PDA

View Full Version : ПОМОГНЕТЕ МИ



_crazy_baby_
06-25-2008, 13:49
Закъснява ми със 3 4 дена миналата седмица в четвъртък стана гаф скъса се презерватива веднага спряхме и тои не е свършвал от тогава само за това мисля много съм притеснена знам че вероятността да съм бременна е малка но съм в някъв шок каквото и да правя все за това мисля да си направя тест добре ама като ме е страх пфф незнам какво да правя помогнете ми :-# :smt089 и в момета плача толкова ми е трудно всички ме успокояват да не се притеснявам че ще ми доиде ...

eveto_xx
06-25-2008, 13:51
Направи си тест, отиди на гинеколог, или просто се посъветвай със майка ти/сестра ти/голяма братовчедка...

emchetyyy
06-25-2008, 13:51
спокойно бе не са тревожи толкова нарави тест и ще разбереш ако сте сиг че не е свършвал какво му мислиш :) :)

kudrev
06-25-2008, 13:51
Съжелявам, бременна си :D :D .. После пусни тема да му измислим име :)

_crazy_baby_
06-25-2008, 13:53
Много ти е забавно а пожелавам ти да изпаднеш в същата ситуация

angelcheeee_93
06-25-2008, 13:54
изчакай о6те малко и тогава си направи тест.според мен не си бременна ,понеже 6те6е да има6 ниакакши симптоми.доколкото знам ако е станала белиата:6те ти се гади,6те ти се повръ6та,6те ти се вие свиат и 6те ти е ло6о.но наи-добре 6те е да си направи6 тест,не се пла6и.такмо 6те си сигурна 4е не е станало ни6то и 6те си спокоина.само така,може6 да се увери6 наистина.

kudrev
06-25-2008, 13:56
изчакай о6те малко и тогава си направи тест.според мен не си бременна ,понеже 6те6е да има6 ниакакши симптоми.доколкото знам ако е станала белиата:6те ти се гади,6те ти се повръ6та,6те ти се вие свиат и 6те ти е ло6о.но наи-добре 6те е да си направи6 тест,не се пла6и.такмо 6те си сигурна 4е не е станало ни6то и 6те си спокоина.само така,може6 да се увери6 наистина.

Хахах.. ами, то тея симптоми не се появяват на втория ден..

ss
06-25-2008, 13:58
Много ти е забавно а пожелавам ти да изпаднеш в същата ситуация
Понякога просто не разбирам...страх те е да си направиш тест?Защо?Нали не е свършвал?Да не би теста да увеличи шансовете да си бременна?По добре ли е да чакаш?Ако си бременна?Колкото по-рано толкова по добре?Беги до аптеката и си зимай тест или кажи на гаджето ти да земе,нема да се нервиш и в 2та случая ще си ок стига да го направиш навреме...само не постъпвай глупаво-да чакаш!!!

prettyIdeath
06-25-2008, 13:59
Според мен няма за какво да се притесняваш толкова... Повече сте се паникьосали от колкото трябва. Ако искаш, за да си по-сигурна отиди си направи тест, но това е просто за да си напълно сигурна.
ПС: За теста мисля че трябва да са минали 7-10 дена...

angelcheeee_93
06-25-2008, 14:02
angelcheeee_93 написа:
изчакай о6те малко и тогава си направи тест.според мен не си бременна ,понеже 6те6е да има6 ниакакши симптоми.доколкото знам ако е станала белиата:6те ти се гади,6те ти се повръ6та,6те ти се вие свиат и 6те ти е ло6о.но наи-добре 6те е да си направи6 тест,не се пла6и.такмо 6те си сигурна 4е не е станало ни6то и 6те си спокоина.само така,може6 да се увери6 наистина.


Хахах.. ами, то тея симптоми не се появяват на втория ден..

ами да аз затова и казвам да изчака ниаколко дена ,за да разбере дали 6те се поиавиат такива симптоми и тогава нека си направи тест :)

summer_b4
06-25-2008, 14:29
Вобще не дей да се притесняваш! Няма нишо в това да не ти е дошло на точната дата. Много добре знаеш (поне предполагам..), че се случва да не и е дошло на едно момиче един месец и след това на другия да и е дошло два пъти или пък един. Но ако си толкова притеснена да не е станало някоя беля тогава по-добре пробвай с тест. Но аз съм убедена, че нищо ти няма! Спокойно.. :)

soif
06-25-2008, 14:38
spoko sigyrna sum che se pritesnqva6 naprazno, no za tvoe uspokoenie 6te e po dobre da si napravi6 test nqma da ti kostva ni6to prosto 6te si vurne6 spokoistvieto()

MiLeNcHeToO
06-25-2008, 15:23
изчакай о6те малко и тогава си направи тест.според мен не си бременна ,понеже 6те6е да има6 ниакакши симптоми.доколкото знам ако е станала белиата:6те ти се гади,6те ти се повръ6та,6те ти се вие свиат и 6те ти е ло6о.но наи-добре 6те е да си направи6 тест,не се пла6и.такмо 6те си сигурна 4е не е станало ни6то и 6те си спокоина.само така,може6 да се увери6 наистина.

