PDA

View Full Version : лунички



bebity_92
08-10-2008, 14:00
Хораа моля ви помагайте имам лунички и мн се дразна :booooomb: Приятелите ми казват че ми стоят доста чаровно но на мен направо ми идва да счупя огледалото. С светлокестенява коса съм, сини очи и съм мнноого беличка) моля ви кажете ми нещо за премахване мооолляя вввиии :sos:

sheilsis
08-10-2008, 14:50
ми мисля че с карставички става ама не съм сигурна..значи нарязваш краствицата на кръгчета нали и си ги слагаш върху местата с луничките. изобщо не знам дали наистина ги премахва но мисля че някой ми беше казал че така се махат, но нито знам колко време се прави колкко трябва да ти стоят кръгчетата

bebity_92
08-10-2008, 14:57
мерси много ще пробвам и с двете :)

hahavteen
08-10-2008, 15:20
Искаш да си заличиш луничките! :shock: Ужас.. Аз на моите толкова им се радвам. Според мен стои мн сладко..

YaNcHeToOo
08-10-2008, 15:25
Да яко е, защо не?! :) Аз нямам де! :P

sheilsis
08-10-2008, 15:37
значи сега четох някаде кадето пише че и с кисело мляко и с лимонов сок също ставало..като няма значение каква масленост ще е млякото. ама моя съвет първо да питаш хората около теб какво мислят ..смисъл близки приятели, мама , тате, кака , бате и т.н. ако те ти кажат че ти е хубаво така не ги махай а и ако не са толкова мн защо да ги махаш :) според мен хората с лунички са по-чаровни и сладки ;)

hahavteen
08-10-2008, 15:40
Дай снимка ние да прцениме щото мама и тате винаги ще ти кжат че си хубава 8-) :grin:

sheilsis
08-10-2008, 15:45
е да де :D родитрелите винаги са пристрастни ама примерно баща ми винаги ми казва точно кво мисли :D пък майка ми е на мнението 'нащо гардже е най-хубавото' коет на моменти ме дразни :D ама иначе верно дай пик да ти кажем и ние

bebity_92
08-10-2008, 15:56
бих ви пратила ноо съм новак и немога да пращам линкове :S

Inalcanzable
08-10-2008, 18:04
Аз също имам лунички и мисля че това е голям чар.

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-11-2008, 09:30
Аз също имам лунички и мисля че това е голям чар.

+1 И аз имам-преди много ги мразех,но сега им се радвам супер много! Т'ва ти е чара бе момиче! Да не си ги пипнала!

Ако пък вече толкова много искаш да ги махнеш,знам една рецепта. Ще я намеря каде е и ще я постна...Искаш ли я?

hahavteen
08-11-2008, 10:00
бих ви пратила ноо съм новак и немога да пращам линкове :S

Напиши линка и сложи разтояните между . и jpg (примерно) а ние ще си го оправиме.
Пример: http://www.tvmovie.de/fileadmin/img/default/tvm_default_blau_210x160. jpg

bebity_92
08-11-2008, 11:05
E:\PaPkAtA Na MiRa\DrUgI snImKi\PA160131. JPG

Ето само че е стара :)

bebity_92
08-11-2008, 11:07
Аз също имам лунички и мисля че това е голям чар.

+1 И аз имам-преди много ги мразех,но сега им се радвам супер много! Т'ва ти е чара бе момиче! Да не си ги пипнала!

Ако пък вече толкова много искаш да ги махнеш,знам една рецепта. Ще я намеря каде е и ще я постна...Искаш ли я?

Дай я :)

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-11-2008, 13:06
Ето ти няколко рецепти:

1. В кафена чашка си слагат 2 седефени копчета и се заливат с лимонов сок.Луничките се мажат след разтваряне на копчетата.

2. Нарязва се пресна краставица и се поръсва с каменна сол,смачква се и със сока се натриват луничките за 1-2 мин.

