PDA

View Full Version : какво стана...



cinderella_gugutka
07-13-2008, 08:32
интересно ми е колко вр сте ходили(може и да не сте ходили но да нещата да са се прецакали),,как сте се разделили и за колко вр преодоляхте болката и дали след това сте се 4увствали самотни въпреки 4е е имало мн хора около вас и колко вр след това сте запо4нали др връзка и дали бихте се върнали при него/нея :oops:

LizZz
07-13-2008, 09:15
При последния такъв случай (и единствения засега) ходихме 2 месеца, скъсахме по нейно желание заради друг и периода на преодоляваме на болката беше доста дълъг - някъде около 6 месеца.
Чувствах се самотен, да.
Вероятно бих се върнал при нея, но това няма да стане..
Не помня точно колко време след като скъсахме почнах нова връзка, обаче тя беше кратка и неуспешна и изобщо не я броя като такава..

haterkata
07-13-2008, 09:40
мии ходихме 7-8 месеца (забравих вече колко точно) спр мн се обичахме,всеки ден заедно,еднакви интереси,страхотни моменти заедно...обаче той се захвана с наркотици (леки,за кос става дума) и се наложи да се разделим.аз не съм го преживяла избщо още за тва избщо не съм готова за нови връзки и тем подони глупости.мисля че ше ми тряя бая време ама гледам да не мисля за тва и да не се ядосвам (:

LizZz
07-13-2008, 09:47
мии ходихме 7-8 месеца (забравих вече колко точно) спр мн се обичахме,всеки ден заедно,еднакви интереси,страхотни моменти заедно...обаче той се захвана с наркотици (леки,за кос става дума) и се наложи да се разделим.аз не съм го преживяла избщо още за тва избщо не съм готова за нови връзки и тем подони глупости.мисля че ше ми тряя бая време ама гледам да не мисля за тва и да не се ядосвам (:
Е само заради единия коЗ?

gPa3HuTeJl
07-13-2008, 09:49
хахаха преживях го на втория или третия ден май беше.Човек с голяма воля с1м.Започнах вр1зка сигурно на 4 или 5-тия ден мисля, че беше..

ThePowerOfLove
07-13-2008, 09:55
Ходихме 10 месеца, преодолях го за около 1-2 месеца :( Много гадно ми беше. Друга връзка нямам за сега.. Винаги бих се върнала при него :)

Wrathchild
07-13-2008, 10:03
Ходихме 3-4 месеца, не помня колко. Имахме проблеми, не исках вече да съм с него и 1 вечер стана така, че му изневерих със сегашния ми приятел. Реших, че искам да съм с него. И след известно време, след много заплахи, че 'ще се самоубия ако ме зарежеш' успях да се отърва и се разделихме. Как го приех ли? Бях по-щастлива от всякога.

GregoryHouse
07-13-2008, 10:17
Беше ужасно запознахме се в дискотеката...всичко беше тооолкова прекрааасно...най-вече задницата и...после всичко беше толкова романтично....продължи цялааа нощ, а като си тръгна на сутринта направо ми разби сърцето...даже още помня името и.... :lol:

free_cool_GirL
07-13-2008, 10:21
ох ами беше голям шок че скъсахме с него...защото не го очаквах,пък и нямаше причина.не ме боля толкова че го обичам или че съм привързана ,а защото съм се вързала на игричките му,защото съм му повярвала,не можех да си го побера в гордостта.за месец и половина отмина сега отвреме на време мисля за него ама не е кой знай какво,а нова връзка скоро няма да мисля защото един вид бях изиграна не искам още едно поражение :) :?

cinderella_gugutka
07-13-2008, 10:28
Беше ужасно запознахме се в дискотеката...всичко беше тооолкова прекрааасно...най-вече задницата и...после всичко беше толкова романтично....продължи цялааа нощ, а като си тръгна на сутринта направо ми разби сърцето...даже още помня името и.... :lol: :lol: :lol: :lol:
и би ли се върнал при нея :D

soul1199
07-13-2008, 10:28
hodim ot 16-17 dena nqkude,tva e ob6o zeto 8)

soul1199
07-13-2008, 10:29
Беше ужасно запознахме се в дискотеката...всичко беше тооолкова прекрааасно...най-вече задницата и...после всичко беше толкова романтично....продължи цялааа нощ, а като си тръгна на сутринта направо ми разби сърцето...даже още помня името и.... :lol: :lol: :lol: :lol: :D

pyfpaff
07-13-2008, 10:43
ами...малко е объркано..първо запознахме се..ии тръгнахме за 3 месеца..разделихме се..не се виждахме но нито аз нито той забравихме..минаха се 6 месеца..и пак се събрахме..нещата бяха невероятни..връзка наситена с много красиви чувства и емоции...бяхме заедно 7 месеца..но лека полека както всяка дълга връзка нещата ставаха еднакви..нищо ново не се случваше..той се кълнеше че ме обича,но явно любовта му не е била достатъчно силна..имайки се в предвид че ме заряза..блокира ме в скаип..и говори невероятно цинично за мен...да съм го преживяла..както казах..вижте за какав период от време говорим..от рздялата минаха вече 4 месеца..но аз не спирам да мисля за него липсва ми до болка..въпреки че имах 2 гаджета и сега съм с друго момче никои не може да смени него..спомням си колко щастлива бях с него и се надявам след време...отново да изпитам тези неща...в началото...дори нямах желание за живот..звучи прекалено но беше истина..

bittersweet_dreams
07-13-2008, 10:49
3 месеца и нещо и се разделихме по взаимно съгласие и така...честно казано не го преживях мн трудно защото още по време на самата ни връзка се разбираше накъде отиваме :wink: