PDA

View Full Version : Какво мислите за това ужасно нещо ?



Vichko0o
06-28-2008, 19:08
Незнам дали темата я има тук .... Но тъй като бях свидетел на нещо невероятно отвратително и съм чувал за това много пъти .... Какво ви е мнението за момчетата който си бият приятелките и зашо смятате че го правят ?

pomo6tplz
06-28-2008, 19:14
Това са момчета със характер знаещи да настояват своето

LipSoFAnAnGel
06-28-2008, 19:14
какво ми е мнението ли?Разбира се, че е негативно...не бих допуснала такова нещо..Лично аз познавам едно такова момиче-приятелят и я бие, заплашвая и тя още е с него...Не мога да си го обясня дали от страх или просто му прощава, защото ГО ОБИЧА, но обичта си има граница и не може момчето, което УЖ и то я обича да я наранява и да я срива психически...тези мъже са чудовища

SiNiStEr
06-28-2008, 19:16
Това са идиоти с голямо съмочувствие,но без никакво покритие.

cinderella_gugutka
06-28-2008, 19:18
ами то 4е си има и такива мом4ета-има ги,но мен ми са по-странни моми4етата които ги търпят :?

babity
06-28-2008, 19:19
Какво мисля ли... Това е възможно най - низката постъпка според мен. Вярно е, че има момичета, които го заслужават, но те почти никога не попадат на такива изроди. Аз като малка ядях адски много бой и... такава постъпка е най - най - най - отвратителната на света според мен. Сега като виждам как в съседната на моята стая момчето Х малтретира момичето У и ми става адски мъчно... Просто... адски често ставам неволен свидетел на тези им спречквания и само като я чувам как плаче и ми се къса сърцето, но нищо немога да направя, защото иначе аз ще изям боя... Ужасно е да го кажа, но.. с времето просто свикнах, приех го за нещо нормално. Аз нямам правото да заставам межу тях, а тя го смята за нещо нормално... нямам думи!

NaNa_SladuRana
06-28-2008, 19:20
оф,това са идиоти,които не ценят какво имат :-x

Sigrina
06-28-2008, 19:23
Да, наистина е ужасно. Мисля, че всеки знае за поне един такъв случай, което е много жалко.
Уж всички "биячи" излизат с различни причини, но според мен всичките се свеждат до една - невъзможност да се справят със ситуацията по друг начин (или по друг начин казано - слабохарактерност).
Някои се оправдават с ревност, други с това, че са били под афект, трети с нещо друго, но няма оправдание за това...
Малко по-грозни и ужасяващи неща има от това да видиш, или преживееш такъв тормоз, на никой не го пожелавам.
Аз лично не бих простила на никой мъж, ако ме удари, дори и да е само 1 шамар. Просто има много по-добри и цивилизовани начини да покажеш това, че си по-силен... Само и единствено закоравелите престъпвици заслужават насилие.

mishani
06-28-2008, 19:30
Това за мен е нещо покъртително и изключително глупаво ! Би го направил само някой лекомислен помяр който е решил ,че така би могъл да задържи някой до себе си ..но естесвено и само момиче с лабилна психика би позволило някой да и го причини :) :?

AFT
06-28-2008, 19:39
Има такава тема.

FeelMyPain
06-28-2008, 19:40
Това са момчета със характер знаещи да настояват своето
хах ти залсужава6 да те убият с камани `хора с характер`мноо интересно животно си да те еба в простата майка

Храни храни :razz:

Bubbly
06-28-2008, 19:41
Това са момчета със характер знаещи да настояват своето
Разбира се, неворятен характер, интелект и смелост се изискват да пребиеш човек с 20 кг по-лек от теб, който се предполага, че обичаш. :razz: мижетурки с накърнено самочуствиеили хора с психични отклонения...
бтв много ми е интересно как настояваш своето :lol: и това със характер също не го схващам. Не беше ли модата да съкращаваш, а не да удължаваш ненужно? Убивате ме ...

M!NG3-3@+3R
06-28-2008, 19:45
ми не то няма лошо аз ако съм на мястото на мойто мило отдавна щях да си натроша канчето така профилактично =)
а ко мислите за момичетата които го правят а !?

huligankata
06-28-2008, 19:54
Момчета биещи приятелките са не само говеда.. а и комплексирани и тесногръди.

А момичета, които бият приятелите си - е приятелите им трябва да са големи пу*ки да позволяват такова нещо :shock:

cvetenceto1991
06-28-2008, 19:57
ами тва е тъпо как ще са гаджета и той
ще я бие? нз не мога да го разбера да го зареже тоя и тъка нататък да го зареже тва е решението

jim_beam
06-28-2008, 20:05
Това са идиоти с голямо съмочувствие,но без никакво покритие.

absoliutno...

_FaShIoN_
06-28-2008, 20:52
Аз лично съм много простив тези момчета или мъже,няма значение какви са...не бих допуснала до мен да има такъв човек,колкото и да го обичам,защото в крайна сметка и за любовта си има граници...и наистина има момичета които продължават да бъдат с такива момчета,от страх или от това че много ги ''обичат'',но за мен това е неприемливо.... :?

skatemore
06-28-2008, 20:55
оф,това са идиоти,които не ценят какво имат :-x

Chess
06-28-2008, 21:10
Еми хората, които не могат да се разберат с думи, бият...
Хората, които не могат да бият, се разбират с думи...
Има и хора, които могат и да бият и да говорят...

