PDA

View Full Version : Na more po vreme na cikul



moonlight77
07-09-2008, 16:50
Zdraveite,imam edin problem-6te hodq na more a sum v cikul i iskam suvet dali da si vzema tamponi ili izob6to da ne vlizam vuv vodata.Ne znam kak da gi izpolzvam i kakuv vid da si kupq(devstvena sum).Moga li da vlizam vuv vodata s tampon,kolko dulgo i prez kolko vreme trqq da go smenqm.Molq bez tup komentari mersi predvaritelno :(

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-09-2008, 16:54
Вече има поне пет такива теми :x
Купи си хапчета за забавяне на цикъла! А ако си вземеш тампони... не знам, колкото и да е аз не бих отишла на море в цикъл :(
----------------------------------------------------------------------------------------------
О извинявам се сега видя че вече си в цикъл! Ми при този вариянт най-добре вземи тампони! То си има упътване как се използват! А в кой ден на цикъла си? Обикновенно по колко ти е?

Nadelina
07-09-2008, 16:54
Vse edni i sashti temi.... Ima 56854740 takiva temi, no kakto i da e. Vzemi si tamponi OB mini. Mojesh da vlizash vyv vodata s tqh i go smenqi pri pyrva vyzmojnost, pyrvo za da ne poluchish infekcia i vtoro za da ne proteche sluchaino.

Obsession
07-09-2008, 16:58
Късно си се сетила, трябвало да е да си вземеш хапчета за забавяне преди да ти дойде. Вземи си тампони, каквито ти казаха преди мен, ама гледай да не се киснеш много-много във водата да не стане фал.

paola_Rey
07-09-2008, 17:46
:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x TARSA4KA :-x :-x :-x :-x

Gothique♫
07-09-2008, 17:57
Умри от пуканка! http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=179957
Бахти момичетата ако ги няяше тея форуми до ся да сте измрели,толкова ли ти е малко ума да не се сетиш,да използваш тампон + витамин це за 4,5 дена няя са къпеш ако те е страх да не хванеш инфекция айде...

zay4e
07-09-2008, 18:18
Умри от пуканка! http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=179957
Бахти момичетата ако ги няяше тея форуми до ся да сте измрели,толкова ли ти е малко ума да не се сетиш,да използваш тампон + витамин це за 4,5 дена няя са къпеш ако те е страх да не хванеш инфекция айде...

Neveroqtno si mil :shock: prosto nqmam dumi ..... tctctct kakvi hora ima dnes pfffffff

Gothique♫
07-09-2008, 18:20
Умри от пуканка! http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=179957
Бахти момичетата ако ги няяше тея форуми до ся да сте измрели,толкова ли ти е малко ума да не се сетиш,да използваш тампон + витамин це за 4,5 дена няя са къпеш ако те е страх да не хванеш инфекция айде...

Neveroqtno si mil :shock: prosto nqmam dumi ..... tctctct kakvi hora ima dnes pfffffffМомиче съм и ми е писнало от такива теми във 2 раздела секи ден по 5 такива теми :shock:

sweatkiss
07-09-2008, 18:23
Много е кофти наистина...На мен ми доиде първият ден на морето защото бях болна и пих витамин Ц от него по-бързо идва така ,че не пий...Купи си ОБ мини ,аз само тях ползвам и си се къпи в моренцето ,но не прекалявай да не барнеш някоя инфекцийка... :)

f.a.k.e.
07-09-2008, 18:32
офф стига сте и се карали..ако темите спрат да се повтарят форумът ще опустее! Ами аз ти предлагам да си вземеш тампони, за предпочитане О.Б. мини или лайт дейс, нещо такова бяха, като за 1-ви път, но това е ако си още в 1-вите или вече в последните дни, иначе по-добре не влизай във водата! :)

psychopath
07-09-2008, 18:38
не улазай у водътъ :D

girl91
07-09-2008, 19:38
Не мога да разбера, в почти всяка подобна тема почти всички пишете да се взимат хапчета за забавяне на менструацията. Кой знае какви глупости са тези хапчета. Още от малки да се тъпчат с хормони :?

zay4e
07-09-2008, 21:24
Умри от пуканка! http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=179957
Бахти момичетата ако ги няяше тея форуми до ся да сте измрели,толкова ли ти е малко ума да не се сетиш,да използваш тампон + витамин це за 4,5 дена няя са къпеш ако те е страх да не хванеш инфекция айде...

