PDA

View Full Version : Момичета, до колко сте честни в любовта?



vamp
07-27-2008, 11:12
Снощи си пих бирата с една позната,говорихме на тая тема.Тя обича гаджето си,но не му го е казала.В същото време той е много търпелив с нея и много държи на нея,тя обаче се лигави.Всички хубави момичета ли сте лигли?
Възможно ли е едно момиче да бъде винаги откровено,да е готино и честно или цялата любов са лъжи и заблуда?Замислих се и над моя опит,знам,че съм бил обичан,обаче не си обяснявам лъжите,които провалят всичко.Защо трябва момичетата все да лъжете и да не може да ви се вярва за нищо?Практиката ми показва,че всички лъжат или премълчават важни работи,това ви е в кръвта направо.
Оставам с усещането ,че всиките момичета имате супер голямо его и самочувствие,злопаментни сте и живеете в свят където вие сте център на света и всичко се върти около вас.А когато загубите нещо,тогава се почват депресите и цивренето,почват се обвиненията и се появява някоя приятелка змия и взема вашата страна,докато не се скарате за следващото момче и не си говорите заради едно момче въпреки,че се познавате от детската градина примерно :D
При нас мъжете няма такива работи.Не давам да се занасят с моето момиче,те не го и правят ако ме уважават приятелите,но съм способен да простя дори това на приятел.Мразя лъжите и лицемерието.
Мразя всеки път мацката да закъснява без причина с по 10мин само защото е момиче :) И аз като пич си мълча и нищо не и казвам,най-много да се пошегувам небрежно.
За финал,май ние мъжете обичаме повече,когато обичаме истински а вие жените сте винаги двулични и се съмнявате,все ви трябват още доказателства и обяснения в любов и обичате винаги да ви се угажда.За награда ние мъжете получаваме изневери,лъжи,гадна тъща и приятелки :) И за миг ако се разсееш някой фешън ти е взел гаджето с невинните си слаби ръчички и крачета и детски поглед със сини лещи или най-добрия ти приятел си е купил мерцедес и за миг момичето осъзнава,че през цялото време повече е обичала него.А ако не се случи един от тия 2-та края,тя ти казва "много те обичам,но нека си останем приятели" или "много те обичам,но си омръзнахме,трябва да се разделим", "ти не ми обръщаш достатъчно внимание,заглеждаш се по други,не мога да бъда с теб повече,ти си сваляч".
И така стигам до извода,че може би няма смисъл да казвам на момиче,че го обичам,няма смисъл да я обичам,след като рано или късно нейната природа и казва да се обърне срещу мен по една или друга причина.И какво излиза в крайна сметка?1-2-3 години понякога са нищо,защото ТЯ просто решава да те излъже или да се раздели с теб без причина...
Всички жени ли са такива?Да,не?Защо обаче :) Нека се аргументираме,не само да си приказваме кръчмарски приказки :)

п.п.Ето я специалната поръчка на една потребителка от тук за дълга и смислена тема от мене :)

suitable
07-27-2008, 11:19
Страхотно ! Много добре си го написал и едва се навих да отговоря с нещо, защото по принцип пиша много, но ти каза точно това, което си мисля от много време. Ако се замислиш, някой може да напише нещо подобно и за момчетата, защото хората са различни.. ти може да го мислиш така, но другите момчета не са като тебе.. наистина като друго момче се възхищавам на начина, по който мислиш..

BeBsItO
07-27-2008, 11:26
Прав си....повечето ми приятелки са такива.... но тук идва моментът да споменеш,че във всяко нещо...има изключения.Смятам ,че аз съм от тях.

vamp
07-27-2008, 11:27
Страхотно ! Много добре си го написал и едва се навих да отговоря с нещо, защото по принцип пиша много, но ти каза точно това, което си мисля от много време. Ако се замислиш, някой може да напише нещо подобно и за момчетата, защото хората са различни.. ти може да го мислиш така, но другите момчета не са като тебе.. наистина като друго момче се възхищавам на начина, по който мислиш..

Приятел,виж раздел любов е пълен с разочаровани момчета,момичета не ги харесват не им обръщат внимание,другите преобладаващи теми са "много го обичам,но той си има приятелка" или "той е готин пич,но е тъп и става само за секс".
ПРави ли ти впечатление,че момчетата(добрите момчета,не боклуците) търсят любов и сигурност и обичат без да изневеряват,а за момичетата целия живот е АВАНТЮРА.Тая една дума казва всичко.
Аз като мъж ако трябва да се определя аз не съм нито добро момче,нито боклук.Все търся момичето което си струва и все на курви попадам.Толкова много минаха вече реда си,някоя са сладки и добри,други арогантни и нагли,но от всички получавам добрите стари курвенски номера-лъжи,несериозност,изневери ,двуличие и т.н.
Красивите момичета са много опасни,това съм го разбрал...
Ама не може ли да е красива,но малко по-сериозна,по лоялна и тактична,да мога да и вярвам поне малко???

mel4ety
07-27-2008, 11:35
всяко момиче си е различно-като характер,разбирания...лично аз мисля,че ако момичето те обича няма да те зареже заради някой фешън,или заради приятелят ти с мерцедеса...не всички са еднакви! :)

BeBsItO
07-27-2008, 11:37
Страхотно ! Много добре си го написал и едва се навих да отговоря с нещо, защото по принцип пиша много, но ти каза точно това, което си мисля от много време. Ако се замислиш, някой може да напише нещо подобно и за момчетата, защото хората са различни.. ти може да го мислиш така, но другите момчета не са като тебе.. наистина като друго момче се възхищавам на начина, по който мислиш..

Приятел,виж раздел любов е пълен с разочаровани момчета,момичета не ги харесват не им обръщат внимание,другите преобладаващи теми са "много го обичам,но той си има приятелка" или "той е готин пич,но е тъп и става само за секс".
ПРави ли ти впечатление,че момчетата(добрите момчета,не боклуците) търсят любов и сигурност и обичат без да изневеряват,а за момичетата целия живот е АВАНТЮРА.Тая една дума казва всичко.
Аз като мъж ако трябва да се определя аз не съм нито добро момче,нито боклук.Все търся момичето което си струва и все на курви попадам.Толкова много минаха вече реда си,някоя са сладки и добри,други арогантни и нагли,но от всички получавам добрите стари курвенски номера-лъжи,несериозност,изневери ,двуличие и т.н.
Красивите момичета са много опасни,това съм го разбрал...
Ама не може ли да е красива,но малко по-сериозна,по лоялна и тактична,да мога да и вярвам поне малко??? Не е така !!!!! Мога да ти кажа ,че имам приятел от година и половина,и не подържам никакви контакти с други момчета...... дори приятели вече нямам (момчета) ,не съм си помисляла и за миг да се разделям с него....или да го лъжа..... казвам му абсолютно всичко.... дори не се притеснявам и по лични неща....женски да му споделям. Разбираш ли???? Но това е 1 вото момче което ме е предразположило да се държа така и да давам всичко за него на 100% . А защо не е било така с предишни момчета? -Защото не са били истински....не са ми давали това от което има нужда.Всичко опира до конкретните хора. Не може да изкарваш всички момичета кучки!

NeLLy_BaBy
07-27-2008, 12:10
Така не може да слагате всички момичета под един общ кантар, защото аз мога примерно да кажа същото и за вас момчетата , че сте примерно двулични и повечето от вас не зачитат една дълга връзка и когато срещнат някое момиче просто така решават да се впуснат в авантюра, захвърляйки на вятъра всичко,което са имали дотук с човека до себе си.
Но няма да кажа че всички момчета са еднакви, защото знам че не е така, затова не го и твърдя. Така че и вие не го правете. Това че сте срещали само такива момичета досега в живота си не означава че всички са такива.

UnABooMBeR
07-27-2008, 12:36
Vamp падам ти на колене брат по-умно нещо в тоя форум не бях чел досега..!

soul1199
07-27-2008, 12:43
tva e nai-smislenata tema v tozi razdel,momi4e sum i tova e taka,kakto si go napisal,nqma da kazvam ili da se opravdavam,4e ne sum takava,za6oto rano ili kusno vsi4ko tova 6e stane 8)

h0t_lipS~anD_kisSes
07-27-2008, 12:44
Хах ... вечният спор между мъжете и жените. :razz:

paranoia
07-27-2008, 12:44
Да наистина повечето момичета тъпчат добрите момчета,аз лично винаги съм била откровена в чувствата си,чесно казано тфа с закъснението,винаги той закъснява хД,не че има голямо значение,не мисля че живота на всички момичета е авантюра,но на повечето да

vamp
07-27-2008, 12:46
tva e nai-smislenata tema v tozi razdel,momi4e sum i tova e taka,kakto si go napisal,nqma da kazvam ili da se opravdavam,4e ne sum takava,za6oto rano ili kusno vsi4ko tova 6e stane 8)

Честно казано очаквах да бъде написано точно това...И по-добре,така поне знам,че съм прав,няма да се лъжа и няма да се обвинявам за някои от грешките си.Извода от всичко това е,че има чиста любов,но тя е до време и после остават само хубавите спомени.Мислиш ли че съм прав?

paranoia
07-27-2008, 12:50
tva e nai-smislenata tema v tozi razdel,momi4e sum i tova e taka,kakto si go napisal,nqma da kazvam ili da se opravdavam,4e ne sum takava,za6oto rano ili kusno vsi4ko tova 6e stane 8)

Честно казано очаквах да бъде написано точно това...И по-добре,така поне знам,че съм прав,няма да се лъжа и няма да се обвинявам за някои от грешките си.Извода от всичко това е,че има чиста любов,но тя е до време и после остават само хубавите спомени.Мислиш ли че съм прав?

