PDA

View Full Version : Правили ли сте секс след като той е свършил?



Sunny_stz
06-25-2008, 09:34
Zdraveite!V tazi tema iskah da pitam za tova dali ste pravili sex sled kato priqtelq vi e svur6il...V smisul pravili ste mu oralna lubov i toi e svur6il,posle se e izmil i pravite sex bez prezervativ.Mislq 4e tova e malko opasno,no ako go izmie i mine izvestno vreme kak mislite?

т.7
krem4et0

jujulinkaa
06-25-2008, 09:50
когато си без презерватив винаги има опастност.. дори и малак процент

B.O.OM..
06-25-2008, 10:33
Ами да ти кажа че по принцип след като веднъж свърши,втория път е мн малко пуска,но опасност винаги има ако си без презерватив,колкото и да се измие..... :)

MissBitch
06-25-2008, 11:15
Ми ДА, опаСничко е...за това когато правя това след 1 ден си правя тест :) ако има нещо ЕСКАПЕЛ идва на помощ :)

PlAmSsSsS
06-25-2008, 11:18
:-D 4e kolko puti go sega sme pravili taka i da 4ukna na durvo dosega nikoga ni6to ne se e slu4valo :grin: :grin: :grin:

amatorium
06-25-2008, 11:20
Ne e nujno da minava izvestno vreme. Vajoto e da se izmiete. 8)

Scouse
06-25-2008, 11:51
Ами да ти кажа че по принцип след като веднъж свърши,втория път е мн малко пуска,но опасност винаги има ако си без презерватив,колкото и да се измие..... :)

някой пускат малко..други си пускат бая :) ... и така до кам то 4-5 път 8)

emchetyyy
06-25-2008, 11:53
Ми ДА, опаСничко е...за това когато правя това след 1 ден си правя тест :) ако има нещо ЕСКАПЕЛ идва на помощ :)
чакай малко бе как след 1 ден то няма да ти покаже :-D недей да лъжеш хората трябва най малко 3 дни след секс доколкото знам аз ;)

SMoKe_BoY
06-25-2008, 11:55
Ам би тряяло да няя никаааф проблем баце.. ко да ти кажим :)

la4ezara
06-25-2008, 12:10
Ми ДА, опаСничко е...за това когато правя това след 1 ден си правя тест :) ако има нещо ЕСКАПЕЛ идва на помощ :)
чакай малко бе как след 1 ден то няма да ти покаже :-D недей да лъжеш хората трябва най малко 3 дни след секс доколкото знам аз ;)

минимум седмица

emchetyyy
06-25-2008, 12:12
Ми ДА, опаСничко е...за това когато правя това след 1 ден си правя тест :) ако има нещо ЕСКАПЕЛ идва на помощ :)
чакай малко бе как след 1 ден то няма да ти покаже :-D недей да лъжеш хората трябва най малко 3 дни след секс доколкото знам аз ;)

минимум седмица
незнам ама със сигурност не е на следващия ден :razz: :razz: :razz: :razz:

ubuntu
06-25-2008, 12:20
Ми ДА, опаСничко е...за това когато правя това след 1 ден си правя тест :) ако има нещо ЕСКАПЕЛ идва на помощ :)
чакай малко бе как след 1 ден то няма да ти покаже :-D недей да лъжеш хората трябва най малко 3 дни след секс доколкото знам аз ;)

минимум седмица
незнам ама със сигурност не е на следващия ден :razz: :razz: :razz: :razz:
Ама сте тъпи парчета деба, след един ден и 10 теста да си направиш няма да ти отчете че си бременна ....а тоя Ескапел го взехте за шоколад деба .... е то се е видяло докато не пукне някоя от ескапел няма да се осъзнаете че има презервативи !!!!

jony
06-25-2008, 12:50
Има опасност по следната причина...
Той може да се е измил и да няма сперма по пениса, а дори и да има, сперматозоидите изложени на кислородна среда умират много бързо.
Опасното е, че може да не се е изпразнил до край или иначе казано, след като е свършил от време на време, в продължение да речем на няколко часа продължава да "изхвърля" по малки количества семенна течност.

SpOrTs_GiRl
06-25-2008, 12:56
Ми ДА, опаСничко е...за това когато правя това след 1 ден си правя тест :) ако има нещо ЕСКАПЕЛ идва на помощ :)
чакай малко бе как след 1 ден то няма да ти покаже :-D недей да лъжеш хората трябва най малко 3 дни след секс доколкото знам аз ;)

минимум седмица
незнам ама със сигурност не е на следващия ден :razz: :razz: :razz: :razz:
Ама сте тъпи парчета деба, след един ден и 10 теста да си направиш няма да ти отчете че си бременна ....а тоя Ескапел го взехте за шоколад деба .... е то се е видяло докато не пукне някоя от ескапел няма да се осъзнаете че има презервативи !!!!
Тъкмо да го напиша ..

emchetyyy
06-25-2008, 13:55
Ми ДА, опаСничко е...за това когато правя това след 1 ден си правя тест :) ако има нещо ЕСКАПЕЛ идва на помощ :)
чакай малко бе как след 1 ден то няма да ти покаже :-D недей да лъжеш хората трябва най малко 3 дни след секс доколкото знам аз ;)

минимум седмица
незнам ама със сигурност не е на следващия ден :razz: :razz: :razz: :razz:
Ама сте тъпи парчета деба, след един ден и 10 теста да си направиш няма да ти отчете че си бременна ....а тоя Ескапел го взехте за шоколад деба .... е то се е видяло докато не пукне някоя от ескапел няма да се осъзнаете че има презервативи !!!!
Тъкмо да го напиша ..
това се опитвам да кажа че след един ден е абсурдно да ти покаже теста нещо вярно а за ескапел секи си има мнение тва че някфи лапета неразбират как се троват си е техен проблем :)

angelcheeee_93
06-25-2008, 14:05
не сам правила никакав секс и не мислиа ,че ми е време да го правиа.

SugarFan
06-25-2008, 14:26
еми някой ги земат като бонбонки май :razz: :razz: :razz:

Lof_u
06-25-2008, 16:35
и да го измие и да не го измие си има опасност...и аз бях в такава ситуация но за радост нямаше "гаф" :-P :D

a3c1M
06-25-2008, 16:52
Ам кат ти са свидят 20 стотинки

L0LiPoP
06-25-2008, 17:16
Ескапел е позволено да се приема максимум веднъж в месеца при необезопасен секс, до 3 дни след секса!!! :-o

Abigoria
06-25-2008, 17:43
Ескапел е позволено да се приема максимум веднъж в месеца при необезопасен секс, до 3 дни след секса!!! :-o
И?

Boko123
06-25-2008, 18:11
Ми ДА, опаСничко е...за това когато правя това след 1 ден си правя тест :) ако има нещо ЕСКАПЕЛ идва на помощ :)
чакай малко бе как след 1 ден то няма да ти покаже :-D недей да лъжеш хората трябва най малко 3 дни след секс доколкото знам аз ;)

минимум седмица
незнам ама със сигурност не е на следващия ден :razz: :razz: :razz: :razz:
Ама сте тъпи парчета деба, след един ден и 10 теста да си направиш няма да ти отчете че си бременна ....а тоя Ескапел го взехте за шоколад деба .... е то се е видяло докато не пукне някоя от ескапел няма да се осъзнаете че има презервативи !!!!

Евала ти правя за това мнение, напълно съм съгласен с теб! =;

Sunny_stz
06-26-2008, 09:39
Az do sega nikoga ne sum vzimala hap4eta i 6te izbqgvam i za napred,samo v spe6ni slu4ai!!

DevilWish
06-26-2008, 10:17
Ми ДА, опаСничко е...за това когато правя това след 1 ден си правя тест :) ако има нещо ЕСКАПЕЛ идва на помощ :)
Само интересно как ти показва за 1 ден и като те слушам ескапела го ядеш като бонбонки :С

DjuDjiTo
06-26-2008, 11:26
много ми е странно защо във всяка подобна тема всеки,който препоръчва противозачатъчни казва "ескапел"........ за кво пък точно ескапел тряа да е.....???????? :? има Yasmina и още някфи други... за кво точно пък ескапел след като ти "ебава майката на организма" за другите хапчета нз кво точно става ама щом толкова се оплаквате от тоя ескапел.... нз нз ... просто искам да попитам... интересно ми е......

mishaaaaa
06-26-2008, 11:31
mis$_bitch , ескапел се взима не 1 път в месеца при небезопасен секс , а дори 1 път 2 пъти годишно. За да направи такива промени в организма , как мислите , дали е като витаминчета.
Какво някакви малки лигли ми тръгнали да го правят без презерватив, ама после ще плачат и ще се тръшкат "не ми дойде , бременна съм "
Не казвам ,че с презерватив е 100 процента че няма да се забременее ,но е 99,7 процента.
И ей такива лигли да не се правят на големите разбирачки и т.н. ,защото недай си Боже стане нещо. Какво биха направили?
Ся защо някоя не се опита да ми затвори устата?Защото знае ,че съм права нали.Правете секс ако ще и по 10 пъти на ден, ама, момичета,
Б-Е-З-О-П-А-С-Е-Н С-Е-К-С С-Ъ-С П-Р-Е-З-Е-Р-В-А-Т-И-В-И!Ще ви дойде времето да слагате спирали и да ползвате противозачатачни и т.н.

rozova_lady
06-26-2008, 11:50
да правили сме го,даже само се е измивал
без да има орална любов,това си е опасничко
и за това края на всеки месец ако ми закъснее си
правя профилактично тестчета за бременност.

TigerRulZ
06-26-2008, 12:22
емче каза 3 пъти че си казала "повече от 1 ден"

ангелче евала че на тия години не го правиш обаче след кат не си го правила и не знаеш нещо по въпроса няма смисъл само да пълниш темата ;) извинявам се ако съм те засегнал

а по-темата кат гледам как всички се карат и не могат да се доберат до 1 мнение почвам да се чудя ква е ползата да стоите по цял ден у тоз форум след кат не сте научили толкоз неща за секса...за 2 страници тема предложенията за пиене на ескапел беха
-1 ден
-над 3
-седмици
-1 път в месеца
-веднъж на 1-2 години.......
няя ко да говорим повече и все пак тва не е зададената тема,въпроса беше дали след кат свърши го праят пак

да праят го и се казва тек,даже наскоро имаше тема затова,най-добре е с кърпичка или салфетка да се избърше,не само зарад попиващите свойства но и спермата е хлъзгава при контакт с вода и ако е по-топла дори лепне по ръцете...абе общо взето с таз вода най-много да остане някъде по тялото ама както казаха спермоманите не живеят дълго без WoW.

bebeT00
06-27-2008, 11:07
Zdraveite!V tazi tema iskah da pitam za tova dali ste pravili sex sled kato priqtelq vi e svur6il...V smisul pravili ste mu oralna lubov i toi e svur6il,posle se e izmil i pravite sex bez prezervativ.Mislq 4e tova e malko opasno,no ako go izmie i mine izvestno vreme kak mislite?

т.7
krem4et0
mnogo pati mi se e sly4valo