото не знам дали ще се върне и какво ще излезе...
Уфф...не знам...какво да правяяяя :(

Ей това е най-гадното в цялата ситуация...Най-добре се остави на течението и каквото стане...стига си мислила само за това...Като се видите ще си проличи...Но се приготви за всичко...,и най-вече за много трудности даже и да се съберете...,докато забрави всичко ти ще си к-----а в неговите очи...при най-малкият проблем.Така,че сама си прецени...готова ли си да изтърпиш всичко това и има ли смисъл...Успех

sexita
06-25-2008, 18:41
Хора...аз в неделя заминавам при него...какво ще правя [-X
Не знам,не знам...не знам...леле майко....
Щом сме разделени,аз ако се забия с някое момче,и после Иво пак ще ми натяква,че съм курва :x
Ако седя и го чакам...ще изгубя много,защото не знам дали ще се върне и какво ще излезе...
Уфф...не знам...какво да правяяяя :( Да..струва ми се,че го искаш колкото да не си сама...не знаеш какво искаш това е...Нали беше щастлива,че пак се събрахте....сега пак се чудиш......нямам думи.... 8) :? :shock: Моят съвет е да не го караш да страда..пак...Ако истински го обичаш се опитай да го задържиш и това е от мен... :-P :)

да...естествено,че не искам да съм сама...искам да съм с него!!!
Но не искам въобще да го насилвам...уфф...знаеш ли колко е сложно всичко...аз самата вече се оплетох яко и не знам...искам го,но не намирам път към него,а той не иска да ми помогне...иска сама да го открия...Много ме ядосва с поведението си...но какво да направя...искам да не го обичам,да му тегля една майна и да го направя на ляйно...но не мога...толкова наивно го обичам,че каквото и да ми причини пак ще се втурна към него с първия жест с който покаже,че ме иска...
Ако знаех как да го задържа....щях да го направя,повярвай ми...
Иска да не съм ревнива...а в същото време иска да бъда себе си...ми не може...това съм аз...той не иска да ме приеме такава каквато съм...и...какво правим???

Chefinkaaa
06-25-2008, 18:43
Само успехи миличка и всичко най най :)

Lord_Of_The_Night
06-25-2008, 18:55
Хора...аз в неделя заминавам при него...какво ще правя [-X
Не знам,не знам...не знам...леле майко....
Щом сме разделени,аз ако се забия с някое момче,и после Иво пак ще ми натяква,че съм курва :x
Ако седя и го чакам...ще изгубя много,защото не знам дали ще се върне и какво ще излезе...
Уфф...не знам...какво да правяяяя :( Да..струва ми се,че го искаш колкото да не си сама...не знаеш какво искаш това е...Нали беше щастлива,че пак се събрахте....сега пак се чудиш......нямам думи.... 8) :? :shock: Моят съвет е да не го караш да страда..пак...Ако истински го обичаш се опитай да го задържиш и това е от мен... :-P :)

да...естествено,че не искам да съм сама...искам да съм с него!!!
Но не искам въобще да го насилвам...уфф...знаеш ли колко е сложно всичко...аз самата вече се оплетох яко и не знам...искам го,но не намирам път към него,а той не иска да ми помогне...иска сама да го открия...Много ме ядосва с поведението си...но какво да направя...искам да не го обичам,да му тегля една майна и да го направя на ляйно...но не мога...толкова наивно го обичам,че каквото и да ми причини пак ще се втурна към него с първия жест с който покаже,че ме иска...
Ако знаех как да го задържа....щях да го направя,повярвай ми...
Иска да не съм ревнива...а в същото време иска да бъда себе си...ми не може...това съм аз...той не иска да ме приеме такава каквато съм...и...какво правим???

