PDA

View Full Version : Направих лошо нещо..



FaTaLnO_sLaDkA
07-01-2008, 10:58
Ходя с едно момче вече 5-6 месеца не сме правили секс.Защото просто аз неискам,а и той не настоява.Обичам го много,но не се виждаме всеки ден.Спала съм с 2 момчета до сега и нито едно от тях не съм обичала.Просто съм правила секс с тях,но никакви чувства.И снощи бяхме навън и всички викат ходи да викнеш Веско(а това е едно от тея 2 момчета) и аз отивам,а ми се пишкаше (blush). Отидох до тях той ми отвори и играеше някаква игра и вика ай влизай и заключвай.. и аз добре.Отидох до тоалетна и му викам аре че всички те чакаме долу,защото трябваше да ходим на дискотека.. и той вика добре де е сега .. и вика изчакай ме .. и аз добре и седнах на леглото.И го чакам той си играе и другите звънят и викат аре идвайте и аз да бе е са след 30 минути и те добре.. И аз легнах и го чакам ама съм се обърнала и нещо си мислех,за гаджето ми.И в същия момент Веско ляга върху мене и вика мило липсваше ми .. и аз се обърнах и почнахме да се целуваме .. а у .. и правихме много много хубав секс.. и аз отидох в банята да се измия и той след мен и той влезе и аз се обличах и получавам sms от гаджето ми и той смс-а някакъв много миличък... и като го прочетох ми стана много гадно и си тръгнах без да кажа на Веско.Слязох долу при другите и те почнаха нещо да ме ебават и след 10 мин дойде Веско.И ние дума не си казваме ние и попринцип не си говорим много.А той е големия женкар,хубавец,всяка в него се влюбва само че аз не се влюбих .. и сега зарибява една приятелка и тя хлътнала по него .. и снощи той като дойде почна да я гушка и да я целува и мен ми беше все тая.. Беше ми и все тая за гаджето ми .. въпреки че го обичам много.. Незнам какво да правя .. ;( ;(

HelSy
07-01-2008, 11:03
обичаш го, а ти е все тая :shock: :lol: нямам думи.. някой по-опитен да се обади ! :wink:

w0sh
07-01-2008, 11:04
Welcome to the ranks of the whores.

Chess
07-01-2008, 11:04
обичаш го, а ти е все тая :shock: :lol:

Еми значи не го обича :) .

Obsession
07-01-2008, 11:12
Беше ми и все тая за гаджето ми .. въпреки че го обичам много..
Това ми беше достатъчно...
Не искаш да спиш с гаджето си, което всъщност мн обичаш, но пък го правиш с някой, за който също не ти пука. Мн интересно. По-добре зарежи гаджето си, какъв е смисъла да си с него, само за демонстрацията ли?

Whyniser
07-01-2008, 11:14
Welcome to the ranks of the whores.
This is the thing.She's becoming a whore

Chess
07-01-2008, 11:15
Welcome to the ranks of the whores.
This is the thing.She's becoming a whore


Надявам се разбираш смисъла на израза "She's becoming a whore"
Би трябва ло да е "She already is a whore" :) .

BlindedAngel
07-01-2008, 11:17
Welcome to the ranks of the whores.
This is the thing.She's becoming a whore
She`s not becoming a whore...She already IS a whore :lol:

angelcheeee_93
07-01-2008, 11:17
kurvi,kurvi navsqkade brat palno e s kurvi 4ak me hva6ta qd.....

zaraaa
07-01-2008, 11:24
Беше ми и все тая за гаджето ми .. въпреки че го обичам много.. Bravo moeto momiche, mnogo obichash priqtelq si, pozdravleniq prosto za golqmata ti obich!!!!! Nai-doboro koeto mojesh da napravish e da skasash sas segashniq si priqtel, zashtoto qvno ne go zaslujavash

Whyniser
07-01-2008, 11:25
Welcome to the ranks of the whores.
This is the thing.She's becoming a whore


Надявам се разбираш смисъла на израза "She's becoming a whore"
Би трябва ло да е "She already is a whore" :) .
Спокойно.Това,което разбирам под becoming a whore е че ще стане.Сега са само курвентинки :razz: :lol:

HelSy
07-01-2008, 11:27
аплодисменти за момичето което се реши и го направи ...минаха я два пъти и тя се превърна в безчувствена курва .. :shock: мила картинка :lol: :lol: :?

keep_smiling
07-01-2008, 11:31
еииии човек да ви завиди на вас двамата.. такава любов струи... :grin: повярвай ми явно не знаеш или не осъзнаваш какво е да обичаш! не заблуждавай сегашното си гаже повече....

