PDA

View Full Version : страх ме е да не е бременна:(



cristiano
06-30-2008, 07:21
Здравейте!Аз съм на 18 години и съм страшно притеснен.Преди една седмица си легнах за първи път със приятелката ми,която беше девствена.Започнахме със презерватив,но проникването беше много трудно,той се скъса и продължихме без.Не съм свършвал,през последните две години съм го правил много пъти така,и никога не е имало проблеми,затова не се притесних.Обаче после като се сетих,че сестрата на приятелката ми забременяла от раз,и ако е семейна черта...аз не съм свършвал,но ако все пак е изтекло нещо...Днес тя си направи от предварителните тестове за бременност-Престо май се казваше,който е два теста,един преди и един след закаснението,и беше отрицателен,но аз не мога да се успокоя.Трябва да и дойде чак след две седмици някаде,а аз дотогава ще полудея.Моля ви кажете ми има ли за какво да се притеснявам?!

radiante
06-30-2008, 07:23
Има.

Erica
06-30-2008, 07:25
Здравейте!Аз съм на 18 години и съм страшно притеснен.Преди една седмица си легнах за първи път със приятелката ми,която беше девствена.Започнахме със презерватив,но проникването беше много трудно,той се скъса и продължихме без.Не съм свършвал,през последните две години съм го правил много пъти така,и никога не е имало проблеми,затова не се притесних.Обаче после като се сетих,че сестрата на приятелката ми забременяла от раз,и ако е семейна черта...аз не съм свършвал,но ако все пак е изтекло нещо...Днес тя си направи от предварителните тестове за бременност-Престо май се казваше,който е два теста,един преди и един след закаснението,и беше отрицателен,но аз не мога да се успокоя.Трябва да и дойде чак след две седмици някаде,а аз дотогава ще полудея.Моля ви кажете ми има ли за какво да се притеснявам?!

Dobre che nqmat brat,che ako e semeina cherta,da se zabremenqva - gorkoto momche :razz:

Po temata sled kato ne si svyrshil...kakvo se pritesnqvash,to ot vyzduha ne se zabremenqva!!!

Nadelina
06-30-2008, 07:33
Veroqtnost vinagi ima, no e strashno malka v sluchaq. Pyk i zabremenqvaneto ne moje da byde semeina cherta. :D

viruskiller
06-30-2008, 07:36
ще ставаш татко:) честито трябва да почерпиш :D Пич знам кво е маса е шибано аз тъй 2 седмици бях на нокти и на сичкото от горе бях в друг град ама квото е писано в крайна сметка ;) и аз мисля че надали си направил фал ;) обаче ако си направил не бягай от отговорност

СТИСКАМ ТИ ПАЛЦИ ДА НЕ Е СТАНАЛ ГАФА

SK0RP10N
06-30-2008, 07:38
От бургията ти се отделя предеякулационна течност, която съдържа малко на брой, но оплодителноспособни сперматозоиди.
Честито на новите мама и татко.Да ви е живо и здраво и да ви радва :grin:

xXxScreamxXx
06-30-2008, 07:58
:-x :x :x :-x де бе образовай се малко преди да тръгнеш да се е**ш :-x :-x на 18 и пита дали може ако не свърши да стане нещо .... Бах те и идиота :-x :-x :-x :-x

КурвиВашСъм
06-30-2008, 09:42
Честито!!! Да ви е живо и здраво :grin: :grin: Как ша го кръстите? :-) :-) :-)

girl91
06-30-2008, 09:52
От бургията ти се отделя предеякулационна течност, която съдържа малко на брой, но оплодителноспособни сперматозоиди.
Честито на новите мама и татко.Да ви е живо и здраво и да ви радва :grin:

Това е така. В тази течност има малко на брой сперматозоиди, но има много малък шанс те да оплодят яйцеклетката.
И спрете да се ебавате в тази тема-на вас дали ще ви е толкова весело ако бяхте на негово място :x

viruskiller
06-30-2008, 09:54
ЖУЛИ МА ЖЕКООООООООООООООО НЕЩАСТНА СЪМ

SK0RP10N
06-30-2008, 10:06
От бургията ти се отделя предеякулационна течност, която съдържа малко на брой, но оплодителноспособни сперматозоиди.
Честито на новите мама и татко.Да ви е живо и здраво и да ви радва :grin:

Това е така. В тази течност има малко на брой сперматозоиди, но има много малък шанс те да оплодят яйцеклетката.
И спрете да се ебавате в тази тема-на вас дали ще ви е толкова весело ако бяхте на негово място :x
Как да се не ебавам с тези идиоти, като аз все още нямам навършени 16 години и имам много по-добри познания от тях :-x ?

liliq333
06-30-2008, 19:02
ako ne si swurshil w neq.... spoko, edva li ima posledstwiq ne sum chula za zabremenqwame ot predekulacionna technost za sega towa go goworqt samo na teoriq praktikata mi drugo pokazva ! ako si svurshil vutre chestito.

girl91
07-01-2008, 08:25
От бургията ти се отделя предеякулационна течност, която съдържа малко на брой, но оплодителноспособни сперматозоиди.
Честито на новите мама и татко.Да ви е живо и здраво и да ви радва :grin:

Това е така. В тази течност има малко на брой сперматозоиди, но има много малък шанс те да оплодят яйцеклетката.
И спрете да се ебавате в тази тема-на вас дали ще ви е толкова весело ако бяхте на негово място :x
Как да се не ебавам с тези идиоти, като аз все още нямам навършени 16 години и имам много по-добри познания от тях :-x ?

Не говорех само за теб, а за всички.

_crazy_baby_
07-01-2008, 09:09
Насистина е възможно в гените и да е заложена доста голяма плодовитост от маи4ина линия но ако не си свър6вал в нея няма за какво да се притеснявате направете тест след една седмица напълно да се успокоите

silky92
07-01-2008, 09:49
Мисля ,че вероятността да е станало нещо е минимална

elena_k
07-01-2008, 10:04
Защо приятелката ти не отиде на генеколог ?

RyAn
07-01-2008, 21:59
stiskam palci da nqma nishto brat mi 4e sym v syshtoto polojenie :(