PDA

View Full Version : Всичко е свързано с музиката...



Inncho
07-31-2008, 00:05
Проблема е (ако може да се нарече проблем) ,че си падам само по момчета които слушат метал,пънк и рок.Никога не бих общувала с момче което е фешан и слуша хаус , камоли чалга.Дори нямам приятели чалгари.Адски са ми противни.Попринцип деля хората по музиката ,но не чак до такава степен ,че да започна да обиждам ,освен ако не бъда нагробена.Понякога ми се иска да нямам такова отношение защото не всички фешани са такива (то зависи от човека) ,но до такава степен съм се вманиачила ,че немога да ги гледам! #-o

UnABooMBeR
07-31-2008, 00:20
Хм виж са и аз слушам метъл,ама имам приятели хаусари и само 1,2 чалгари ,фешаните -направо бегам от тях хваща ме гнус,няколко пъти съм бил некфи такива в розови тениски ,а да не говорим че като видя момче в розово ми се повдига сеедно некой ми бърка с бормашина в мозика ,еми какво да ти каза нема лекуване от това...

dark_shadow_f
07-31-2008, 00:21
Не можеш да съдиш за хората по това което слушат.Аз също не харесвам 4алгарите и фешъните , оба4е има и свестни.Опитай се да бъдеш по-толерантна.Все пак голямата ти любов може да се окаже някой 4алгар :D , а ти няма да искаш да се виждаш с него , заради музиката която слуша ли?

Inncho
07-31-2008, 00:23
Хм виж са и аз слушам метъл,ама имам приятели хаусари и само 1,2 чалгари ,фешаните -направо бегам от тях хваща ме гнус,няколко пъти съм бил некфи такива в розови тениски ,а да не говорим че като видя момче в розово ми се повдига сеедно некой ми бърка с бормашина в мозика ,еми какво да ти каза нема лекуване от това...

На мен пък с това розовото ми мязат на обратни :D

Inncho
07-31-2008, 00:25
Не можеш да съдиш за хората по това което слушат.Аз също не харесвам 4алгарите и фешъните , оба4е има и свестни.Опитай се да бъдеш по-толерантна.Все пак голямата ти любов може да се окаже някой 4алгар :D , а ти няма да искаш да се виждаш с него , заради музиката която слуша ли?

Да това ще бъде като наказание :D .Знам ,че трябва да съм толерантна ,но нещо не се получава :(

Vikitooo
07-31-2008, 01:23
Не смятам, че това е проблем. Обаче сега като се замисля и аз не дружа с хора, които слушат метал. 8-) Смисъл не заради самата музика, не че и те не са хора ами незнам и аз защо. Сигурно защото и те мен ме нещат shot не съм металистка 8-)

Inncho
07-31-2008, 01:26
Не смятам, че това е проблем. Обаче сега като се замисля и аз не дружа с хора, които слушат метал. 8-)

Нормално,предполагам ни мислиш за изроди и разни такива :D .То за това се получава така.Ако един метал види чалгар по пътя нищо няма да му каже ,но ако един чалгар види метал веднага ще му се присмее на висок глас ;)

Vikitooo
07-31-2008, 01:35
Не смятам, че това е проблем. Обаче сега като се замисля и аз не дружа с хора, които слушат метал. 8-)

Нормално,предполагам ни мислиш за изроди и разни такива :D .То за това се получава така.Ако един метал види чалгар по пътя нищо няма да му каже ,но ако един чалгар види метал веднага ще му се присмее на висок глас ;)

Е не, не е заради това. Аз никога не бих се изсмяла на някои заради начина по който се е облякъл, заради музиката , която слуша и т.н . Просто различните интереси оказват влияние. :)

soul1199
07-31-2008, 01:37
spokoino,metalite sa po-qki,pove4e ma kefqt

comics
07-31-2008, 05:57
Като гледам и чета, като чета и гледам забелязвам, че доста от постовете тук са на хора с психологически проблеми. Хайде моля ви се - има специални заведения, където да отседнете за седмица-две, година- две ;)

zelenooko_kote
07-31-2008, 06:42
Уау,аз съм ЗАКЛЕТА фенка на попфолка и нещо се засегнах от мнението ти.Отвращтавам те така ли?

Mementomori
07-31-2008, 06:49
Всичко си е до вътрешна нагласа,просто трябва да опиташ да не проявяваш подобни предразсъдъци.Ако опознаеш някой човек,който слуша различна музика от твоята,и си паснете,това може мн да ти помогне,но ако има обратен ефект,ще стане още по-лошо....

