PDA

View Full Version : Бяло Течение - Проблем



XLaDy
06-26-2008, 16:38
Здравейте ! От 3-4 дена имам засилено течение - когато правим секс с приятеля ми целият му член се покрива с ... за разлика отпреди когато беше чисто бяло (течението), сега наподобява бледо жълто :( Мисля утре да отида на гинеколог, но все пак си кажете мнението

П.С. От една година пия противозачатъчни (като допълнително инфо)

eveto_xx
06-26-2008, 16:39
Може да си настинала нещо, или инфекция да си получила.Гинеколога ще те спаси :)

SMoKe_BoY
06-26-2008, 16:42
Генеколога баце..

ss
06-26-2008, 16:52
Не...противозачатъчните според мен нямат никаква връзка а е нещо друго...та отивай на гинеколог....

mishaaaaa
06-26-2008, 16:54
Мммм според мен бялото течение е напълно нормално , но това че в момента е по - жълтичко може да е симптом на някоя лека инфекция , така че за по -сигурно отиди на гинеколог.
УСПЕХ , ДАНО ДА НЕ Е НЕЩО СЕРИОЗНО! :)

dani_flirt
06-26-2008, 16:56
Идеята за гинеколога е добра. Само не разбирам защо след като виждаш, че имаш бяло течение правиш секс :? Според мен не е редно... А и щом цвета му се е променил- още по-зле, така че консултирай се с опитно лице възможно най-скоро! Успех :)

MissBitch
06-26-2008, 16:57
Мммм според мен бялото течение е напълно нормално , но това че в момента е по - жълтичко може да е симптом на някоя лека инфекция , така че за по -сигурно отиди на гинеколог.
УСПЕХ , ДАНО ДА НЕ Е НЕЩО СЕРИОЗНО! :) :smt023

SpOrTs_GiRl
06-26-2008, 17:00
Здравейте ! От 3-4 дена имам засилено течение - когато правим секс с приятеля ми целият му член се покрива с ... за разлика отпреди когато беше чисто бяло (течението), сега наподобява бледо жълто :( Мисля утре да отида на гинеколог, но все пак си кажете мнението

П.С. От една година пия противозачатъчни (като допълнително инфо)
Браво !! .. Повечето с някакъв проблем са на мнение "амааа кажете няк'фо лечение, саму да ни ходя на гиникулооог" ..
Радвам се, че има още такива, които найстина мислят за здравето си .. : ) .. Ии мисля, че не е нищо сериозно, но след като си решила - отиди, за да си спокойна. :)

mishaaaaa
06-26-2008, 17:00
Като има бяло течение с променен цвят не е казано , че не трябва да прави секс.Точно за това се слага презерватив,той предпазва от такива инфекции, освен от брадавиците.
Не е фатално ,че си правила секс , стига да е с презерватив! :) :) :)
Не я плашете излишно , успех!

hottie
06-26-2008, 19:27
Сигурно имаш някаква инфекцийка. Ако с приятеля ти не се предпазвате кажи го на гинеколога ти, за да му предпише и на него нещо иначе само ще си го прехвърляте

ЛаСт!К
06-26-2008, 19:28
Моето винаги е било бледожълто :?

L0LiPoP
06-26-2008, 19:29
Най-вероятно имаш гъбички, а противозачатъчните съдействат за тяхното развитие. Но все пак отиди на гинеколог той да ти каже какво ти е в същност и как да се лекуваш.. :)

hottie
06-26-2008, 19:31
Моето винаги е било бледожълто :?

:-o Е хубава работа. Никога ли не си се замислята ла опцията - лекар?

bebok
06-26-2008, 19:34
Генеколога баце..

+1 :)

ЛаСт!К
06-26-2008, 19:34
Моето винаги е било бледожълто :?

:-o Е хубава работа. Никога ли не си се замислята ла опцията - лекар?