Chess
07-01-2008, 11:34
Welcome to the ranks of the whores.
This is the thing.She's becoming a whore


Надявам се разбираш смисъла на израза "She's becoming a whore"
Би трябва ло да е "She already is a whore" :) .
Спокойно.Това,което разбирам под becoming a whore е че ще стане.Сега са само курвентинки :razz: :lol:


Хахахах

FaTaLnO_sLaDkA
07-01-2008, 11:43
Наистина обичам приятеля си много го обичам !! Когато не е до мен ми липсва,когато се скараме се чуда какво да направя да се съберем.. това беше просто секс но се чувствам виновна,че той дава всичко за мен а аз направих нещо отвратително .. не ми е все тая беше ми много хубаво с Веско,но обичам друго момче и след секса си тръгнах много бързо.Днес незнам как ще го погледна, обичам го неискам да го загубя.. мисля да му кажа .. ;( ;(

Chess
07-01-2008, 11:47
Наистина обичам приятеля си много го обичам !!!


И пак си продължава...

didi_baby
07-01-2008, 11:48
абе ти изобщо знаеш ли какво е да обичаш?! :( невъзможно е да обичаи някого и същевременно да не ти пука...и аз мисля че думата която най точно те описва е курва

jghgh
07-01-2008, 11:49
ми виж много лошо си направила, обаче не си падам да обиждам разни хора по интернет

и все пак ако му кажеш се приготви за най-лошото защото е неизбежно..
абе тва ще ти е за урок

Whyniser
07-01-2008, 11:49
Наистина обичам приятеля си много го обичам !!!


И пак си продължава...
Еми повтаря се темата.Момичетата наистина не знаят какво искат.Съгласен ?!?

Chess
07-01-2008, 11:50
Наистина обичам приятеля си много го обичам !!!


И пак си продължава...
Еми повтаря се темата.Момичетата наистина не знаят какво искат.Съгласен ?!?


\:D/

MoHuTo
07-01-2008, 12:05
Чудно как го обичаш, а не ти пука за него... по-добре кажи на приятеля си какво си направила, не си струва да го лъжеш, щото все някога ще разбере... :)

kocko
07-01-2008, 12:06
ами гръмни се ку...о мн си зле ве как може ве тои бил женкар а ти си ку...а :-x

Fionna
07-01-2008, 12:06
Пффф... Ако знаеш какво е обич...

Mementomori
07-01-2008, 12:16
Много объркана история,обичаш един,спиш с друг...по-добре си изясни какво точно искаш!

krem4et0
07-01-2008, 14:21
Потърси в някой тълковен речник значението на глагола "обичам". Това, което изпитваш не е обич определено. Просто си привързана.

Liar
07-01-2008, 16:02
Кажи му.
А постъпката ти е ужасна!И защо се самозалъгваш че обичаш гаджето си :?

slivaka
07-01-2008, 16:13
Напраeте четворка ! 8-)

GabisiTa
07-01-2008, 16:16
Най-добре остави приятеля си, ще е по-добре за него... Не го заслужаваш... :?

GregoryHouse
07-01-2008, 16:20
kurvi,kurvi navsqkade brat palno e s kurvi 4ak me hva6ta qd.....

Света се нъждае от такива момичета...просто без тях би било пълна скука и абс монотония...за тях съм.. както ти е весело тъй се живее...пък и кфи сте вие че давате титли определения и така нататъка изобщо знаете ли какво значи курва?

Аз имам добро предположение - http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=107537

ElisaDay
07-01-2008, 16:43
В началото на темата казваш, че го обичаш , после , че всички се влюбвали в него само ти не можеш :-o

Chrissie
07-01-2008, 16:56
Мисля,че първо трябва да се замислиш,хубаво да преразгледаш гледаната си точка и в края на краищата да си помислиш дали наистина държиш на хората около теб.След като си си имала гадже,а с това момче(въпросния Веско) всичко е приключило,тогава защо си му се потдала?Защо отново си паднала в капана,а и както се казва в леглото му?Ако всичко между вас е било свършено,тогава защо отново си била с него?Трябва много добре да си помислиш над тези въпроси и да решиш дали държиш на гаджето си или не.Ако не,тогава защо си с него?Защо му причиняваш това?Според мен,този Веско не изпитва нищо друг към теб,освен една дива,първична,неудържима жажда за секс,на която и ти си се потдала.Съжалявам,че ти го казвам толкова директно,но мисля,че наистина не си наясно на каква позиция е за теб момчето с което си,а и изобщо момчетата.Знам,че ще ти прозвучи много,ама наистина много старомодно и изтъркано,но нужно ли е да правиш секс с гаджето ти,само защото сте заедно от няколко месеца? :? Незнам,решението си е твое,но моят съвет е да поразгледаш малко хората около теб,да разбереш на кой държиш и на кой не и да решиш как трябва да постъпваш с чувствата им.

spensi
07-01-2008, 17:02
kurvi,kurvi navsqkade brat palno e s kurvi 4ak me hva6ta qd.....
ОК мацка ако приятелят не ти дава от това което имаш нижда в леклото ми е интересно какво ще направиш.Отстрани всички сме номер 1 никога не изневеряваме и сме супер точни.