Никой неиска да е сам и както са казали хората:''Любовта е сляпа",за тва при най-малкия жест от негова страна си готова да се върнеш,най-важното е да бъдеш себе си.Наистина в момента всичко ти е трудно,защото ситуацията ти е толкова сложна,и въобште всичко е толкова объркано.Успех. :)

krem4et0
06-26-2008, 05:43
Хора...аз в неделя заминавам при него...какво ще правя [-X
Не знам,не знам...не знам...леле майко....
Щом сме разделени,аз ако се забия с някое момче,и после Иво пак ще ми натяква,че съм курва :x
Ако седя и го чакам...ще изгубя много,защото не знам дали ще се върне и какво ще излезе...
Уфф...не знам...какво да правяяяя :(

Защо ще се забиваш с други момчета? Нали много го обичаш. Като е така как дори съумяваш да си представиш, че може да си с друг? Аз не мога. Обичала съм и несподелено-не бях в състояние да погледна друг мъж половин година. да не говорим за нещо друго.

Ако искаш да си с него-ще чакаш. Толкова ли нямаш търпение. Нещата не винаги се случват днес и на мига. Ако ги прищпорваме няма да се случат-личен опит. Можеш да си без гадже няколко месеца. Няма да умреш. Нали е важно да си с подходящия, а не с който и да е. По-добре сама, отколкото с неподходяща компания. Възползвай се от тези мисли.

babity
06-26-2008, 07:18
Аааабе, Секси, миличка... я го пращай да си ляга! Това, вашето, повече няма да го бъде, какво още трябва да стане за да го разбереш. Не е лесно да сложиш край, знам. Ама всичкото това детинско поведение и на двама ви... честно ти казвам на моменти имам чувството, че те е страх да се разделиш с миналото си, че изпитваш едва ли не страх да не останеш сама и затова толкова драпаш да се събирате. Еми той не е пърия, не е и последния и ти много добре го знаеш. Естествено, следващият няма да е като него, но... кой знае... може да е по - добър! Не разбирам какъв ти е мотивът да се инатиш толкова и да се тръшкаш. Отдавна трябваше да се откажеш, мисля.

secretdream
06-26-2008, 07:36
Уф! :(

Може би е добре да оставиш засега нещата така,изчакай,докато заминеш. Струва ми се,че ще протичат по-лесно и ще се развият по-лесно,когато имате възможност да се виждате.
Замини и просто се остави на течението..ще се случи каквото има. Силно се надявам да е на хубаво! Желая ти го много!

hottie
06-26-2008, 08:40
Според мен тук отдавнане говорим за любов, а за навик . Но то е като цигарите - трудно е да ги откажеш ;)

Erica
06-26-2008, 08:46
Според мен тук отдавнане говорим за любов, а за навик . Но то е като цигарите - трудно е да ги откажеш ;)

+1

OtherDimension
06-26-2008, 09:05
като цяло, няма по-глупава и лапешка постъпка от това като се скараш с някой, веднага да тръгваш да му отмъщаваш и да се забиваш с друг!

не знаете какво е любов, деца
а "обичам те" ви е като "добър ден" :?
има хора, които са имали десетки половинки и на никого не са казвали "Обичам те", защото знаят, че това са много сериозни две думи
а вие ми се влюбвате всеки ден
пикльовци..

mon4eto
06-26-2008, 09:25
Mnogo se radvam za teb :) :) :) Pomnq istoriqta ti koqto 4estno da ti kaja me razplaka...

OtherDimension
06-26-2008, 09:26
xaxaaxaxaxaxaxaxxaax :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
06-26-2008, 10:22
...а Той сигурно освен всичко друго иска и да те пробва дали ще му направиш напук и ще се 'забиеш' с някого просто ей така.

Вземи се в ръце. Ако толкова много го обичаш и искаш да си с него - докажи му го. Бъди търпелива, чакай го, не се занасяй с който ти падне.
Ако пък не ти се чака и не искаш да 'губиш' време за нещо, за което не си сигурна, че изобщо ще стане, откажи се от него, но вече наистина, и започни да гледаш в друга посока.

