PDA

View Full Version : Стана сложно ..



InnchetO
08-08-2008, 21:41
такаа .. сега моята дълга и оплетена ситуация ..

аз ходя с едно момче (да го наречем Дани) .. той сега е на планина .. ходим от .. почти месец (през повечето обаче той беше нанякъде и не сме се виждали толкова) .. ии .. той ще си идва на 17ти някъде .. през времето което го нямаше обаче с едно друго момче (да го наречем Иво) се забивахме .. и днес с него се целунахме .. и сега незнам какво да правя .. така де .. аз изпитвам повече чувства към Иво , но .. той заминава .. смисал той само лятото си е тук иначе живее в чужбина .. края на август си тръгва .. а Дани си е още на планина .. той си е тук , при мен .. никъде повече няма да ходи .. а и към него имам чувства .. и сега незнам .. хем искам Иво .. хем искам и Дани .. обаче Иво заминава .. а Дани си е от моя град и си е все тук .. незнам какво да правя сега .. :{ да продължавам ли с Иво .. поне до края на август .. или да оставя Иво и да остана с Дани .. незнам .. или и с двамата ?


ПП. Моля без глупави мнения ..

zaraaa
08-08-2008, 21:44
Остани с Дани според мен :) С Иво ако си ще страдаш после, защото Любовта ви ще бъде Любов от растояние, пък от нея боли и не трае много дълго, след време чувствата избледняват :)

cherinka
08-08-2008, 21:46
Стой си с гаджето и стои настрани от "Иво".
Виждаш, че с "Иво" нямате кой знае колко особено бъдеще, понеже е от чужбина.
Още сте в началото на връзката си с "дани". Според мен не е добре да му правиш тези "курвенски изпълнения", защото разбере ли те какви си ги фършила в негово отсъствие - вярвай ми, едва ли ще има прошка 8-) .
Разбирам, че хормоните те тряскат от всякъде, но помисли кое е по-добро за теб - иво или дани. И не се оповавай само на едното привличане.

(от друга страна кой знае кви ги върши дани на балкана 8-) 8-) 8-) 8-) )

nejnaDROGA
08-08-2008, 21:49
Според мен трябва да си останеш с Дани и ако тази целувка с Иво ви е първата най-добре да си остане и последната :) Освен това по-добре кажи на Дани за нея иначе ще стане още по-зле ако разбере от някой друг :? Ако той наистина те обича ще ти прости!!!

InnchetO
08-08-2008, 21:50
Стой си с гаджето и стои настрани от "Иво".
Виждаш, че с "Иво" нямате кой знае колко особено бъдеще, понеже е от чужбина.
Още сте в началото на връзката си с "дани". Според мен не е добре да му правиш тези "курвенски изпълнения", защото разбере ли те какви си ги фършила в негово отсъствие - вярвай ми, едва ли ще има прошка 8-) .
Разбирам, че хормоните те тряскат от всякъде, но помисли кое е по-добро за теб - иво или дани. И не се оповавай само на едното привличане.

(от друга страна кой знае кви ги върши дани на балкана 8-) 8-) 8-) 8-) )


кофти ми е понеже имам чувството , че с Иво е нещо повече .. ние вече втора година се имаме .. ии .. незнам .. :(

Riot
08-08-2008, 21:52
как молиш без глупави мнения
като ти самата си глупава и невменяема

LINKNOT
08-08-2008, 21:54
Не знаеш какво искаш и грешката ти е глупава. Не прави повече "курвенски номера",а си остани с твоето момче,но как ли би се почувствал Дани ако/като разбере за случката с Иво. Мисля,че в една връзка всичко се гради на доверие и няма да е честно да не му кажеш,но пък тогава отношенията ви са подложени на риск ... Мисля,че си постъпила адски подло зад гърба му, докато е бил далеч от теб. http://www.cheesebuerger.de/images/midi/boese/a042.gif

