PDA

View Full Version : Да и кажа ли ?



м0рЯк-
07-07-2008, 23:01
Напих момичето и се възползвах от нея.Кажете как да постъпя:
Да и кажа ли какво направих ??
Или да си замълча като канален мишок...?

Ares
07-07-2008, 23:07
Замълчи си като канален мишок :D !

toni_boni
07-07-2008, 23:08
Иде ми да се изплюя върху теб :-x !

angel_love_
07-07-2008, 23:11
Зависи и от момичето откъде се познавате ... отколко време ,приятели ли сте или просто сте се видели ... тя помни ли,колко пияна е била ,защото може и тя да си го е просила ...абее ние неможем да ти кажем в крайна сметка ако и кажеш забрай за нея :D просто нещата трудни ще са по старому пич сру за др път си имай едно наум :)

vetev
07-07-2008, 23:11
абе то бива прост народ бива ама тва ве4е е мн...

ми просто и кажи и бегай дале4е...1то което е ти едва ли ше можеш да погледнеш ве4е в о4ите...2рото по добре не и се мяркай пове4е :booooomb: :booooomb: :booooomb: :x

м0рЯк-
07-07-2008, 23:15
познаваме се от преди,тя ме харесваше,но аз тогава си имах аверка.Срещнахме се на купон и се получи това нещо от което ме срам.Искам да и кажа но просто нямам смелост незнам просто....

angel_love_
07-07-2008, 23:23
познаваме се от преди,тя ме харесваше,но аз тогава си имах аверка.Срещнахме се на купон и се получи това нещо от което ме срам.Искам да и кажа но просто нямам смелост незнам просто....
МмМм сладур това определено не е много приятно ...най-добре и кажи,но непредставяй нещата точно така ..и повтори няколко пъти,че се извиняваш,а и не на последно място недей да го разказваш много много ,че си нямаш ни най-малка идея какво име можеш да и лепнеш...аз съм твърдо за това,че тя трябва да бъде информирана ...презерватив ползва ли поне ...

м0рЯк-
07-07-2008, 23:30
мерси angel_love утре ще и кажа.Аз сега немога да заспя само за това мисля.Изполвах кондом.. Но ме е яд,че го направих по този начин.. Правил съм сех и с други момичета,но просто неуспях да устоя..

angel_love_
07-07-2008, 23:32
мерси angel_love утре ще и кажа.Аз сега немога да заспя само за това мисля.Изполвах кондом.. Но ме е яд,че го направих по този начин.. Правил съм сех и с други момичета,но просто неуспях да устоя..
е поне това е добре значи ако не друго няма да се притесняваш от болести и прочие ... аа изпитваш ли нещо към нея ,4е така ми се стори ..? хайде сладур много успехчета и дано всичко мине наред ще стискаме палци :-)

amatorium
07-07-2008, 23:51
Ti lud li si ve? Kvo losho si napravil. Ako ne gi napivash ot vreme na vreme te dori nqma da razberat, che im se pravi kefa. 8)

Yallama
07-07-2008, 23:53
ти си ебати загорелия тип, щом си позволяваш подобни изпълнения

pdd
07-08-2008, 00:08
tc tc tc Typan !!! :x

NaNa_SladuRana
07-08-2008, 00:10
Как може да постъпиш така долно?

angel_love_
07-08-2008, 00:14
стига сте нападали момчето ! навсеки може да му се случи такова нещо а и алкохола на никого непрощава, едва ли и той е бил трезвеник ,и да го съдите свършен факт е в крайна сметка ,а и той като гледам не е много доволен от стореното и темата не е пусната ,за да се хвали а за да помоли за съвет !