3.Правят се компреси с зелева чорба.

Абе не е добре да ти ги давам,понеже не всички имат лунички и точно това прави нас - хората с лунички чаровни,но искам да помогна. И все пак размисли за махането,моля! :wink:

hahavteen
08-11-2008, 17:05
E:\PaPkAtA Na MiRa\DrUgI snImKi\PA160131. JPG

Ето само че е стара :)

Ама миличка рябва да я качиш някъде тя снимка... Пробвай в imageshack.us (без www)

bebity_92
08-11-2008, 17:33
Аха Еми ето http://profile.imageshack.us/user/mira_3030/images/detail/#149/pa160131iz0. jpg

sladkish_14
08-11-2008, 17:57
Ммм мога да ти препоръчам крем - Ахромин , защото от него наистина има ефект ..Ама като цяло няма начин да си махнеш луничките :? ..С каквото и да се мажеш,каквото да правиш те винаги ще излизат,такава ти е кожата ... Влезне ли октомври месец иди на дерматолог ,в ранна пролет и след тва в късна есен 8-) (егати) преписват лечение,щети даде кремчета и такива глупости ... Имам у нас от тях само едно остана , но не го използвам , защото ми забрани лятото да използвам кремчета за луничките ... Та ефект от тях - 80 до 90 % :wink: ... Аз използвах само тези кремчета , които са само за реклама тя ми ги даде (дерматолошката) да видим дали ще има ефект - беше над 80 % ,но истинските лекарства и кремове не взех,ти ако имаш голямо желание отиди на дерматолог и ще ти препише :-| Трябва да ти кажа,че може да ги махнеш в рамките на тея проценти , аз ги премахнах доре/долу ,но когато се видях без лунички :shock: :shock: :shock: ,колкото и да е различно лицето ми,колкото и да искам да имам перфектна чиста кожа,като на всички останали хора - без тях е :shock: :shock: Не не не

sladkish_14
08-11-2008, 18:02
+ горния си пост,трябва да кажа,че от тези кремчета,лицето не се чисти само от луничките,а като цяло от черните точки от пъпки ,и от луничките разбира се 8-) ..Кожата става по-яка,мека,сияйна,ЧИСТА във всяко отношение от всичко се чисти ,каквото и да имаш по лицето... :grin:

bebity_92
08-11-2008, 18:04
Ммм мога да ти препоръчам крем - Ахромин , защото от него наистина има ефект ..Ама като цяло няма начин да си махнеш луничките :? ..С каквото и да се мажеш,каквото да правиш те винаги ще излизат,такава ти е кожата ... Влезне ли октомври месец иди на дерматолог ,в ранна пролет и след тва в късна есен 8-) (егати) преписват лечение,щети даде кремчета и такива глупости ... Имам у нас от тях само едно остана , но не го използвам , защото ми забрани лятото да използвам кремчета за луничките ... Та ефект от тях - 80 до 90 % :wink: ... Аз използвах само тези кремчета , които са само за реклама тя ми ги даде (дерматолошката) да видим дали ще има ефект - беше над 80 % ,но истинските лекарства и кремове не взех,ти ако имаш голямо желание отиди на дерматолог и ще ти препише :-| Трябва да ти кажа,че може да ги махнеш в рамките на тея проценти , аз ги премахнах доре/долу ,но когато се видях без лунички :shock: :shock: :shock: ,колкото и да е различно лицето ми,колкото и да искам да имам перфектна чиста кожа,като на всички останали хора - без тях е :shock: :shock: Не не не

ЕЕ 10xX много щЕ се вида без тях пък както ти каза кожата ни е такава че лятото пак се показват ;)

SabrinaAa
08-11-2008, 23:03
кисело мляко си намазваш лицето на мен ми излизат лятото от слънцето и така си ги маxам!!
:-o

hahavteen
08-11-2008, 23:10
Тоооолкова сладко ти седят че не можеш да си представиш. Страшно палаво излъчване имаш и ако махнеш луничките определено ще изгубиш част от чара си.. Наистина не на всеки отиват но на теб ти седят чудесно.
Както си прецениш де но според мен няма да си толкова сладка без тях :-)

BrookeDavis
08-12-2008, 07:57
Не не нееее! Не ги пипай..така си си добре.