InnchetO
08-08-2008, 21:56
да ама .. охх .. чувствата ми към Дани са много слаби .. докато с Иво .. #-o #-o #-o

gPa3HuTeJl
08-08-2008, 22:00
кат' те гле'ам к'ва си арна... я ела при мене... аз ш'е се погрижа добре за тебе...

cherinka
08-08-2008, 22:00
да ама .. охх .. чувствата ми към Дани са много слаби .. докато с Иво .. #-o #-o #-o
Така си въобразяваш!
Просто защото знаеш, че не може да стане НИЩО между вас занапред (щот нали тъй като си заминава от България) и точно за това си втълпяваш, че изпитваш нещо по-силно към него, отколкото към Дани.
Дани го имаш, а Иво - не! Точно за тов аи го желаеш толкова много.

Та ти си едва на 15 години...... нормално е да не знаеш какво искаш.........

nejnaDROGA
08-08-2008, 22:03
да ама .. охх .. чувствата ми към Дани са много слаби .. докато с Иво .. #-o #-o #-o
Нали ти е ясно,че с Иво нямаш шанс?!Дори да сте заедно той е в града ти САМО през лятото,а през останалото време е с ДРУГА компания,ДРУГИ момичета и НИКОГА няма да си сигурна какво прави с тях!!!И в крайна сметка какво ще стане?!Ще си пишете колко се обичате и нито през празниците ще сте заедно,нито когато правите няколко месеца :shock: Вашето ще е виртуална връзка :? А иначе знам какво е да имаш силни чувства към момче,с което по една или друга причина не можеш да си и да ходиш с момче,към което чувствата ти са по-слаби :-k Но въпреки това си остани с Дани!!!

InnchetO
08-08-2008, 22:04
а какво ще кажете да бъда с Иво докато си тръгне а после да остана с Дани ? :cry:

незнам но за момента искам Иво .. много силно :((((

nejnaDROGA
08-08-2008, 22:09
а какво ще кажете да бъда с Иво докато си тръгне а после да остана с Дани ? :cry:

незнам но за момента искам Иво .. много силно :((((
А ти вярваш ли си,че Дани ще иска да е с теб след това?!
А ако се привържеш още по-силно към Иво?!
•••
ЗАРЕЖИ ГО ТОЯ ИВО И БЪДИ С ДАНИ!!!
В случая Иво е някаква прищявка!!!В момента искаш да си с него,защото е нещо ново!!!Ще бъдеш с него известно време и ... или ще ти омръзне или ще се влюбиш в него и после ще съжеляваш!!!

unknown1
08-08-2008, 22:11
Аз пък се моля да не ми се налага да се занимавам с такива като тебе!Според мен трябва да спреш да ги разиграваш и двамата и да решиш с кого искаш да бъдеш.

LINKNOT
08-08-2008, 22:12
а какво ще кажете да бъда с Иво докато си тръгне а после да остана с Дани ? :cry:

незнам но за момента искам Иво .. много силно :((((

Браво,бе,моето момиче! Който сяда на два стола едновременно - пада ... Явно поука няма да си вземеш от нашите съвети и ще продължиш да си правиш,каквото си знаеш ... Падна в очите ми. Как може изобщо да ти хрумне да лъжеш приятеля си по този долен начин?! ... Язък за момчето ... В тазкъв случай не се занимавай и с двамата. Няма смисъл да ги нараняваш,защото си наивна и несериозна!

InnchetO
08-08-2008, 22:15
а какво ще кажете да бъда с Иво докато си тръгне а после да остана с Дани ? :cry:

незнам но за момента искам Иво .. много силно :((((

Браво,бе,моето момиче! Който сяда на два стола едновременно - пада ... Явно поука няма да си вземеш от нашите съвети и ще продължиш да си правиш,каквото си знаеш ... Падна в очите ми. Как може изобщо да ти хрумне да лъжеш приятеля си по този долен начин?! ... Язък за момчето ... В тазкъв случай не се занимавай и с двамата. Няма смисъл да ги нараняваш,защото си наивна и несериозна!

