PDA

View Full Version : как да се държа?



donkihot
07-24-2008, 13:51
Проблема ми е следния..приятеля ми беше за 3 седмици в 4ужбина..е да ама тая събота си идва,за което аз съм адски ама адски щастлива...просто няма нужда да обеснявам защо,на някои това им е познато..Но проблема е,4е аз свикнах някакси сега да съм без него и да тъжа(може би ми стана навик)..та какво да правя,за да не разбере той,4е аз ще съм малко странна няколко дни,седмици нз..ужасно мн се кефа,4е ще си е с мен,но не искам да разбере,4е ще мие неловко може би като на първата ни среща. иМА ЛИ някакъв на4ин или просто да му обесня как се 4увствам и така би ли ми помогнало да преодолея целия стрес,който ми е на главата сега. БЛАГОДАРЯ НА ВСИ4КИ ОТГОВОРИЛИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Pliok0019
07-24-2008, 14:11
Обясни му как се чувстваш. След това се дръж нормално - както пожелаеш. Сигурна съм, че ще те разбере и ще ти помогне да преодолееш тези няколко дни по-лесно.

Jagger
07-24-2008, 14:47
Чувствата трябва да се изразяват незнаеш какво е пък чувството да видиш някой да се радва че те вижда... направо се разтапяш :grin:

Presley
07-24-2008, 14:52
Обясни му как се чувстваш. След това се дръж нормално - както пожелаеш. Сигурна съм, че ще те разбере и ще ти помогне да преодолееш тези няколко дни по-лесно.
Съгласна съм.

cinderella_gugutka
07-24-2008, 15:59
дръж се естествено-ако те пита нещо що си така странна кажи му 4е просто ти е липсвал сттаршно мн и се радваш да го видиш :)

didi_baby
07-24-2008, 16:02
Ми говорете,кажи му,че ти е малко неестествено,а иначе си се дръж нормално,както винаги :)

VHack
07-24-2008, 19:09
Ми кажи му няма стане нещо кой знае колко страшно, представи си че си на неговото място и той то го каже Wink

TheMaggie
07-24-2008, 19:13
Обясни му как се чувстваш. След това се дръж нормално - както пожелаеш. Сигурна съм, че ще те разбере и ще ти помогне да преодолееш тези няколко дни по-лесно.
Съгласна съм.

nefchi_bs
07-24-2008, 19:13
ами дръж се напълно нормално и си изразявай чуствата без да се чустваш неловко...

raichEbaichE
07-24-2008, 19:15
според мен веднага щом го видиш,това неловко чувство ще се изпари :)

DJ_LION
07-24-2008, 19:47
Израци чувствата си и се дръж естествено

dark_shadow_f
07-24-2008, 19:54
Израци чувствата си и се дръж естествено Той ще се зарадва 4е ти е било мъ4но за него

Mementomori
07-24-2008, 19:59
Просто му кажи,че ти е липсвал ужасно много,сподели го така,както го каза на нас и той ще ти помогне всичко да бъде както преди,а и за него сигурно ще е мн емоциално,все пак толкова време разделени!

donkihot
07-24-2008, 20:02
толкова трудно беше...не мога да ви опиша,но мисля,4е знаете как се 4увствам според отговорите ви..а той? Той е ангел4е,но някакси просто толкова много неща са му и на неговата глава..толкова проблеми,толкова мъки и въпреки това е силен,но мисля,4е като съм ве4е в неговите прегръдки пак..ще ми мине,но сега мн съм притеснена за полета му..боже стискайте палци да се върне жив и здрав..защото аз съм на ръба на нервна криза..мНого ви благодаря,4е ми дадохте съвет.т.е 4е подкрепихте едно от мойте мнения :) сиг съм,4е ако му споделя,а днеска го напрАвих в 4ата..казах му милоо може да се държа странно,може да мислиш,4е е така,но това е просто защото не съм те виждала толкова време..и както о4аквах той ми каза,4е просто иска да е с мен и да не се притеснявам от нищо..а аз толкова плаках когато си тръгна..подарих му хаха смешно е и знае само един 4овек..малко сребърно клю4е с катинар като символ на това,4е сърцето ми го държи той и ще бъда неговото моми4е,когато се върне..защото знам,4е колкото и да е твърд и той е имал притеснения и смущщения..айде стига съм дрънкала..пак ви благодаря

Mementomori
07-24-2008, 20:11
Стискаме палци!Не се притеснявай толкова,просто си мисли как ще го видиш,ще го прегърнеш и ще забравиш за всичко!Така ще стане,без паника!

devil_feel_f
07-25-2008, 10:43
]]според мен веднага щом го видиш,това неловко чувство ще се изпари :)

И аз така мисля.Но ако все пак не стане така, кажи му как се чувстваш и той ще ти помогне да преодолееш неловкостта. :)

fenkatakrisi952
07-25-2008, 11:33
Не се притеснявай.Ако наистина го обичаш толкова много,щом го видиш,ще забравиш всичко около теб :-) :smt054

sasha_90
07-25-2008, 12:25
Нали сте гаджета,трябва да си имате доверие...Мисълта ми е,че битрябвало да говориш открито с него-да изразяваш какво чувстваш.

smal_girl
07-25-2008, 13:35
Нали сте гаджета,трябва да си имате доверие...Мисълта ми е,че битрябвало да говориш открито с него-да изразяваш какво чувстваш. +1 :-)

donkihot
07-25-2008, 18:59
да доверие си имаме все пак ходим от половин година и пове4е а и се познаваме от мн време..но просто нз дали бихте ме разбрали просто когато го няма мн тъжа,а като си е до мен и си4ко си е наред..но сега сме разделени за малко пове4е време и мисълта ми беше дали този страх ще отмине,когато ве4е утре по това време..живот и здраве ме прегърне..

UnABooMBeR
07-25-2008, 19:44
Ами споко като го видиш и като изтръпнеш от кеф ще забравиш че ти е било неловко :)