Оф,ми не мога,срам ме е.Ше кажете,че съм лигла или тем подобни,ама съм само на 13 и абсолютно винаги е било така!Имам си цикъл всичко като чели ее наред.Но наистина прекалено много ме е срам,за да отида на лекар.И ако отида,ще е с приятелка.

hottie
06-26-2008, 19:37
Моето винаги е било бледожълто :?

:-o Е хубава работа. Никога ли не си се замислята ла опцията - лекар?

Оф,ми не мога,срам ме е.Ше кажете,че съм лигла или тем подобни,ама съм само на 13 и абсолютно винаги е било така!Имам си цикъл всичко като чели ее наред.Но наистина прекалено много ме е срам,за да отида на лекар.И ако отида,ще е с приятелка.

Не си лигла. И аз се притеснявах много преди да отида на гинеколог, но понякога се налага. И повярвай ми , ако се отървеш от този проблем ще се чусвтваш много по-добре. Маха се бързо за 5 до 10 дни. В крайна сметка това им е работата на гинеколозите нали така :)

ЛаСт!К
06-26-2008, 19:37
Е,как да отида,като определено отказвам да е с майка ми?? :(

hottie
06-26-2008, 19:49
Е,как да отида,като определено отказвам да е с майка ми?? :(

Майка ти няма да седи с теб вътре докато те преглеждат. Даже лекарката ще я помоли да излезе. Не се притеснявай.

darla
06-26-2008, 22:38
Мммм според мен бялото течение е напълно нормално , но това че в момента е по - жълтичко може да е симптом на някоя лека инфекция , така че за по -сигурно отиди на гинеколог.
УСПЕХ , ДАНО ДА НЕ Е НЕЩО СЕРИОЗНО! :)
ok de ti naistina li si tolkova...kak da se izrazq...GLUPAVA...bqloto te4enie bilo normalno,ama kato e malko julti4ko bilo simptom za nqkva LEKI4KA INFEKCIIKA?!??! WTF!!!!
po temata-naistina za6to pravi6 seks kogato si s bqlo te4enie,v smisul normalno e pri polov akt ot vlagali6teto to da se izpuska te4nost no tq e prozra4na,bez miris i cvqt,vsi4ko razli4no ot tova e znak za infekciq! ginekologa 6te ti kaje

darla
06-26-2008, 22:44
MOlQ ubiite me ako sum razbrala pravilno:
1vo-ti si na 13 i vodi6 redoven polov jivot?!?!??!
2ro--ot edna godina pie6 protivoza4atu4ni,t.e. ot 12god vuzrats?!??!?!
3to-vinagi i imala tova bqlo-jultenikavo te4enie?!?!?!!?
OK ve4e ne mi e tolkova 4udna temata,a maika nqma6 li si da ti obqsni purvo elementarnite ne6ta v seksa i intimnata higiena ta posle 4ak da se proebe6
P.S.-VSI4KO e li4no!
Ta ti si dete,po dqvolite,ne ti e vreme da pie6 protivoza4atu4ni i da maca6 priqtelq si s bqloto si te4enie!!!! :? :o :-o :? :booooomb:

ЛаСт!К
06-27-2008, 08:01
Е,как да отида,като определено отказвам да е с майка ми?? :(

Майка ти няма да седи с теб вътре докато те преглеждат. Даже лекарката ще я помоли да излезе. Не се притеснявай.

А попринцип възможно ли е да отида само с приятелка? :( :?

ЛаСт!К
06-27-2008, 08:03
MOlQ ubiite me ako sum razbrala pravilno:
1vo-ti si na 13 i vodi6 redoven polov jivot?!?!??!
2ro--ot edna godina pie6 protivoza4atu4ni,t.e. ot 12god vuzrats?!??!?!
3to-vinagi i imala tova bqlo-jultenikavo te4enie?!?!?!!?
OK ve4e ne mi e tolkova 4udna temata,a maika nqma6 li si da ti obqsni purvo elementarnite ne6ta v seksa i intimnata higiena ta posle 4ak da se proebe6
P.S.-VSI4KO e li4no!
Ta ti si dete,po dqvolite,ne ti e vreme da pie6 protivoza4atu4ni i da maca6 priqtelq si s bqloto si te4enie!!!! :? :o :-o :? :booooomb:

Чакай бе,ние сме две :D Много се извинявам на аторката,просто вметнах "проблема си,въпреки,че не мисля,че е нещо сериозно.А да,и отностно хигиената.Ако си мислите,че съм няква мърла,жестоко се лъжете,постоянно се мия!!! :o

darla
06-27-2008, 10:07
MOlQ ubiite me ako sum razbrala pravilno:
1vo-ti si na 13 i vodi6 redoven polov jivot?!?!??!
2ro--ot edna godina pie6 protivoza4atu4ni,t.e. ot 12god vuzrats?!??!?!
3to-vinagi i imala tova bqlo-jultenikavo te4enie?!?!?!!?
OK ve4e ne mi e tolkova 4udna temata,a maika nqma6 li si da ti obqsni purvo elementarnite ne6ta v seksa i intimnata higiena ta posle 4ak da se proebe6
P.S.-VSI4KO e li4no!
Ta ti si dete,po dqvolite,ne ti e vreme da pie6 protivoza4atu4ni i da maca6 priqtelq si s bqloto si te4enie!!!! :? :o :-o :? :booooomb:

Чакай бе,ние сме две :D Много се извинявам на аторката,просто вметнах "проблема си,въпреки,че не мисля,че е нещо сериозно.А да,и отностно хигиената.Ако си мислите,че съм няква мърла,жестоко се лъжете,постоянно се мия!!! :o
Da be mila, komentara mi se otnasq6e za 13 godi6noto momi4e s nikakva higienna kultura

mishaaaaa
06-27-2008, 10:43
А не сте ли се замисляли, че може нейното ( на ЛаСт!К ) бяло течение просто да си е такъв цвят, защото всеки организъм си е различен.
ЛаСт!К ако нямаш никакви други симптоми за някоя инфекция , освен цветът , няма за какво да се притесняваш.
И моето бяло течение не е точно бяло , но винаги си е било такова.
:)

bebeT00
06-27-2008, 10:47
Здравейте ! От 3-4 дена имам засилено течение - когато правим секс с приятеля ми целият му член се покрива с ... за разлика отпреди когато беше чисто бяло (течението), сега наподобява бледо жълто :( Мисля утре да отида на гинеколог, но все пак си кажете мнението

П.С. От една година пия противозачатъчни (като допълнително инфо)
priznak za polova infekciq

darla
06-27-2008, 11:22
А не сте ли се замисляли, че може нейното ( на ЛаСт!К ) бяло течение просто да си е такъв цвят, защото всеки организъм си е различен.
ЛаСт!К ако нямаш никакви други симптоми за някоя инфекция , освен цветът , няма за какво да се притесняваш.
И моето бяло течение не е точно бяло , но винаги си е било такова.
:)
Momi4e,molq te,spri da se izkazva6 po temata.V na4aloto be6e sme6na,posle stana jalka s uverenostta s koqto govori6 pulnite prostotii,sega ve4e silno drazni6 i predizvikva6 sujalenie s neznanieto si i nahalstvoto si.

bebobo
06-27-2008, 11:23
имам фр на която и дойде, и двете сме на по 12 имиме не6то като бяло те4ение, оба4е то не е то4но бяло ами прозра4но... няма мирис както е попринцип при бялото. Какво е това и нормално ли е ??? :? :?