имах предвид да звънна на дани и да му обесня какво е станало след което да му кажа , че ми трябва малко почивка или нещо от сорта и да бъда с Иво колкото мога повече време а после .. незнам :(

nejnaDROGA
08-08-2008, 22:20
а какво ще кажете да бъда с Иво докато си тръгне а после да остана с Дани ? :cry:

незнам но за момента искам Иво .. много силно :((((

Браво,бе,моето момиче! Който сяда на два стола едновременно - пада ... Явно поука няма да си вземеш от нашите съвети и ще продължиш да си правиш,каквото си знаеш ... Падна в очите ми. Как може изобщо да ти хрумне да лъжеш приятеля си по този долен начин?! ... Язък за момчето ... В тазкъв случай не се занимавай и с двамата. Няма смисъл да ги нараняваш,защото си наивна и несериозна!

имах предвид да звънна на дани и да му обесня какво е станало след което да му кажа , че ми трябва малко почивка или нещо от сорта и да бъда с Иво колкото мога повече време а после .. незнам :(
И как ще му обясниш,че ти трябва почивка при положение,че почти не сте се виждали за месец?!А и под почивка се разбира да си САМА,а не с друго момче!!!Освен това не бъди толкова наивна!!!Дани едва ли ще е толкова лудо влюбен и толкова тъп,че да ти прости за тази "почивка с Иво"

unknown1
08-08-2008, 22:23
Дани и Иво на по колко са години?

InnchetO
08-08-2008, 22:25
за сега и двамата са на по 15 , но скоро и двамата ще правят 16 .. Иво е по-голям с по-малко от месец от Дани ..

cherinka
08-08-2008, 22:31
а какво ще кажете да бъда с Иво докато си тръгне а после да остана с Дани ? :cry:

незнам но за момента искам Иво .. много силно :((((

Браво,бе,моето момиче! Който сяда на два стола едновременно - пада ... Явно поука няма да си вземеш от нашите съвети и ще продължиш да си правиш,каквото си знаеш ... Падна в очите ми. Как може изобщо да ти хрумне да лъжеш приятеля си по този долен начин?! ... Язък за момчето ... В тазкъв случай не се занимавай и с двамата. Няма смисъл да ги нараняваш,защото си наивна и несериозна!

имах предвид да звънна на дани и да му обесня какво е станало след което да му кажа , че ми трябва малко почивка или нещо от сорта и да бъда с Иво колкото мога повече време а после .. незнам :(
офффффф, не си струва да кажеш на Дани какво си правило с Иво само и само за да ти олекне, защото заради това, че не искаш да ти е гузно и да криеш нещо от него, така може да го нараниш!!!!!

Почивка НЕ ти трябва!
Трябва ти изолация от външния свят ей така малко да останеш сама и да си помислиш мноооого добре кой какво заслужава и кое си струва да направиш!

След като искаш да си поне за малко с Иво, защо пишеш в този форум, защо въобще искаш някакъв съвет, при положение, че вече достатъчно показа ината си и няма да послушаш никоя от нас, и ще продължиш да се натискаш с иво .
...........

както казах, дължи се на възрастта ти това, че НЕ знаеш какво искаш!

unknown1
08-08-2008, 22:35
Моето мнение е,че ти за момента не си готова са сериозна връзка,затова просто бъди с Иво щом искаш да си с него, но не очаквай нещо от тази връзка.А след като си замине реши дали искаш да си с Дани.