PsychoHoliday
07-08-2008, 00:16
кажи и ! :) обясни и колко си прост и плиткоумен :) разбира се за финал .. може да добавиш че няма да се повтори .. до другия път разбира се :) и така .. аз така бих сторил човече ):)

Yallama
07-08-2008, 00:17
стига сте нападали момчето ! навсеки може да му се случи такова нещо а и алкохола на никого непрощава, едва ли и той е бил трезвеник ,и да го съдите свършен факт е в крайна сметка ,а и той като гледам не е много доволен от стореното и темата не е пусната ,за да се хвали а за да помоли за съвет !"напих" как ти звучи а ?

angel_love_
07-08-2008, 00:18
стига сте нападали момчето ! навсеки може да му се случи такова нещо а и алкохола на никого непрощава, едва ли и той е бил трезвеник ,и да го съдите свършен факт е в крайна сметка ,а и той като гледам не е много доволен от стореното и темата не е пусната ,за да се хвали а за да помоли за съвет !"напих" как ти звучи а ?
ЕмИии поне си признава ...и СЪЖАЛЯВА ! дайте му съвет по темата , а личното мнение може да си го запазите ...

Yallama
07-08-2008, 00:19
стига сте нападали момчето ! навсеки може да му се случи такова нещо а и алкохола на никого непрощава, едва ли и той е бил трезвеник ,и да го съдите свършен факт е в крайна сметка ,а и той като гледам не е много доволен от стореното и темата не е пусната ,за да се хвали а за да помоли за съвет !"напих" как ти звучи а ?
ЕмИии поне си признава ...и СЪЖАЛЯВА ! дайте му съвет по темата , а личното мнение може да си го запазите ...хубу по темата да не НАПИВА никого повече

Spider4eto
07-08-2008, 00:20
Пак я напий 8-)

PsychoHoliday
07-08-2008, 00:20
ПИЯН НАПИТ и ЗАЛЯН не са оправдания за нищо драги зрители .. никви съвети .. грешка - човешка :)

angel_love_
07-08-2008, 00:21
Пак я напий 8-)
Ти гледай баща и да не го напий за да върне жеста... 8-)

PsychoHoliday
07-08-2008, 00:22
той да си гледа , аз проблеми с алкохолища нямам :)

angel_love_
07-08-2008, 00:26
той да си гледа , аз проблеми с алкохолища нямам :)
засега ... :evil:

Spider4eto
07-08-2008, 00:28
Пак я напий 8-)
Ти гледай баща и да не го напий за да върне жеста... 8-) :razz:

PsychoHoliday
07-08-2008, 00:29
за сега за тогас .. the only thing to fear is running out of beer :) само бира пиииим :)

Yallama
07-08-2008, 00:30
той да си гледа , аз проблеми с алкохолища нямам :)
засега ... :evil:...pessimism, опитай с ... "и няма да имаш :) " ще има доста повече позитивни отзиви :grin: :grin: :D :D

Alice Cullen
07-08-2008, 00:55
ami takiva neshta se sluchvat... prosto i obqsni ot do i budi iskren no posle kakto i drugi kazaha zabravi za neq... :(

ELFIQ
07-08-2008, 07:19
стига сте нападали момчето ! навсеки може да му се случи такова нещо а и алкохола на никого непрощава, едва ли и той е бил трезвеник ,и да го съдите свършен факт е в крайна сметка ,а и той като гледам не е много доволен от стореното и темата не е пусната ,за да се хвали а за да помоли за съвет !

абе кво ви става бе? :shock: ТОЯ (както той се изрази) КАНАЛЕН МИШОК е изнасилил момичето :-x и да не го упрекваме-ти бавна ли си или кво?Ами ако и със теб някой така постъпи-дали ще даваш същите съвети а??????? Алкохола не прощавал,ами като се знае кво е леке като се напие и че не може да си контролира к**а ДА НЕ ПИЕ БЕ!!!
БОКЛУК СИ ЗА МЕНЕ (и тва,че момичето е било пияно не означава,че е трябвало да се възползва) :smt067

natity
07-08-2008, 07:58
po princip ne zashtoto moje da te zareje obache ako ti puka za neq i ako se obichate shte i kajesh no nz kak tq shte reagira razkaji po podrobno situaciqta ot kolk vreme ste zaedno kolko ste golemi kak se sluchi kakvo napravi

emchetyyy
07-08-2008, 09:36
олее как може да прайш такива глупости не мога да разбера .. :( най добре и кажи колкото може по скоро :( :( :(