AnIcHkAtA
07-01-2008, 17:14
И какво ще постигнеш, ако кажеш на гаджето си за секса с Веско?Ако наистина го обичаш, значи онова с "беше ми безразличен" е било само моментно състояние и според мен при такъв вариант по-добре обещай на себе си, че такива изцепки с Веско или с който и да е било друг няма да се повтарят и премълчи истината пред гаджето си.Ако не го обичаш и това е само привързаност, по-добре му кажи и скъсайте, защото няма смисъл да продължаваш да залъгваш себе си с тази "любов".

mimysiq
07-01-2008, 17:21
Mi spored men tva e mn glupava gre6ka ot tvoq strana.4estno kazano az ne te razbiram,kak moje da obi4a6 gadjeto si tolkova mn kakto kazva6,a da bade6 s drugo mom4e.prosto ne moga da si go obqsnq,pomisli li kak 6te se po4uvstva toi ako razbere.moqt savet e ako o6te ne si mu priznala da go napravi6,za6toto 6te ti e krivo cql jivot i dori i da bade6 s nego vinagi 6te se se6ta6 za tova:)

Letal
07-01-2008, 17:28
аплодисменти за момичето което се реши и го направи ...минаха я два пъти и тя се превърна в безчувствена курва .. :shock: мила картинка :lol: :lol: :?
+100000000000000000000000 :?

miShle
07-01-2008, 17:34
Защо не помисли малко за него,за последиците ... Направила лошо нещо ... ти така ли го определяш,като лошо? Ти си изневерила на приятеля си,когото "обичаш" .. Безмозъчна к*рва ... :? :? Ако той ти беше изневерил,едва ли щеше да ти е все тая ... Било просто секс,не съм убедена,че и той така мисли .. :? :? Толкова не можеш да го направиш с него .. не вярвам да ти откаже никак даже ... Той не ти иска секс,защото може би наистина те обича и не иска да бързате,а ти му се качваш на главата... нали знаеш,че нищо хубаво не те очаква занапред с гаджето ти? .... :x :x

dirty0hollywood0drama
07-01-2008, 17:47
Защо не помисли малко за него,за последиците ... Направила лошо нещо ... ти така ли го определяш,като лошо? Ти си изневерила на приятеля си,когото "обичаш" .. Безмозъчна к*рва ... :? :? Ако той ти беше изневерил,едва ли щеше да ти е все тая ... Било просто секс,не съм убедена,че и той така мисли .. :? :? Толкова не можеш да го направиш с него .. не вярвам да ти откаже никак даже ... Той не ти иска секс,защото може би наистина те обича и не иска да бързате,а ти му се качваш на главата... нали знаеш,че нищо хубаво не те очаква занапред с гаджето ти? .... :x :x

Напълно съгласна :?
А ти на колко си?

Lord_Of_The_Night
07-01-2008, 17:56
За мене единственото което можеш да направиш е да оставиш гаджето си защото не го заслужаваш и ще му направиш услуга,обичаш го а ти е все едно,първо научи какво е любов преди да го използваш в изказванята си.Той те е чакал толкова време,защото ти не си била готова и го е направил заради теб,и след всичкото това чакане ти си направила това с бившия си,щом го обичаш какво даже правиш и в апартамента на това другото момче,това може да е всичко но не любов.Разбира се че ще се почустваш гадно,защото постъпката ти е наистина гадна.

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-01-2008, 18:03
От това, което написа, си правя извода, че си от онези "кукли", дето си мислят, че могат по няколко да въртят на пръста си. Резултатът е ясен: хванала си си един, който да ти чеше егото, че си нещо особено, да ти казва, че те обича, а също и един просто за секс, на когото не му пука за теб, тъй като с първия не става. Само че се е появила една издънка при теб: съвестта ти се е обадила, не си като закоравелите куклички, затова мога да стигна до заключението, че не си на повече от 13.

miShle
07-01-2008, 18:26
Защо не помисли малко за него,за последиците ... Направила лошо нещо ... ти така ли го определяш,като лошо? Ти си изневерила на приятеля си,когото "обичаш" .. Безмозъчна к*рва ... :? :? Ако той ти беше изневерил,едва ли щеше да ти е все тая ... Било просто секс,не съм убедена,че и той така мисли .. :? :? Толкова не можеш да го направиш с него .. не вярвам да ти откаже никак даже ... Той не ти иска секс,защото може би наистина те обича и не иска да бързате,а ти му се качваш на главата... нали знаеш,че нищо хубаво не те очаква занапред с гаджето ти? .... :x :x

Напълно съгласна :?
А ти на колко си?


Хех тенкс .. :) Ем скоро 16 .. :)

Duvessa
07-01-2008, 18:40
Това твоето далеч не е обич- привързаност просто. Ако го обичаше толкова, колкото твърдеше, сигурно щеше да се замислиш, че той няма да се чувства добре от постъпката ти, а ти и след нея пак говориш за себе си- било ти хубаво с него, не искаш да се разделяте. Егоистично. А да си се замисляла, че ще му е по-добре без такава като теб? Някой ти казал 2 мили думи и веднага му скачаш в леглото. Занапред какво ли ще бъде? Кажи му какво си правила, пък дано те зареже. Недорасла си за сериозна връзка.

