PDA

View Full Version : Малко сапунени мехури...



babity
07-23-2008, 14:02
Т'кааа... Имаше едно момчеее. И... преди две години се запознахмеее. И... аз много го харесах, ама нямаше как - той е ебати пича... не върви да се захваща с мен. Един... красив, набит, синеок младеж... гоолям ебач! Абе... момче - мечта и в действителност за много момичета си оставаше мечта, защото не се задържаше много на едно място. Харесах го и той ме хареса уж и започнаха уговорките. Той направи всичко, което може да се поиска от него. Обеща, че ще е сериозен, прекарваше супер много време с мен, разговаряхме, правех си по 150 лв сметка за телефон без проблем (и то при положение, че говорим за 10 стинки на минута). Обаче... аз все се опъвах и не исках да излизам с него. Не от друго, ми от комплексарщина... "виж го какъв е хубав, не върви да се захваща с теб, той е за някоя по - хубава" - си казвах всеки ден. Хубаво, ама мина известно време и на него му писна (съвсем в реда на нещата, даже прекалено много чака) и аз станах "най - добрата приятелка". Ревях си там, депресирах се, ама го изслушвах и помагах когато можех. После ходих на бала му да го зяпам. А по - после се хванах с бившия си за да го забравя. Завихри се голямата любов с бившия ми 8 месеца нищо не чух за пича. На бала на кака ми обаче го видях... размяташе една тромба. Аз не исках да се обаждам, но братовчед ми му извика и той се обърна... и аз, естествено погледнах на другата страна. Миналата вечер човвкът ми е звънял по телефона в 2 часа. На другият ден му писах смс, ама той не ми отговори. :? Дали не е станало като по филмите? Дали не е искал да ми каже, че ме обича преди да си хване сериозна приятелка, но като не съм вдигнала да се е отчаял и да е решил да се откаже от мен? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

da_e
07-23-2008, 14:13
и сега кфо? :?

babity
07-23-2008, 14:17
и сега кфо? :?

И аз това питам! :D

da_e
07-23-2008, 14:19
май си на кале :? това че някой хора наистина имат проблеми не означава,че тряба само да сереш по темите им. Отиди в Кофата. До скоро бях там с друг акаунт и се радвам че се оттървах.

cherinka
07-23-2008, 14:24
Ти, па, и ти, що му писа смс!?
Що не му се обади направо!?
Ся, ако искаш, може да му се обадиш и му кажеш, че кат ти е звънял си спала бла бла.. абе ти знаеш какво да му кажеш.
Така е по-добре отколкото смси. От смсите файда нема;)
Айде, та така. :)

LaDy_DaQnA
07-23-2008, 14:45
a moje samo da ti e kliknal otkyde si sig 4e ti e zvynql....mene 4at pat me fa6tat dqvolite ve4er i klikam...

babity
07-23-2008, 14:47
Ся, ако искаш, може да му се обадиш и му кажеш, че кат ти е звънял си спала бла бла.. абе ти знаеш какво да му кажеш.
:)

-Ало! - aз
-Да! - Той
-Здравей, Беби (така му казвах някога, така и фигурира в телефонния ми указател)! Абе тука... може и да не помниш много - много коя съм, ама си ми звънял преди две вечери, когато не съм сигурна колко трезвен си бил... нещо да знаеш?
-Ъъъъ... ми ня'ам от кой да взема нафта, тряа да излизам, чао!

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

cherinka
07-23-2008, 14:56
Ся, ако искаш, може да му се обадиш и му кажеш, че кат ти е звънял си спала бла бла.. абе ти знаеш какво да му кажеш.
:)

-Ало! - aз
-Да! - Той
-Здравей, Беби (така му казвах някога, така и фигурира в телефонния ми указател)! Абе тука... може и да не помниш много - много коя съм, ама си ми звънял преди две вечери, когато не съм сигурна колко трезвен си бил... нещо да знаеш?
-Ъъъъ... ми ня'ам от кой да взема нафта, тряа да излизам, чао!

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Тва ли ти е казал, бе !?

VerryBerry
07-23-2008, 14:59
a moje samo da ti e kliknal otkyde si sig 4e ti e zvynql....mene 4at pat me fa6tat dqvolite ve4er i klikam...

да,или да те пита как си..но аз лично се съмнявам да е искал да каже нещо повече

angel_love_
07-23-2008, 15:00
и какъв СМС му писа? 8)

babity
07-23-2008, 15:01
Тва ли ти е казал, бе !?

Преди около месец мисля беше... Седмица по - рано го търсих, че ми тря'аше нафта и общо взето така ни протече разговора... :?


и какъв СМС му писа?

"za6to si mi zvunql?"

PePeLePew
07-23-2008, 15:01
ей за какво са ви тези телефони като не си ги вдигате срам :-x

zaraaa
07-23-2008, 15:15
Абе обади му се бе, нищо не губиш, ще те помни сигурна съм :wink:

pandelka
07-23-2008, 15:32
Защо не му се обадиш..и да го питаш как е и т.н и по едно време се едно да се сетиш че ти е зв1нял и да го питаш какво иска.. :)
П.П-ти имаш ли още някакви чувства към него ?? ;)

babity
07-23-2008, 15:33
Не, вече обичам друг!

slun4ice_90
07-23-2008, 15:50
Не, вече обичам друг!Мислех да ти напиша да действаш и ,че може би имате шанс,но като прочетох че нямаш чувства по-добре бъди с този,който обичаш и успех! :-) :grin: :-P Изпуснала си го..вече няма връщане...Не разбирам защо си написала тази тема,но карай.Забравих да кажа и на мен ми се случи подобно нещо....и го изпуснах пича...не мога да си го простя....още.. 8)

babity
07-23-2008, 16:07
Не, вече обичам друг!Мислех да ти напиша да действаш и ,че може би имате шанс,но като прочетох че нямаш чувства по-добре бъди с този,който обичаш и успех! :-) :grin: :-P Изпуснала си го..вече няма връщане...Не разбирам защо си написала тази тема,но карай.Забравих да кажа и на мен ми се случи подобно нещо....и го изпуснах пича...не мога да си го простя....още.. 8)

Ааа... той е голям 'убавец! Няма значение другия... и от този не бих се отказала! :lol:

slun4ice_90
07-23-2008, 16:12
Не, вече обичам друг!Мислех да ти напиша да действаш и ,че може би имате шанс,но като прочетох че нямаш чувства по-добре бъди с този,който обичаш и успех! :-) :grin: :-P Изпуснала си го..вече няма връщане...Не разбирам защо си написала тази тема,но карай.Забравих да кажа и на мен ми се случи подобно нещо....и го изпуснах пича...не мога да си го простя....още.. 8)

Ааа... той е голям 'убавец! Няма значение другия... и от този не бих се отказала! :lol:Взимай си ги и двамата хахах :lol: тогава!