SpOrTs_GiRl
06-27-2008, 11:25
имам фр на която и дойде, и двете сме на по 12 имиме не6то като бяло те4ение, оба4е то не е то4но бяло ами прозра4но... няма мирис както е попринцип при бялото. Какво е това и нормално ли е ??? :? :?
Бялото течение има ли мирис?! :-o

bebobo
06-27-2008, 11:26
моето нема ма бялото може и да има

SpOrTs_GiRl
06-27-2008, 11:26
моето нема ма бялото може и да има
За сведение - бялото течение няма мирис.

hottie
06-27-2008, 11:39
А не сте ли се замисляли, че може нейното ( на ЛаСт!К ) бяло течение просто да си е такъв цвят, защото всеки организъм си е различен.
ЛаСт!К ако нямаш никакви други симптоми за някоя инфекция , освен цветът , няма за какво да се притесняваш.
И моето бяло течение не е точно бяло , но винаги си е било такова.
:)

Абе я си трай по-добре вместо да даваш грешни съвети!! Не е задължително за да имаш инфекция течението ти да има мириз или да те сърби от него и дори цвета да е различен! Бялото течение не е нормално.

mishaaaaa
06-27-2008, 11:48
:shock: :shock: :shock: darla_f на теб какъв ти е проблема , ЩЕ СЕ ИЗКАЗВАМ ПО ВСИЧКИ ТЕМИ , ПО КОИТО РЕША
Да чуем твоята теория.
И какво се заяждаш тук???Да съм обидила някого, да съм казала нещо , което не е така?
Какво ви става на вас бе, хора.
Нали уж сме тук , за да си помагаме , а всеки гледа да те закопае.
И аз съм искала да обиждам и накърнявам достойнство , но , мила , не си го позволявам.
Няма да си падам под достойнството и да се занимавам с теб

mishaaaaa
06-27-2008, 11:51
Влагалищно бяло течение. То произхожда от лигавицата на влагалищната стена и може да се дължи Както на възпалителни, така и на невъзпалителни Процеси. Възпалението може да се дължи на действието на различни микроорганизми: гонококи, ши-гели, стафилококи, ешерихия коли и др. Сред причините от невъзпалителен произход, които могат да до-ВеДат до поява на влагалищно бяло течение спадат:
навлизане в препубертетен или в пубертетен период повишена секреция на естрогени и др.

hottie
06-27-2008, 11:54
Влагалищно бяло течение. То произхожда от лигавицата на влагалищната стена и може да се дължи Както на възпалителни, така и на невъзпалителни Процеси. Възпалението може да се дължи на действието на различни микроорганизми: гонококи, ши-гели, стафилококи, ешерихия коли и др. Сред причините от невъзпалителен произход, които могат да до-ВеДат до поява на влагалищно бяло течение спадат:
навлизане в препубертетен или в пубертетен период повишена секреция на естрогени и др.

1) Ти си тази, която почна да напада хората и си много невъзпитана.
2) ПРЕСТАНИ да ми копираш неща от интернет.Или знаеш или не знаеш! Много голям процент от публикуваните неща в интернет са неверни.
3)Казваш, че сме тук да си помагаме, но ти определено не го правиш.
4) Влагалищното "течение" е прозрачно и не зацапва. Бялото течение е признак, че нещо не е наред - било то инфекция или друг проблем.

mishaaaaa
06-27-2008, 11:55
И darla_f като прочетох твое мнение в една друга тема ( за тампоните ) ми стана ясно колко мнооого знаеш за тампоните.
Да използваш ти само тампони , та това е сама да си докараш инфекции.
Може превръзката да спарва и така нататък , но който ходи по- често да си я сменя и да се подмива няма да има такива проблеми.
НАРЕЧЕТЕ МЕ СТАРОМОДНА АКО ИСКАТЕ , НО АЗ СИ ПАЗЯ ЗДРАВЕТО.

hottie
06-27-2008, 11:56
И darla_f като прочетох твое мнение в една друга тема ( за тампоните ) ми стана ясно колко мнооого знаеш за тампоните.
Да използваш ти само тампони , та това е сама да си докараш инфекции.
Може превръзката да спарва и така нататък , но който ходи по- често да си я сменя и да се подмива няма да има такива проблеми.
НАРЕЧЕТЕ МЕ СТАРОМОДНА АКО ИСКАТЕ , НО АЗ СИ ПАЗЯ ЗДРАВЕТО.

аре млкъкни вече и престани с тоя спам.аман от пикли

mishaaaaa
06-27-2008, 12:03
the_hottie
сега кой е невъзпитан и кой обижда?
да, копирала съм , но не съм излъгала и поне знам къде да чета и от къде да копирам.
никого не съм нападала - прочети кой ме нападна първи.
да,винаги съм искала да помогна ,а не да навредя и що за човек си ти че да ме обвиняваш по тоя начин?

mishaaaaa
06-27-2008, 12:05
Това беше единственото нещо , което съм копирала.
Просто ми беше интересно , прочетох , то съвпадна с моето мнение и го копирах.

Hrdcore`Lady
06-27-2008, 12:07
Въпреки, че мнението ми по темата не е твърдо( за да не се нападаме) и аз мисля, че за всеки организъм е различно. Аз също имам леко течение с бял цвят и генеколога си го смята за нормално. Един единствен път е било леко жълтеникаво(това вече е знак, че нещо не е наред ! ) и го оправих за 3 дни с лекарства. И не бих казала, че докато правя секс, члена на гаджето ми става бял, що за глупости са това. Всички момичета знаем, че организмът ни се влияе от хиляди различни фактори и то съвсем индивидуално. Има и 30 годишни жени, които вече са си родили децата, ходят редовно на гинеколог и белият секрет си остава въпреки всичко. Пак ли е от лоша хигиена според вас? И все пак, който прецени, че нещо е по-различно от обикновенното, е длъжен да се посъветва с лекар!

hottie
06-27-2008, 12:09
Копира и за СТШ но както и да е. Избухнах, защото ме ядоса. Още от самото начало ми каза да не говоря без да знам. Обаче аз знам и не от интернет, а от по-сигурни източници. На всичкото отгоре си категорична в това , което казваш. Остави една вратичка, едно НО мама му стара. Така се прави. Всеки греши, и аз греша. Не съм казала, че разбирам от всичко. Ето например за обрязването съм напълно в грешка. Но поне оставям едно НО зад себе си.
Смятам тук да приключим, защото спамирахме достатъчно темата.

И искам да добавя нещо във връзка с темата : щом има съмнение за нещо нередно е хубаво да се отиде на гинеколог, в противен случай това се проточва и ако се окаже проблем после по-трудно ще се премахне.

krem4et0
06-27-2008, 12:18
Сигурно имаш някаква инфекцийка. Ако с приятеля ти не се предпазвате кажи го на гинеколога ти, за да му предпише и на него нещо иначе само ще си го прехвърляте

О, дори и да се предпазват пак трябва. С моя се предпазвахме, но гинеколожката каза-и по тестиси се предава, и ако му пипнеш члена с ръка, ако без да искаш го допреш също, от орална любов да не говорим. Пият и двамата задължително. Бялото течение не е нормално. А при мен е имало и пареща болка...за секс и дума не може да става в такъв случай.

mishaaaaa
06-27-2008, 12:19
Добре, всички хора грешим и аз сега да съм сгрешила - нормално е.
Но има доста необразовани хора от мен ( не говоря за теб) които просто нападат без причина.Не съм обидила НИКОГО че да ми се нахвърляте така всички.Аааа и за СТШ копирах , но малко и не съм написала никаква глупост, исках просто някои да го знаят това , не да го разберат след като вече им се е случило.
Съжелявам че тук има толкова ограничени хора и изобщо защо се обадих.... :(

hottie
06-27-2008, 12:21
Сигурно имаш някаква инфекцийка. Ако с приятеля ти не се предпазвате кажи го на гинеколога ти, за да му предпише и на него нещо иначе само ще си го прехвърляте

О, дори и да се предпазват пак трябва. С моя се предпазвахме, но гинеколожката каза-и по тестиси се предава, и ако му пипнеш члена с ръка, ако без да искаш го допреш също, от орална любов да не говорим. Пият и двамата задължително. Бялото течение не е нормално. А при мен е имало и пареща болка...за секс и дума не може да става в такъв случай.

