PDA

View Full Version : И сега накъде?



krasitoOoO
07-06-2008, 15:35
parvo da vi kaja 4e mi se reve.......Az sam momi4e na 14 i daje ne sam se celuvala s mom4e,DAJE NE SAM SE CELUVALA!!!!!!A v4era beh na plaj i se zapoznah s edno mom4e,ligavihme se zaka4ahme se.....i po kasno ve4e se pregra6tahme.....nz tfa dali e bilo prekaleno?!?ama si4ko varve6e kato po voda samo4e kato otidoh v sablekalnqta i sestra my mi kaza da ne go baram oti se nosila nogo lo6a slava za men i sam bila kat kyrva,a az dori ne sam se celuvala s mom4e.....i sled tfa si trugnah ot plajo i ne sam go videla za vtori put......sa daje i moita fr mi se sarde,ona mi kaza 4e neiska da ima ni6to ob6to s takfa kurva kat men oti sam se bila pregra6tala s mom4e 6o go poznavam ot edin den.......i sa 6o da pram kato nemam ve4e priatelki a nemoga da se dokosna do mom4eto koeto si haresvam?????za lubov e rano nali?ili moje da kaja i lubov??

Kaos_Urbano
07-06-2008, 15:38
Не ви ли писна,само с едни и същи неща да се занимавате.Кво ти пука?..Ти нали не си такава?
Бахти някво 14 годишно лапе.. наиш,само колко още живот имаш,всичко с времето си!

donkihot
07-06-2008, 15:40
първо..кво озна4ава :"са" ?? айде на български! ок???? второ-вземи се стегни,4е ще те шамаросам! курва ли съм??? не съм се целувала? ама тя ми каза?? как дете може да е курва???? а как о4акваш някой да те иска като си такава лигла! порасни малко!и знаеш ли кво..ако ти се реве-реви! и на мен ми се ревеее,той заминааа...сестра му ми вика кака...много умна тема нали?? айде ся ми кажи кво да правя??

EritYy
07-06-2008, 15:52
Когато си намериш сериозно гадже няма да те наричат к***а... от начина,по който си писала разбирам,че живееш в малко населено място,така че спокойно,нормално е да се говорят такива неща за теб.Но наистина вземи се стегни...и да не ти пука от хорското мнение..

Pliok0019
07-06-2008, 15:55
Леле... За толкова неграмотно същество трябва да се радваш, че не са те екзекутирали. Сигурно си и адски грозна...

mysterious93
07-06-2008, 16:04
"она,оти.."тези думички като ги чуя и...ми се изправя косата..а повярвай тя е мн мн къдрава :D ти си на 14..не си много зряла както ти казаха но приятелката ти и сестра му не мисля че с апо зрели..щом и казват курва :D че и слухове..имаше нещо от сорта.."хората говорят че сестра ти е курва..отиди им обяснявай че нямаш сестра".. :D

MalKa_BLuDnica
07-06-2008, 16:11
ti si nekva selqnka oba4e :razz: ne e normalno za momi4e na 14 godini da govori taka ...pyrvo se nau4i da govori6 normalno e posle misli za tva koga da se celuva6 s nqkoi i dali si se vliubila..moje bi i tva da ti e problema :shock:

emchetyyy
07-06-2008, 16:13
лелеееееееее :razz: :razz: каде живееш ти бе ?!?! ние сме тука 21 век вече хората са се побъркали :smt117 :smt103 :smt107 :smt102

Stefityyy
07-06-2008, 16:22
абе, вие учите ли в училище бълг. език ? :shock: :lol: :lol: :lol:

ioancheto
07-06-2008, 16:31
Оле майко.! Как може да говориш така,ти си момиче бе...Говориш като някой селянин от БАИРО хаха ужас

sladur4etyYy
07-06-2008, 16:46
Когато си намериш сериозно гадже няма да те наричат к***а... от начина,по който си писала разбирам,че живееш в малко населено място,така че спокойно,нормално е да се говорят такива неща за теб.Но наистина вземи се стегни...и да не ти пука от хорското мнение..