Duvessa
07-31-2008, 06:54
Аз не виждам нищо лошо в това- нормално е да харесваш момчета със сходни на твоите интереси. Все пак се опитай да бъдеш по-толерантна и да се запознаваш и с други хора- нищо не ти пречи да се опиташ просто да се сприятелиш с тях, нали? Може би са наложени някакви стереотипи за „чалгар” и „фешън”, но не всички са такива. За да разбереш какви всъщност са хората, трябва поне малко да ги опознаеш, нали така? Ако не това, то поне се опитай да не бъдеш толкова твърда в преценката си.

sexa_na_kompleksa
07-31-2008, 06:59
Просто не си попаднала на свестни хора, които слушат музика, различна от твоята или просто не си им дала шанс да се опознаете. Заклети метъли, които мразят чалгарите, често се влюбват в точно такива. :-D Сигурна съм, че ако много си паднеш по някое момче, което слуша чалга, това няма да бъде проблем за теб. ;)

LINKNOT
07-31-2008, 07:07
Аз също имах този проблем ... Като видиш някоя фешънка не бързай да си правиш заключения,че е тъпа,поредната надуфка,курва и т.н. Нека втората ти мисъл да бъде "... но не я познавам. Може да е свястно и добро момиче" ... При мен действа ... :D

Вярно е,че повечето са големи "кифли",но има и немалко изключения. :) За момчетата не знам какво да кажа освен,че не познавам свестен и чистосъвестен фешън ...

Crissy [*]
07-31-2008, 07:24
Аз никога не съм деляла хората по това какво слушат ..Не съм фешанка..По думите на всички,който съм питала,съм:обикновено момиче,за което се радвам ;Рр
Аз например си слушам доста чалга и имам доста приятели фешани и т.н.,но мен никога никой не ме е определял по това,което слушам.Старая се и аз да не правя това и да опознавам първо хората,а след това да ги определям за себе си. :)

koalka
07-31-2008, 07:36
Няма нужда да си толкова вманиатчена..все пак това е просто музика, независимо каква е.Аз имам всякакви приятели, това не ми е проблем.И са ми добри, въпреки че слушат всеки различна музика.Не се вманиатчавай.

Love0nlyMyself
07-31-2008, 07:46
ем кво лощо има :? дружи си с метали и готово

ra4ence
07-31-2008, 08:29
Не деля хората по музика,а по държание. Да, имам предубеденост към хора, които слушат само един вид музика,обличат се само по един и същ начин, просто хора, които са с ограничени възгледи.
В крайна сметка държанието е по-важно, но не мога да приема държанието на повечето метъли и почитатели на хард музиката, сорри

Inncho
07-31-2008, 10:37
Няма нужда да си толкова вманиатчена..все пак това е просто музика, независимо каква е.Аз имам всякакви приятели, това не ми е проблем.И са ми добри, въпреки че слушат всеки различна музика.Не се вманиатчавай.

Ми тази музика е моят начин на живот.Всичко е свързано с нея.Аз говоря само за това.Най-добрата ми приялка е нещо като фешанка ,въпреки ,че слуша също метал (но от по-лекия).Приятелки сме от 9 години и за нищо на света няма да я оставя....Не ми пречи толкова вида на фешаните колкото отношението ....

Inncho
07-31-2008, 10:39
Проблема е (ако може да се нарече проблем) ,че си падам само по момчета които слушат метал,пънк и рок.Никога не бих общувала с момче което е фешан и слуша хаус , камоли чалга.Дори нямам приятели чалгари.Адски са ми противни.Попринцип деля хората по музиката ,но не чак до такава степен ,че да започна да обиждам ,освен ако не бъда нагробена.Понякога ми се иска да нямам такова отношение защото не всички фешани са такива (то зависи от човека) ,но до такава степен съм се вманиачила ,че немога да ги гледам! #-o

ми ти си един асоциален изрод да ти еба маиката


ХАХАХ ето скивате ли го :D .Без да ме познава тругва да ме псува.Е как да не мразя фешани и чалгари :-D

aka6a_vamp
07-31-2008, 10:41
ъъъъ и ние какво да направим...тва си е твоя вкус-поздравления

Inncho
07-31-2008, 10:42
!!!

Inncho
07-31-2008, 10:42
...

