PDA

View Full Version : Любов от пръв поглед дали?



Canada_Bulgaria_girl_
06-28-2008, 02:13
И така моята история започна още от девети клас в момента сам 10. Понеже сам в Canada тук все ки час си със различни хора та във 2-ят ми час имаше един украинец ярослав така мина годината беше през цялото време адски мил и понякога малко повече от колкото трябва но така и не се престраших да го попитам тази година нямаме класове но във коридорите докато си земам нещата винаги минава покрраи мен и се закача в края на годината имаме годишник и той ми написа спомен които никoй ддръж не ми беше писал почна да ми се изчиства образа за нещата около мен но онзи ден се срещнахме във метрото и аз го закачих и той беше със приятел и ме притисна до себе си толкова нейно и ме целуна но само по бузката. тъй като трябваше да се кача на противоположното метро се разделихе и беше мн разочарован от факта че неможем да си поговорим и аз също бях мн разочарована. Вечерта след това го сънувахбеше адски романтичен сън. и сега нямам и си на идея какво ще правя като сам хлътнала ужасно много по него!
надявам се да не съм ви утекчила със историята ми но ако може по някои съвет защот немога да спра да мисля за него! Мерси предварително :)
:(

niquetamere
06-28-2008, 04:27
правописа -> без коментар.
По темата : next time -> ще получиш повече от целувка по бузата.

weakminded
06-28-2008, 07:42
правописа -> без коментар.
По темата : next time -> ще получиш повече от целувка по бузата.

Намери му телефона, излезте, говорете........

angelcheeee_93
06-28-2008, 09:36
Намери му телефона, излезте, говорете........


+ 1 :)

Al3ksandra
06-28-2008, 09:52
На човека определено не си му безразлична :) :P Ще те посъветвам да чакаш ;) Сигурна съм че ще се намери начин да си поговорите и изясните всичко! Засега ми звъчи безпроблемна историята ти :) И не си отегчителна :)

Chess
06-28-2008, 13:45
На човека определено не си му безразлична :) :P Ще те посъветвам да чакаш ;) Сигурна съм че ще се намери начин да си поговорите и изясните всичко! Засега ми звъчи безпроблемна историята ти :) И не си отегчителна :)


Правописа е...

antifreeze
06-28-2008, 14:12
На човека определено не си му безразлична :) :P Ще те посъветвам да чакаш ;) Сигурна съм че ще се намери начин да си поговорите и изясните всичко! Засега ми звъчи безпроблемна историята ти :) И не си отегчителна :)


Правописа е... даммм за правописа наистина малко да .... но историята ти беше много сладка и романтична....според мен трябва да се пуснеш по течението и скоро би трябвало да има резултат :smt003

Canada_Bulgaria_girl_
06-28-2008, 17:48
извинявам се за правописа но не съм писала на български от доста време но понеже знам че във бг форумите това си е правило и реших да го спазя
и мерси за съветите !
:-)

vilinanova
06-28-2008, 17:57
Няма проблем за правописа! :wink: Оптай се да си поприказваш с него, да се закачате, да имате контакт!

Bubbly
06-28-2008, 20:10
На човека определено не си му безразлична :) :P Ще те посъветвам да чакаш ;) Сигурна съм че ще се намери начин да си поговорите и изясните всичко! Засега ми звъчи безпроблемна историята ти :) И не си отегчителна :)


Правописа е...
Като си тръгнал да се заяждаш, първо погледни своя. Би трябвало да е- Правописът е... Сега стига толкова правопис :D Иначе завиждам ти благородно и дано се окаже свестен човек. :)

kuklichka_bg
06-28-2008, 20:15
abe kakvo i ima na pravopisa!? :grin:

w0sh
06-28-2008, 20:17
Ако живеех в Канада правописа ми щеше да е най-малкия проблем.

iiirish
06-28-2008, 20:17
ти че не си му безразлична - не си! но всичко има два смисъла! написал ти нещо си там в годишника - добре, обаче... от няма и нищо целувка в метрото изглежда доста решителна стъпка, не мислиш ли?! явно момчето никак не е срамежливо. а че те пипнал нежно... секи може да пипа нежно когато поиска.
съвета ми е да изчакаш, не бързай за да не си изпатиш и винаги имай 1 на ум 8)

Chess
06-28-2008, 20:18
Ако живеех в Канада правописа ми щеше да е най-малкия проблем.


Особено българския правопис :lol: ...