Fallen`Angel
07-01-2008, 20:09
Жалка си

Lord_Of_The_Night
07-01-2008, 20:37
Жалка си
Пу стига сте я оплували,ясно че е направила нещо гадно и до голяма степен си го заслужава,ама всеки прави грешки!!!!!

xaxa
07-01-2008, 20:44
kurvi,kurvi navsqkade brat palno e s kurvi 4ak me hva6ta qd.....
pxapxapxa i to mnooo t1pi :x

gLoRiOuS_aNGeL
07-01-2008, 20:47
Ами не си направила нещо лошо,а нещо МНОГО,ама МНОГО лошо...Като изключи,че си изневерила на човек,ойто те обича,държала си се като абсолютна курва и си прецакала всички,даже не се чувстваш виновна...Ами няма какво да кажа,освен бягаш от късмета си-момчето те обича,а ти... :?

prob
07-01-2008, 21:02
Мога само да ти кажа,че не го обичаш със сигурност!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x Всичко,които са усетили това чувство ще ти кажат същото!!!Аз ОБИЧАМ мойта приятелка наиснина много!И ще ти кажа,че даже не заглеждам други,а като загледам ме боли сърцето(гузно ми е!!!)Какво остава да изневеря,мен душичката ми не ми дава да си помисля за такова нещо,а да го направя не знам!?!?!Искам да ти кажа,че си една малка курвичка с извинение!!!!Мраза изневярата,а хората,които го правят още повече!!!!Сории ама това е положението и ще ти кажа,че не заслужаваш момчето(ако те обича)и че точно такива като теб някой ден ще им се връща не двойно,а многобройно!!!!Защото изневярата не е грешка,а въпрос на избор!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

BaiboCo
07-01-2008, 21:12
Наистина обичам приятеля си много го обичам !! Когато не е до мен ми липсва,когато се скараме се чуда какво да направя да се съберем.. това беше просто секс но се чувствам виновна,че той дава всичко за мен а аз направих нещо отвратително .. не ми е все тая беше ми много хубаво с Веско,но обичам друго момче и след секса си тръгнах много бързо.Днес незнам как ще го погледна, обичам го неискам да го загубя.. мисля да му кажа .. ;( ;(

da we i az taka..sad face

Fallen`Angel
07-01-2008, 21:17
Я после кажи резултата от изповедта пред него

miShle
07-01-2008, 21:21
Я после кажи резултата от изповедта пред него

И мен ме заинтригува ... Наистина сподели после .. :)

Chess
07-01-2008, 21:22
Я после кажи резултата от изповедта пред него

И мен ме заинтригува ... Наистина сподели после .. :)


Ако реши да му казва... Това задължително означава край.

prettyIdeath
07-01-2008, 21:24
Надявам се да се е*аваш с нас, защото ако си направила такова противно нещо и то с ясната представа че го правиш /не да кажем че си дрогирана или пияна, което също няма да те оправдае/ си е*ати ш**аната откачалка. Е заради такива като тебе момчетата са се отчаяли от живота [!] Заради такива малки ку*ви като теб, които не знаят сърби ли ги, е*е ли им се ми се повръща като тръгна да се разкарвам и да гледам первеврзии на всяка крачка.
Ти си имай приятел, "обичай го" :lol: и вари се е*и кат' разпрана... :x

За първи път си изпускам нервите във форума и мисля че си заслужава!!! :-x Не ти се извинявам за грубия език!

miShle
07-01-2008, 21:25
Я после кажи резултата от изповедта пред него

И мен ме заинтригува ... Наистина сподели после .. :)


Ако реши да му казва... Това задължително означава край.

Абе не винаги .. То зависи от момчето ... Не им знаем отношенията и т.н.

Chess
07-01-2008, 21:25
Надявам се да се е*аваш с нас, защото ако си направила такова противно нещо и то с ясната представа че го правиш /не да кажем че си дрогирана или пияна, което също няма да те оправдае/ си е*ати ш**аната откачалка. Е заради такива като тебе момчетата са се отчаяли от живота [!] Заради такива малки ку*ви като теб, които не знаят сърби ли ги, е*е ли им се ми се повръща като тръгна да се разкарвам и да гледам первеврзии на всяка крачка.
Ти си имай приятел, "обичай го" :lol: и вари се е*и кат' разпрана... :x

За първи път си изпускам нервите във форума и мисля че си заслужава!!! :-x Не ти се извинявам за грубия език!


:lol: :lol: :lol:

GreenFairy
07-01-2008, 21:41
изневярата не е грешка,а въпрос на избор!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Не мога да кажа повече, сама си виновна

Chess
07-01-2008, 21:45
Я после кажи резултата от изповедта пред него

И мен ме заинтригува ... Наистина сподели после .. :)


Ако реши да му казва... Това задължително означава край.

Абе не винаги .. То зависи от момчето ... Не им знаем отношенията и т.н.