Inncho
07-31-2008, 10:43
spokoino,metalite sa po-qki,pove4e ma kefqt

=D> САМО ТАКА :-({|=

Inncho
07-31-2008, 10:43
Не деля хората по музика,а по държание. Да, имам предубеденост към хора, които слушат само един вид музика,обличат се само по един и същ начин, просто хора, които са с ограничени възгледи.
В крайна сметка държанието е по-важно, но не мога да приема държанието на повечето метъли и почитатели на хард музиката, сорри

Малко ще се отклоня от темата ,но знаеш ли защо металите се държат така? Защото не са приемани от по-голямата част от света.Защото сме различни.За това обичам да казвам "смеят ти се ,че си различен? смей им се ,че са еднакви" ;)

aka6a_vamp
07-31-2008, 10:47
омг...колко пъти 6те напи6е6 едно и съ6то...

Inncho
07-31-2008, 10:51
Уау,аз съм ЗАКЛЕТА фенка на попфолка и нещо се засегнах от мнението ти.Отвращтавам те така ли?

:shock: не си мисли това,неискам да те обидя.Казах ,че ако не бъда нагробявана и аз не обиждам.Пък и не забравяй ,че това се е породило заради постояннните подвиквания в коридоа в даскало "ей метал" или обсъждането от разни лигли :) Както те немогат да ме гледат и съм и смешна така и аз немога да ги гледам и са ми жалки с голямото си безпочвено самочувствие!

Inncho
07-31-2008, 10:53
омг...колко пъти 6те напи6е6 едно и съ6то...

:shock: нещо се бъгна!!!

InnocentGreed
07-31-2008, 11:32
Проблема е (ако може да се нарече проблем) ,че си падам само по момчета които слушат метал,пънк и рок.Никога не бих общувала с момче което е фешан и слуша хаус , камоли чалга.Дори нямам приятели чалгари.Адски са ми противни.Попринцип деля хората по музиката ,но не чак до такава степен ,че да започна да обиждам ,освен ако не бъда нагробена.Понякога ми се иска да нямам такова отношение защото не всички фешани са такива (то зависи от човека) ,но до такава степен съм се вманиачила ,че немога да ги гледам! #-o

ми ти си един асоциален изрод да ти еба маиката


ХАХАХ ето скивате ли го :D .Без да ме познава тругва да ме псува.Е как да не мразя фешани и чалгари :-D
А на теб как може да са ти противни тези, които слушат house, чалга или се обличат като фЕшЪни, без да ги познаваш?

Inncho
07-31-2008, 11:43
А на теб как може да са ти противни тези, които слушат house, чалга или се обличат като фЕшЪни, без да ги познаваш?[/quote]

Когато дълго време си обсъждан и не си приеман само защото си различен и ти няма да ги понасяш ;)

punkrock
07-31-2008, 12:30
Уау,аз съм ЗАКЛЕТА фенка на попфолка и нещо се засегнах от мнението ти.Отвращтавам те така ли?

:shock: не си мисли това,неискам да те обидя.Казах ,че ако не бъда нагробявана и аз не обиждам.Пък и не забравяй ,че това се е породило заради постояннните подвиквания в коридоа в даскало "ей метал" или обсъждането от разни лигли :) Както те немогат да ме гледат и съм и смешна така и аз немога да ги гледам и са ми жалки с голямото си безпочвено самочувствие!

Виж сега, и ти си същата като тях, защото и ти не понасяш стила и музиката им! Не виждаш ли, че повечето хора сега са станали някакви безмозъчни тъпи кукли, които просто ходят като овце след някой стил, модата, парите....... Не бъди като тях и ти! Защото си има също и много свестни хора, които си струват да ги опознаеш!
Недей да си поставяш музиката като някакъв много важен прототип, така сама губиш много ценни приятели!
Все пак сама избираш начина си на живот, сама си избираш хората с които да дружиш, но просто не бъди толкова строга да ги съдиш непременно по дрехите и музиката която харесват.

blader
07-31-2008, 12:42
mnenieto mi e slednoto
da precenqva6 horata SAMO po muzikata koqto slu6at e meko kazano idiotsko no vse pak vseki si ima predpo4itaniq
otdelno ot vsi4kite mi priqteli samo 1 slu6a metal kato mene i e golqm fen ama na men ne mi puka 6toto i drugite sa svestni...

KiFFlaVmRaKa
07-31-2008, 13:37
Не можеш да съдиш за хората по това което слушат.
И защо да не мога?Музиката отразява характера на човека.Отразява настроението му, отношението към останалите, отразява социалната му принадлежност.Ако по нея не мога да съдя за някого, просветли ме, моля, по какво мога.



Уау,аз съм ЗАКЛЕТА фенка на попфолка и нещо се засегнах от мнението ти.Отвращтавам те така ли?

