PDA

View Full Version : Кандидатстващи във Варна



buttertoast
07-01-2008, 20:17
Хей-хей,интересно ми е къде ще кандидатстват варненци и с какви специалности/профили :)

MirCa
07-02-2008, 09:26
искам в ГПЧЕ Йоан Екзарх :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: и да уча немски :oops: :oops: :grin: :grin: :grin: :grin: а тии ??? :D :D :D :-)

buttertoast
07-02-2008, 13:47
1 ЕГ,също с немски :grin: Дано само ми стигне бала :?

Jessika_MG
07-02-2008, 19:44
В МГ никой ли не иска? :D

MirCa
07-02-2008, 20:46
Български език и литература
5.482
Математика
4.750 :grin: :grin:

w0sh
07-02-2008, 20:48
искам в ГПЧЕ Йоан Екзарх :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: и да уча немски :oops: :oops: :grin: :grin: :grin: :grin: а тии ??? :D :D :D :-)

ГГ аз тая година го завърших това.

MirCa
07-02-2008, 21:02
искам в ГПЧЕ Йоан Екзарх :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: и да уча немски :oops: :oops: :grin: :grin: :grin: :grin: а тии ??? :D :D :D :-)

ГГ аз тая година го завърших това.

я кажи дали ще вляза и дали е яко там моля те :grin: :grin: :grin:

w0sh
07-02-2008, 21:12
Аз отде да знам дали ще влезеш? Аз влязох преди 5 години с бал 30.876, ама съм момче.

Първата година се учи много, втората повече, 10-ти, 11-ти клас е лесно 12 е много шибано.
Иначе се моли 8-ми клас да не си при Грънчарова, а при Славова. ГГ

Blo0dyBitch
07-02-2008, 21:35
1 ЕГ,също с немски :grin: Дано само ми стигне бала :?
давай заявки за моркови от сега
колко ти е бала

с оценки 4 и 5(и всичко нагоре) се влиза навсякъде във варна(или поне така беше миналата година,но ме съмнява да се е променило от тогава)

MirCa - 99,9% съм сиyрна,че ще влезеш

1ва и 5та-дъ бест

MirCa
07-02-2008, 21:35
Аз отде да знам дали ще влезеш? Аз влязох преди 5 години с бал 30.876, ама съм момче.

Първата година се учи много, втората повече, 10-ти, 11-ти клас е лесно 12 е много шибано.
Иначе се моли 8-ми клас да не си при Грънчарова, а при Славова. ГГ

уфф ами ше се моля бала ми става 32,464 ;)

egzoti4en
07-03-2008, 08:29
Ае пробвайте се в МГ там е купонът

buttertoast
07-03-2008, 08:30
1 ЕГ,също с немски :grin: Дано само ми стигне бала :?
давай заявки за моркови от сега
колко ти е бала

с оценки 4 и 5(и всичко нагоре) се влиза навсякъде във варна(или поне така беше миналата година,но ме съмнява да се е променило от тогава)

MirCa - 99% съм сигърна,че ще влезеш

1ва и 5та-дъ бест
Хахахах тъкмо обичам моркови :D Балът ми е 31.966,преди малко говориих с една приятелка от английската паралелка и каза,че съм там :grin: Супер щастлива съм :grin: :)

Blo0dyBitch
07-03-2008, 09:13
имаме си цял един заек :grin:
тея дето сте с бал 30+ (от Варна)ви е сигурна езиковата гимназия(или там където искате),дишайте

за МГ чувам мн смесени отзиви,ама то за всяко даскало си е така...
внимателно мислете какво ще ви е 1вото желание,че после да не съжалявате(демек първите месеци от 8ми клас-после вече си свиквате и дет се вика ващо даскало ,което и да е то,е най-якото)

Jessika_MG
07-03-2008, 10:45
имаме си цял един заек :grin:
тея дето сте с бал 30+ (от Варна)ви е сигурна езиковата гимназия(или там където искате),дишайте

за МГ чувам мн смесени отзиви,ама то за всяко даскало си е така...