да права си :-D

mishaaaaa
06-27-2008, 12:37
Е,това не го знаех и съм спорила без причина по темата за предаването на някоя инфекция.Сега разбрах че дори да се предпазваме пак трябва да се отиде на лекар.Извинявам се на всички ,че писах без да бъда компетентна по този въпрос :)

darla
06-27-2008, 13:22
И darla_f като прочетох твое мнение в една друга тема ( за тампоните ) ми стана ясно колко мнооого знаеш за тампоните.
Да използваш ти само тампони , та това е сама да си докараш инфекции.
Може превръзката да спарва и така нататък , но който ходи по- често да си я сменя и да се подмива няма да има такива проблеми.
НАРЕЧЕТЕ МЕ СТАРОМОДНА АКО ИСКАТЕ , НО АЗ СИ ПАЗЯ ЗДРАВЕТО.
Mili4ka,6tom SAMA si dokarvam infekcii interesno za6to nikoga ne sum imala infekcii ili gubi4ki,dva puti sum imala bqlo te4enie i dvata puti hodih na ginekolog a ne sedqh vku6ti da puskam bezmisleni temi "kakvo mi e" ili da 4akam nqkoq negramotnica kato teb da me uspokoi 4e vsi4ko e ok.Okaza se 4e tova bqlo te4enie e bilo ot priemaneto na antibiotik-v slu4aq OSPAMOX!!!Da hvanem bas,4e hodq 5 puti po redovno ot teb da profilakti4ni pregledi pri ginekolog,iska6 li?!I 4e sum prekarala pove4e vreme s nego da mi obqsni REALNo ne6tata,a nevisq kato teb da se "OBRAZOVAM" v internet.
Vlagali6tniq sekret za koito ti govori6 e prozra4en,bez miris-eto TOI e normalen-tozi prozra4niq razbira6 li,napodobqva voda no malko po gusto e.Vsi4ko razli4no ot tova PROZRA4no te4enie ne enormalno,na kakuv ezik da ti obqsnqvame.I da,prava si,ve4e te napadam,za6toto s nekompetentnostta si ve4e iznervq6 adski mn hora!
P.S-Samo informativno mi kaji ako obi4a6 kolko 4esto hodi6 na ginekolog za profilakt pregled(vklu4va ginekolog pregled-na magareto,citonamazka i imikrobiolog izsledvaniq)!!!Kaji mi kolko puti ti se e slu4ilo tova i to po TVOE jelanie za TVOE li4no spokoistvoe 4e vsi4ko tie nared,a ne nqkoi da te zavede nalisa za6toto ima6 bqlo te4enie.Togava 6te govorim otnovo
Za6toto za hodq dosta po redovno ot teb,ne 4akam da mi se poqvi bqlo te4enie za da ida da se pregledam!!!

hottie
06-27-2008, 13:25
заеби няма смисъл :D

darla
06-27-2008, 13:27
заеби няма смисъл :D
absolutno si prava! 8)

hottie
06-27-2008, 13:28
заеби няма смисъл :D
absolutno si prava! 8)

поздрави на бебенце :-)

darla
06-27-2008, 13:32
заеби няма смисъл :D
absolutno si prava! 8)