Junona
08-08-2008, 22:41
Не е въпроса само ти какво искаш сладурано ;) Помисли за 'любимия' си как ще се почувства като разбере,че ти е имал доверие,а ти си го предала ... Глей само от 2та стола да не паднеш НА ЗЕМЯТА .. усех с избора и дано после не те заебе Дани ... ;]

Junona
08-08-2008, 22:43
От мен да знаеш - мъжката ревност е страшно нещо ... особено на мъж( по скоро момче в случая ти ), който/което те обича ... 1 приятелки съвет - не подпалвай клада за да не изгориш... Успех отново :* ;)

InnchetO
08-08-2008, 23:05
мерси на всички :)

gPa3HuTeJl
08-08-2008, 23:10
И ние ти благодарим, че сподели проблема си с нас :!:

nejnaDROGA
08-08-2008, 23:20
офффффф, не си струва да кажеш на Дани какво си правило с Иво само и само за да ти олекне, защото заради това, че не искаш да ти е гузно и да криеш нещо от него, така може да го нараниш!!!!!
А ако Дани разбере от някой друг за това,което е правила с Иво?!Една връзка се гради на доверие и за това е по-добре да му каже тя самата!!!

П.П.Подчертавам,че не искам да се заяждам,а изказвам мнение!!! :D (казвам го,защото напоследък всеки когото цитирам си мисли,че искам да се заяда с него :D )

cherinka
08-08-2008, 23:21
офффффф, не си струва да кажеш на Дани какво си правило с Иво само и само за да ти олекне, защото заради това, че не искаш да ти е гузно и да криеш нещо от него, така може да го нараниш!!!!!
А ако Дани разбере от някой друг за това,което е правила с Иво?!Една връзка се гради на доверие и за това е по-добре да му каже тя самата!!!

П.П.Подчертавам,че не искам да се заяждам,а изказвам мнение!!! :D (казвам го,защото напоследък всеки когото цитирам си мисли,че искам да се заяда с него :D )
Да, права си.
Смисъл, в момента и двете сме прави . 8-)

nejnaDROGA
08-08-2008, 23:27
ИЗВОД:Отиди до кухнята,пии чаша студена вода,пусни си някоя комедия или направо лягай да спиш!!!Утре като станеш си кажи "Нов ден - ново начало",облечи се ала-бала и отиди и кажи на Иво "Това,което стана вчера си беше за вчера!!!Вярно е,че ми хареса,но не защото имам чувства към теб,а защото си нещо ново!!" (или нещо от сорта :D ).След това се обади на Дани,кажи му,че си направила нещо ужасно и ще го разбереш ако предпочете да те зареже (102% това няма да стане) обясни му какво е станало и му кажи да си помисли дали може да ти прости и когато е готов с отговора си да ти пише или да ти се обади и да ти каже :-)
П.П.Ако точно така му обясниш нещата 100000% ще подейства и няма да те зареже :D (казвам го от личен опит)

gPa3HuTeJl
08-08-2008, 23:29
мерси на всички :)

+


И ние ти благодарим, че сподели проблема си с нас :!:

=

THE END :!:

stop flooding !

N3fer7iti
08-08-2008, 23:32
теб май те е страх да останеш самичка а..? ако чувствата ти са слаби към дани по добре недей да разиграваш момчето защото така ще го нараниш.. тук не става дума само за теб ами и за него... 1. че ти не си щастлива в тази връзка явно след като си целунала друго момче... 2. че дани ще се усети че нещата не вървят както трябва... тъй че по добре рано от колкото късно.. (: все пак, моето мненuе е че трябва да оставиш дани и да си изясниш положението с иво... разиграваш и двамата само защото явно те е страх да загyбиш това което имаш.. или си имала да бъдем по точни.. от два стола ще паднеш на земята... внимавай (: .. и дано никой не излезне наранен от тази случка.. късмет..


P.S. sujalqvam... mai malko zakusnqh s otg... :oops:

gPa3HuTeJl
08-08-2008, 23:45
А СТИГА БЕ ЗАЛУПЕНЯК :!:

didi_baby
08-09-2008, 07:48
Абе тегли им по една и на двама и стига се чуди

krisiiiiito
08-09-2008, 07:54
ти харесваш момчето дето сега ще заминава за чужбина - за вас няма бъдеще аа онова другото момче - от твоя град --- мисля че искаш да си с него само за да не останеш сама след това :smt037