Да помислим малко ( :shock: ).
Тя го "обича", той иска да се еб*т, тя му отказва като същевременно се оправила няколко пъти с неин "приятел"...

Като му каже как ли ще му прозвучи. Приятна новина, а?

AnotherDay
07-01-2008, 21:46
Баси ти си много зле. Добър избор ще е да спреш взаимоотношенията с приятеля си. Обичаш го а не ти се прави секс с него, а правиш секс с други. Браво бе, аз ако имам такава приятелка така ще и еба майката че ще ме помни цял живот.

Chess
07-01-2008, 21:48
Баси ти си много зле. Добър избор ще е да спреш взаимоотношенията с приятеля си. Обичаш го а не ти се прави секс с него, а правиш секс с други. Браво бе, аз ако имам такава приятелка така ще и еба майката че ще ме помни цял живот.


Който и от семейството и да ебеш, ще те помни доста време...

FaTaLnO_sLaDkA
07-01-2008, 21:55
Ами казах му .. ;( ;( и той ме погледна супер гадно и ми каза "Обичам те,повече от всичко мислех че и ти ме обичаш но явно не е така,по-добре да се разделим за да не се чувстваш виновна" .. Когато ми каза това почнах супер много да плача обичам го липсвал ми е когато го няма плакала съм толкова за него .. колко време го исках и сега когато го имам преебах нещата.Той се съгласи да не късаме .. но сега отиде на дискотека а аз му казах че не съм в настроение.. той е толкова хубав и сега сигурно и той ще ми изневери ;( Но явно това заслужавам .. не съм на 13 години правя 17 края на месеца .. Ами незнам дали съм лигава и там както някой каза "кукличка" незнам какво разбирате под това.Може да съм курва и всякаква,но го обичам просто незнам какво стана немислех,не бях пияна или друсана просто .. Веско е адския сладур ходехме страшно много време преди .. той ме обичаше аз него не .. той стана бахти курвара и е сладък .. не съм спала с него от 8-9 месеца съвсем го бях оставила,но просто вчера имаше грешка в системата.. Денислав (гаджето ми) ми каза че искал да го направи тея дни с мен .. защото щом съм могла с друг а съм се кълняла че го обичам тогава не ми пречело и с него.. но аз неиксам с него по точно ме е страх незнам какво да правя.. не съм го правила с някой който значи толкова много за мен .. ;( ;( и незнам ..

Lord_Of_The_Night
07-01-2008, 21:59
Ами казах му .. ;( ;( и той ме погледна супер гадно и ми каза "Обичам те,повече от всичко мислех че и ти ме обичаш но явно не е така,по-добре да се разделим за да не се чувстваш виновна" .. Когато ми каза това почнах супер много да плача обичам го липсвал ми е когато го няма плакала съм толкова за него .. колко време го исках и сега когато го имам преебах нещата.Той се съгласи да не късаме .. но сега отиде на дискотека а аз му казах че не съм в настроение.. той е толкова хубав и сега сигурно и той ще ми изневери ;( Но явно това заслужавам .. не съм на 13 години правя 17 края на месеца .. Ами незнам дали съм лигава и там както някой каза "кукличка" незнам какво разбирате под това.Може да съм курва и всякаква,но го обичам просто незнам какво стана немислех,не бях пияна или друсана просто .. Веско е адския сладур ходехме страшно много време преди .. той ме обичаше аз него не .. той стана бахти курвара и е сладък .. не съм спала с него от 8-9 месеца съвсем го бях оставила,но просто вчера имаше грешка в системата.. Денислав (гаджето ми) ми каза че искал да го направи тея дни с мен .. защото щом съм могла с друг а съм се кълняла че го обичам тогава не ми пречело и с него.. но аз неиксам с него по точно ме е страх незнам какво да правя.. не съм го правила с някой който значи толкова много за мен .. ;( ;( и незнам ..
Хахаа и той е казал след всичко това че иска да спи с тебе тия дни е нямам думи каква любов има помежду ви(хахах даже има и рима).

Baby92
07-01-2008, 22:00
Аз имам добро предположение - http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=107537


Az su6to imam publikacii v tozi sait, no ne takiva :D prosto stihotvoreniq mn e qk saita :)

beb4yy
07-01-2008, 22:05
обичаш го, а ти е все тая :shock: :lol:

Еми значи не го обича :) . мислиш си че го обичаш :-D

xaxa
07-01-2008, 22:34
Ами казах му .. ;( ;( и той ме погледна супер гадно и ми каза "Обичам те,повече от всичко мислех че и ти ме обичаш но явно не е така,по-добре да се разделим за да не се чувстваш виновна" .. Когато ми каза това почнах супер много да плача обичам го липсвал ми е когато го няма плакала съм толкова за него .. колко време го исках и сега когато го имам преебах нещата.Той се съгласи да не късаме .. но сега отиде на дискотека а аз му казах че не съм в настроение.. той е толкова хубав и сега сигурно и той ще ми изневери ;( Но явно това заслужавам .. не съм на 13 години правя 17 края на месеца .. Ами незнам дали съм лигава и там както някой каза "кукличка" незнам какво разбирате под това.Може да съм курва и всякаква,но го обичам просто незнам какво стана немислех,не бях пияна или друсана просто .. Веско е адския сладур ходехме страшно много време преди .. той ме обичаше аз него не .. той стана бахти курвара и е сладък .. не съм спала с него от 8-9 месеца съвсем го бях оставила,но просто вчера имаше грешка в системата.. Денислав (гаджето ми) ми каза че искал да го направи тея дни с мен .. защото щом съм могла с друг а съм се кълняла че го обичам тогава не ми пречело и с него.. но аз неиксам с него по точно ме е страх незнам какво да правя.. не съм го правила с някой който значи толкова много за мен .. ;( ;( и незнам ..
ex toq vesko mn gotin kurvar se izvadi q zareji denislav4o i izles pak s vesko 4e 6a go izostai6 savsem
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

cinderella_gugutka
07-01-2008, 22:41
защо просто не се опиташ да спиш с този който оби4аш???аз малко се обърках та незн кой е той и дали има изобщо таккъв но ти си знаеш най добре де :-o

HelSy
07-02-2008, 04:43
Lord_Of_The_Night " всеки правил грешки " :lol: :lol:
каква грешка ?! опаа без да исках му легнах на леглото ,без да исках си свалих гащите и без да исках се разкрачих .. иначе аз не съм виновна :? да ви имам грешките :shock: :lol: :lol:

krem4et0
07-02-2008, 05:57
Аз ще спя с друг, а този, който ме обича ще иска да спи с мен......да, бе да. Иска те, не че те обича. А ти него още по-малко.

F_CK_all_I_need_is_U
07-02-2008, 06:08
ti si nqkfa mn oburkana :shock: ako naistina obi4a6e gajeto ti 6te6e da ti puka za nego i nqma6e da spi6 s nqkaf si tam jenkar vesko #-o ponasqi si sega posledstviqta

mishani
07-02-2008, 08:06
какво трябва да значи цитата "незнам какво да правя" ???? Ами "скъпа" нищо неможеш да направиш :lol: :lol: :lol: то на тебе ти е "все тая " за всички :lol: :lol: :lol: !!!
..и не ти ли се струва доста весело:
ходя с приятеля ми от 5-6 месеца и не съм му пуснала, ама веско го видях за 10 мин и хоппп.. :lol: :lol: :lol:

angelcheeee_93
07-02-2008, 08:21
emi da savsem normalno...te krvite ne spat s tezi ,koito obi4ate...te spat s vseki sre6tnat ,no ne i s lubimiq 4ovek.kade otidoha razumnite i svqsnite...

mishani
07-02-2008, 08:37
emi da savsem normalno...te krvite ne spat s tezi ,koito obi4ate...te spat s vseki sre6tnat ,no ne i s lubimiq 4ovek.kade otidoha razumnite i svqsnite...

няма такива вече.. :( :-o :-o

сега както забелязвам са на мода тея в стил "все ми е тая" :lol:

HelSy
07-02-2008, 08:40
пука ти .. нали е важното,че е преластена и наебана .. впрочем по погрешка :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zaraaa
07-02-2008, 09:59
Ako naisstina obichashe priqtelq si, shteshe da se zamislish predi da pravish sex s Vesko, savestta ti sheshe da zagovori oshte togava, da se zapitash:"Abe az kvo pravq be, obicham priqtelq si, kvi gi varsha, kakvo PO DQVOLITE PRAVQ S TOQ NEANDERTALEC!!!! :shock: i prosto nqmshe da pravish sex s Vesko, a ti ne si go napravila....Izvod: NE OBICHASH PRIQTELQ SI!!!! :x I ne se opitvai tuka da ni vkarvash v nqkvi filmi:"Ama az mn go obicham, ne moga bez nego, lipsvami!" Tova tvoeto e privarzanost, nishto poveche! :shock: :shock: Nqmam dumi za taz istoriika

Wrathchild
07-02-2008, 10:23
Естествено, че го обичаш. Ти не знаеше ли - когато обичаш някой не искаш да правиш секс? А го правиш с някой за когото не ти пука. Мдаа...

Fallen`Angel
07-02-2008, 10:27
Прочетох и резултата от разговора ви. Нямам думи какъв приятел имаш, а ти така го прее*а ! Немаш срам, момиче !

vamp
07-02-2008, 10:29
обичаш го, а ти е все тая :shock: :lol: нямам думи.. някой по-опитен да се обади ! :wink:

Един бой ще и оправи обноските 8-)

Lord_Of_The_Night
07-02-2008, 10:41
Незнам каква е тая любов техната,написала е че сегашния и приятел,като разбрал и той искал да прави с нея секс,защото вече го направила с друг трябва и с него.Е и ако това не е любов здраве му кажи. :D

evelinka1122
07-02-2008, 10:44
това ващо е всичко друго, НО НЕ И ОБИЧ!!!

LizZz
07-02-2008, 10:50
Жалка си
Пу стига сте я оплували,ясно че е направила нещо гадно и до голяма степен си го заслужава,ама всеки прави грешки!!!!!
Никва милост за такива, бе!! :-x

Lord_Of_The_Night
07-02-2008, 11:00
Жалка си
Пу стига сте я оплували,ясно че е направила нещо гадно и до голяма степен си го заслужава,ама всеки прави грешки!!!!!
Никва милост за такива, бе!! :-x
Някой хора няма да пораснат,ако мислите че като я оплювате на нея и пука,това само говори лошо за вас.

sasha_90
07-02-2008, 11:11
Щом не ти пука за гаджето ти следователно не го обичаш.

LizZz
07-02-2008, 11:34
Жалка си
Пу стига сте я оплували,ясно че е направила нещо гадно и до голяма степен си го заслужава,ама всеки прави грешки!!!!!
Никва милост за такива, бе!! :-x
Някой хора няма да пораснат,ако мислите че като я оплювате на нея и пука,това само говори лошо за вас. :-)

FaTaLnO_sLaDkA
07-02-2008, 13:06
Ох,обичам го просто сгафих един път .. и той знае,че го обичам и ми прости .. това момче значи много за мен и няма да позволя да го загубя.. И това че 1път съм сгрешила незначи че съм КУРВА.. !! Тъй че спрете с обидите !!

krem4et0
07-02-2008, 16:28
Не значи разбира се. Значи просто, че не го обичаш достатъчно, защото си се отдала на друг. Разбирам да сте правили секс, да го обичаш, но в леглото да е кръгла нула.......но ти си с него 6 месеца, не си девствена, което значи, че или имаш здравословни причини да не правиш секс, или той не те привлича. А когато обичаш 1 човек е напълно нормално той да те привлича, да искаш да си 1 цяло с него, да се стремиш към интимност....Да не говорим за него-ще те обича и ще прости изневяра, при все, че още не те е имал......не мога да го проумея. 1 човек, който обича не изневерява. 1 човек който, обича не може да забрави това НИКОГА, няма да може да си представи, че друг те е докосвал, няма да може да легне д теб, без до се сети за това! помисли малко върху думите ми.

FaTaLnO_sLaDkA
07-02-2008, 16:47
Ами искам да съм с него,много пъти съм го искала но просто винаги съм го правила с хора които не обичам.Които само ме привличат външно и ни е яко заедно.Но Дени го обичма повече от всичко и когато се стигнеше до там аз се паникиосвах и се отказвах.. А го искам,но незнам как ще е ако се проваля ако не му е хубаво с мен .. ;( ;(

Al3ksandra
07-02-2008, 17:11
Всеки прави грешки, но важното е да се поучи от тях.. Не знам какво му е на момчето(дени), но знам че ти пред него си развали хубавите отношения които сте имали... Защо се притесняваш от секса с него, възможно е като го направите да ти е по-хубаво и от с оня.. Между другото радвай се че гаджето ти е тАКъж джентълмен , че ти прости, защото аз познавам хора които не прощават... и един път издъниш ли се.. край. Всичко свършва... :? Така е един път че си спала с тоз, не те прави курва и няма и да те обвинявам, но не съм сигурна че знаеш какво е любов.. имаш още много хляб да изядеш докато научиш истинския смисъл на тази дума 8)
Та аз ако имам човек до мен, такъв добричък нито за миг не бих си помислила да му изневеря с когото и да е.. ако ще да е и Брат Пит! Та нали това е връзка между вас и след като направиш това с друг, нещата няма да останат същите повече... защото приятеля ти ще го боли от това, от факта че си прецакала очакванията за себе си... Вземи си поука и дано да успее да те научи на обич!

krem4et0
07-03-2008, 06:15
Аз съм правила секс само с 1 човек и то с човек, който обичам. Сексът е невероятен, а малките издънки ги прощава любовта :-)

Miss_Perfekt
07-03-2008, 06:28
Ох,обичам го просто сгафих един път .. и той знае,че го обичам и ми прости .. това момче значи много за мен и няма да позволя да го загубя.. И това че 1път съм сгрешила незначи че съм КУРВА.. !! Тъй че спрете с обидите !!
Не я обиждайте защото не е нито първата нито последната която изневерява :-o Всеки прави грешки

spensi
07-03-2008, 06:47
Абе вие още малко и на клада ще я качите за това :D

Raderfort
07-03-2008, 09:52
лошо нещо си била направила ... :-o вече в БГ май няма мн свястни момичета :?

gangstata
07-03-2008, 10:01
Много странна твойта любов...Представям си ,ако не можеше да живееш без него..,ти щеше да спиш с всеки сещнат..А според теб как би се почувствал той,ако разбере за тва..Пф..идиотщини..обичала го била..