Хаха за жалост си напълно прав

disaster92
07-27-2008, 12:54
аз само още не мога да проумея защо мъжете все още правят някакви опити да разберат жените :) пък и обратното... безсмислено е според мен :)

ThunderGoddess
07-27-2008, 12:56
Интересна тема си надигнал наистина. Лично аз не съм лигла, но до колко съм хубава си е субективна преценка на човека. Мразя лигавостта честно казано. Много рядко ставам такава и за кратък период от време. Попринцип като харесвам някого и започвам малко да се лигавя, но един пич много ме беше нахранил за това, евала му казвам и в интерес на истината с него спрях да се лигавя след тази случка.
Възмножно ли е едно момиче винаги да е откровено? Не мисля. Ако има някой, който да ме оборва по тази точка, добре е дошъл. Понякога има както ги наричаш "важни работи", с които искам да се оправя сама без да безпокоя с тях човека до мен. Лично аз, не знам за другите. Но когато обичам някого се старая да съм откровена и винаги съм 100% вярна. Това за приятелките не важи за мен. Поставям приятелството над любовта и за мен то е по-важно. Никога, ама никога няма да заеаба приятелка заради някакъв измислен там, по който съм хлътнала. Друг е въпроса, че много момичета го правят и това на мен ми е супер тъпо.
За срещи не закъснявам повече от 2-3 минути, ако изобщо закъснея. МРАЗЯ да закъснявам, дръжа на точността. Ако закъснея повече, мисля, че е нужно да обясня защо.
"Гадна тъща и приятелки" - кажи ми, че се шегуваш - гадната тъща е майката на жена ти, без нея нямало да я има ... майката е нещо много важно. А приятелките - вероятно на вас, мъжете не ви е много приятно да слушате женски разговори, но .... но ... трудно е за обяснение :-P
А за раздялата. Искаш откровеност, bene, някой като ти омръзне, колкото и да искаш да не го нараниш, не мшжеш да продължаваш да бъдеш с него, защото не е същото, дори да се жертваш, не можеш да похранваш дълго илюзията за истинска връзка, затова го заебаваш и измисляш някакво оправдание. С приятелки сме си говорили по темата и да, в това отношение жените са истински гадини, но какво да се прави, дори и най-добрата и примерна жена не може да тръгне срещу природата си.

ThunderGoddess
07-27-2008, 12:58
аз само още не мога да проумея защо мъжете все още правят някакви опити да разберат жените :) пък и обратното... безсмислено е според мен :)
Не е, живеем на една планета все пак, ако се разбираме би било чудесно, хахаха. Няма лошо да пробваш и да се бориш :)

yuyuto
07-27-2008, 12:58
Четох и мислих по въпроса... Прав си, донякъде описваш моите постъпки... И аз не мога да си обясня какво точно ставаше... Ушким бях свикнала с това, че е ревнив, че на всеки 10мин ми звъни да пита къде съм и с кой съм и ако случайно чуе нечий мъжки глас около мен, започва да вика, да вдига спорове, било то просто случайно минаващ или някой мой приятел или познат... Но в един момент просто ми втръсна, и дали го обичах или не, не мога да кажа, щото и самата аз не знам, но прекратих всичко... Така веднъж... Втори път след време пак пробвахме и пак се стигна до същото положение... Липсата на доверие може би, постоянното присъствие, това че всеки път е съгласен с мен, прави каквото и аз правя... Започна да слуша моята музика, интересувашеше от същия спорт, от който и аз, да употребява моите лафове, моят начин на говорене... И то само за да имаме тема за разговор и за да може да ми е интересен... И някъде там осъзнах, че тва не е момчето, което си харесвах, заради неговия характер и неговите разбирания, а някакво, така да го нарека, "мое копие"...
Това беше проблема при мен... За другите не мога да кажа... Сега вече мина много време, промених се и съм с друго момче... Вече почти месец е на море, чуваме се всеки ден, няма такова постоянно присъствие, когато не е съгласен с мен, си отстоява позицията, той си слуша транс, аз метал и поп, от време на време менкаме парчета, караме се доста често, но пък и се шегуваме нонстоп, смеем се... Че е ревнив, такъв е, ама иначе е супер... И нямам и ни най-малкото намерение да го зарязвам, освен ако той не поиска... И мисля, че има смисъл да ме обича...

vamp
07-27-2008, 13:09
Интересна тема си надигнал наистина. Лично аз не съм лигла, но до колко съм хубава си е субективна преценка на човека. Мразя лигавостта честно казано. Много рядко ставам такава и за кратък период от време. Попринцип като харесвам някого и започвам малко да се лигавя, но един пич много ме беше нахранил за това, евала му казвам и в интерес на истината с него спрях да се лигавя след тази случка.
Възмножно ли е едно момиче винаги да е откровено? Не мисля. Ако има някой, който да ме оборва по тази точка, добре е дошъл. Понякога има както ги наричаш "важни работи", с които искам да се оправя сама без да безпокоя с тях човека до мен. Лично аз, не знам за другите. Но когато обичам някого се старая да съм откровена и винаги съм 100% вярна. Това за приятелките не важи за мен. Поставям приятелството над любовта и за мен то е по-важно. Никога, ама никога няма да заеаба приятелка заради някакъв измислен там, по който съм хлътнала. Друг е въпроса, че много момичета го правят и това на мен ми е супер тъпо.
За срещи не закъснявам повече от 2-3 минути, ако изобщо закъснея. МРАЗЯ да закъснявам, дръжа на точността. Ако закъснея повече, мисля, че е нужно да обясня защо.
"Гадна тъща и приятелки" - кажи ми, че се шегуваш - гадната тъща е майката на жена ти, без нея нямало да я има ... майката е нещо много важно. А приятелките - вероятно на вас, мъжете не ви е много приятно да слушате женски разговори, но .... но ... трудно е за обяснение :-P
А за раздялата. Искаш откровеност, bene, някой като ти омръзне, колкото и да искаш да не го нараниш, не мшжеш да продължаваш да бъдеш с него, защото не е същото, дори да се жертваш, не можеш да похранваш дълго илюзията за истинска връзка, затова го заебаваш и измисляш някакво оправдание. С приятелки сме си говорили по темата и да, в това отношение жените са истински гадини, но какво да се прави, дори и най-добрата и примерна жена не може да тръгне срещу природата си.

Много съм съгласен с последните неща,точно затова не чакам да ме зарежат,а ги зарязвам аз и те после съжаляват.Така ми е по-готино и така знам,че последната дума е била моята,а те ми тичат след гъза.Харесва ми това,признавам.Приятелките ,женското приятелство не ми го хвали.На мен ми е отвратително честно казано,защото е много лигаво и т.н.И се обединявате против гаджето на някоя и това ви прави приятелки,да й казвате тя как да си живее живота и да й се мешите ;)
Това не е приятелство според мен :-x Исках да си изясна някои неща с тази тема,защото когато се занимавам с някое момиче и почнат да се повтарят номерцата и аз й бия шута преди тя да е осъзнала,че тя иска да го бие на мен,не искам да се чувствам виновен и да си мисля,че съм прецакал всичко :D

yuyuto
07-27-2008, 13:15
А за закъсняването за срещи... Че аз, когато имам среща с майка ми закъснявам, с братовчед ми също... Че аз за училище постоянно закъснявам... Такава съм си, не го правя нарочно, просто съм си такъв туткав човек, не умея да преценявам правилно времето, което имам, за да се приготвя... Не че не се старая, но не винаги се получава... Ни най-малко го правя, за да се правя на важна или щот съм момиче... Ако той не харесва това в мен, значи просто не може да ме приеме такава, каквато съм, т.е. не сме един за друг просто...

gerinceto
07-27-2008, 13:17
prav si za neshtata koito si napisal i si gi napisal po mnogo hubav nachin.no nali znaesh che za vsqko neshto si ima izklucheniq :-)

LadyCarameL
07-27-2008, 13:21
Ние сме били лигли?Ха!А защо поне едно 80% от момчетата мислят със онази си работа,а не с мозъка?

UnABooMBeR
07-27-2008, 13:28
Знаем вие винаги сте невинни и наранени обаче накрая момчето е преебано ,right?

Erica
07-27-2008, 13:32
Много интересни разсъждения ,браво :grin:
С една малка подробност - това го има при жените и при мъжете...
Напълно съм съгласна с ThunderGoddess,наистина за да се отпуснеш и да покажеш чувствата си трябва човека срещу теб...да те предразположи...Защото както ние жените,така и вие мъжете - имаме една защитна реякция "съмнение" ,понякога ни пречи много,понякога ни помага...Но след хилядите разочарования,лъжи и изневери - както ти самият казваш,се пазиш от всички,докато не се намери един ден някой,който да ти възвърне доверието и вярата в любовта :oops:
yuyuto ,тя също е много права...Някои мъже,когато хлътнат с извинение се превръщат в п...и,и неможеш да разбереш кой е мъжа във връзката!Е това неможе да се издържи вечно,всяка една жена има нужда от силен партньор до себе си,който да я закриля и пази...Ревността също може да изкорени и най-голямата любов...,независимо от коя страна идва женска или мъжка...Ревността е болест,не е доказателство за любов,това си е чувство за собственост...Неможе да ограничиш човека до себе си,само и единствено със себе си...всеки човек се нуждае от пространство и личен живот...,не е нужно това задължително да е свързано с лъжи,двуличие и изневери,ако си имате доверие и връзката ви е истинска,това няма да се случи...,но личното пространство си е лично пространство и всеки си има нужа от него...
Помисли и ми кажи,ако ти имаш половинка до себе си,която постоянно ти говори - колко много те обича,как ти си всичко за нея,как иска постоянно и навсякъде да е с теб...,сърди се когато дори поздравяваш друга...е няма ли да ти стане тягостно от тази любов....та това си е обсебване!
И още нещо,това за красивите жени...красотата се приема по различен начин от всеки...Някоя мадама за теб е божествена,за друг е просто симпатична,за трети е е...и крокодила или просто индивид от женски род :) Има и сериозни,има и несериозни,има и лигли - зависи на каква ще попаднеш и как ще я предразположиш...,а ако успееш можеш дори и да я превъзпиташ :P

babity
07-27-2008, 13:40
Ако днес напишеш още нещо смислено ще ти предложа брак, кълна се! :D :D :D

Сега... извън моето поведение и моя личен опит с мъка на сърцето ще споделя, че 90% от приятелките ми постъпват точно така, както ти спомена. Точно най - добрата ми приятелка правеше такива страшни номера на гаджето си, че чак жал ми ставаше за него. И още ми е жал, защото веднъж като е позволил пак ще му се правят номера. Аз отдавам всичко това на следното: повечето момичета израстват с мисълта за голямата любов, че ще дойде принца с белия кон, всичко ще е съвършено и ще има "дей ливд хепили евър афтър". Обаче... един ден им се появяват цици, стават големи, прически, дрешки, гомна... появяват се повече момчета, самочувствието се вдига и забравят за "eдинствения". Казват си: "да пробвам с този, да го разиграя онзи, все пак аз съм велика и дори един да ме изостави, то има и други, които да запълнят липсата му". (не говоря за всички, а за масата) Ето пример: най - добрата ми приятелка. Като се запознахме тя си беше невзрачно момиче, да я забелязваха един - двама, смея да кажа, че беше земно момиче, с ценности. Хареса си едно момче и тръгна с него. Всичко беше страхотно. Много от момичетата можем само да мечтаем за такова момче. Гледаше я в очите и правеше всичко, за каквото го помолят. Но... мина време, появиха се и други момчета. Стана желана и го усещаше. Заряза приятеля си, заряза мен. След време беше отблъсната и се върна при приятеля си, но при следващият "прилив" на обожатели не почувства нужда да го остави. Тя вече знаеше, че може да прави каквото си поиска и да и бъде простено след това. От месец насам вече нямам никакво отношение към нея и честно казано не искам да има. Възгордя се прекалено много. Та... смятам, че именно това е поводът повечето момичета да се лигавят: наличието на много "резерви" и готовността на гаджето да бъде толерантен и да прощава. За себе си... дори когато съм имала избор не мисля, че съм си позволявала да съм високомерна или да си играя с някого. Стремяла съм се да съм максимално честна с момчето отсреща. Не виждам смисъл да размотавам някого когото не обичам. Но... от друга страна същото, което написах за приятелката ми... едно такова непостоянство е много характерно и за голяма част от момчетата. Смятам, че в повечето случаи това се израства.

п.п. идеята на поста ми беше, че въпреки масата лигли все още има шепа хора, които си заслужават усилията и ще оправдаят очакванията ти! ;)

LadyCarameL
07-27-2008, 13:42
Знаем вие винаги сте невинни и наранени обаче накрая момчето е преебано ,right?

Това с нараняването и тем подобни са филми;] Искам да кажа,че вината не е само в нас,нали така!?!И все пак след тези 'горчиви сълзи',болката,опитите за 'самоубийство' с цел привличане на внимание,един ден всеки един от двамата намира нова половинка и грам спомен няма от минали събития

UnABooMBeR
07-27-2008, 13:45
Права си... :)

NaNa_SladuRana
07-27-2008, 14:06
ле-ле,пич,в десетина реда описа повечето ми познати :shock:
лично за мен се отнася само частта със закъсняването :oops: Осъзнала съм,че приятелят ми е най-важното нещо за мен и се старая да не го лъжа,въпреки че той много,много не ми вярва :( Е да премълчавам,когато съм зле или ми се е случило нещо лошо,защото не искам да се притеснява :)

UnABooMBeR
07-27-2008, 14:20
Tова е главния проблем,ВИЕ женските неможете да схаванете че ние ви обичаме и се тревожим още повече като мълчите и не казвате какво ви е ,вместо да кажете и да ви помоглем вие само мълчите като се заблуждавате че ни лъжете.. :-x

NaNa_SladuRana
07-27-2008, 14:26
Tова е главния проблем,ВИЕ женските неможете да схаванете че ние ви обичаме и се тревожим още повече като мълчите и не казвате какво ви е ,вместо да кажете и да ви помоглем вие само мълчите като се заблуждавате че ни лъжете.. :-x
точно в моя случей той не може да ми помогне,ако можеше първо щях да се обърна към него както винаги :)

UnABooMBeR
07-27-2008, 14:28
Не ме разбра имам впредвид попринцип че момичетата правите така и мойта приятелка ги прави същитете номера виждам че има нещо и вместо да ми каже си мълчи а като я питам обикновенното женско "Няма нищо,спокойно"

LadyCarameL
07-27-2008, 14:34
Не ме разбра имам впредвид попринцип че момичетата правите така и мойта приятелка ги прави същитете номера виждам че има нещо и вместо да ми каже си мълчи а като я питам обикновеНото женско "Няма нищо,спокойно"
Е,може пък не иска да ти каже :D Или да си мисли,че няма да я разбереш?

UnABooMBeR
07-27-2008, 14:38
Не бе нейска да ме занимава тя сама ше се оправи ;)

LadyCarameL
07-27-2008, 14:40
Тогава къде ви е проблема нз :D

UnABooMBeR
07-27-2008, 14:43
Мммм съвсем се оплетохме карай ... :D

MartyParty
07-27-2008, 16:45
Tова е главния проблем,ВИЕ женските неможете да схаванете че ние ви обичаме и се тревожим още повече като мълчите и не казвате какво ви е ,вместо да кажете и да ви помоглем вие само мълчите като се заблуждавате че ни лъжете.. :-x
точно в моя случей той не може да ми помогне,ако можеше първо щях да се обърна към него както винаги :)
Точно така е.Аз съм човек,който много добре преценява другите хора.Перфектно знам,дали някой може да ми помогне с дадено нещо,или ,така да се каже,нищо не разбира.Лошото е ,че аз познавам и себе си.Приемам съветите на хората,повече от очтивост и уважение и рядко се вслушвам в каквото и да било.Ако е нещо наистина важно и пряко го засяга,разбира се,че ще му кажа.Знам,че е загрижен,обаче не е нужно да ми се прави на доктор Дулитъл за 1 секунда в която аз съм си мислела за нещо.Има неща,които кзваш наприятелките си и такива които казваш на гаджето си.
Не,не може цялата любов да е лъжи и заблуда.Ако беше така,хората отдавна щяха да са спрели да я търсят.Жените най-често лъжат,за да премахнат вниманието от себе си.
За другото...Аз имам малко приятелки,и за това си има причина.След определен период от време и развой на много събития,човек в край на сметка осъзнава кои са му истински приятели.С моите например абсолютно никога не сме се карали за момче.Винаги са удобрявали момчетата ,с които излизам,но да тръгне да ми го краде-абсурд.Може да звучи наивно,но аз не вярвам никоя от тях да се опита да ми го причини.
Че закъснявам е вярно 8-) .Само че аз обикновено закъснявам защото не съм намерила общ език с косата си(често се случва),или съм се моткала прекалено много докато се обличам.Можеби проблемът идва оттам,че не мога да се организирам.Винаги правя нещата в последната секунда.Но това са си мои недостатъци,за тях никоя приятелка не е виновна-напротив.Те даже понякога ме ръчкат да тръгвам по-бързо ,че да не закъснея. :oops:
Оо,да...това за угаждането и то е вярно.Вниманието никога не е в повече. :-D Често и това губи своя чар и имам нужда някой да ме обуздае,но когато той не усети момента става лошо,щото му писва и се ядосва...Един от недостатъците да ходиш с мен...настроенията трябва да се усещат.Пожелавам при никоя друга да не е така.Само той си знае как издържа.
За фешъните няма да коментирам толкова.Не ми допадат.От коли нищо не разбирам,стига само да е нещо по-добро от гадния трамвай.Пък и не бих възразила и пеша да ходя.Това за най-добрия приятел...ами малко вероятно е.Случи ми се и на мен веднъж и знам какво е...Не бих го причинила на човек,когото обичам.
Рано или късно на всяка връзка и идва краят.По какъв начин-всеки избира сам.Оставаме само с надеждата,този край да не дойде скоро.Не е нужно да признаваш на някого колко си влюбен в него,ако той сам може да го усети.Обикновено има баланс,тези който не могат да го кажат,го показват и обратното.Не е нужно да лъжеш някого,че го обичаш.Когато някой те обича си личи кога е искрен и кога не.Същото е и с разделите.Всеки може сам за себе си да разбере кога е настъпил краят на една приказка.Никъде не е казано ,че тя трябвада завършва с "Те живели дълго и щастливо"...
ПП:vamp,God bless you,my friend. :-D

ilovecoffe
07-27-2008, 19:30
az dokato go pro4eta 6te ostareq...

LaDy_DaQnA
07-27-2008, 19:52
Ами аз съм обичала веднъж .... Казах му го . Не го лъжех , защото нямаше причина да го правя... Бях му вярна , защото го обичах, и не можех да погледна друг.... Ревнувах го ,но го прикривах (Това беше огромна грешка от моя страна....фатална при това) е казвала съм му , но не винаги .... Просто го обичах и вярвах , че и при него е така.... Ммм.... Аз по принцип не съм от много лигавещите се и никога не бяхме имали проблеми с тфа..... Незнам.... Ама ти спомена яките или сладки момичета.... Ми прецени дали съм ... :)

trayana
07-27-2008, 20:07
Ами мисля че това което важи за масата момичета важи и за масата момчета!ЧЖ крайна смета и жените и мъжете са човешки същества и правят грешки!Само че трябжа да се научим да си прощаваме и най-вече да не поставяме всички под един общ знаменател!Това което го има едно момиче може никое друго да го няма а говоря и за качества и за недостатъци!Да,може Вики(примерно) да ти е изневерила,ама това значи ли че и Петя,Ася,Валя и Роси ще са по-същия начин?Замислио се все пак над думите ми защото има неща за които момчетата обвиняват момичетата обаче наистина ли вярваш че няма неща за които момичетата да обвиняват момчетата?

Chrissie
07-27-2008, 21:14
Не знам защо,но след всичко,което прочетох,изведнъж се сетих за една много популярна мисъл:"Всички жени са курви,освен майка ми.Но нека не забравяме,че тя също е жена." Странно защо ли съм останала с убеждението,че всички момчета си мислят това за нас?Ех,явно не е така и не на всички момчета им харесва да сме такива,но за съжаление по-голямата част от нежния пол,изобщо не показват,че са жени и че умеят да са нежни и честни,а вместо това са избрали...хм,как да се изразя...този начин на живот.За Бога,защо момчетата са останали с убеждението,че всички момичета са такива? :? Еее,ако все пак не го знаете,то вече трябва да ви е станало ясно,защото тук прочетох мнения на свестни момичета.
До колкото разбрах,автора иска да изкажем мнение и да се анализираме,тоест,защо мислим така и най-вече да отговорим на толкова задавания напоследък въпрос :"Всички момичета ли сте нечестни,злопаметни и повърхностни?" Всъщност,не. :? Вярно,има малко ексепляри с исканото поведение и за жалост изчезват.Но съм останала с впечатлението,че вие,въпросните господа,искате да се държим точно така и ми се струва,че колкото по-разхайтено и невъзпитано е момичето,толкова повече ви харесва.Разбира се,както вече казах,не говоря за всички,но в интерес на истината бях започнала да си мисля,че няма вече такива момчета,които да търсят добри,честни и разумни момичета.
Дали аз самата съм умна,ще кажете вие,защото мразя да се самоотценявам.Прочетох и за закъсненията...Ами всъщност,мразя да закъснявам и по-точно,подранявам.Дали съм честна?Да,независимо дали ми харесва или не,дали ще ме заболи от това,което ще кажа,за мен е по-важно всичко да се разкрие,отколкото да стои там някъде,забутано в някой потаен ъгъл на душата ми и да ме измъчва.Дали бих изневерила?Не,абсолютно,ок нчателно,твърдо не.Бих простила изневяра и дори бих приела извинение и предложение да се продължи напред,но мразя да ме лъжат и да крият нещо,което би трябвало да знам.Имаше също нещо и за лигавеното...Всъщност,не искам и не си позволявам такова нещо,защото ако искаш хората да те възприемат насериозно,не бива да се лигавиш или ако все пак го правиш,прави го в нормите.
Мисля,че това беше повече от изчерпателен отговор и се извинявам на тези,които съм засегнала (ако има такива). :)

partychild
07-27-2008, 21:32
1.nikoga ne bih izneverila na mom4eto si....
2.ni6to ne kriq ot nego..ako napravq ne6to koeto e neredno 6te mu kaja...dori ako e nai loshoto zashtoto nemoga da kriq ni6to ot nego..imam prekaleno golqma savest
3.ne vsi4ki momicheta sa takiva
4.mrazq da zakasnqvam..mrazq i da 4akam..koeto se slu4va 4esto..no az vinagi sam to4na..dori podranqvam
5.naistina trudno se namira momiche koeto da ne licemernichi..ne samo kato gadje..no i priqtelka... za tfa sega nqmam priqtelki..a samo poznati
6.i zashto podqvolite da ne kazvash na momicheto si 4e q obichash...tova vi splutqva....i men me kara da se 4uvstvam dobre..ti si preceni dali si zaslujava da i kajesh tiq dve dumi4ki
7.i ne samo jenite sa vinovni...ima mnogo maje koito znam kfi gi varshat..moga da dam i primer... jenen maj koito raboti po 7 dena v sedmicata ojenen na vazrast...kam 40 si praska parite po prostitutki :? :? postoqnno laje jena si...i tfa ne e edin ekzemplqr a sa mnogo....
8.kogato edin 4ovek ne mi haresva..imam predvit haraktera mu..prosto ne si ob6tuvam s nego.. neiskam da sam licemerka :?
QVNO IMA IZKLIU4ENIQ

cinderella_gugutka
07-27-2008, 23:10
ли4но аз винаги съм 4есна в любовата(не си признавам 4увствата преди той да го е направил само) и тия работи дет най добрия ти пр си купил мерцедес и аз изведнъж да се окажа влюбена в него...тва няма как да стане.изобщо...мн ме хваща яд когато мом4етата по4нете да ги приказвате такива-ТОВА НЕ СЕ ОТНАСЯ ЗА ВСИ4КИ МОМИ4ЕТА.просто не си попаднал на подходящата :)

time2rock
07-27-2008, 23:21
Аз съм честна и искрена :)
Зако ли си признавам :-D

MusicIsTheKey
07-28-2008, 00:54
Дааа, разбира се, че всички в този форум са перфектни, честни, умни, красиви, не изневеряват, казват си всичко, не лъжат, мразят лицемерието и т.н.

Подобни теми губят смисъла си, защото вътре има единствено постове на "перфектни" хора. Всеки започва да се 'четка', оправдава и какво ли още не. В един момент става смешно.

vesinka91
07-28-2008, 08:26
nemislq che vsi4ki momi4eta sa ligli nemislq che az s1m takava a i pokrai men ima mn momi4eta koito ne sa ligli kogato se vlubq az se otdavam napylno na choveka kogoto obicham i mu kazvam redovno che go obicham a i go pokazvam kakto smqtam 4e ima i mn drugi takiva momicheta a vie momchetata si mislite che nqma takiva poneje sa malko i na vsqka vtora krachka sreshtate po nqkoe typo kurve...

vamp
07-28-2008, 14:41
Значи,много важно е,освен момичето да е честно и точно,да е и красиво.Сега мисля,че е ясно,че няма да тръгна с някой крокодил или гюлехвъргач.Нищо против,но за всеки влак си има пътници!

Тези които се правят на свестни,ами какво да ви кажа,всички грешим.И аз съм лъгал и изневерявал.Дадох си сметка защо го правя,звучи тъпо и детско,но си връщах за стари работи и защото ми се даваше повод с разни сценки и лиготии.Тогава се радвах да показвам,че аз съм шефа а не мъжка-п*тка.Тя обаче почваше да тича все повече след мен.
Тъпо е така,просто можеше да се разберем като големи хора.
Бих се кефил да ме ревнуват,ревноста е готино нещо и показва,че на другия му пука за теб и те иска само за него.Не говорим обаче за маниаци.Вариант обаче моето момиче да излизе с приятел,приятела да я прегръща и целува "като приятел",да си пускат ръце и езици и кой знае още какво да правят при мен няма да мине.
Да си има приятели колкото иска,да си има приятелки,ама с момчета да ми излиза с много и различни и всичките да са приятели,няма да стане!

Нямало к*рви и не всички били такива,стига глупости бе!Живял съм и в София и в Пловдив,бил съм във Варна и в други по-големи градове.За селата няма да говоря.90% от жените в наште време,и 95% от хубавите искат само пари,останалите 5% които са хубави или са задръстени или още не са се научили така си мисля...Останаха ли проценти за любов?Май не...

Само любов без пари и готино тяло не съществува,май така се получи накрая?

babity
07-28-2008, 15:09
Само любов без пари и готино тяло не съществува,май така се получи накрая?

Напоследък оставам с впечатлението, че любовта е за бедните и грозните. Защото не съм виждала красиво момиче с грозно и бедно момче, както не съм виждала и сладур с да ходи с "крокодил". Въпрос на приоритети е. Ако можеш да прежалиш външността щеси хванеш грозна и ще ти върви по акъла и ще е лоялна като за трима. Ако ли не, ще се хванеш с някоя сладурана и ще направиш компромис с лоялността. Не исках да съм скептична, ама розовите ми очила се повредиха!

ThunderGoddess
07-28-2008, 15:21
Приятелките,женското приятелство не ми го хвали.На мен ми е отвратително честно казано,защото е много лигаво и т.н.И се обединявате против гаджето на някоя и това ви прави приятелки,да й казвате тя как да си живее живота и да й се мешите ;)
Това не е приятелство според мен :-x Исках да си изясна някои неща с тази тема,защото когато се занимавам с някое момиче и почнат да се повтарят номерцата и аз й бия шута преди тя да е осъзнала,че тя иска да го бие на мен,не искам да се чувствам виновен и да си мисля,че съм прецакал всичко :D

При много момичета е така, брато, но лично аз много си избирам приятелите и такива лигли не търпя. Моите приятелки не се обединяват против ничие гадже ;) Даваме си съвети, апък ако искат да слушат - ако не - си поемат последствията. Аз на хората за техния живот не се налагам. Искам да кажа, че наистина може да има женско приятелство, както може да има и приятелство между мъжете. Иначе щом си си решил първи да биеш шута, не те обвинявам, всеки си намира стратегия за оцеляване :)

Попрегледах мненията, че след малко трябва да ходя - споменахте за ревността. Според мен тя е нещо, което винаги го има, когато обичате някого, но трябва да се владее до разумна степен.
Другото интересно, което чух, че любовта я няма без пари и готино тяло. Донякъде така се получава. Проблема идва от факта, че всички сякаш бързат за някъде ... бързат да си хванат гадже, да си намерят партньор и т.н и сякаш дори не си дават достатъчно време да го опознаят. Някоя жена няма да се двуоми особено, ако трябва да избира между някой богат красавец и някой беден селяндур с бирено коремче, хехе. Затова и има толкова много разводи или най-малкото - нещастен брак - щото хората бързат да се оженят, ама и те не знаят за к'во. Затова по-грозните и по-бедните остават на заден план - никой не си е направил труда да ги опознае... :?

vamp
07-28-2008, 15:30
Само любов без пари и готино тяло не съществува,май така се получи накрая?

Напоследък оставам с впечатлението, че любовта е за бедните и грозните. Защото не съм виждала красиво момиче с грозно и бедно момче, както не съм виждала и сладур с да ходи с "крокодил". Въпрос на приоритети е. Ако можеш да прежалиш външността щеси хванеш грозна и ще ти върви по акъла и ще е лоялна като за трима. Ако ли не, ще се хванеш с някоя сладурана и ще направиш компромис с лоялността. Не исках да съм скептична, ама розовите ми очила се повредиха!

Почваш да ми допадаш,звучиш ми като лошо момиче,което знае какво иска :) Май ще се замисля за предложението за брак :)

megasexy
07-28-2008, 17:41
Снощи си пих бирата с една позната,говорихме на тая тема.Тя обича гаджето си,но не му го е казала.В същото време той е много търпелив с нея и много държи на нея,тя обаче се лигави.Всички хубави момичета ли сте лигли?
Възможно ли е едно момиче да бъде винаги откровено,да е готино и честно или цялата любов са лъжи и заблуда?Замислих се и над моя опит,знам,че съм бил обичан,обаче не си обяснявам лъжите,които провалят всичко.Защо трябва момичетата все да лъжете и да не може да ви се вярва за нищо?Практиката ми показва,че всички лъжат или премълчават важни работи,това ви е в кръвта направо.
Оставам с усещането ,че всиките момичета имате супер голямо его и самочувствие,злопаментни сте и живеете в свят където вие сте център на света и всичко се върти около вас.А когато загубите нещо,тогава се почват депресите и цивренето,почват се обвиненията и се появява някоя приятелка змия и взема вашата страна,докато не се скарате за следващото момче и не си говорите заради едно момче въпреки,че се познавате от детската градина примерно :D
При нас мъжете няма такива работи.Не давам да се занасят с моето момиче,те не го и правят ако ме уважават приятелите,но съм способен да простя дори това на приятел.Мразя лъжите и лицемерието.
Мразя всеки път мацката да закъснява без причина с по 10мин само защото е момиче :) И аз като пич си мълча и нищо не и казвам,най-много да се пошегувам небрежно.
За финал,май ние мъжете обичаме повече,когато обичаме истински а вие жените сте винаги двулични и се съмнявате,все ви трябват още доказателства и обяснения в любов и обичате винаги да ви се угажда.За награда ние мъжете получаваме изневери,лъжи,гадна тъща и приятелки :) И за миг ако се разсееш някой фешън ти е взел гаджето с невинните си слаби ръчички и крачета и детски поглед със сини лещи или най-добрия ти приятел си е купил мерцедес и за миг момичето осъзнава,че през цялото време повече е обичала него.А ако не се случи един от тия 2-та края,тя ти казва "много те обичам,но нека си останем приятели" или "много те обичам,но си омръзнахме,трябва да се разделим", "ти не ми обръщаш достатъчно внимание,заглеждаш се по други,не мога да бъда с теб повече,ти си сваляч".
И така стигам до извода,че може би няма смисъл да казвам на момиче,че го обичам,няма смисъл да я обичам,след като рано или късно нейната природа и казва да се обърне срещу мен по една или друга причина.И какво излиза в крайна сметка?1-2-3 години понякога са нищо,защото ТЯ просто решава да те излъже или да се раздели с теб без причина...
Всички жени ли са такива?Да,не?Защо обаче :) Нека се аргументираме,не само да си приказваме кръчмарски приказки :)

п.п.Ето я специалната поръчка на една потребителка от тук за дълга и смислена тема от мене :)





Мога да ти кажа че има всичко на този свят, само трябва да знаеш какво точно искаш и да се бориш за него и никога да не се предаваш..

Punisherrr
07-28-2008, 19:09
Изчетох последните няколко поста...
С право се говори така за жените... просто стадото е такова и си е просено да бъдат наричани ''курви'' и т.н. ...
Ама честно казано... изообщо нямам намерение да тръгна да се обяснявам или да защитавам женската част... :) ама хиччч даже няма да се напрягам да мисляя по тия въпроси... Аз просто все така ще си знам за себе си,че не съм и няма да бъда такава... колкото повече гледам какво е около мен и как се държат повечето момичета/жени... толкова повече се отвращавам и не желая да съм такава... пък който трябва ще ме оцени и ще види сам каква съм и дали пък няма момичета,които са честни в любовта ;) (Е..то този човек вече го е видял това де... :smt007 )
А и знам,че още има,макар и една шепа хора,за които има по-важни неща от парите,колите... и т.н. ;)
Просто другите могат да си трошат главите..и все така да се чудят какво не е наред,след като имат толкова паричкиии..дрешккиии...и всичко им е осигурено(дали от Тати..или от някой батко)...ама НА.. за такива хора,колко и да са красиви и богати,любов няма да има!

djfly
07-28-2008, 22:13
Абе не е важно човек дали е момче или момиче,за да прецака човека който го обича.Това е до човек.И от двете страни има кретени които не зачитат чувствата.Не водя статистика кой повече прецаква,момичетата или момчетата,но и от двете страни има страдащи.Лошото е,че има хора(да не кажа момичета,че имам наблюдения върху тази част от човечеството) които си играят с чувствата на другият,лъжат го и,че те го обичат с цел да им се обръща внимание,да им се ходи по свирката,а когато им омръзне ще кажат:И аз те обичам,но нека останем само приятели или няква друга прословута фраза.Колкото повече пораствам толкова повече ми се струва,че споделената любов е нещо което се среща супер рядко,ама май верно е така.За това момиченца,момченца изяснете си каквото искате,а не размотавайте гаджето когато виждате,че ви обича.
Мога да напиша цял роман по тази тема,но ще е излишно.

djfly
07-28-2008, 22:16
Изчетох последните няколко поста...
С право се говори така за жените... просто стадото е такова и си е просено да бъдат наричани ''курви'' и т.н. ...
Ама честно казано... изообщо нямам намерение да тръгна да се обяснявам или да защитавам женската част... :) ама хиччч даже няма да се напрягам да мисляя по тия въпроси... Аз просто все така ще си знам за себе си,че не съм и няма да бъда такава... колкото повече гледам какво е около мен и как се държат повечето момичета/жени... толкова повече се отвращавам и не желая да съм такава... пък който трябва ще ме оцени и ще види сам каква съм и дали пък няма момичета,които са честни в любовта ;) (Е..то този човек вече го е видял това де... :smt007 )
А и знам,че още има,макар и една шепа хора,за които има по-важни неща от парите,колите... и т.н. ;)
Просто другите могат да си трошат главите..и все така да се чудят какво не е наред,след като имат толкова паричкиии..дрешккиии...и всичко им е осигурено(дали от Тати..или от някой батко)...ама НА.. за такива хора,колко и да са красиви и богати,любов няма да има!
Това истина ли е,или си сценарист на романтичен филм.Хубав пост,дано има повече хора които действат и мислят по този начин.Дано когато порастнеш не си смениш начина на мислене и не те смели машината наречена човекът егоист.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-29-2008, 03:56
е и аз на приятеля си не му казвах че го обичам когато започнах да го чувствам наистина ... :) просто не го казвах .. то си се виждаше и на 2ма ни в погледа в държанието в това че се търсехме постоянно ... и мисля че беше и излишно .. относно закъсняването по 10 минути днес ми се наложи 45 да чакам моя капризко да доиде.. 45 минути!! и вие ги правите тези номерра .. и п.п не слагаи всички момичета под общ знаменател ! :р

devine'
07-29-2008, 04:33
Абе ... при всеки е различно ... Не всички момичета са лигли, както и не всички момчета си задават въпроси като твоите. Зависи от човека. Ако твоето момиче те зареже заради някой фешън с кола и оскубани косми по тялото ... ами иди в църква и запали свещичка за свое здраве, че си се отървал от подобно чудо :D Ако аз изпитвам нещо към някой, повярвай ми - никой не може да го промени това. Знам ли, че искам да съм с някой, значи съм с него, няма две мнения по въпроса. Ако обаче момичето не знае какво точно иска, както е в повечето случаи, тогава става страшно ... :D

purple__love
07-29-2008, 16:54
pove4eto momi4e sa takiva...intrigantki...broikadjiiki....no puk i mom4eta na mqsto ne ostanaha...edinstveno i samo v glavata im e dumi4kata"Sex"....sveti kato predupreditelna lampi4ka po 100 puti na den...kakto i da e...prav si za momi4etata...pove4eto sa takiva,no ne vsi4ki!

AR147
07-29-2008, 18:01
Снощи си пих бирата с една позната,говорихме на тая тема.Тя обича гаджето си,но не му го е казала.В същото време той е много търпелив с нея и много държи на нея,тя обаче се лигави.Всички хубави момичета ли сте лигли?
Възможно ли е едно момиче да бъде винаги откровено,да е готино и честно или цялата любов са лъжи и заблуда?Замислих се и над моя опит,знам,че съм бил обичан,обаче не си обяснявам лъжите,които провалят всичко.Защо трябва момичетата все да лъжете и да не може да ви се вярва за нищо?Практиката ми показва,че всички лъжат или премълчават важни работи,това ви е в кръвта направо.
Оставам с усещането ,че всиките момичета имате супер голямо его и самочувствие,злопаментни сте и живеете в свят където вие сте център на света и всичко се върти около вас.А когато загубите нещо,тогава се почват депресите и цивренето,почват се обвиненията и се появява някоя приятелка змия и взема вашата страна,докато не се скарате за следващото момче и не си говорите заради едно момче въпреки,че се познавате от детската градина примерно :D
При нас мъжете няма такива работи.Не давам да се занасят с моето момиче,те не го и правят ако ме уважават приятелите,но съм способен да простя дори това на приятел.Мразя лъжите и лицемерието.
Мразя всеки път мацката да закъснява без причина с по 10мин само защото е момиче :) И аз като пич си мълча и нищо не и казвам,най-много да се пошегувам небрежно.
За финал,май ние мъжете обичаме повече,когато обичаме истински а вие жените сте винаги двулични и се съмнявате,все ви трябват още доказателства и обяснения в любов и обичате винаги да ви се угажда.За награда ние мъжете получаваме изневери,лъжи,гадна тъща и приятелки :) И за миг ако се разсееш някой фешън ти е взел гаджето с невинните си слаби ръчички и крачета и детски поглед със сини лещи или най-добрия ти приятел си е купил мерцедес и за миг момичето осъзнава,че през цялото време повече е обичала него.А ако не се случи един от тия 2-та края,тя ти казва "много те обичам,но нека си останем приятели" или "много те обичам,но си омръзнахме,трябва да се разделим", "ти не ми обръщаш достатъчно внимание,заглеждаш се по други,не мога да бъда с теб повече,ти си сваляч".
И така стигам до извода,че може би няма смисъл да казвам на момиче,че го обичам,няма смисъл да я обичам,след като рано или късно нейната природа и казва да се обърне срещу мен по една или друга причина.И какво излиза в крайна сметка?1-2-3 години понякога са нищо,защото ТЯ просто решава да те излъже или да се раздели с теб без причина...
Всички жени ли са такива?Да,не?Защо обаче :) Нека се аргументираме,не само да си приказваме кръчмарски приказки :)

п.п.Ето я специалната поръчка на една потребителка от тук за дълга и смислена тема от мене :)


евала приятел....мисълта ти е много добра и точна напълно съм съгласен с теб....не всичко което си казал , но повечето неща за огромно съжаление някои минуси просто си е в женската природа...едно момиче колкото и да се доказва ,че ''аз не съм от тях'' в крайна сметка постъпва като всички....дори понякога не го осъзнават....такива са те жените.... лицемерни и двулични

kifla
07-29-2008, 18:22
Определено автора има право с поста си и всичко е истина .Жените сме си такива и едва когато останем сами осъзнаваме какво сме имали и съжаляваме.Но естествено не всички са такива. Е аз до сега не съм излъгала човека ,който обичам ,че наистина го обичам ,но в моя случей това няма огромно значение...май като се замисля наистина няма смисъл от любовта и обичта .Просто винаги има болка ... за съжаление дали от лъжи ,изневери или нещо друго.

alkobalko
07-30-2008, 06:20
Винаги се опитвам да бъда максимално честна с момечето, което обичам. Смея да твърдя, че успявам. Не обичам да му въртя детински номера с цел да го провокирам или проверявам обичта му.

vamp
07-30-2008, 11:13
Снощи си пих бирата с една позната,говорихме на тая тема.Тя обича гаджето си,но не му го е казала.В същото време той е много търпелив с нея и много държи на нея,тя обаче се лигави.Всички хубави момичета ли сте лигли?
Възможно ли е едно момиче да бъде винаги откровено,да е готино и честно или цялата любов са лъжи и заблуда?Замислих се и над моя опит,знам,че съм бил обичан,обаче не си обяснявам лъжите,които провалят всичко.Защо трябва момичетата все да лъжете и да не може да ви се вярва за нищо?Практиката ми показва,че всички лъжат или премълчават важни работи,това ви е в кръвта направо.
Оставам с усещането ,че всиките момичета имате супер голямо его и самочувствие,злопаментни сте и живеете в свят където вие сте център на света и всичко се върти около вас.А когато загубите нещо,тогава се почват депресите и цивренето,почват се обвиненията и се появява някоя приятелка змия и взема вашата страна,докато не се скарате за следващото момче и не си говорите заради едно момче въпреки,че се познавате от детската градина примерно :D
При нас мъжете няма такива работи.Не давам да се занасят с моето момиче,те не го и правят ако ме уважават приятелите,но съм способен да простя дори това на приятел.Мразя лъжите и лицемерието.
Мразя всеки път мацката да закъснява без причина с по 10мин само защото е момиче :) И аз като пич си мълча и нищо не и казвам,най-много да се пошегувам небрежно.
За финал,май ние мъжете обичаме повече,когато обичаме истински а вие жените сте винаги двулични и се съмнявате,все ви трябват още доказателства и обяснения в любов и обичате винаги да ви се угажда.За награда ние мъжете получаваме изневери,лъжи,гадна тъща и приятелки :) И за миг ако се разсееш някой фешън ти е взел гаджето с невинните си слаби ръчички и крачета и детски поглед със сини лещи или най-добрия ти приятел си е купил мерцедес и за миг момичето осъзнава,че през цялото време повече е обичала него.А ако не се случи един от тия 2-та края,тя ти казва "много те обичам,но нека си останем приятели" или "много те обичам,но си омръзнахме,трябва да се разделим", "ти не ми обръщаш достатъчно внимание,заглеждаш се по други,не мога да бъда с теб повече,ти си сваляч".
И така стигам до извода,че може би няма смисъл да казвам на момиче,че го обичам,няма смисъл да я обичам,след като рано или късно нейната природа и казва да се обърне срещу мен по една или друга причина.И какво излиза в крайна сметка?1-2-3 години понякога са нищо,защото ТЯ просто решава да те излъже или да се раздели с теб без причина...
Всички жени ли са такива?Да,не?Защо обаче :) Нека се аргументираме,не само да си приказваме кръчмарски приказки :)

п.п.Ето я специалната поръчка на една потребителка от тук за дълга и смислена тема от мене :)


евала приятел....мисълта ти е много добра и точна напълно съм съгласен с теб....не всичко което си казал , но повечето неща за огромно съжаление някои минуси просто си е в женската природа...едно момиче колкото и да се доказва ,че ''аз не съм от тях'' в крайна сметка постъпва като всички....дори понякога не го осъзнават....такива са те жените.... лицемерни и двулични

Нещо да допълниш?

galkata
07-30-2008, 12:46
не е правилно всички момичета да се поставят под общ знаменател...
аз съм максимално искрена и истинска към приятля ми, обичам го много и държа нанего, не се заглеждам по другите, само защото например карат скъпа кола или пък нещо друго... имам двулични приятелки, но всеки избира какъв да е... щом съм един човек, значи го обичам и съм истинска към него, и докато съм с него няма да заглеждам другите и по тях да ми течат лигите...

balu4ka
07-31-2008, 14:51
хмм това е вечния спор между жената и мъжът! :razz:
Дам има жени,които са лъжливи и алчни за пари!!Но има и други ,които са склонни да направят всичко само и само да спасят любовта си!Като гледам ти гледа6 на нещата,твърде песимистично.Не всяка жена налита на първия мъж в готина кола и скъпи дрешки.Тва според мен е адски тъпо да се преценява за човека само по тва' ква пачка има в джоба си !! : :? Но има право наистина да се съмнява,жената ако наистина има за какво! 8) Мъжът и жената също трябва понякога да показжат любожта си,защото най-много да се появят съмнения в някоя връзка ;] 8) 8-) :P

anonymous485803
08-08-2008, 19:30
Вамп готина тема, харесва ми. Ето и моментите които се открояват. Признавачм си, че я четох между редовоте, но ми направи впечатление:

ПРави ли ти впечатление,че момчетата(добрите момчета,не боклуците) търсят любов и сигурност и обичат без да изневеряват,а за момичетата целия живот е АВАНТЮРА.Тая една дума казва всичко.
и още как.

90% от жените в наште време,и 95% от хубавите искат само пари,останалите 5% които са хубави или са задръстени или още не са се научили така си мисля...Останаха ли проценти за любов?Май не...
Само любов без пари и готино тяло не съществува,май така се получи накрая?
Помня преди те посъветвах да смениш виртуалния сват с реалния.
Добре дошъл!

Chaos_Knigh7
08-08-2008, 20:09
Майкооо, каква хубава тема !!!!!!!!!
Точно заради всичко написано най-горе, съм се замислял хиляди пъти, какво точно искам от живота. Дали каране само на "забивки" не е по добре ?! - Глупости... винаги съм бил на мнението, че забивките са само за незадоволените хора, търсещи нещо, което може би вече имат, но са толкова заблудени и слепи, че не осъзнават болката която могат да причинят на някой близък човек. Живеенето ден за ден не е за мен. Аз всичко правя по план.

Но не е честно да критикуваме само жените по темата. Аз като мъж ще си кажа - и при нас го има същото, съдейки по разговорите, които съм провеждал с приятели и т.н.

Сега ми изникна един въпрос в главата, който може би ще пасне на темата, а даже и ще си дам отговора към него.

"Дали съществува понятие като предан партьор?"
-Може би да, ако е преминал бая по този път и вече знае какво точно иска.

Това е от мен.

Браво за темата още веднъж!!!

mimsiii
08-08-2008, 20:27
+1

mimsiii
08-08-2008, 20:28
Най-смислената тема в раздела ... но както и да е ....

Аз съм момиче ... иии съм на същото мнение като теб ... наистина ние момичетата искаме или не искаме ... сме си такива ... :o
Това ни е вродено ... да бъдем лицемерни , лъжливи и ... надменни :|
Всяко момиче би отрекло нещо такова ... а в същото време и звъни телефона иии тя набива някфи филми на приятеля си че е у тях ... а всъщност е с някои ХАУСЪР иии се натиска с него в кафето ...
Колкото и да не искаме да е така ... така си е ...
Ето например днес ... нещо не бях на кеф и бях с най-добрата ми приятелка .. дойде и приятеля ми , а аз се държах от време на време супер надменно ... без въобще да се усещам ... сега се чуствам ужасно ... след това той на пук на мен ... даже не ме отразяваше (да се надяваме че утре ще се оправим :) ) .... но както и да е
И като финал ....
НИКОЙ НЕ Е ПЕРФЕКТЕН !!! Айде цунки хихих :-)

VikSsit0oy
08-08-2008, 20:39
Много готина тема ! :) Ами аз също съм момиче и след като прочетох какво си написал разбрах,че е имало случей в,които и аз съм постъпвала така без дори да се замислям какво причинявам на момчето .. Да,гадно е ! Но всичко това дето си написал,че го правим ние .. не мислиш ли,че има и такива момчета ? Аз лично съм била с такива,който само лъжат,изневеряват,измислят си причини да отменят срещата и после минават със същото извинение,ме може да сме си приятели,че вината не е в мен и т.н .. пълни глупости .. Зависи от човека,няма значение от какъв пол е .. има и много лигави момчета,който са някакви плейбойчета свикнали всички да ги харесват и да им текат лигите по тях и знайки това завъртат главата на някое маце за седмица,две докато не се появи друга по готина от нея .. и после не им пука какво причиняват на това момиче .. Винаги има начало и край ! Пък и ако с всяко момиче/момче е перфектно без никакви такива ситуаций ще е скучно .. в живота има много разочарования,но те ни правят по-силни и ни карат да се учим от грешките си ! Важно е да се продължи напред .. и кой знае може някой ден да срещнеш точния човек за теб ! 8)

nqkfa_malka
08-08-2008, 20:39
До колко съм честна в любовта? - До дупка... Просто не на всеки може да се довериш, ама аз съм мн искрена и не мога.. ако не мога да му казвам всичко просто няма смисъл да се залавям с него всякаш... :? Ако наистина го обичам, никога не бих се загледала по скъпата кола на приятеля му или по кинтите му само :x Познавам такива момичета каквито е описал автора, но не мога да ги нарека приятелки (както останалите), просто защотото не се разбирам с тях... Нз не съм такава.. Може да прозвучи нескромно, но имам съвест все пак И още нещо.. когато имам среща с НЕГО, гледам никога да не закъснявам (попринцип, с когото и да излизам не обичам да закъснявам, но понякога се налага- и ако се случи ми се съсухря белия дроб от търчане) ... В заключение мога да кажа, че автора просто не е попаднал на момиче :) и че не всички сме еднакви.. както и момчетата не сте :P

Inncho
08-08-2008, 20:50
:shock: :shock: туко що описааа причината заради която мразя ,че съм жена.Как може такива лигавщини и закъснения.... Никога не бих се държала така.... :( глупаво е,лиагво ... мразя момичета от тиипа "ПРИНЦЕСКИ"... хух... най добрата ми приятелка е фешънка и редовноо закъснява защото се гримирвала или изправяла косата. Тва е лиготияя и то пълна..Ок хубаво е да се грижим за външния си вид ама баш толкова превзето държания :shock: ... и аз се гримирвам ама като се каже един час се изпълнява... Пък тва за изневярата-ти тукощо описаа 90% от момичетата в днешно време 60% са курви а др 30% незнаят какво искат.... :o

pIsaNkaTa_sTz
08-08-2008, 21:05
темата е мн смислена и макар че много хора са на мнението че не трябва вс да са под общ знаменател аз не мисля така :? е ок де всички които противоречат на автора замислете се... не сте ли били и вие такива? сега наистина може да не се държите така но вс зависи от човека с който сте... убедена съм че няма момиче което да не ги е правило тези номера :roll:

renesanZ
08-08-2008, 21:30
Интересна тема си надигнал наистина. Лично аз не съм лигла, но до колко съм хубава си е субективна преценка на човека. Мразя лигавостта честно казано. Много рядко ставам такава и за кратък период от време. Попринцип като харесвам някого и започвам малко да се лигавя, но един пич много ме беше нахранил за това, евала му казвам и в интерес на истината с него спрях да се лигавя след тази случка.
Възмножно ли е едно момиче винаги да е откровено? Не мисля. Ако има някой, който да ме оборва по тази точка, добре е дошъл. Понякога има както ги наричаш "важни работи", с които искам да се оправя сама без да безпокоя с тях човека до мен. Лично аз, не знам за другите. Но когато обичам някого се старая да съм откровена и винаги съм 100% вярна. Това за приятелките не важи за мен. Поставям приятелството над любовта и за мен то е по-важно. Никога, ама никога няма да заеаба приятелка заради някакъв измислен там, по който съм хлътнала. Друг е въпроса, че много момичета го правят и това на мен ми е супер тъпо.
За срещи не закъснявам повече от 2-3 минути, ако изобщо закъснея. МРАЗЯ да закъснявам, дръжа на точността. Ако закъснея повече, мисля, че е нужно да обясня защо.
"Гадна тъща и приятелки" - кажи ми, че се шегуваш - гадната тъща е майката на жена ти, без нея нямало да я има ... майката е нещо много важно. А приятелките - вероятно на вас, мъжете не ви е много приятно да слушате женски разговори, но .... но ... трудно е за обяснение :-P
А за раздялата. Искаш откровеност, bene, някой като ти омръзне, колкото и да искаш да не го нараниш, не мшжеш да продължаваш да бъдеш с него, защото не е същото, дори да се жертваш, не можеш да похранваш дълго илюзията за истинска връзка, затова го заебаваш и измисляш някакво оправдание. С приятелки сме си говорили по темата и да, в това отношение жените са истински гадини, но какво да се прави, дори и най-добрата и примерна жена не може да тръгне срещу природата си.


+20000000000000000

Аве vamp тва,че ти намираш кифли не значи,че всички са такива...Я вземи се огледай наоколо...

slun4ice_90
08-09-2008, 09:02
Снощи си пих бирата с една позната,говорихме на тая тема.Тя обича гаджето си,но не му го е казала.В същото време той е много търпелив с нея и много държи на нея,тя обаче се лигави.Всички хубави момичета ли сте лигли?
Възможно ли е едно момиче да бъде винаги откровено,да е готино и честно или цялата любов са лъжи и заблуда?Замислих се и над моя опит,знам,че съм бил обичан,обаче не си обяснявам лъжите,които провалят всичко.Защо трябва момичетата все да лъжете и да не може да ви се вярва за нищо?Практиката ми показва,че всички лъжат или премълчават важни работи,това ви е в кръвта направо.
Оставам с усещането ,че всиките момичета имате супер голямо его и самочувствие,злопаментни сте и живеете в свят където вие сте център на света и всичко се върти около вас.А когато загубите нещо,тогава се почват депресите и цивренето,почват се обвиненията и се появява някоя приятелка змия и взема вашата страна,докато не се скарате за следващото момче и не си говорите заради едно момче въпреки,че се познавате от детската градина примерно :D
При нас мъжете няма такива работи.Не давам да се занасят с моето момиче,те не го и правят ако ме уважават приятелите,но съм способен да простя дори това на приятел.Мразя лъжите и лицемерието.
Мразя всеки път мацката да закъснява без причина с по 10мин само защото е момиче :) И аз като пич си мълча и нищо не и казвам,най-много да се пошегувам небрежно.
За финал,май ние мъжете обичаме повече,когато обичаме истински а вие жените сте винаги двулични и се съмнявате,все ви трябват още доказателства и обяснения в любов и обичате винаги да ви се угажда.За награда ние мъжете получаваме изневери,лъжи,гадна тъща и приятелки :) И за миг ако се разсееш някой фешън ти е взел гаджето с невинните си слаби ръчички и крачета и детски поглед със сини лещи или най-добрия ти приятел си е купил мерцедес и за миг момичето осъзнава,че през цялото време повече е обичала него.А ако не се случи един от тия 2-та края,тя ти казва "много те обичам,но нека си останем приятели" или "много те обичам,но си омръзнахме,трябва да се разделим", "ти не ми обръщаш достатъчно внимание,заглеждаш се по други,не мога да бъда с теб повече,ти си сваляч".
И така стигам до извода,че може би няма смисъл да казвам на момиче,че го обичам,няма смисъл да я обичам,след като рано или късно нейната природа и казва да се обърне срещу мен по една или друга причина.И какво излиза в крайна сметка?1-2-3 години понякога са нищо,защото ТЯ просто решава да те излъже или да се раздели с теб без причина...
Всички жени ли са такива?Да,не?Защо обаче :) Нека се аргументираме,не само да си приказваме кръчмарски приказки :)

п.п.Ето я специалната поръчка на една потребителка от тук за дълга и смислена тема от мене :) За мен е много важно да съм максимално честна с момче,НО понякога ми се налага да премълчавам неща,които знам,че ще го подразнят.И аз закъснявам за срещи нормално докато се оправя.... :-D Понякога се дразня на самата себе си,че лъжа за глупости.... :( Това го правя,защото искам да го изпробвам....,но разбрах,че той страда и не го правя вече.Вие момчетата вс есе оплаквате от нас...били сме всички курви,лигли сме били,лицемерни.... :shock: Чак смешно ми става.Ами вие,които само изневерявате???Вие излиза,че сте светци така ли?Никога не ни лъжете,не ни ядосвате? 8) Излиза,че ние сме най-гадните същества.... :o Способни сме да обичаме силно много по-силно от вас.И даваме много повече от вас в една връзка.[b]

vamp
08-09-2008, 09:14
Значи попринцип живеем в демокрация ама обявявам диктатура в името на абсолютната истина!
И тя е ,че това правило няма изключение,такава е природата на жените и това съм го доказал сам за себе си.Тук съм обобщил опита ми от близо 6 години вече,от времето когато не можех да имам момиче,до тази година когато съм достатъчно уверен в себе си.Живея в един от най-големите градове,имам роднини в още 2 от големите и съм бил на много места.Навсякъде имам познати,близък съм с доста момичета и много съм общувал с момичета.
Това което ми стана ясно е,че всички жени и мъже,както физиологически,така и психически са общо взето на един принцип.
Съществуват различни профили както ги наричат криминалистите и аз съм ги обобщил.Опит му е майката...
"Не слагай момичетата под общ знаменател...",че аз не ги слагам,аз съм доказал,който иска да вярва,който не да плува срещу течението!

Влади81,аз не съм излизал от реалния свят,просто както всички хора предпочитам да вярвам в доброто и да си затварям очите понякога.Не всичко обаче е черно или бяло.
Знам още,че има и добри момичета,но е въпрос на време и те да се издънят.Има и добри момчета.Но не знам дали някой ден не бих изневерил на момичето което обичам,ако знам,че няма да разбере и да я нараня.Такива сме хората...Нека не се правим на идеални.
Ей момичета,вас не ви оправдавам обаче,повече сте лицемерни,коварни и не може да се разчита на вас.Едно момче не му е заложено генетично да върти к*рвенски номера като вашите.На първо място сте в тази дисциплина!!!

vetev
08-09-2008, 14:35
никой 4овек не може да бъде напълно 4естен...защото понякога наистина има неща които е по хубаво да не се казват...но аз се старая до колкото мога да съм 4есна :)

anonymous485803
08-14-2008, 21:07
аз не съм излизал от реалния свят,просто както всички хора предпочитам да вярвам в доброто и да си затварям очите понякога.
Недей бягай от реалността по-добре. Ако много често си затваряш очите накрая ти се качват на главата.

Знам още,че има и добри момичета,но е въпрос на време и те да се издънят.
:smt002 Това беше добро изказване. А не мислиш ли, че понякога пък може би ние се дъним, без да се усещаме дори?

Ей момичета,вас не ви оправдавам обаче,повече сте лицемерни,коварни и не може да се разчита на вас.Едно момче не му е заложено генетично да върти к*рвенски номера като вашите.На първо място сте в тази дисциплина!!!
Вамп абе я помисли, ако ние бяхме на тяхно място нямаше ли да сме същите. Я си представи да си хубава жена, като тръгнеш по улицата да свиркат след тебе, постоянно непознати мъже да те заговарят по улицата, да те канят на кафе, е няма ли и ти да се възгордееш? Като знаеш, че имаш голям избор, че света е в краката ти, е нема ли да правиш каквото си искаш и да разиграваш хората около тебе, които държат на теб и са сигурни, знаекй, че винаги имаш алтернатива.
Във връзка с твоята тема се сещам нещо. Имах честта да се познавам лично с Емил Трифонов, Кембълът, българският Хауард Стърн, един велик човек, които никога няма да забравя, и които вече не е сред живите. Почти всеки път гледах токшоуто му по BBT и си спомням веднъж, че той каза нещо от рода на “когато една жена ти каже, пич омъжена съм, повече от 2 години съм с мъжа си, това означава, пич сърби ме кикирицата ела да ми я надрапаш” с извинение! Смях се тогава, но от известно време се убедих, че тези думи са 100% истина. В институцията където работя отскоро са повече жени. Прави ми впечатление, че жени около 30те, та и повече, с деца поне на 5 години, със семейства се свалят, както 16 годишни тинейджърки, невиждали х.й, с извинение. Говорехме си веднъж с един колега, я представи си един ден да мислиш, че си създал стабилно семейство, и да разбереш, че жена ти се е изпраскала с някои 5 години по-малък от нея млад жребец, само за едното разнообразие, ей така. Какво ще направиш? А като гледам … , това е много вероятно. :(
Трябва да се знае, верен часовник и вярна жена, на този свят няма.