B.O.OM..
07-08-2008, 09:46
Брао на теб, ся ш на изкефи да кайш че и презерватива се е спукал и направо ще се смея с глас на простотията и селянията ти!Ще ме изкефи и да си станал татко :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: немога пойче :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Seducti0n
07-08-2008, 09:49
Постъпил си ужасно грозно и неуважително спрямо момичето като си я напил и след това си се възползвал от нея!
Толкова ли е трудно да имаш сексуален контакт с момиче в трезво състояние, горд ли се чувстваш, егото ли ти порастна, безсрамнико?! :x

Entel
07-08-2008, 10:10
ПОвечето тук проспускат един съществено важен ФАКТ. Момичето е пило, щом пие значи трябва да си знае и границата и да знае, че такива работи могат да станат когато е в нетрезво състояние, така че и тя си е виновна малко. Но наистина постъпката ти не е хубава. Ако искаш да се измъкнеш кажи й, че ти се е нахвърлила, но не си знаел колко е пияна....

silky92
07-08-2008, 10:19
Постъпката ти е ужасна ,но пък всеки прави грешки извини се и обясни на момичето

PeopleAlwaysLeave
07-08-2008, 10:58
И ти не си прав, ама и тя не е права! Първо не си прав, защото е адски глупаво да постъпиш така с нея. Никой ли не иска да ти върже като е трезва? Плюс това си има редица други начини, след като те е харесвала преди няма начин сега да си и напълно безразличен, дори и да го казва. Можеше просто да си поговорите, да си пуснеш чара и сигурна пак щяхте да спите. Все пак момчетата сте доста добри с думите и комплиментите, пък и жестове... Второ - Тя не е права, защото е пила толкова много. Пияно момиче е ОТВРАТИТЕЛА гледка, пък и представям си за кво количества алкохол говориме след като тя дори не си спомня нищичко... Трябва да имаш няква граница в тоя живот. И трето - не знам как ще и кажеш, защото ще е много сконфузна ситуация..в смисъл се 1 на тебе да ти кажат "Ми извинявай ама аз те напих оня ден и те нае*ах ама се извинявам много".. При всички случаи и двамата ще се почувствате кофти, но по-добре й кажи истината-има право да знае.

ПП Entel по-добре да не я лъже !! Защото все някога отнякъде ще разбере и тогава ще се почувств още по-зле.. Истината винаги е за предпочитане каквата и да е тя и колкото и да боли от нея Confused

katencetyyyyyyy
07-08-2008, 11:03
:-x пффф заради един такъв като теб изгубих девствеността си на 14 КАЖИ Й естествено 8-[

dantro
07-08-2008, 11:08
познаваме се от преди,тя ме харесваше,но аз тогава си имах аверка.Срещнахме се на купон и се получи това нещо от което ме срам.Искам да и кажа но просто нямам смелост незнам просто....


Тя в бесъзнание ли беше като я чукаше или спеше ? :shock: ако си е била будна от какво да те е срам ? И намекни ..

babykiller_
07-08-2008, 11:10
невиждам къф е проблема ? да си е правила сметка бе секи за себе си нали така кфо е виновно момчето тя сама си носи отговорност баси хората сте :x

ThePowerOfLove
07-08-2008, 11:23
:? :? Сигурен ли си,че тя не помни? Питай я какво си спомня от купона и й кажи,че един момент й се губи...обясни й деликатно

м0рЯк-
07-08-2008, 12:16
еми не очите и бяха отворени,но не каза нито дума.Гледаше и мълчаше според недоумяваше какво се случва..

