PDA

View Full Version : Проблем :(



nightmarebeforehell
08-08-2008, 12:10
zdraveite parvo koito moje da mi pomogne :) taka kam problema as sam na 17 mom4e ta s priqtelkata mi probvahme ..off tq be6e devstvena kakto i da e otvorih q s pras4eta ..ta mina vreme i as trqbva6e da probvam da vlqza ama tq e mn tqsna .Opitahme nqkolko pati ama ne stava ,tq kazva 4e ima 4uvstvoto 4e ne6to 6te se skasa otdolu ..samiqt vaginalen otvor e mn tesen i daje vednaj kat natisnah pove4e i leko q naranih ..! MOLQ pomognete mn sam pritesnen dosega ne mi se e slu4valo takova ne6to :-k :smt022

Slain
08-08-2008, 12:13
Ми вземи една фуния.... :razz: :razz: :razz:

nightmarebeforehell
08-08-2008, 12:19
pffff pitam seriozno ! tyka ne e mqstoto nqkoi da s epraat na idioti :-x Slain
МнениеПуснато на: Пет Авг 08, 2008 3:13 pm Заглавие:
Ми вземи една фуния.... Razz Razz Razz

te
08-08-2008, 12:21
Нормално е да я боли първите няколко пъти. Като правите секс бъди по мил и нежен с нея и след 5-6 път вече няма да я боли толкова.Успех :)

Slain
08-08-2008, 12:23
Добре, няма повече :razz: :razz: :razz:
Добре де, човек, голямо момче си, бива ли такива въпроси! Естествено, че ще е тясна, след време само с усмивка ще си спомняш за тия времена :-D В смисъл, с времето и секса нещата се поуталожат и всичко ще си стане "нормално", ако мога да се изразя така.

Nanilank0
08-08-2008, 12:23
ем нзз
да иде да се прегледа при генеколог 8)

nightmarebeforehell
08-08-2008, 12:29
Добре, няма повече :razz: :razz: :razz:
Добре де, човек, голямо момче си, бива ли такива въпроси! Естествено, че ще е тясна, след време само с усмивка ще си спомняш за тия времена :-D В смисъл, с времето и секса нещата се поуталожат и всичко ще си стане "нормално", ако мога да се изразя така.
ma vij sa seki moe d araga vaprosa e 4e vs pat q boli i tva ubiva vsqkakvo jelanie i za tva ti regirah taka i na otg 6ot ne mi e hi4 sme6no

cherinka
08-08-2008, 12:31
Ами, достатъчно ли е овлажнена преди да започнете половия акт?!
ПРосто винаги първите 3-4 вкарвания са кофти, но след това всичко се успокоява..

eveto_xx
08-08-2008, 12:32
И мен ме болелеш всеки път в продължение на доста време,като я разшириш ще се оправи.Така е, убива се желанието от силната болка.Но няма какво да се прави, ако не и приятно така,минете на орална малко.Пък и нея възбуждаш достатъчно чвно, може и заради това да я боли чк толкова много.

mishaaaaa
08-08-2008, 12:33
Nanilank0 Да се прегледа защо? Защото е много тясна ли? ... Да, може да и предпишат някакви хапчета ... :grin:

Slain
08-08-2008, 12:33
Трябва да е по-възбудена...Колко го мразя тоя израз - любовна игра!!!
Ама яко възбудена, защото нали се сещаш, че щом й е за първи път яко се е стегнала. А като започнеш да я възбуждаш, ще познаеш кога да й го вкаращ щом тя започне да те моли за това...Сеа тука специалистите сигурно ще почнат да ругаят яко, ма боли ме и тебе така. Ако не знаеш как да я възбудиш, почети малко и ако не намериш отговори - пак пиши! :smt023

nightmarebeforehell
08-08-2008, 12:38
Трябва да е по-възбудена...Колко го мразя тоя израз - любовна игра!!!
Ама яко възбудена, защото нали се сещаш, че щом й е за първи път яко се е стегнала. А като започнеш да я възбуждаш, ще познаеш кога да й го вкаращ щом тя започне да те моли за това...Сеа тука специалистите сигурно ще почнат да ругаят яко, ма боли ме и тебе така. Ако не знаеш как да я възбудиш, почети малко и ако не намериш отговори - пак пиши! :smt023
hah ms za saveta ama kazvam ti 4e vs e ok mn ne6ta i pravq :oops: ovlajnqva se dost probvam s prasti da se raz6iri pove4e ama kat doe momenta da go vkaram vliza samo mn malka 4est i pove4e ne stava :?