Хахах.. ами, то тея симптоми не се появяват на втория ден..
+1 simptomite ne poqvqvat tolkova burzo i ne suvetvai momi4eto da iz4aka,togava nai veroqtno 6te e kusno :x .
Kum avtorkata:Po dobre otidi si kupi test za bremennost,za da si spokoina ili da my misli6 kakvo da pravi6,za6toto ako zakusnee6 togava e e fatalno.Ne se pritesnqvai da kaje6 na maika si,tq ti e maika i kolkoto i da ti se kara ili te oprekva 6te ti pomogne..ne se pritesnqvai tolkova.yspeh :)

marina star
06-25-2008, 15:29
dobre kolko pati se komentira vav foruma 4e veroqtnostta da zabremenee6 kato ne e svar6il v teb e po-malka ot 0%.(ne se pravq na mn samouverena,za6toto maskar 4e znam 4e e taka i az kato go pravq bez prezarvativ se pritesnqvam posle).6to go 6a6kate momi4eto

SpOrTs_GiRl
06-25-2008, 15:30
angelcheeee_93 написа:
изчакай о6те малко и тогава си направи тест.според мен не си бременна ,понеже 6те6е да има6 ниакакши симптоми.доколкото знам ако е станала белиата:6те ти се гади,6те ти се повръ6та,6те ти се вие свиат и 6те ти е ло6о.но наи-добре 6те е да си направи6 тест,не се пла6и.такмо 6те си сигурна 4е не е станало ни6то и 6те си спокоина.само така,може6 да се увери6 наистина.


Хахах.. ами, то тея симптоми не се появяват на втория ден..

ами да аз затова и казвам да изчака ниаколко дена ,за да разбере дали 6те се поиавиат такива симптоми и тогава нека си направи тест :)
Ох бе пиле .. какви няколко дена те гонят?!?!?!?!?! То може 2 месеца да минат, докато започне да повръща !!!!!! :x :-x :-x :-x

SpOrTs_GiRl
06-25-2008, 15:31
Много ти е забавно а пожелавам ти да изпаднеш в същата ситуация
Понякога просто не разбирам...страх те е да си направиш тест?Защо?Нали не е свършвал?Да не би теста да увеличи шансовете да си бременна?По добре ли е да чакаш?Ако си бременна?Колкото по-рано толкова по добре?Беги до аптеката и си зимай тест или кажи на гаджето ти да земе,нема да се нервиш и в 2та случая ще си ок стига да го направиш навреме...само не постъпвай глупаво-да чакаш!!!
Точно.. бягай за тест !! ..

just_a_girl_z
06-25-2008, 15:55
angelcheeee_93 написа:
изчакай о6те малко и тогава си направи тест.според мен не си бременна ,понеже 6те6е да има6 ниакакши симптоми.доколкото знам ако е станала белиата:6те ти се гади,6те ти се повръ6та,6те ти се вие свиат и 6те ти е ло6о.но наи-добре 6те е да си направи6 тест,не се пла6и.такмо 6те си сигурна 4е не е станало ни6то и 6те си спокоина.само така,може6 да се увери6 наистина.


Хахах.. ами, то тея симптоми не се появяват на втория ден..

ами да аз затова и казвам да изчака ниаколко дена ,за да разбере дали 6те се поиавиат такива симптоми и тогава нека си направи тест :)
Ох бе пиле .. какви няколко дена те гонят?!?!?!?!?! То може 2 месеца да минат, докато започне да повръща !!!!!! :x :-x :-x :-x


всеки организъм е различен и симпомите се проявяват по различно време. според мен не си бременна, защото той не е свършил.
може да ти закъснява от притеснението че може да е станало гаф. емоциите много влияят на цикъла. и аз се бях изнервила веднъж така по подобен повод. направих си тест, който беше отрицателен, и на другия ден ми дойде, защото се успокойх.
ако решиш да си правиш тест нека или приятеля ти или най-добрата ти приятелка да бъдат до с теб, така ще ти е мн по лесно.
успех от мен!!!

_crazy_baby_
06-25-2008, 17:10
Благодаря на всички за отговорите утре ще си направа тест каквото е писано това ще стане... Благодаря отново

L0LiPoP
06-25-2008, 17:19
На първо време се успокой и не се притеснявай, може и от стреса, който си създаваш да ти закъснява. Пък ако не ти дойде след още ден-два, си направи тест за бременност..