PeopleAlwaysLeave
07-08-2008, 13:06
Щом очите са и били отворени според мен напълно си е осъзнавала какво става :) Просто или е пила, но не чак толкова много, или се е правела на пияна. По лични наблюдения над приятелки знам, че като се напият и се унасят, едва ли не припадат тъй че...според мен е знаела какво става и сигурно й е харесвало след като не е казала нищо. Ся тряа да е психично болна, за да стои с отворени очи и да не осъзнава кво й правят 0_o Колкото и да е ако беше толкова пияна колкото я изкара щеше да спи като пън. Мое мнение

ПП Виждали ли сте си след купона? Говорили ли сте ? Тя как се държи с тебе ?

amatorium
07-08-2008, 13:28
Aide stiga ste go zaqjdali. Nishto losho ne e napravil. 8)

fuck_brainpants
07-08-2008, 13:29
Ти си едно невероятно лайно ! Събери смелост и и кажи каквото трябва да знае ! [/u]

sexy_tigar4e_MM
07-08-2008, 14:44
Напих момичето и се възползвах от нея.Кажете как да постъпя:
Да и кажа ли какво направих ??
Или да си замълча като канален мишок...?
Извинямам се, че ще ти го кажа, но ТИ СИ ПЪЛЕН ТЪПАНАР :-x от ТАКиВА МАЛОУМНИЦИ КАТО ТЕБЕ... о не по-добре да не те обиждам повече. След тая долна постъпка ПРОЯВИ ПОНЕ МАЛКО УВАЖЕНИЕ към момичето и й кажи!

sexy_tigar4e_MM
07-08-2008, 14:46
Поне с презерватив ли беше!!!?????? :x

ladyb1rd
07-09-2008, 19:28
мисля че канален мишок ти подхожда много...... :o ама плъх по добре ми звучи някак си маи по ти подхожда пък като се съчетае и с канален пууу няма да имаш равен :smt070

one
07-09-2008, 19:35
напий я пак ` и действай :lol:

fr3e_s7yle
07-09-2008, 19:48
ф ред ли сте ве .. по добре да не знае .. само ще се натовари .. с ненужни проблеми , според мен тря да си замалчиш. Ако и кажеш кфо печелиш освен наполовина чиста съвест .. ? Просто станалото е станало .. кфото и да кажеш няма да се промени .. ако не знае няма за кфо да се извиняваш иначе гледай да не праиш такиа загорели изцепки повече ..

spiderka
07-09-2008, 20:08
Ти морал имаш ли изобщо,бе?????? "или да си замълча като канален мишок" ... леле.. :-o :o :o :o

Dr3am3r
07-09-2008, 20:20
Ти хвалиш ли се , или си изказваш проблема .... ?
Кой не помни ,че са го таковали като е пил ... ?
Колкото и да пие човек ще си спомня какво е правил ... , как ще забрави пък чак и това .... тя да не е изпаднала в кома ?
Пък като си го направил и го кажи и толкова ... или ще се биете или ще се обичате ... :-D

MaXy_GiRL
07-09-2008, 20:23
Браво бате,а сега чувстваш ли се пич?

gurdolini
07-09-2008, 20:27
ооо ти си си мишок, но не канален а такъв, от полето

stealthyGirl
07-09-2008, 20:29
Т'ва не се ли случваше само по филмите?? Как може да я напиеш чаак толкова, че да не помни такова нещо (не е като да не помни, че си й дал вода от тоалетната), според мен се прави на ударена и я е срам.

Или... найстина не помни, ако си бил като бърз призрак :razz: /струваш ми се по-скоро бързата ръка, ама а'е.../.

Малко вероятна история, но все пак, ако е станало т'ва нещо й кажи поне да се тества за венерически. 8-)

A_Loving_Girl
07-09-2008, 20:47
Постъпката ти е гадничка,но да ти кажа повечето ми приятелки са като тая,или се праят на пияни или се напоркват кат свине(но все пак помнят кой ги е изчукал)според мен трябва да ти е чиста съвеста,все пак те позволяват съзнателно и знаят какво правят......Колкото и да съм пила(в повечето случаи се прибирам на 4 крака) винаги помня какво е ставало и най-вече не се пускам на никой...

spensi
07-09-2008, 21:37
Аве какво го нападате само това момче,а момичето не е ли виновно то хубу че само той я минал а не 10-на.Като не може да пие да не пие алкохола не е за всеки да не и наливал със фунийка в устата.Вярно момчето има вина ама не чак толкоз :-x

258
07-09-2008, 21:44
ф ред ли сте ве .. по добре да не знае .. само ще се натовари .. с ненужни проблеми , според мен тря да си замалчиш. Ако и кажеш кфо печелиш освен наполовина чиста съвест .. ? Просто станалото е станало .. кфото и да кажеш няма да се промени .. ако не знае няма за кфо да се извиняваш иначе гледай да не праиш такиа загорели изцепки повече ..