Raderfort
07-03-2008, 13:57
Много странна твойта любов...Представям си ,ако не можеше да живееш без него..,ти щеше да спиш с всеки сещнат..А според теб как би се почувствал той,ако разбере за тва..Пф..идиотщини..обичала го била..
:D

Bulletpoof
07-03-2008, 14:18
Леле ако бях твойта любов Дени, какъв бой щах да ти хвърля. :-x

casanova_bg
07-03-2008, 14:31
ebati tapata ku4ka :-x :-x :-x :-x da umre6

cvetenceto1991
07-03-2008, 14:42
ако му кажеш няма да понесе че си му изневерила и ще те скъса .пък и как си го обичала истински кат си спала с друг ееее тва обич ли му казваш не мога да те разбера!даржала си се кат кучка !кажи му истината кат искаш не го лъжи повече .... и той ще ти каже кат другите във форума че си тапа кучка и че не иска да се занимава с кучки кат теб!нз но според нен ще направи тва......:shock: :shock: :shock: :shock:

Miss_Perfekt
07-03-2008, 14:44
ebati tapata ku4ka :-x :-x :-x :-x da umre6
Много си зле :?

Raderfort
07-03-2008, 15:11
ebati tapata ku4ka :-x :-x :-x :-x da umre6
Много си зле :?

:-o кое му е злето бе ?! точно това заслужава тая !!!

Sigrina
07-03-2008, 16:00
... Незнам какво да правя .. ;( ;(

МИСЛИ! (Ако може преди да вършиш глупости...)

FaTaLnO_sLaDkA
07-03-2008, 16:33
Ох,добре стига писали в тая тема.Браво курва съм и т.н .. шанс той ме заряза .. айде нали всички ме псуваха и обиждаха браво радвайте се .. :cry: :cry: :cry: :cry:

Miss_Perfekt
07-03-2008, 18:20
Ох,добре стига писали в тая тема.Браво курва съм и т.н .. шанс той ме заряза .. айде нали всички ме псуваха и обиждаха браво радвайте се .. :cry: :cry: :cry: :cry:
Остави ги миличка точно в този момент имаш нужда някой да те псува :o и не не си КУРВА :x :x :x всеки прави грешки и малко са хората които не са изневерявали тъйче не се правете на света вода ненапита и не я познавате за да я наречете курва да направила е грешка и то голяма но всеки греши в момента важно е да си извади поука от това успех миличка аз те подкрепям :) :-)

FaTaLnO_sLaDkA
07-03-2008, 20:45
Ох,добре стига писали в тая тема.Браво курва съм и т.н .. шанс той ме заряза .. айде нали всички ме псуваха и обиждаха браво радвайте се .. :cry: :cry: :cry: :cry:
Остави ги миличка точно в този момент имаш нужда някой да те псува :o и не не си КУРВА :x :x :x всеки прави грешки и малко са хората които не са изневерявали тъйче не се правете на света вода ненапита и не я познавате за да я наречете курва да направила е грешка и то голяма но всеки греши в момента важно е да си извади поука от това успех миличка аз те подкрепям :) :-)

Миси мацка :-) :-) :-) :-) :-) :-) .. :cry: :cry: :cry: :cry:

i'm so excited!
07-03-2008, 20:55
ми ебете се, кво искаш да ти кажем ?!

Iv4eTy
07-03-2008, 21:32
Курвенски номера... край нямат ... "обичам го, ама ми е все тая" бла бла не сме на по 3 все пак... 8)

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 21:36
Ма ей... залупено...я фани го викни гаджето ти у вас...заключи вратата и правете секс цял ден.. да видиш как си гузна ще забравиш всичко.. АМА ЯКИЯТ СЕКС, ЧУМО !!!

LizZz
07-04-2008, 05:40
да живее митио пищова и курвите 8-)
Естествено, че ше скъсате. Той си е представил какво ше става по-нататък като почнеш да го обичаш още повече. :D

gangstata
07-04-2008, 05:52
Хах..Явно му е писнало..Който,каквово си направи-никой друг не може да му го направи..Ти очакваше да си мирува,да си ти праща "миличките смс-чета ,да ти казва колко те обича и колко значиш за него..Все някога щеше да стане..Знам,че сигурно ти е гадно ,ама вече е късно за разкаяние..Да си мислила навремето..

dark_player
07-04-2008, 06:03
обичаш го, а ти е все тая :shock: :lol: нямам думи.. някой по-опитен да се обади ! :wink:

:shock: :neutral: :neutral: Немога да ви разбера....

krem4et0
07-04-2008, 06:26
Една раздяла винаги е кофти. Съжалявам че е станало така. И все пак............ти какво очакваше?

ra4ence
07-04-2008, 06:29
Не си все още готова за връзка само с 1 човек..

only_you
07-04-2008, 06:44
Много объркана история,обичаш един,спиш с друг...по-добре си изясни какво точно искаш!


+1

xXxScreamxXx
07-04-2008, 09:02
Welcome to the ranks of the whores.
This is the thing.She's becoming a whore


Надявам се разбираш смисъла на израза "She's becoming a whore"
Би трябва ло да е "She already is a whore" :) .


:lol: Yep yep

magneziq
07-04-2008, 15:41
w0sh написа:
Welcome to the ranks of the whores.
+1