Q kaji kakvo to4no si 4ula, 4e mi e zabavno :D Az taz godina zavyr6ih tam, ma spoki4 i da go naredi6 daskaloto nqma da te pitam kyde jivee6, 4e da te nabiq :grin:

Rossmary
07-03-2008, 12:08
Аз бях в МГ 5-7 клас. Кефи ме даскалото, ама сега съм си в 1-ва. :) 1-ва и МГ са си за мене най-яките. Иначе слухове има за абсолютно всяко даскало - лоши и добри, както във всяко даскало има стойностни хора и отрепки... ;)

Blo0dyBitch
07-03-2008, 12:41
имаме си цял един заек :grin:
тея дето сте с бал 30+ (от Варна)ви е сигурна езиковата гимназия(или там където искате),дишайте

за МГ чувам мн смесени отзиви,ама то за всяко даскало си е така...

Q kaji kakvo to4no si 4ula, 4e mi e zabavno :D Az taz godina zavyr6ih tam, ma spoki4 i da go naredi6 daskaloto nqma da te pitam kyde jivee6, 4e da te nabiq :grin:
Обичайното-най-якото/забилото даскало;най-големите пичове/големи злетаци-всичките са зубари;повечето са си купили местата;приемат с ниски оценки само и само да си запълнят бройките;имат нещо с общината-затва им отпускат толкова пари и т.н
едини от тези които познавам ми казват,че там мн ги гърчат да учат,други-че живот си живеят

то си е до човека и класа в който е попаднал.въпрос на гледна точка,някой слухове са породени единствено от злоба и както казва Rossmary -


слухове има за абсолютно всяко даскало - лоши и добри, както във всяко даскало има стойностни хора и отрепки
надявам се да не ме биеш-аз лично не вярвам в нещата,които се говорят за определени училища(все пак нас си ни водят за наркоманчета и какви ли още не)

Rossmary
07-03-2008, 12:49
/оф топик 8-) /място за малко реклама, предполагам?/
Ние сме готини, ве :D Наркомани има. Пушачи има. Пиячи има. Зубъри има. Свестни има. Тъпи има. Умни има. За всеки по нещо има :D 8-)
Но каквото и да се говори образованието и в 1-ва и в МГ (личен опит) си е на ниво. :) Реално погледнато откъм хора - навсякъде има по нещо за всеки. Но откъм образование определено не е все тая :)

egzoti4en
07-03-2008, 17:43
Аз го завърших МГ тази година и мога да ви кажа че по-добро образование от това в МГ няма да получите вярно по-спокойно ще ви е ако сте в първа или пета ама няма да знаете нищо друго освен езика....а повярвайте ми с език освен в чужбината(където трябват много пари)или да кандидатствате след 12клас за фиология по език(тоест да станете после даскали по езика)тоест влизайте в МГ там е истината

Rossmary
07-03-2008, 18:54
Аз го завърших МГ тази година и мога да ви кажа че по-добро образование от това в МГ няма да получите вярно по-спокойно ще ви е ако сте в първа или пета ама няма да знаете нищо друго освен езика....а повярвайте ми с език освен в чужбината(където трябват много пари)или да кандидатствате след 12клас за фиология по език(тоест да станете после даскали по езика)тоест влизайте в МГ там е истината

Предполагам експертно мнение на човек, учил и на двете места?

egzoti4en
07-03-2008, 20:28
Не, но с достъчно познати за да го твърдя съвсем откровено, а и сега като гледам как стои положенито 12 клас информацията е абсолютно достоверна ....Вие си преценявате...

Rossmary
07-03-2008, 20:50
Не, но с достъчно познати за да го твърдя съвсем откровено, а и сега като гледам как стои положенито 12 клас информацията е абсолютно достоверна ....Вие си преценявате...
Е, аз съм учила и на двете места :) Може би ако в МГ се отпуснеш и не учиш, ще те стягат повече, но реално ако имаш желанието да постигнеш нещо - и в двете гимназии имаш еднакъв шанс. Въпрос на желание е. Не знам как стои въпросът в 12 клас, но
"На проведените в началото на месец юни задължителни държавни зрелостни изпити учениците от Първа езикова гимназия постигнаха забележителен успех. В националното класиране според резултатите от матурата по български език и литература от 1070 училища в България Първа езикова гимназия заема престижното IV място, със среден успех отличен 5,75 , само на 5 стотни след първото училище - Американският колеж.

Според публикуваната в сайта на МОН от 24 юни 2008г. информация за резултатите от матурите по области, Първа езикова гимназия е на първо място по успех по немски език, български език и литература, химия, биология, история и в призовата тройка по английски език, математика и география. /сайт/"

Няма значение :) Имам достатъчно познати, завършили първа и смея да твърдя, че са доста стойностни като хора и като образование и като реализация. :)

Jessika_MG
07-04-2008, 07:02
Във Варна МГ е 4 позиции след 1ЕГ по успех от матура по БЕЛ, но имай предвид, че въпреки всичко езиковите имат от 2 до 5 часа повече по предмета за разлика от МГ. Но пък ква е истината, че където трябва да ни има .. сме там - на 1во място по резултат по математика в областта, а също и по английски.. Сега вече за призови 3ки, 4ки, 5ци,.. не съм се интересувала, но пък е факт, че ученици(1 от моя клас) спечелиха 2ро място по проект на НАСА! Ако си уредиш добре работите, навсякъде можеш да успееш. Но не ми прехвалвай 1ЕГ. Когато аз кандидатствах след 7ми клас преди 5 години, повярвай ми 1ЕГ беше смятана за смотано и незабавно даскало, където имаше малко желаещи да влизат. Масовият поток беше към МГ,5ЕГ и 4ЕГ (заради станалия известен испански език). Хвалиш 1ЕГ, защото си се надъхала да влезеш там, това е нормално. Но погледни класацията от успехи от матурите в сайта на РИО-Варна. По всеки предмет челните места се заемат от МГ, 1ЕГ,5ЕГ,4ЕГ и СОУ- Пушкин. Ако съдиш по тези успехи .. значи където и да влезеш (в 1 от тях) няма да сбъркаш.

egzoti4en
07-04-2008, 08:26
А й повярвай ми не съди по матурите там се преписваше жестоко виж ги другите съзтезания,където найстина човек показва какво знае.... и там кой е на върха МГ!!!

Blo0dyBitch
07-04-2008, 09:41
За някой МГ е Училището,за други езиковите-въпрос на интереси
Всяко даскало си има своите плюсове и минуси,а който иска да успее ви живота ще намери начин,даже и да е в най-обикновена гимназия.
Имах съзможност да вляза в математическата(все пак имах 5 и нещо на изпита по математика),но си прецених,че това не е училището за мен(а и не исках да ме сравняват с братовчед ми гении,които спечели награда варна и беше в националния ни отбор по математика за международната олимпиада[или нещо подобно]).
Тези разговори за училищата винаги са ми се стрували супер безсмислени-никой не е учил и на 2те места едновременно,а и всеки си има различни интереси
+ темата май беше за бъдещите зайчета,а като гледам предимно ние пишем...не виждам смисъл всеки да си прави реклама на училището-който където иска да си влиза-на всякъде има переспектива ,стига човека да е достатъчно мотивиран

w0sh
07-04-2008, 09:43
Аз го завърших МГ тази година и мога да ви кажа че по-добро образование от това в МГ няма да получите вярно по-спокойно ще ви е ако сте в първа или пета ама няма да знаете нищо друго освен езика....а повярвайте ми с език освен в чужбината(където трябват много пари)или да кандидатствате след 12клас за фиология по език(тоест да станете после даскали по езика)тоест влизайте в МГ там е истината

Айде ве. Шефе, а от МГ с кво излизаш? с математика. Уау. С информатика УАУУУ.
И представи си езикът не ти трябва само за да учиш в чужбиа, а за да си намериш и работа на по-късен етап.

MirCa
07-04-2008, 10:22
моля някой да ми сравни 1-ва ЕГ и 5-та ЕГ имам сериозни разправии с баща си :(

egzoti4en
07-04-2008, 10:46
Аз го завърших МГ тази година и мога да ви кажа че по-добро образование от това в МГ няма да получите вярно по-спокойно ще ви е ако сте в първа или пета ама няма да знаете нищо друго освен езика....а повярвайте ми с език освен в чужбината(където трябват много пари)или да кандидатствате след 12клас за фиология по език(тоест да станете после даскали по езика)тоест влизайте в МГ там е истината

Айде ве. Шефе, а от МГ с кво излизаш? с математика. Уау. С информатика УАУУУ.
И представи си езикът не ти трябва само за да учиш в чужбиа, а за да си намериш и работа на по-късен етап.
Е ко си мислиш че в МГ не се учи език ли :?...затова хората от МГ със сертификати за език са на равен брой с хората от езиковите гимназий....Тази година знаеш ли на олимпиадата по български език от кой училища имаше за 12 клас национален кръг-От МГ и от 4-та...така че не ми казвай че само математика и информатика се учи в МГ

Blo0dyBitch
07-04-2008, 11:27
моля някой да ми сравни 1-ва ЕГ и 5-та ЕГ имам сериозни разправии с баща си :(
и двете гимназии са на кажи-речи едно ниво(зависи от даскала и метода му на преподаване)
тея от 1ва ще ти кажат,че ние сме по-,а тея от 5та обратното...мога да ти кажа,че всеки е прав за себе си,но никой не може да изкаже компетентно мнение-никой не е учил и на 2те места едновременно
и едните,и другите имат хора,които са успели в живота и/или учат извън страната,и на двете места има боклуци,но то къде няма?!
слуховете за наркоманите не са верни,както и тези,че живот си живеем и на учителите ни им е омръзнало да преподават-това не се отнася нито за 1ва,нито за 5та :P
влез там където ти се струва по-добре като сграда,разположение и хора(звучи тъпо,но в интерес на истината-само в това се различаваме) и където ТИ си си избрала. В крайна сметка щом се двоумиш м/у тея училища-проблем нямаш :D ти май си беше харесала 5та-влез там-въобще да не ти пука какво ти говорят вашите...в крайна сметка дипломата CDS(ниво C1) можеш и в двете училища да я получиш,а можеш и на частно(абе в общи линии треа си скъсаш задника от учене за да я вземеш)

Jessika_MG
07-04-2008, 12:28
:D
BTW наистина влизай там, където искаш, после ако не ти хареса ще знаеш, че сама си си виновна :-P

Rossmary
07-04-2008, 14:57
Във Варна МГ е 4 позиции след 1ЕГ по успех от матура по БЕЛ, но имай предвид, че въпреки всичко езиковите имат от 2 до 5 часа повече по предмета за разлика от МГ. Но пък ква е истината, че където трябва да ни има .. сме там - на 1во място по резултат по математика в областта, а също и по английски.. Сега вече за призови 3ки, 4ки, 5ци,.. не съм се интересувала, но пък е факт, че ученици(1 от моя клас) спечелиха 2ро място по проект на НАСА! Ако си уредиш добре работите, навсякъде можеш да успееш. Но не ми прехвалвай 1ЕГ. Когато аз кандидатствах след 7ми клас преди 5 години, повярвай ми 1ЕГ беше смятана за смотано и незабавно даскало, където имаше малко желаещи да влизат. Масовият поток беше към МГ,5ЕГ и 4ЕГ (заради станалия известен испански език). Хвалиш 1ЕГ, защото си се надъхала да влезеш там, това е нормално. Но погледни класацията от успехи от матурите в сайта на РИО-Варна. По всеки предмет челните места се заемат от МГ, 1ЕГ,5ЕГ,4ЕГ и СОУ- Пушкин. Ако съдиш по тези успехи .. значи където и да влезеш (в 1 от тях) няма да сбъркаш.

Кви сте надъхани всички :D Аз казвам, че ако искаш да успееш 5-та, 1-ва, МГ, 4-та - навсякъде можеш, а вие ми казвате, че прехвалвам 1-ва. Не, аз просто я браня от тези нападки. Никъде не съм оплюла МГ. Даже казах, че за мен 1-ва и МГ си остават най-добри. о.О :D Плюс това не съм надъхана да влизам там, аз СЪМ там. ;) Знам, че за вас МГ е най-доброто място и навсякъде другаде сме прости и пропаднали, но с тези мнения по-скоро се излагате яко. Айде няма да спамя повече. И пак повтарям, ако не сте разбрали - където и да си, ако искаш да успееш - ще успееш. (и да в МГ се учи език, но не на нивото на 1-ва, и да в 1-ва се учи математика, но не на нивото на МГ, пределно очеизвадно, а?). Ако искате още спор и сте навити да докажете нещо, което на самите вас не е ясно какво е - правете една тема в Кофата и ме викайте. С радост ще поспоря. Айде лек ден. :)

Едит: Това за 4-тото място го копирах, за да покажа, че дори и ние простите в Първа можем да влезем където поискаме. Т.е. образованието е на достатъчно ниво :). Не ме интересува дали ще съм първа, втора или трета, за мен е важно да вляза, т.е. да съм доволно напред. :)

MirCa
07-04-2008, 16:15
моля някой да ми сравни 1-ва ЕГ и 5-та ЕГ имам сериозни разправии с баща си :(
и двете гимназии са на кажи-речи едно ниво(зависи от даскала и метода му на преподаване)
тея от 1ва ще ти кажат,че ние сме по-,а тея от 5та обратното...мога да ти кажа,че всеки е прав за себе си,но никой не може да изкаже компетентно мнение-никой не е учил и на 2те места едновременно
и едните,и другите имат хора,които са успели в живота и/или учат извън страната,и на двете места има боклуци,но то къде няма?!
слуховете за наркоманите не са верни,както и тези,че живот си живеем и на учителите ни им е омръзнало да преподават-това не се отнася нито за 1ва,нито за 5та :P
влез там където ти се струва по-добре като сграда,разположение и хора(звучи тъпо,но в интерес на истината-само в това се различаваме) и където ТИ си си избрала. В крайна сметка щом се двоумиш м/у тея училища-проблем нямаш :D ти май си беше харесала 5та-влез там-въобще да не ти пука какво ти говорят вашите...в крайна сметка дипломата CDS(ниво C1) можеш и в двете училища да я получиш,а можеш и на частно(абе в общи линии треа си скъсаш задника от учене за да я вземеш)

мерси много ... :) и все пак някой знае ли колко е бил средният успех на матурите по БЕЛ в 5-та ...баща ми не спира за това ,че 1-ва е на 4-то място ...да това го знам отлично ....и все пак информация за това как са се представили 5-та на матурите ??? моля ви много е важно :-o

Rossmary
07-04-2008, 16:35
http://rezultati.zamaturite.bg/uspeh/ :)

Jessika_MG
07-04-2008, 20:28
Във Варна МГ е 4 позиции след 1ЕГ по успех от матура по БЕЛ, но имай предвид, че въпреки всичко езиковите имат от 2 до 5 часа повече по предмета за разлика от МГ. Но пък ква е истината, че където трябва да ни има .. сме там - на 1во място по резултат по математика в областта, а също и по английски.. Сега вече за призови 3ки, 4ки, 5ци,.. не съм се интересувала, но пък е факт, че ученици(1 от моя клас) спечелиха 2ро място по проект на НАСА! Ако си уредиш добре работите, навсякъде можеш да успееш. Но не ми прехвалвай 1ЕГ. Когато аз кандидатствах след 7ми клас преди 5 години, повярвай ми 1ЕГ беше смятана за смотано и незабавно даскало, където имаше малко желаещи да влизат. Масовият поток беше към МГ,5ЕГ и 4ЕГ (заради станалия известен испански език). Хвалиш 1ЕГ, защото си се надъхала да влезеш там, това е нормално. Но погледни класацията от успехи от матурите в сайта на РИО-Варна. По всеки предмет челните места се заемат от МГ, 1ЕГ,5ЕГ,4ЕГ и СОУ- Пушкин. Ако съдиш по тези успехи .. значи където и да влезеш (в 1 от тях) няма да сбъркаш.


Знам, че за вас МГ е най-доброто място и навсякъде другаде сме прости и пропаднали, но с тези мнения по-скоро се излагате яко.
1во аз до сега никъде не съм казала, че е най-доброто място, но е смешно да заявяваш успехите на 1ЕГ и да я прехвалваш(защото онова в поста ти наистина беше прехвалване!) без изобщо да споменаваш заслугите на другите училища.
2ро Не ме обвинявай за своите действия: "навсякъде другаде сме прости и пропаднали" ...мда след всичките постижения, изредени най-прецизно за 1ЕГ...какво ли мнение остава за останалите(дълг ми е някак да защитя леко и своето бивше даскало)..
Малоумници има навсякъде! Без изключения! Успехите на гимназията , която и да е тя, нали се сещаш, че не са на всеки един ученик от нея!?! =>
3то Както изглежда, ти стана смешната с грешната аргументация на позицията си. Самото общо наименование на всички без изключение "прости и пропаднали", говори единствено за липсата на трезво мнение от твоя страна. А и забележи пак .. " По всеки предмет челните места се заемат от МГ, 1ЕГ,5ЕГ,4ЕГ и СОУ- Пушкин. Ако съдиш по тези успехи .. значи където и да влезеш (в 1 от тях) няма да сбъркаш." Не стига, че си ме цитирала, ами и пак си го пропуснала.

П.П. Не се мъчи да изопачаваш чуждата позиция, защото много не обичам да обяснявам елементарни неща. Каквото мисля-точно съм го написала и не ми се спори за глупости.

MirCa
07-04-2008, 20:43
Наистина вече незнам какво да правя ...... 5-та или 1-ва НЕМСКИ.... ако избера 1-ва наще ще са доволни , а аз не ...ако избера 5-та обратното .....т.е. когато се оплача примерно от някой даскал баща ми и цялата рода ще кажат "ти нали това искаше ? ся си тъпчи главата там ... ! " а като се знае че навсякъде има и гадни и лоши леле боже нензма какво да правя :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Rossmary
07-04-2008, 20:45
Не разбирам по какъв начин се засягаш о.О Това, което написах от самия сайт на 1-ва беше в отговор на това за матурите след 12 клас. Защото аз наистина не знам как стоят нещата, но съдя по това, което чета. И да, МГ имат по-големи заслуги от 1-ва в много области. Никъде не съм отрекла подобно нещо. о.О Иначе за 3 години там честно ми тъпчеха в главата точно това, което написах - че никъде другаде не си заслужава. Не знам, може би при тебе не е било така. Но и аз написах това, което и ти, даже не помня, ама май преди тебе - че където и да си, ако искаш, ще успееш. Не знам кой кого изопачава, ама никъде не ти засягам бившето даскало (и мое бивше), както и ти не засягаш моето. о.О Казах си това, което исках в Едита в предния пост. Ако се дразниш, ще махна частта с 4-тото място и ще оставя само това, заради което го копирах - че и от Първа можем да влезем където искаме. Ако искаме. Не знам колко по-ясно да го напиша, но очевидно си решила, че съм надъхана да плюя МГ и да хваля Първа. Оставаш със съвсем погрешно впечатление. Наричай си ме както искаш, аз продължавам да нямам нищо против нито 5-та, нито 4-та, нито МГ, нито което и да било даскало...

Rossmary
07-04-2008, 20:47
Наистина вече незнам какво да правя ...... 5-та или 1-ва НЕМСКИ.... ако избера 1-ва наще ще са доволни , а аз не ...ако избера 5-та обратното .....т.е. когато се оплача примерно от някой даскал баща ми и цялата рода ще кажат "ти нали това искаше ? ся си тъпчи главата там ... ! " а като се знае че навсякъде има и гадни и лоши леле боже нензма какво да правя :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

избери това, което ти самата искаш, за да не съжаляваш в нито един следващ момент

psihqsala
07-04-2008, 20:53
Мила, писах ти ЛС, виж го (до MirCa).

reason
07-04-2008, 20:57
Защо се разправяте не ми е ясно..
Както някой каза никой не е учил в двете у-ща,че да каже как е и кое е по-добро..
До авторката-аз завърших тая година 8-ми клас,немски..честно казано съм си мн доволна от даскалото имам си достатъчно добра основа, зависи от мене вече какво правя нататък.. Колкото 1ЕГ или 5ЕГ-доколкото съм чувала от др хора няма голямо значение.Обаче уж реномето на 1-ва е по-добро и т.н. (ей не си защитавам даскалото ;Д ).Все пак както някой каза (отново ) си избирай сгради,места и т.н. ,защото според мен ще получиш добро образование и в 1-ва и в 5-та :]

MirCa1
07-12-2008, 13:02
ей да се похваля ...в пета съмммммммммм в пета с немскиииииииииииииии :grin: :grin: :grin:

buttertoast
07-12-2008, 19:54
Честитооо :grin: И аз съм в 1ва с немскии,успяяяяях :grin:

w0sh
07-12-2008, 20:43
Ан тъй с немски.
Еми успех. Аз замнавам в Германия.
Ще ви се свети масълцето тея 5 години.

FucKtheSyStem
07-13-2008, 07:46
И аз имах мерак за 5та с немси и успях мн се радвам :grin: Честито на вас дето сте влезли :-) Ааа иначе не спорете за 1ва и МГ и двете гимназии са добри зависи просто кой как иска да си организира живота,в каква насока. :)

the BIG sweet
07-14-2008, 21:31
ей да се похваля ...в пета съмммммммммм в пета с немскиииииииииииииии :grin: :grin: :grin: и аз съм там :grin: ще дадеш ли скайп все пак ще сме в едно даскало п.п. и аз с немски :)

MirCa1
07-14-2008, 22:25
skype ми е mirela_vn ( ужас нали :D )

uguoT
07-15-2008, 02:07
Никой ли няма да ми е зайче в електрото :smt089 :smt089

MirCa1
07-15-2008, 10:18
Никой ли няма да ми е зайче в електрото :smt089 :smt089

хах...знам една от нащо даскало отиде в електрото много е щастлива :?

nikinkaa
07-15-2008, 12:30
Честитооо :grin: И аз съм в 1ва с немскии,успяяяяях :grin:
хейй и аз съм в първа с немскии :grin: :grin: :grin:

uguoT
07-15-2008, 13:49
Еми мен като ме приеха и аз се накърках от кеф :D

sslavv
07-31-2008, 09:24
в 4та никой ли няма ццц.... :D

dalinka-
08-26-2008, 09:46
az vlqz0h v 5-ta s angliski :P :grin: :grin: :grin: i mn se kefq . imali nqkoi k0it0 da e vlqzal tam s1s s16tiq profil

neMec`
08-26-2008, 12:23
моето мнение е където и да влезеш ако имаш желание ще научиш ,но истината си е че в 1-ва, в МГ и още някоя друга гимназия повече натискат и дават по-добро образование :) не го знам от личен опит аз си завърших ВМГ таз година и не съжалявам ,че учих там вместо да уча в 1-ва ,5-та ,МГ и т.н по простата причина ,че това което ме интересуваше си го научих и сега ще уча в ВВМУ(варненско военоморско училище) с специалността ,която искам. Затова според мен трябва да си преценявате кактво искате ако искате език е нормално ,че ще предпочетете 1-ва ,ако искате математика МГ и т.н :)