PDA

View Full Version : Как да си го върна?????



angelofsin
07-02-2008, 17:59
Здравейте, за първи път пускам тема във форума , но наистина се нуждая от помощ...

Значи с приятеля ми (т.е. вече бившия) ходихме 8 месеца оби4ахме се ... дори аз сам луда по него и страшно много го обичам , но дойде лятото той си намери работа на морето... и докато чакаше да му се обадят да отива се отдалечява6е от мен... ии осетих, че нещо ще стане с нас. 2 седмици преди да замине той ми каза че иска да е сам лятото.. ( може би да ходи по рускини .. или незнам.. :( ) и, че не иска да е ангажиран с нищо и никои , защото ние мн рядко щяхме да се виждаме и , че щяло да му бъде много гадно да знае че аз го чакам някаде да се видим , а той няма да може... при което аз просто нямах избор ... и го пуснах с много мъки от моя страна . Но най - странното беше , че ония ден ходихме на море и бях при него и в един момент той ме прегърна целуна ме .. и всичко си бе6е както преди ( за момента) мисля че о6те ме оби4а , но не сам напълно сигурна. Всичките ми приятели дори и сестрите му ми казват че отново ще се саберем след лятото и аз тайничко си се надявам.. Та може ли някой да ми каже как да си го спечеля отново.. За сега отношенията ни с него могат да са както преди но само за по 1 вечер , което мене не ме устройва и много ме мъчи... почти всяка ве4ер си поплаквам за него ... Ако има някой , който е бил в подобна ситуация ще сам много благодарна ако ми даде савет .
Благодаря предварително ! :-k

Al3ksandra
07-02-2008, 18:07
Ами виш, значи според мен той има чувства към теб, но те е скъсал точно за това че ще сте разделени и че може да се поддаде един от вас на изкушението и да се нараните.. докато така.. каквото и да стане... вие сте разделени и няма да е толкова гадно... Просто продължавай да се надяваш и да го чакаш, рано или късно ако ви е писано, ще сте заедно! :) :-)

SlowDead
07-02-2008, 18:08
Дръж се малко по-резервирано към него.. кажи му кое не ти харесва и кое ти харесва ,но след като тои направи по-голяма крачка за да си те върне.. ако и тогава ти откаже по-добре да го забравиш ... просто не те заслужава :)

angelcheeee_93
07-02-2008, 18:10
ostavi na vremeto da pokaje kak 6te se razviqt ne6tata...

angelofsin
07-02-2008, 18:13
Вапроса е там , че всичко с него ми е приятно и готино... и каже ли ми еии сега хвани такси или не6то и ела при мене аз 6те го наоравя... за което мн ме е яд на себе си.. Просто се надявам да осъзнае какво губи , за6тото сам 100% сигурна 4е друго моми4е няма да има , което дава вси4ко за него :)

Al3ksandra
07-02-2008, 18:21
Вапроса е там , че всичко с него ми е приятно и готино... и каже ли ми еии сега хвани такси или не6то и ела при мене аз 6те го наоравя... за което мн ме е яд на себе си.. Просто се надявам да осъзнае какво губи , за6тото сам 100% сигурна 4е друго моми4е няма да има , което дава вси4ко за него :)

Тогава поговори отново с него за това.. Можеби това са временни проблеми, и любовта ви ще победи.. надявам се да не е едностранна... а и той май наистина не осъзнава какво губи.... ? :-o

Yahooooo
07-02-2008, 20:08
Zdrasti :) Ami na pyrvo chetene moga da ti kaja slednoto : ti mnogo go haresvash , a toi go vijda i zatova te otbqgva. Ima edna pogovorka " V liubovta ima edin koito biaga i edin koito ticha. Tozi koito ticha obicha i se vricha.. " Moiat syvet kym tebe e prosto da mu pokajesh che toi ne e edinstveniat,da go ostavish kakto se kazva da vyrvi "po techenieto",da si pravi kakvoto si iska.. Zvuchi mnogo trudno i gadno,no ako iskash da si go vyrnesh shte triabva da go napravish kvoto i da ti kostva. I kogato useti che ti veche stranish ot nego,ne si tolkova uvlechena kakto predi, toi vednaga shte se aktivizira i shte iska pak da mu obyrnesh vnimanie. Bydi malko nedostypna, trudna, flirtuvai s drugi momcheta i nai veche - haresvai se. Ne izpadai v niakakvi bezsmisleni kompleksi ot roda na - " ama tia po hubava li e ot mene" , "dali toi ne q haresva" , "ama dali ne sym prekaleno smotana" i tn. I nai vajnoto - osyznai che i da ne se poluchi mejdu vas, jivotyt prodyljava i ti triabva da si shastliva nezavisimo s nego ili ne. Uspeh :)

GameMaster
07-02-2008, 20:22
Men ako pitash...Lqtoto moje da se pozabavlqva i da e distanciran ot teb.Mislq obache che shte se syberete kato se vyrne i che te obicha.Uspeh!!! ;-)

Chess
07-02-2008, 21:57
Не можеш да си го върнеш...

angelofsin
07-02-2008, 22:06
koe te kara taka da misli6?

Chess
07-02-2008, 22:09
Щом човека не иска да бъде ангажиран с нищо и с никой... Много рядко сте се виждали (значи не имал и голямо желание...).

angelofsin
07-02-2008, 22:11
ne prosto rqdko 6te se vijdame dokato toi e na rabota ina4e seki den sme si bili zaedno..

spiderka
07-02-2008, 23:26
Голямото разстояние е понякога най-гадното в една връзка,защото най-лесно разделя влюбените....Мила,така са се стекли обстоятелствата...скъсай го преди той да го направи

jghgh
07-03-2008, 06:31
мен ми се струва, че човека охладнява към теб.. :(

vesinka91
07-03-2008, 06:45
emi smqtam 4e e skysal s teb samo zashtoto nqma vreme da e s teb i neiska da te naranqva ne 4e ne te obi4a :) koeto e hubavo :) bydi mu mn blizka priqtelka ;) i kogato svyrshi letniq sezon i se pribere mislq che shte se syberete :)