Slain
08-08-2008, 12:42
Бах маа му, човек ти бухалка ли се опитваш да й натикаш? Как така влиза малко? Той няма рамене, че да му влиза само главичката...аз все си мисля, че с времето ще свикне и ще се отпусне. друго не знам какво да кажа

nightmarebeforehell
08-08-2008, 12:46
imenno samo"glavata" vliza i ne moje d aizdarja ve4e i tree spra #-o

Pliok0019
08-08-2008, 13:16
Е така ще е. Купи лубрикант.

rozova_lady
08-08-2008, 13:25
Поне първите 5-6 пъти в началото ще изпитва болка която ще намалява,
то не е така като чуеш секс и значи ще изпитваш само кефа,има си и болка,но повечето тийнове не мислят за нея а само за удоволствието,
ползвайте лубриканти,интимни гелове пълно е в аптеката,овлажнители има богат избор.

ilovecoffe
08-09-2008, 07:08
това е напълно нормално да е тясна ами пробвайте малко повечко пъти и ще стане , но ако наистина я боли много не настоявай! успех и пиши после :) :) :) :)

metala666
08-09-2008, 07:16
възбуди я може да стане :-o

SabrinaAa
08-09-2008, 11:23
a we vkari i go pak kfoto 6te da stava :grin: :grin: :grin: :grin:

zavinagi_lubov
08-09-2008, 11:40
a we vkari i go pak kfoto 6te da stava :grin: :grin: :grin: :grin:

NE slu6ai tozi savet!Kak taka da go vkara6a ?NAli ne iska6 da narani6 momi4eto i da zapomni parviq si pat kat "iznasilvane",a parvoto i mom4e kato muhlqsal grubian?
Vazbudi q super mn 4e da use6ta6 kak pulsira,vkarai kutreto si,razdviji,izkarai,vkarai bezimenniq,pak razviji,izkarai,vkarai sredniq,deistvai pove4e vreme i bez da izkarva6 probvai da vkara6 pokazaleca.Ako stane nakarai q da se otpusne da ti ima doverie,sled koeto probvai da vleze6 v neq.
PS: molq pri tazi "operaciq" racete ti da sa hubavo dezinfekcirani!
Uspeh i pi6i!

didi_baby
08-09-2008, 11:45
Ами и аз съм много тясна,въпреки че водя от много време полов живот,да,боли,но е сладка болка

mini_brutal_barbie
08-09-2008, 13:12
ami normalno da e tqsna sled vreme 6te se raz6iri i mn qsno 4e 6te q boli..trqbva da q ubedi6 4e 6te e vremenna bolka sled kato go napravite vednuj nqma pove4e da q boli..nakarai q da se otpusne ii deistvai :grin: uspeh :)

Enichka
08-10-2008, 01:00
:razz: с пръсти и да искаш неможеш да я отвориш първото което е... Като си я наранил...въобще имаш ли някаква представа какво правиш, това да не ти е дупка в която си изпуснал 50 ст, та ровиш да си ги намериш... Аз ако съм била на мястото на момичето... е вярвай ми повече няма да ме пипнеш...
Чак пък и на лекар да ходи : ехооо на тъпи ли се правите или....
Виж кво сега следващият път, когато решите пак да си лягате, постаряй се тя да е напълно спокойна, овлажни си я както ти си знаеш ама не я наранявай и това, че е тясна не значи, че е болна... Използвай и лубрикант и вкарвай малко по малко, ако всеки път когато я заболи спирате да го правите - не го правете просто, започне ли се един път трябва да е до край.....


А didi_baby ако водиш полов живот от много време и продължава да те боли, отиди на лекар, това не е нормално