+1 :( И все пак незнам...аз може би щях да искам,да ми каже...

Iv4eTy
07-09-2008, 22:52
нещастник...

la4ezara
07-10-2008, 13:36
Разкажи какво е станало като й кажеш. :D

bux
07-10-2008, 13:43
Зареден с лятно настроение в България стартира уникалния проект Bux4 NET.
Bux4 NET е мястото, където гледането на реклами се превръща в печелившо забавление. Само за 30 секунди, всеки ден, разглеждаш сайтове и печелиш пари. Регистрирай се сега и ще спечелиш веднага!
Кликаш-гледаш-печелиш!
Bux4 NET – печелившото забавление!

sexy_tigar4e_MM
07-10-2008, 13:56
]
ф ред ли сте ве .. по добре да не знае .. само ще се натовари .. с ненужни проблеми , според мен тря да си замалчиш. Ако и кажеш кфо печелиш освен наполовина чиста съвест .. ? Просто станалото е станало .. кфото и да кажеш няма да се промени .. ако не знае няма за кфо да се извиняваш иначе гледай да не праиш такиа загорели изцепки повече ..

+1 :( И все пак незнам...аз може би щях да искам,да ми каже...

Вие не сте в ред. Излишни :-x :x проблеми друг път... може с нещо да я е заразил и въобще има куп други причини, поради които трябва да разбере...

InSoMn1aC
07-10-2008, 14:01
стига сте нападали момчето ! навсеки може да му се случи такова нещо а и алкохола на никого непрощава, едва ли и той е бил трезвеник ,и да го съдите свършен факт е в крайна сметка ,а и той като гледам не е много доволен от стореното и темата не е пусната ,за да се хвали а за да помоли за съвет !
Така е ... Но и все пак той сам си каза, че не успял да устои... Значи я е искал от много време... Сбъднала му се е мечтата на момчето :D Пък и без т'ва сигурно никога е нямало да му пусне ... Ама се пак е гадно и тъпо...

Dobromir
07-10-2008, 15:52
стига сте нападали момчето ! навсеки може да му се случи такова нещо а и алкохола на никого непрощава, едва ли и той е бил трезвеник ,и да го съдите свършен факт е в крайна сметка ,а и той като гледам не е много доволен от стореното и темата не е пусната ,за да се хвали а за да помоли за съвет !
E ili se izkaza nepodgotven ili i ti si pravil taka kato tozi...4e to tva se vodi iznasilvane ako ne gre6a ?
E tolkos li nemoja da se sdyrji6 e da eba...tctcc...

x3eme
07-10-2008, 19:05
Напих момичето и се възползвах от нея.Кажете как да постъпя:
Да и кажа ли какво направих ??
Или да си замълча като канален мишок...?
bate za men ti si kanalen mi6ok 6tom si go napravil 8)

DevilWish
07-10-2008, 20:47
Бахти ,прочетох егати заяждащите се постове.Тя сама си го е просила 100% плюс това не е била мъртво пияна ,за да го направи.
А и според мен тя си спомня ,ама си мълчи.
А просто й кажи - помниш ли какво стана и ако каже не или реагира остро ,кажи и аз не помня ,приятел ми разказа ,че сме отишли в стаята и на мен малко по-малко сега ми идват спомените... ;)
Успех!

Ophelia
07-10-2008, 22:30
Напих момичето и се възползвах от нея.Кажете как да постъпя:
Да и кажа ли какво направих ??
Или да си замълча като канален мишок...?
Ти си тъпак а темата е 5 пъти по тъпа!