+1. и стига сте се подигравали за начина, по който говори, явно там, където живее, всички говорят така и това е някакъв техен си диалект.няма от кого да се научи да говори правилно, щом от малка всички о/о нея го употребяват :-o

sasha_90
07-06-2008, 16:51
С две думи:лапешка работа.Защо ли?На 14 г си,някаква непозната ти казала,че си "курва" и ти веднага вярваш;"приятелки те ти" те зарязали само защото си се прегръщала с момче.

spensi
07-06-2008, 17:03
8-) Епа какво ти пука от хората.Живей си живота и това 8-)

Sweet_Play_F
07-06-2008, 18:18
О май фъкинг Годддд!!!! :shock:Пишеш като пълна селянка :? А лигавата тема не я коментирам.И да,курва си!Лелеее... :?

ioancheto
07-06-2008, 18:24
Когато си намериш сериозно гадже няма да те наричат к***а... от начина,по който си писала разбирам,че живееш в малко населено място,така че спокойно,нормално е да се говорят такива неща за теб.Но наистина вземи се стегни...и да не ти пука от хорското мнение..

+1. и стига сте се подигравали за начина, по който говори, явно там, където живее, всички говорят така и това е някакъв техен си диалект.няма от кого да се научи да говори правилно, щом от малка всички о/о нея го употребяват :-o
Ми тя на училище не ходи ли ... Да говори айде така ,след като говорят около нея така ,обаче така ли трябва да пише

Whyniser
07-06-2008, 18:31
parvo da vi kaja 4e mi se reve.......Az sam momi4e na 14 i daje ne sam se celuvala s mom4e,DAJE NE SAM SE CELUVALA!!!!!!A v4era beh na plaj i se zapoznah s edno mom4e,ligavihme se zaka4ahme se.....i po kasno ve4e se pregra6tahme.....nz tfa dali e bilo prekaleno?!?ama si4ko varve6e kato po voda samo4e kato otidoh v sablekalnqta i sestra my mi kaza da ne go baram oti se nosila nogo lo6a slava za men i sam bila kat kyrva,a az dori ne sam se celuvala s mom4e.....i sled tfa si trugnah ot plajo i ne sam go videla za vtori put......sa daje i moita fr mi se sarde,ona mi kaza 4e neiska da ima ni6to ob6to s takfa k***a kat men oti sam se bila pregra6tala s mom4e 6o go poznavam ot edin den.......i sa 6o da pram kato nemam ve4e priatelki a nemoga da se dokosna do mom4eto koeto si haresvam?????za lubov e rano nali?ili moje da kaja i lubov??
Кирилицаааааа........... :-x

sladur4etyYy
07-06-2008, 18:37
Когато си намериш сериозно гадже няма да те наричат к***а... от начина,по който си писала разбирам,че живееш в малко населено място,така че спокойно,нормално е да се говорят такива неща за теб.Но наистина вземи се стегни...и да не ти пука от хорското мнение..

+1. и стига сте се подигравали за начина, по който говори, явно там, където живее, всички говорят така и това е някакъв техен си диалект.няма от кого да се научи да говори правилно, щом от малка всички о/о нея го употребяват :-o
Ми тя на училище не ходи ли ... Да говори айде така ,след като говорят около нея така ,обаче така ли трябва да пише

не казвам, че така трябва да пише ест, но явно просто не се е съобразила. а и може в у-щето й пак така да говорят даже и учителите, по мн малките забутани населени места е така. веднъж-2 пъти ми се е случвало да гледам по тв как интервюират някви хора от такива места и всичките говорят на някакъв диалект, едва им се разбира :? към авторката: наистина се опитай да говориш по- правилно

paranoia
07-06-2008, 18:55
izvineai ot kue selo si?

gPa3HuTeJl
07-06-2008, 19:06
Шляковица power..

krasitoOoO
07-06-2008, 19:10
in4e ne sam napisala taa tema za da mi obsajdate pravopiso!!!!!!

Crazy_Buba
07-06-2008, 19:31
О май фъкинг Годддд!!!! :shock:Пишеш като пълна селянка :? А лигавата тема не я коментирам.И да,курва си!Лелеее... :?
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D samo taka :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :P :P :P :P :P :P :P :-P :-P :-P :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

dark_angel_7813
07-06-2008, 19:34
О май фъкинг Годддд!!!! :shock:Пишеш като пълна селянка :? А лигавата тема не я коментирам.И да,курва си!Лелеее... :?
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D samo taka :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :P :P :P :P :P :P :P :-P :-P :-P :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


:D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

h0t_lipS~anD_kisSes
07-06-2008, 19:35
parvo da vi kaja 4e mi se reve.......Az sam momi4e na 14 i daje ne sam se celuvala s mom4e,DAJE NE SAM SE CELUVALA!!!!!!A v4era beh na plaj i se zapoznah s edno mom4e,ligavihme se zaka4ahme se.....i po kasno ve4e se pregra6tahme.....nz tfa dali e bilo prekaleno?!?ama si4ko varve6e kato po voda samo4e kato otidoh v sablekalnqta i sestra my mi kaza da ne go baram oti se nosila nogo lo6a slava za men i sam bila kat kyrva,a az dori ne sam se celuvala s mom4e.....i sled tfa si trugnah ot plajo i ne sam go videla za vtori put......sa daje i moita fr mi se sarde,ona mi kaza 4e neiska da ima ni6to ob6to s takfa k***a kat men oti sam se bila pregra6tala s mom4e 6o go poznavam ot edin den.......i sa 6o da pram kato nemam ve4e priatelki a nemoga da se dokosna do mom4eto koeto si haresvam?????za lubov e rano nali?ili moje da kaja i lubov??

1-во! На истина си оправи правописа!
2-ро! Тии ако тръгнеш да се съобразяващ с всекии ... по-добре да не живееш, защото все на някой няма да му изнася!
3-то! За всяко момиче ще има някой, който да пусне слуха, че е курва!
4-то! Тези твои така наречени "приятелки" ОЧЕВАДНО не са ти такива, щом вярват на такива слухове!
ИЗВОД: НЕ ОБРЪЩАЙ ВНИМАНИЕ НА ТАКИВА ГЛУПОСТИ И ДА НЕ ТИ ПУКА! ГОРЕ ГЛАВАТА БЕ МОМИЧЕ! ЖИВОТА Е ПРЕД ТЕБ!

love_enrique
07-07-2008, 20:49
WTF :shock: :shock: :shock: Оти пишете о компютъро дека е в центрото на Софията,а не копати картофа на нивата? И на мен ми се реве като ви чета постовете :?

soul1199
07-07-2008, 20:59
zna4i tva,4e sa ti kaali kyrva,e dosta tupo,i na men 1 fr. mi kaa taka ama az kvo da ne bi da tragnah da se izma4vam i estt toi ne go e mislel,no kakto i da e,q se stegni i ne im obra6ai vnimanie,otidi pri mom4eto i tva e,basi 6e ti kaat,kakvo da pravi6,ae spoks,gore glavata :wink:

Rosenrot_f
07-07-2008, 21:26
абе, вие учите ли в училище бълг. език ? :shock: :lol: :lol: :lol:

Хаха тази мацка явно проспива часовете ! 8-) А колкото по темата като си хванеш някой за повече от 4-5 часа тогава може и да не ти викат курва и тн. Да не говорим,че си тепърва на 14 има още многоо да видиш !

DYNAMIC
07-07-2008, 21:31
о тфа ме разцепи..баси :lol: :lol: :lol: смяхх :razz:

barbie_94
07-07-2008, 21:34
Абе на тоя е трябвало да му кажеш,че не си курва,а кучка,щото разликата м/у кучката и курвата е че курвата пуска на всеки,а кучката само на теб няма да пусне 8-)