PDA

View Full Version : Има ли някакъв шанс да..?



rockandrollallnight
07-24-2008, 11:39
Здравейте. И на мен ми се наложи да пиша поредната тъпа тема,но много се спекох и просто искам да попитам за чужди мнения по въпроса.
На 8-ми тоя месец (тъкмо ми беше свършил цикъла) правих секс за пръв път с гаджето ми. Всичко ОК с презерватива,нямаше проблем,не беше скъсан и макар и с презерватив той пак го извади преди да свърши.Тече ми кръв даже малко и на другия ден, но го смятам за нормално. След това на 13-ти пак го направихме,но този път след като той свърши отиде и се изми и след малко пак го направихме, но преди тва ми прави френска и си пъха пръстче.(И от това ме е страх да не би да са останали някакви сперматозоиди по пръстите му...макар че той се изми, но пак се шашкам) На другия ден имах пак някакво кафеникаво зацапване и ме болеше кръста,сякаш ще ми идва,не знам защо. И сега си чакам менструацията на 28 или 29, по принцип е редовна, имам ПМС - болят ме гърдите,имам голям апетит, но чета, че това могат да бъдат и признаци на бременност.Страх ме е много, днес е 24-ти и кръста пак ме боли сякаш ще ми идва, по принцип започва да ме боли в деня,когато ще ми дойде. А четох че след първия път може да ми се обърка цикъла и да закъснее...вместо това може ли да подрани?? Според вас има ли възможност да е станала беля, аз се опитвам да мисля разумно и щом не е свършвал в мен, се предполага, че няма опасност, но съм в паника. Ще съм ви благодарна да чуя и вашето мнение.

MetalL
07-24-2008, 11:47
да беше взела някакви противозачатични..но мисля че вече е късно за това...направи си тест! :)

bunit0
07-24-2008, 11:49
6tom ne e svur6il v teb i si e ymil rucete nqma kak da e podadnala nqkakva sperma 4e adsi bremena
puk krusta moje da te boli ot ne6ty dr i az nz
ama ne vqrvam da si bremena

bebeT00
07-24-2008, 11:54
Здравейте. И на мен ми се наложи да пиша поредната тъпа тема,но много се спекох и просто искам да попитам за чужди мнения по въпроса.
На 8-ми тоя месец (тъкмо ми беше свършил цикъла) правих секс за пръв път с гаджето ми. Всичко ОК с презерватива,нямаше проблем,не беше скъсан и макар и с презерватив той пак го извади преди да свърши.Тече ми кръв даже малко и на другия ден, но го смятам за нормално. След това на 13-ти пак го направихме,но този път след като той свърши отиде и се изми и след малко пак го направихме, но преди тва ми прави френска и си пъха пръстче.(И от това ме е страх да не би да са останали някакви сперматозоиди по пръстите му...макар че той се изми, но пак се шашкам) На другия ден имах пак някакво кафеникаво зацапване и ме болеше кръста,сякаш ще ми идва,не знам защо. И сега си чакам менструацията на 28 или 29, по принцип е редовна, имам ПМС - болят ме гърдите,имам голям апетит, но чета, че това могат да бъдат и признаци на бременност.Страх ме е много, днес е 24-ти и кръста пак ме боли сякаш ще ми идва, по принцип започва да ме боли в деня,когато ще ми дойде. А четох че след първия път може да ми се обърка цикъла и да закъснее...вместо това може ли да подрани?? Според вас има ли възможност да е станала беля, аз се опитвам да мисля разумно и щом не е свършвал в мен, се предполага, че няма опасност, но съм в паника. Ще съм ви благодарна да чуя и вашето мнение.
edvali si bremenna kato ne e svar6val v teb nqma kak da e stanalo

xxxSnowflakexxx
07-24-2008, 11:58
Mislq,4e ne si bremenna no ako iska6 moje da si napravi6 test za da se uspokoi6 :)

GabisiTa
07-24-2008, 11:59
Едва ли си бременна, нали се е измил.. :) Не се притеснявай толкова. И аз бях като теб този месец, голяма паника, че съм бременна, а и имах същите симптоми като теб, но ми дойде... ;) Нищо ти няма, спокойно :)

Rebirthing
07-24-2008, 12:02
И сега си чакам менструацията на 28 или 29, по принцип е редовна

Ами изчакай ако не ти дойде,тогава си направи тест, а ето ти и няколко причини да посетиш и гинеколог

1. Болка, сърбеж, парене, дискомфорт в половите органи. Болка при полов акт.
2. Течение от половите органи от какъвто и да е характер.
3. Кръвотечение извън цикъла.
4. Болки в долната част на корема, в кръста. Прекалено силни менструални болки. Нарушения на цикъла.
5. Болка при уриниране, а също и каквито и да е нарушения в тази област.
6. Подозрения за настъпване на бременност, а също и при необезопасен полов акт, който би могъл да доведе съответно до бременност, а в случай на случаен партньор - и до инфекции.

А ти май си отговаряш на някой от тези неща.

didi_baby
07-24-2008, 12:51
Направи си тест,поне ти да си спокойна,но мисля че няма вероятност да си бременна

rockandrollallnight
07-24-2008, 13:14
Благодаря на всички.

bunit0
07-24-2008, 15:00
np :) :) :)

InDo
07-24-2008, 16:30
Еми не си бременна,това е мойто мнение и за напред по-внимателно. 8)

cherinka
07-24-2008, 16:32
Не се шашкай толкова много.......

mishaaaaa
07-24-2008, 17:33
И според мен няма място за притеснение, така че не си трови нервите за глупости.
А за твое лично успокоение си направи един тест, не са скъпи около 3 - 5лв., зависи каква марка са ... УСПЕХ! :)

DevilWish
07-24-2008, 17:48
Мила ,не се паникьосвай ,не се забременява така лесно ;)

SK0RP10N
07-24-2008, 18:20
Eeee, super !
Shte stavam tatko :grin:

BurningDesire
07-26-2008, 17:49
Не ми е ясно защо всичките заливате форума с въпроси от сорта на "бременна ли съм". Добре де, сама казваш, че се е измил, пък и само от пръст не става - не влиза достатъчно дълбоко. Просто въпроса е глупав, НЕ СИ БРЕМЕННА, сега успокои ли се??? Пък ако още имаш съмнения (за което нямаш основания, но все пак), направи си тест. Кво има тука за питане не мога да разбера?

GabisiTa
07-26-2008, 19:27
Не ми е ясно защо всичките заливате форума с въпроси от сорта на "бременна ли съм". Добре де, сама казваш, че се е измил, пък и само от пръст не става - не влиза достатъчно дълбоко. Просто въпроса е глупав, НЕ СИ БРЕМЕННА, сега успокои ли се??? Пък ако още имаш съмнения (за което нямаш основания, но все пак), направи си тест. Кво има тука за питане не мога да разбера?

Понякога, когато човек е в подобна ситуация се шашка... Дори да знае, че едва ли е станало нещо, пак му се свива стомаха от притеснение. Казвам го, защото и аз бях така и знам какво е, особено ако си като мен.. да се паникьосваш за всичко... 8)

swords1010
07-26-2008, 21:26
Здравей.
Повярвай ми... тези сперматозоиди не са непобедими мутанти и нито един от тях не е попаднал във влагалището ти. В кислородна среда и след измиване на ръцете (а след това отново в кислородна среда) едва ли някой от тях е доживял. Дишай спокойно и не си внушавай подобни неща, защото силата на подсъзнанието е много голяма и реално подобни мисли и изкуствен стрес могат да повлияят на менструацията ти (да я изместят или растроят). :)

dan dan dan
07-26-2008, 22:55
Въпрос, от който вероятно ви е писнало, обаче имам огрромна нужда от разяснение и успокоение. Като свършихме с приятеля ми, на леглото имаше мокро петно #-o . Мислим си че е било от мене, ама не съм сигурна. Иначе бяхме с презерватив, обаче като го извади беше мокър :( Какво мислите?

gerinceto
07-27-2008, 13:06
да беше взела някакви противозачатични..но мисля че вече е късно за това...направи си тест! :)napravi si test za da se uspokoish makar da se sumnqvam da e stanal nqkuf gaf

dan dan dan
07-29-2008, 12:13
Хора моля ви се, пишете какво мислите по моя въпрос

GabisiTa
07-29-2008, 13:11
Хора моля ви се, пишете какво мислите по моя въпрос

Според мен мокрото петно е било от теб. Той свърши ли в теб?

sper
07-29-2008, 13:18
Eeee, super !
Shte stavam tatko :grin:

на печелившите честито

DeVoi4eTo
07-29-2008, 17:34
Въпрос, от който вероятно ви е писнало, обаче имам огрромна нужда от разяснение и успокоение. Като свършихме с приятеля ми, на леглото имаше мокро петно #-o . Мислим си че е било от мене, ама не съм сигурна. Иначе бяхме с презерватив, обаче като го извади беше мокър :( Какво мислите?

И на мен ми се е случвало много често :) петното е било от теб...ако е свършил в теб или нещо такова дори и с презарватив няма как да е изтекло навън така че споко :)

Love_Boy
07-29-2008, 17:36
Здравейте. И на мен ми се наложи да пиша поредната тъпа тема,но много се спекох и просто искам да попитам за чужди мнения по въпроса.
На 8-ми тоя месец (тъкмо ми беше свършил цикъла) правих секс за пръв път с гаджето ми. Всичко ОК с презерватива,нямаше проблем,не беше скъсан и макар и с презерватив той пак го извади преди да свърши.Тече ми кръв даже малко и на другия ден, но го смятам за нормално. След това на 13-ти пак го направихме,но този път след като той свърши отиде и се изми и след малко пак го направихме, но преди тва ми прави френска и си пъха пръстче.(И от това ме е страх да не би да са останали някакви сперматозоиди по пръстите му...макар че той се изми, но пак се шашкам) На другия ден имах пак някакво кафеникаво зацапване и ме болеше кръста,сякаш ще ми идва,не знам защо. И сега си чакам менструацията на 28 или 29, по принцип е редовна, имам ПМС - болят ме гърдите,имам голям апетит, но чета, че това могат да бъдат и признаци на бременност.Страх ме е много, днес е 24-ти и кръста пак ме боли сякаш ще ми идва, по принцип започва да ме боли в деня,когато ще ми дойде. А четох че след първия път може да ми се обърка цикъла и да закъснее...вместо това може ли да подрани?? Според вас има ли възможност да е станала беля, аз се опитвам да мисля разумно и щом не е свършвал в мен, се предполага, че няма опасност, но съм в паника. Ще съм ви благодарна да чуя и вашето мнение.

Според мене си внушаваш!

rakiQ
07-29-2008, 20:58
не се шашкай .. за да стане тва трябва да ... в тебе докрай !

абе я по спокойно то ако ставаше така леснооооо ааххахаха
спох не си :D :D :D :D 8-)

dan dan dan
07-30-2008, 00:11
Оох благодаря ви :-) :-) :-) . Да свтрши в мен, обаче беше с презерватив, ама се вакарах в някакъв филм, че може да е изтекло отнякъде..

alkobalko
07-30-2008, 07:00
Нищо ти няма, не се притеснявай. Не става така лесно, както си го мислиш. А ако ти закъснява, то причината е притеснението.

dan dan dan
08-01-2008, 22:13
Хорааа пак съм аз :( . Като го направихме с моя приятел, пак имаше петно на леглото и презерватива беше останал в мен :( . Обаче в него имаше с*ерма. Какво мислите, да взимам ли Ескапел? :(