Мен-да.Не толкова защото слушаш ПОПФОЛК, а защото се гордееш с това-Че слушаш музика без абсолютно никаква стойност, пята от малоумни курветини които стават за всичко друго, но не и за певици, музика, която след 2 години няма да помниш, че е съществувала, защото тогава ще си ЗАКЛЕТА фенка на следващите "хитове на сезона".

Поздрави и...Long Live Rock'n'Roll!

Inncho
07-31-2008, 13:41
Тука си много права... просто неискам да обиждам никой без да го познавам,но и моето мнение заа чалгата е такова ,че и по лошо!!!!!!

IcemanChambers
07-31-2008, 14:09
Добре бе, как може по това каква музика слуша човек да съдите са всичките му други качества :shock: И аз пием на чалга и сръбско, скачам по дискотеката на хаус и техно...Човек не е това което слуша, примерно аз метали и такива "бичкий" немога да слушам, ама грам, но познавам и излизам с дота хора, които само това слушат... Какво значение има каква музика слуша човека аз немога да разбера, а в тоя форум това е сигурно най-честото разделение на хората, тоя бил фешън, другия метъл, трети рапър, ета голяма работа.Ако някой може да ми обясни като човек слуша чалга с какво точно го дразни и го прави по-тъп или нешо друго да ми обясни плс :)

zelenooko_kote
07-31-2008, 16:09
Не можеш да съдиш за хората по това което слушат.
И защо да не мога?Музиката отразява характера на човека.Отразява настроението му, отношението към останалите, отразява социалната му принадлежност.Ако по нея не мога да съдя за някого, просветли ме, моля, по какво мога.



Уау,аз съм ЗАКЛЕТА фенка на попфолка и нещо се засегнах от мнението ти.Отвращтавам те така ли?

Мен-да.Не толкова защото слушаш ПОПФОЛК, а защото се гордееш с това-Че слушаш музика без абсолютно никаква стойност, пята от малоумни курветини които стават за всичко друго, но не и за певици, музика, която след 2 години няма да помниш, че е съществувала, защото тогава ще си ЗАКЛЕТА фенка на следващите "хитове на сезона".

Поздрави и...Long Live Rock'n'Roll!

Много моля НЕ МЕ КОМЕНТИРАЙ БЕЗ ДА МЕ ПОЗНАВАШ.това не говори добре за тебе,а ако трябва да съм честна и ти НЕ МЕ РАДВАШ особено.

zelenooko_kote
07-31-2008, 16:12
И още нещо.Все обиждате чалгата,.текстовете били безмислени.Ами ето ви няколко цитата от английски песни ,,ближи ми близалката",,,искам да те чукам бейби", ,,зайчеатат се гонята на стената"..още искате ли? ТАка...певиците били вулгарни и разголени...ами тази мода дойде точно от Америка.Не била стойностна музика...ка ли пък не.НАправи си труда да чуеш няколко НОВИ ПЕСНИ ОТ ТАЗИ ГОДИНА и че разбереш,че не е така...айде мерси за вниманието

MayKyTy
07-31-2008, 16:29
Проблема е (ако може да се нарече проблем) ,че си падам само по момчета които слушат метал,пънк и рок.Никога не бих общувала с момче което е фешан и слуша хаус , камоли чалга.Дори нямам приятели чалгари.Адски са ми противни.Попринцип деля хората по музиката ,но не чак до такава степен ,че да започна да обиждам ,освен ако не бъда нагробена.Понякога ми се иска да нямам такова отношение защото не всички фешани са такива (то зависи от човека) ,но до такава степен съм се вманиачила ,че немога да ги гледам! #-o

ми ти си един асоциален изрод да ти еба маиката
+1
Я сега да ми обясниш на кого му дреме на патката или на отсъствието на патка, че ти си падаш само по метали пънкари и рокери ... ми харесвай си ги, обичай си ги .... никой не те кара на сила да излизаш с "ПРОТИВНИТЕ ЧАЛГАРИ". За мен хората които толкова много парадират с музикалните си предпочитания са шибани комплексари ... тей че айде със здраве :?

InnocentGreed
07-31-2008, 16:40
И още нещо.Все обиждате чалгата,.текстовете били безмислени.Ами ето ви няколко цитата от английски песни ,,ближи ми близалката",,,искам да те чукам бейби", ,,зайчеатат се гонята на стената"..още искате ли? ТАка...певиците били вулгарни и разголени...ами тази мода дойде точно от Америка.Не била стойностна музика...ка ли пък не.НАправи си труда да чуеш няколко НОВИ ПЕСНИ ОТ ТАЗИ ГОДИНА и че разбереш,че не е така...айде мерси за вниманието
Хората говорят за рок, а не за американска чалга. ;)

miss_asi
07-31-2008, 16:48
Аве кфо ти пука какво слуша само тва се чудя аз?!?Най-добрата ми приятелка слуша метъл а аз чалга и кфо още не сме се избили :D Вярно имало е спорове ама тва си и нормално поне за мен :wink:

Inncho
07-31-2008, 18:52
Проблема е (ако може да се нарече проблем) ,че си падам само по момчета които слушат метал,пънк и рок.Никога не бих общувала с момче което е фешан и слуша хаус , камоли чалга.Дори нямам приятели чалгари.Адски са ми противни.Попринцип деля хората по музиката ,но не чак до такава степен ,че да започна да обиждам ,освен ако не бъда нагробена.Понякога ми се иска да нямам такова отношение защото не всички фешани са такива (то зависи от човека) ,но до такава степен съм се вманиачила ,че немога да ги гледам! #-o

ми ти си един асоциален изрод да ти еба маиката
+1
Я сега да ми обясниш на кого му дреме на патката или на отсъствието на патка, че ти си падаш само по метали пънкари и рокери ... ми харесвай си ги, обичай си ги .... никой не те кара на сила да излизаш с "ПРОТИВНИТЕ ЧАЛГАРИ". За мен хората които толкова много парадират с музикалните си предпочитания са шибани комплексари ... тей че айде със здраве :?


тук обсъждаме разни неща като не ти допада темата недеи пиши вее!

Inncho
07-31-2008, 18:54
И още нещо.Все обиждате чалгата,.текстовете били безмислени.Ами ето ви няколко цитата от английски песни ,,ближи ми близалката",,,искам да те чукам бейби", ,,зайчеатат се гонята на стената"..още искате ли? ТАка...певиците били вулгарни и разголени...ами тази мода дойде точно от Америка.Не била стойностна музика...ка ли пък не.НАправи си труда да чуеш няколко НОВИ ПЕСНИ ОТ ТАЗИ ГОДИНА и че разбереш,че не е така...айде мерси за вниманието
Хората говорят за рок, а не за американска чалга. ;)


дааааааааааа :D :D :D не говорим за поп в случая американска чалга :(

BaiToq
07-31-2008, 19:00
Я си бича чалгия
и нося розово и не съм фешън-
кво правим ся?
Айде ся ще кажа,че съм футболистче
и ще почнете да ми казвате колко съм прост :lol:
Важното е какъв човек си,
не каква музика слушаш.

FL1rT
07-31-2008, 19:39
Eee ... ако определяте приятелите според музиката, която слушат не сте с всичкия си. Това е просто още една тема, за която може да си говорите ... тоест предпоставка да създате по-стабилно приятелство и да ви е по-забавно като сте заедно ;)

ExTaSy__BaBy <3
07-31-2008, 22:32
Аз преди мразех фешаните и чалгарите и мислех че никога няма да тръгна с такъв,но кво се случи?почти всички момчета с които съм излизала слушат чалга : :lol: 8-)

Sunny_stz
07-31-2008, 22:45
Ами виж сега,тои ако ме срещнеш,може би ще ме определиш като чалгарка,но ще си далеч от истината..Защото се обличам стилно,не точно по модата...не я следя с последните и тенденции,но гледам да съм съвременна и що горе модерна.Но харесвам всякаква музика,дори метъл.И като съм влизала в метълско заведение и вътре метълите като ме видят с роклята и токчетата ме гледат като извънземно :lol: :shock: :lol: Кой знае кво си викат тая объркала мястото...,но после се кефя на музиката и се вижда че това не е така..така че облеклото не винаги определя какво слушаш и какъв си )

devine'
08-09-2008, 17:17
Не можеш да съдиш за хората по това което слушат.Аз също не харесвам 4алгарите и фешъните , оба4е има и свестни.Опитай се да бъдеш по-толерантна.Все пак голямата ти любов може да се окаже някой 4алгар :D , а ти няма да искаш да се виждаш с него , заради музиката която слуша ли?
Разбира се, че МОЖЕ да съдиш хората по това, което слушат! Аз слушам метъл ... Точка по въпроса. Не искам да си представям ако съм с някой чалгар каква музика ще си пуснем по време на секс, например. :D Не харесвам чалгари, не харесваам фешъни - харесвам си "тъпите", "гадни" метъли и това е 8) :D