поздрави на бебенце :-)
mersi mersi
Haide da pospamim vuv "smislenata" tema.
koga 6te e Golqmoto subitie? i kak se 4uvstva6 ve4e na dr suvsem nov etap ot jivota

mishaaaaa
06-27-2008, 13:32
1.Не мисля че такива лични неща трябва да споделям с такива като теб.
2.Извинявай на колко си години?И какво по дяволите правиш в teenproblem.net
3.Естествено е ,че щом си по - голяма от мен ще си с по - голямо самочувствие и вместо да ми го кажеш като човек , вярно може да съм била некомпетента , но не съм се държала грубо с никого,
вместо да ме посъветваш като човек, да ми кажеш ,че не съм права и че съм още малка за да го разбера , ти естествено трябва да се направиш.
ИЗВИНЯВАЙТЕ,ЧЕ СЕ ОБАЖДАХ КОГАТО БЯХ НЕКОМПЕТЕНТНА!
Това достатъчно ли ви е или още ще обиждате???

darla
06-27-2008, 13:36
1.Не мисля че такива лични неща трябва да споделям с такива като теб.
2.Извинявай на колко си години?И какво по дяволите правиш в teenproblem.net
3.Естествено е ,че щом си по - голяма от мен ще си с по - голямо самочувствие и вместо да ми го кажеш като човек , вярно може да съм била некомпетента , но не съм се държала грубо с никого,
вместо да ме посъветваш като човек, да ми кажеш ,че не съм права и че съм още малка за да го разбера , ти естествено трябва да се направиш.
ИЗВИНЯВАЙТЕ,ЧЕ СЕ ОБАЖДАХ КОГАТО БЯХ НЕКОМПЕТЕНТНА!
Това достатъчно ли ви е или още ще обиждате???
az li kakvo pravq v teen-forum?!?! :lol: Ami na 19 sum i mislq,4e tuk mi e mqstoto,4uvstvam se o6te mlada za pensionerskite forum.Ako ti pre4a,sujalqvam.A otnosno moite i tvoite komentari-izvinqvai,ne sum celila da te zasegna prqko,tuk ne stava vupros za po-visoko samo4uvstie i koi e po-golqm koi po-maluk.Prosto navreme trqbva6e da spre6 da tvurdi6 tolkova uvereno ne6to,koeto ne e taka.A ne v tolkova temi-mislq 4e bqh 2 de,da si tolkova uporita i da se suzdavat drazgi.Nqma ni6to lo6o v tova da ne znae6 ili v tova da sirazbrala gre6no,ne te sudq za tova,nadqvam se si razbrala kakvo to4no najeji taka atmosferata.O6te vednuj se izvinqvam za grubostta si,no fakt e 4e opita u4i!
P.S.- i az i the_hottie ti go obqsnihme nqkolko puti no ti durje6e na svoeto,tova be6e problemut!

hottie
06-27-2008, 13:43
заеби няма смисъл :D
absolutno si prava! 8)

поздрави на бебенце :-)
mersi mersi
Haide da pospamim vuv "smislenata" tema.
koga 6te e Golqmoto subitie? i kak se 4uvstva6 ve4e na dr suvsem nov etap ot jivota

Ами май другата пролет :D има време. Чувствам се никак. Още не го осъзнавам. Даже ме е страх. Абе не го мисля много ;)

darla
06-27-2008, 13:46
OoO vreme vinagi ima,a i tova ne e sustezanie,a e vajna stupka,no vajnoto e da zapazite sega6nite si "palavi" otno6eniq i sled tova

XLaDy
06-27-2008, 19:12
Ами днес отидох на гинеколог ... обясних му проблема , и ме прегледа с видеозон изписа ми хапчета Фасижин (и за прятелят ми ) , Цифран и едни които се поставят във влагалището. И също така да си правя промивки със смрадлика. Каза ми , че ако не се излекувам ще трябва да отида при личната лекарка и да искам направление, след това пак при него , за да ми вземе секрет и да ме изследва и така ... Дано жсичко се опражи до 10 дена ;-)

Благодаря на всички за добрите съвети :-| :)

krem4et0
06-28-2008, 05:09
Заключвам темата и без това стана на нищо. И предупреждение към 3-те спорещи госпожици, да прехвърлят разноглосията си на ЛС. Не сме длъжни да четем караници, спорове и прочие.