А тези, които се оставят да ги бият (не напускат приятелите си и търпят това отношение) са глупаци :) ...

gLoRiOuS_aNGeL
06-28-2008, 21:13
Това са момчета с комплекси,неоценени,искащи да са мъжкари и неразбрали правилно какво точно значи да си от "силния пол"...Мисля,че това е глупаво и недопустимо за едно момче...

Mementomori
06-28-2008, 21:19
Изключително ужасно поведение,липса на разум,морал,разсъдък и всичко човешко.Не може да се посяга така на хората,защото е противоестествено,такива хора,които малтретират други физически или психически,определено имат някакъв необясним за мен проблем с хората и по този начин избиват комплекси и се чувстват велики и недосегаеми,а всъщност са жалки същества,които отдавна са загубили човешкото у себе си!

Vichko0o
06-28-2008, 21:46
Току що се прибирам от пирогов та в началото на темата споменах че има такъв случай около мен ..... Тааа въпросното момиче в момента е със тежка черепна травма и е в много лошо състояние и просто съм съкрушен ..... Просто сега ако го барна този "мъжага" майма му жална ....:shock: :shock: :shock: :( :(
Отностно всичко аз тъй като съм по пълничък дори се съобразявам докато гушкам/галя приятелка си да не и натежа или да не се отпусна твърде рязко а камоли да я ударя! Незнам просто такива хора трябва да бъдат наказвани по възможно наи грубия начин !!!!

dimanushka
06-28-2008, 22:42
haha mene ne me o4udvat takiva mom4eta.... o4udvat me momi4etat koito sa s tqh i produljavata da sa s tqh sled takiva slu4ki

GLeZoRanA
06-29-2008, 07:06
Какво ви е мнението за момчетата който си бият приятелките и зашо смятате че го правят ? За забавление предполагам :-o Че то има и момичета дето си бият приятелите :oops: Нищо ново под слънцето.. аз лично не го одобрявам това да удряш момиче :o

MonSitY
06-29-2008, 07:57
естествено че съм негативно настроена.темата за насилието е много пъти разсиквана.момичетата остават с този човек, не защото са тъпи а защото ги е страх или защото мислят че няма да има следващ пъ понеже те така са казали а нали приятелите им ги обичат?! колко жалко се получава....

natalitoo
06-29-2008, 08:04
явно момчето не оценява какво има до себе си .. а на мен някой ако ми посегне .. малиии .. ще го смеля направо .. всеки си има права .. и никой няма прово да ми посяга .. а това стане ли ...? .. той да му мисли . .. пред никой не се спирам

ra4ence
06-29-2008, 08:35
Ще им посягат мн ясно, след като момичето го позволява.
Ако някой ви заплашва,камо ли да ви удря се оплачете в полицията. Аз така направих и не съжалявам

fire_cat
06-29-2008, 08:58
Бият ги от ревност, предполагам. Момичетата не би трябвало да допускат това, но са прекалено затворени, поне повечето.

MartyParty
06-29-2008, 10:00
О,какво ужасно нещо! :shock: На толкова много хоа се случва,че,като всяка несправедливост на тоя свят, ще трябвда го приемеш.Какво мислим ние е ясно-Това е недопустимо.Факт е обаче,че се случва и тази тема нищо не би мгла да промени.

didi_baby
06-29-2008, 10:42
надути комплексари дето не знаят накъде да си го избият

PePeLePew
06-29-2008, 10:43
това е супер брутално и гадно .... никога не съм си помислял да удрям момиче ....... :shock: :shock: :shock:

Nadelina
06-29-2008, 10:44
Mislq, che sa hora, koito sa prekaleno kompleksirani i glupavi i ne mogat da oborqt s dumi, kazanoto ot priatelkite im (koeto gi e naranilo) i udrqt, za da poluchat vyzmezdie.

soul1199
06-29-2008, 10:46
tva sa mom4eta,koito ne yvagavat negniq pol,tupaci,koito si mislqt,4e mogat da poiskat vsi4ko ot negniq pol,mrazq takiva mom4eta,tva e syper ygasno :( :?

BeautifulWorld
06-29-2008, 11:06
Това са момчета със характер знаещи да настояват своето
:shock: Думи нямам... Аз ако се окажа с такова "моче с характер" още на първия щамар излита със скоростта на светлината - за мен точното определение е "насилник", "неуравновесен". Да не си голям мъж, защото можеш да набиеш едно момиче? Това е като да биеш по-малките в даскало - уж демонстрираш колко си силен и велик, а всъщност показваш само какъв страхливец си и колко ти е малък умствения капацитет.

pampers
06-29-2008, 11:13
селска му работа :D :D :D 8)

WhiteDove
06-29-2008, 11:18
Пълни комплексари бих казала! :-x Избиват комплекси като си мислят,че всичко ще се нареди с един бой...че ще покажат ``кой е мъжът`` :razz: KILL YOURSELF!!! :x

Lord_Of_The_Night
06-29-2008, 11:18
За мене са едни комплексари,дето нямат смелост да се бият поне с някой,който може да им отвърне.За това като вида такова нещо,адски много се ядосвам,кво е тва за мене са си пълни комплексари. :-x Колкото и да ме ядоса дадено момиче,никога не бих и посегнал.

dark_angel_7813
06-29-2008, 11:29
ами то 4е си има и такива мом4ета-има ги,но мен ми са по-странни моми4етата които ги търпят :?

:( :( :( вярно е тва ... как мои да им се оставят лелее аз ако бях .... :-x :-x :-x :-x :smt021 :smt021 :smt021 :smt066 :smt066 :smt067 :smt067 :oops: