PDA

View Full Version : Как да я предразположа?



one_teen
07-28-2008, 14:48
Въпросът ми е...как да успея да убедя моя приятелка,която очевидно показва симпатии към мен да правим секс?И двамата сме още девствени...и двамата се на 16 години.И ако се съгласи...как да я предразположа? :(

EDIT: Преди известно време тя ми предложи...но аз не приех,защото...и аз не знам защо!Беше преди 1-2 години...

lqlqlql
07-28-2008, 15:01
МИ може са и споменаш уж небрежно за секс и ако е съгласна то ще си проличи дали иска.И ако иска вече я каниш у вас и лека-полека... :)

one_teen
07-28-2008, 15:48
Ще го пробвам :) Други съвети?

NightGuardian
07-28-2008, 15:54
Каниш я увас.Лягате ,целуваш я страстно по устните , вратлето и зад ухото и така тя полудява и я питаш готова ли си ?
Тя казва - за кое?

И нататака сещай се! 8-)

sLadkaTa_LoRi
07-28-2008, 16:17
Ми първо се опитай да разбереш по някакъв начин дали е склонна да прави секс с теб.. и ако разбереш, че иска я каниш във вас да гледате филм примерно.. всичко останало си идва от самосебеси :P :wink:

amatorium
07-28-2008, 16:39
Само искам да ти напомня, че за отварянето и ти трябва подходяща атмосфера и достатъчно време и при всеки случай е добре да знае предварително. Желателно е преди това да сте си доставяли френски ласки и да се чувствате спокойно голи. Тъй като и двамата сте девствени, моят най-добър съвет е първо да се опознаете сексуално един друг, преди да пристъпите към момента. Потърси ми из мненията съм давал подробни описания.

aniezina
07-28-2008, 16:58
Подкрепям мнението на другаря от горния пост, но в допълнение нека изтъкна своето смущение, че е вероятно да откаже. Все пак ако има достойнство, и веднъж си и отказал(поне аз) не би приела секс със теб. Още повече, че първия път е нещо важно и смятам, че си на ясно, че момичетата си мечтаят той да е идеален с човек който ги уважава и цени, в приятна атмосфера и прочие. Първо поговорете, опознайте се в случай че е навита но в никакъв случай не използвай реплики от сорта на "Искаш ли едно чукане?" Аз лично бих те обезглавила и на двете места на които имаш глави!

ilovecoffe
07-28-2008, 20:40
Пуснато на: Пон Юли 28, 2008 6:01 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

МИ може са и споменаш уж небрежно за секс и ако е съгласна то ще си проличи дали иска.И ако иска вече я каниш у вас и лека-полека

Love_Boy
07-28-2008, 20:55
Въпросът ми е...как да успея да убедя моя приятелка,която очевидно показва симпатии към мен да правим секс?И двамата сме още девствени...и двамата се на 16 години.И ако се съгласи...как да я предразположа? :(

EDIT: Преди известно време тя ми предложи...но аз не приех,защото...и аз не знам защо!Беше преди 1-2 години...

Нема какво да го мислиш! Каниш я у вас, хващаш я за гъза уж случайно и ако я видиш, че е готова, мяташ я на леглото и готово!

miShle
07-28-2008, 20:59
Само искам да ти напомня, че за отварянето и ти трябва подходяща атмосфера и достатъчно време и при всеки случай е добре да знае предварително. Желателно е преди това да сте си доставяли френски ласки и да се чувствате спокойно голи. Тъй като и двамата сте девствени, моят най-добър съвет е първо да се опознаете сексуално един друг, преди да пристъпите към момента. Потърси ми из мненията съм давал подробни описания.

Е на тоя човек винаги съм се възхищавала .. + 4636563756 :)

aniezina
07-28-2008, 21:07
Само искам да ти напомня, че за отварянето и ти трябва подходяща атмосфера и достатъчно време и при всеки случай е добре да знае предварително. Желателно е преди това да сте си доставяли френски ласки и да се чувствате спокойно голи. Тъй като и двамата сте девствени, моят най-добър съвет е първо да се опознаете сексуално един друг, преди да пристъпите към момента. Потърси ми из мненията съм давал подробни описания.

Е на тоя човек винаги съм се възхищавала .. + 4636563756 :) зает е 8) :razz:

Pep1no
07-28-2008, 22:25
Ем целуфка по вратлетло някой език и пусни по-надоло. един език зад ухото там на някой им е ерогенната зона тфа си зависи от зодийте.гали я нежно говори и как ще го направите и тн. :)

Azlan
07-29-2008, 07:46
и аз да се отбележа като ветеран в тоя форум :D неочаквай от 1-я път чудеса , притиснението ще ви смачка и 2-мата но от друга страна ще ви е първото най яко преживяване. След това доста ще се отпуснете и сам ще забележиш ,че с всеки път става все по добре :) Luck !!!