Neveroqtno si mil :shock: prosto nqmam dumi ..... tctctct kakvi hora ima dnes pfffffffМомиче съм и ми е писнало от такива теми във 2 раздела секи ден по 5 такива теми :shock:

da ,razbiram ama malko grubo be6e ot tvoq strana :-D

Forester
07-09-2008, 23:02
Има листовка в кутийката на тампоните и там пише всичко...Препоръчвам ти O.B Mini, или O.B Normal... (aз използвам Normal,девствена съм)

Boot
07-10-2008, 08:37
Късно си се сетила, трябвало да е да си вземеш хапчета за забавяне преди да ти дойде. Вземи си тампони, каквито ти казаха преди мен, ама гледай да не се киснеш много-много във водата да не стане фал.
Абе ти не си добре. Как ще препоръчваш на момиче (!!!!!!), малко момиче (според мен не е на повече от 15) да взима хапчета за забавяне?!?!!? Много много погрешно. Не си позволявай подобни коментари, защото това е чуждо здраве все пак.

Колкото до тампоните - хващаш едни О.Б. мини, silk touch. Супер малки са, влизат адски лесно. Че си девствена не е проблем никакъв.
С тампона си влизаш във водата, само че като излезеш го сменяш веднага (дано има къде на плажа на който си). И така. Четеш внимателно листчето в кутийката с тампоните, има полезна информация ;)

Ag
07-10-2008, 08:40
не улазай у водътъ :D
+1 :D

kuklichka_bg
07-10-2008, 09:29
ORGAMETRIL OT APETEKATAAAAAAAa

Obsession
07-10-2008, 14:21
Късно си се сетила, трябвало да е да си вземеш хапчета за забавяне преди да ти дойде. Вземи си тампони, каквито ти казаха преди мен, ама гледай да не се киснеш много-много във водата да не стане фал.
Абе ти не си добре. Как ще препоръчваш на момиче (!!!!!!), малко момиче (според мен не е на повече от 15) да взима хапчета за забавяне?!?!!? Много много погрешно. Не си позволявай подобни коментари, защото това е чуждо здраве все пак.

Колкото до тампоните - хващаш едни О.Б. мини, silk touch. Супер малки са, влизат адски лесно. Че си девствена не е проблем никакъв.
С тампона си влизаш във водата, само че като излезеш го сменяш веднага (дано има къде на плажа на който си). И така. Четеш внимателно листчето в кутийката с тампоните, има полезна информация ;)

Много съм си добре, спести си характеристиката. Аз не съм и пъхнала хапчето в устата, за това коментарът ми няма нищо общо със здравето и. Пфф... Ами това е решението - тампони.

ЕPu
07-10-2008, 14:52
гадно е, дам..

тампони - след всяко излизане от водата ги сменяш

magity
07-10-2008, 16:39
Умри от пуканка! :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: забавно ^

psychopath
07-10-2008, 23:03
Умри от пуканка! :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: забавно ^copypaste?

st1ka
07-10-2008, 23:07
След като сега ти е дошло, а още не си отишла на море, по-добре като отидеш изчакай да ти свърши и си се плицкай във водата.

K_O_L_E_V
07-10-2008, 23:32
бе я си направете един форум за вашите цикли , виждам много теми има по тази тема ,оставете ни да си пием биричката , ай наздраве 8)

Obsession
07-11-2008, 15:29
бе я си направете един форум за вашите цикли , виждам много теми има по тази тема ,оставете ни да си пием биричката , ай наздраве 8)

И аз това викам за темите за дължината на пениса, ама няма спиране! :booooomb: 8-)

btw, на мен ми беше свършило напълно в денят преди да отида на басейн, но на следващия, когато се прибрах от басейна пак се появи мъничко. :? Предупредиха ме, че от цамбукрането във водата може да стане така, ама аз не...