KrisLovePuti
07-10-2008, 22:37
не ве човек и ти си бил пиян и не помниш нищо... ако се сетиш-много съжеляваш никога повече няма да пиеш и така...

KrisLovePuti
07-10-2008, 22:39
Като се замисла ако се прави на надута или си мислиш че има някаква вероятност някога да ти се прави на надута.. похвали й се

SK0RP10N
07-11-2008, 06:06
Zamala4i si be ta6ak prost.Teb da te ne e ebal ludiq, ta da i kazva6 ?

valdesbg
07-11-2008, 07:11
Ем къде ти е бил акъла като си я праскал?

Ако си замълчиш ще се разбере от трети човек.(soon or later) И ставаш канален мишок буквално. Та ти си решаваш.

А иначе ако мога ще те удуша със собствения ти инструмент!!!

mArChEtYy
07-11-2008, 23:16
Иде ми да се изплюя върху теб :-x !

И на мЕн!!!! :-x :-x :-x :-o

ЛаСт!К
07-12-2008, 07:08
Кажи й и определено не повтаряй,защото това е изключително долна постъпка.
Щом съжаляваш,браво.
Следващия път я сложи да си легне и я гушни-и тя благодарна,и на теб ще ти е по-приятно.
Ако й кажеш,може би следващия път ще се замисли и няма да предостави възможност на някой друг да повтори постъпката ти.

Кажи й,нищо,че може да ти се разсърди,до края на живота си ли искаш да те гризе съвестта?? 8)

ilovecoffe
07-15-2008, 15:10
ti si ni6t jal1k 4ervei kak moje da ima takiva kato teb neznam!!! o boje.... kaji i .. razkaji i kak1v ghaden mizerren pl1h si..

Entel
07-15-2008, 15:30
Аве стига сте обвинявали МОМЧЕТО. Ако някое момиче беше казало, че е изнасилило момче ще кажете ами карай те момчетата секс искат само а у.
Момичето тряя си знае границата, това че е отишло на купон не значи, че трябва да се налива като свиня. ТЯ си е виновна, пък и щом е била с отворени очи все е осъзнавала какво става.

IaShKo
07-15-2008, 18:08
Kato nemoje da pie taka shte e nqma da purviq nito posledni :) koito nemoje da pie da ne pie

alenka
07-17-2008, 12:55
Ако си се изпразнил в нея или мислиш, че може да има някаква вероятност да е бременна, и най - вече ако вероятноста е малка и кажиии :o и не бягай ако го направиш. Ако няма никаква вероятност се напъни и се опитай да се държиш с нея както преди случилото се ... ай успех

pandelka
07-17-2008, 13:03
стига сте нападали момчето ! навсеки може да му се случи такова нещо а и алкохола на никого непрощава, едва ли и той е бил трезвеник ,и да го съдите свършен факт е в крайна сметка ,а и той като гледам не е много доволен от стореното и темата не е пусната ,за да се хвали а за да помоли за съвет !

Защитавай го още ама ако беше ти момичето как щеше се чувстваш ?
А по темата братле..по-добре и кажи!!

pasii_sladuranata
07-17-2008, 13:22
стига сте нападали момчето ! навсеки може да му се случи такова нещо а и алкохола на никого непрощава, едва ли и той е бил трезвеник ,и да го съдите свършен факт е в крайна сметка ,а и той като гледам не е много доволен от стореното и темата не е пусната ,за да се хвали а за да помоли за съвет !

Защитавай го още ама ако беше ти момичето как щеше се чувстваш ?
А по темата братле..по-добре и кажи!!
и аз съм на това мнение :? :?

Untitled
07-17-2008, 13:40
good game boy :D
Momicheta podurjaite sushtiq dux zashtoto i wie moje da popadnete na tozi kusmet.. zashtoto kato cheta mneniqta wi, wijdam kolko ste "sremejliwi wsichkite " HAHAHAHAHA ! :) Napred momcheta :lol: