PDA

View Full Version : Разлика между вагинален и клиторен оргазъм



sladky_bonbonche
08-08-2008, 00:24
Kakva e razlikata mejdu vaginalen orgazym i klitoren orgazym? Ne sam naqsno s neshtata i molq vi da mi obesnite.Ako ima takava tema se izvinqvam moje prosto da mi dadete link i temata da bade zaklu4ena.Blagodarq :)

т.7
krem4et0

sladky_bonbonche
08-08-2008, 00:27
при 1 ния ти тече мазга от носа а при другия от ушите се в гъз пак ще бъзкаш на болен скункс с разтройство

Molq za vnimanie! DA TI EBA MAIKATA _|_ Blagodarq :-)

dede69
08-08-2008, 01:37
:-o milo momi4ence jenite dostigat do klitoren orgazam mn po lesno otkolkoto do vaginalen , :smt031 "vinata" za tova e na penisa na maja mn maje se zablujdavat 4e razmera e vajen a vsashnost e vajna DEBELINATA :grin: i e mn rqdko sreshtano jena da stigne do orgazam bez oralen sex .... :oops: taka 4e hahaha :shock: ne o4akvai lesno da stignesh do vaginalen orgazam

Nadelina
08-08-2008, 06:00
Klitoren orgazym mojesh da izpitash pri stimulacia na klitora, a vaginalen pri stimulacia na G-tochkata, koqto se namira vyv vaginata.

zavinagi_lubov
08-08-2008, 10:01
Бе според мен няма разлика в оргазмите,има разлика във времето за което могат да бъдат достигнати...

BurningDesire
08-08-2008, 12:06
Вагинален оргазъм

Той бива изпитван от повечето жени при вагинален секс. Не изисква допълнително влагане на ласкова сила в момента на половото сношение. Това всъщност е оргазмът, който мъжете знаят, че съществува в една жена и смятат. Силата и продължителността на даденото удоволствие зависи от начина по който се влага пениса, или вибратора /фалоимитатора/ във влагалището на жената, неговият размер, дебелина, начин на движение. Дори при неголям по размери пенис, ако фрикциите са достатъчно чести, и целият пенис е въведен във влагалището, то оргазмът е много по-мощен, отколкото при по-големият член, който стърчи частично отвън. В случая значение има и факта, че част от мъжкото тяло при по-малкия член е допряно плътно до жената, което допълнително стимулира кръвообращението и реакцията на нервните клетки в гениталната област. Не на последно място, по-малкият пенис има способност да се допира до различни части от влагалището, докато при по-големият, обикновено той е насочен напред и трудно настрани.

Клиторен оргазъм

Този оргазъм настъпва при топлинно и механично въздействие върху клитора. Клиторът може да бъде стимулиран както отвън, така и вътрешно, в самото начало от горната част на влагалището и неговото предверие. Клиторът има възможност да изпада в ерекция и да увеличава размерите си до няколко пъти.

kis4ety
08-20-2008, 13:43
мМм дааа :)

Love0nlyMyself
08-20-2008, 18:36
клиторния е по-силен и и удоволствието е направо върховно

багиналния е мн хубав и трае сравнително по дълго от клиторния но е мъничко по слаб