На човек постоянно му се налага да прави избор... Не можеш да имаш всичко. Или, или.

prettyIdeath
06-26-2008, 11:11
Ми супер, радвам се за вас. Няма да те съдя за причината за която се скарахте, на всяка двойка може да се случи нещо подобно. Дано да нямате повече такива скарвания :-)

Lucho
06-26-2008, 11:12
Вече си е моооой...моооой :grin:
Сдобрихме сеее :P

Нема лошо..да ти е честито ! :)

slun4ice_90
06-26-2008, 12:14
Хора...аз в неделя заминавам при него...какво ще правя [-X
Не знам,не знам...не знам...леле майко....
Щом сме разделени,аз ако се забия с някое момче,и после Иво пак ще ми натяква,че съм курва :x
Ако седя и го чакам...ще изгубя много,защото не знам дали ще се върне и какво ще излезе...
Уфф...не знам...какво да правяяяя :( Да..струва ми се,че го искаш колкото да не си сама...не знаеш какво искаш това е...Нали беше щастлива,че пак се събрахте....сега пак се чудиш......нямам думи.... 8) :? :shock: Моят съвет е да не го караш да страда..пак...Ако истински го обичаш се опитай да го задържиш и това е от мен... :-P :)

да...естествено,че не искам да съм сама...искам да съм с него!!!
Но не искам въобще да го насилвам...уфф...знаеш ли колко е сложно всичко...аз самата вече се оплетох яко и не знам...искам го,но не намирам път към него,а той не иска да ми помогне...иска сама да го открия...Много ме ядосва с поведението си...но какво да направя...искам да не го обичам,да му тегля една майна и да го направя на ляйно...но не мога...толкова наивно го обичам,че каквото и да ми причини пак ще се втурна към него с първия жест с който покаже,че ме иска...
Ако знаех как да го задържа....щях да го направя,повярвай ми...
Иска да не съм ревнива...а в същото време иска да бъда себе си...ми не може...това съм аз...той не иска да ме приеме такава каквато съм...и...какво правим???Прочетох всичко...ам тогава може би сте доста различни по характери...за това..стават такива "каши".... :? Бъди себе си щом той иска и това е...а за ревността доста ще ти е трудно да не го ревнуваш....може би и това доста го изнервя мацка....Поговорете си хубаво и се разберете веднъж завинаги.Успех! :-P :) Извода е,че той иска да те промени..а не би трябвало...ти така ако тръгнеш да се променяш съвсем ще се позабравиш...Човек е такъв,какъвто си е.....трудно може да се промени....ако това въобще стане!Нали знаеш вълкът козината си мени,но нрава не.

didivid
06-26-2008, 12:19
Това е много хубаво! ;)

didi_baby
06-26-2008, 14:39
браво мацка =P~

inSane_baby
06-26-2008, 17:30
Офф за к'во я упреквате, той също имаше друга, нали.. :x Вярно, че не е права, ама и вие не бихте се поколебали да намерите друг, ако половинката ви ви изневерява с още някоя, отгоре на вс- системно. Все пак радвам се, че сте се сдобрили, зн, че ти радостта ти е искрена, дано и неговата ;)

krem4et0
06-26-2008, 20:35
Той нищо не е имал с другата, освен няколко смс-а.
А и аз мисля, че и двамата имат вина, много са инатливи, много прибързват в думите и действията си. 1 такъв човек трябва да е с някой по-спокоен, по уравновесен. Аз съм сходен характер-паля се, викам, крещя, крайна съм, но си намерих майстора в лицето на човек, който никога няма да избухне.

slun4ice_90
06-27-2008, 12:55
Той нищо не е имал с другата, освен няколко смс-а.
А и аз мисля, че и двамата имат вина, много са инатливи, много прибързват в думите и действията си. 1 такъв човек трябва да е с някой по-спокоен, по уравновесен. Аз съм сходен характер-паля се, викам, крещя, крайна съм, но си намерих майстора в лицето на човек, който никога няма да избухне.Така е мацка добре,че някой се сети да го каже!И аз съм на същото мнение,че "два остри камъка брашно не мелят",както се казва.Един от двамата трябва да отстъпва трябва да се правят компромиси просто,няма как иначе! :) :-P

krem4et0
06-28-2008, 04:59
Ама странното е, че аз правя повечето компромиси....Както и да е. Не може 2 силни харектера, просто връзката не се получава!