PinkFloydSound
08-12-2008, 08:27
Барнеш ли ги, як бой те чака! :o

bebity_92
08-12-2008, 17:15
:D Ок ше се опитам да не мисля за тях .. ;-) пък кой знае някой ден може и да се харесам с тях :-D Все пак THANKS хора :-)

sladkish_14
08-12-2008, 18:01
:D Ок ше се опитам да не мисля за тях .. ;-) пък кой знае някой ден може и да се харесам с тях :-D Все пак THANKS хора :-)

Ако ТИ не се харесваш с лунички ,никой няма право да те спира да ги махнеш , защото не другите , а ти ще живееш с тях .. !!! Аз подкрепям идеята ти да ги махнеш , както казах не е задължително направо да притичаш към продцедура , а само да опиташ така няма да се махнат завинаги , а само временно !! Ти сама ще можеш да предцениш ,кога искаш да спреш какъвто и да е крем ! Не , че нещо , НО хората ,които НЯМАТ лунички изобщо не разбират ! Те половината ,които ти писаха "Сладки са , не ги махай" ,лицата са им чисти нали така ,тръгнали да съветват :x ,тяхните лица са чисти и не знаят нищо затва какво е да имаш лунички ,а това ,че ние изглеждаме сладко в тях е само някво повърхностно мнение според мен , никой няма да ни каже в очите,грозна си ! Нали така ? Квото и да решиш ,подкрепям те ... ИЗказах мнение по горните постове :wink:

bebity_92
08-12-2008, 18:36
:D Ок ше се опитам да не мисля за тях .. ;-) пък кой знае някой ден може и да се харесам с тях :-D Все пак THANKS хора :-)

Ако ТИ не се харесваш с лунички ,никой няма право да те спира да ги махнеш , защото не другите , а ти ще живееш с тях .. !!! Аз подкрепям идеята ти да ги махнеш , както казах не е задължително направо да притичаш към продцедура , а само да опиташ така няма да се махнат завинаги , а само временно !! Ти сама ще можеш да предцениш ,кога искаш да спреш какъвто и да е крем ! Не , че нещо , НО хората ,които НЯМАТ лунички изобщо не разбират ! Те половината ,които ти писаха "Сладки са , не ги махай" ,лицата са им чисти нали така ,тръгнали да съветват :x ,тяхните лица са чисти и не знаят нищо затва какво е да имаш лунички ,а това ,че ние изглеждаме сладко в тях е само някво повърхностно мнение според мен , никой няма да ни каже в очите,грозна си ! Нали така ? Квото и да решиш ,подкрепям те ... ИЗказах мнение по горните постове :wink:


Всичко което каза си е чистата истина ;-)

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-12-2008, 19:06
:D Ок ше се опитам да не мисля за тях .. ;-) пък кой знае някой ден може и да се харесам с тях :-D Все пак THANKS хора :-)

Ако ТИ не се харесваш с лунички ,никой няма право да те спира да ги махнеш , защото не другите , а ти ще живееш с тях .. !!! Аз подкрепям идеята ти да ги махнеш , както казах не е задължително направо да притичаш към продцедура , а само да опиташ така няма да се махнат завинаги , а само временно !! Ти сама ще можеш да предцениш ,кога искаш да спреш какъвто и да е крем ! Не , че нещо , НО хората ,които НЯМАТ лунички изобщо не разбират ! Те половината ,които ти писаха "Сладки са , не ги махай" ,лицата са им чисти нали така ,тръгнали да съветват :x ,тяхните лица са чисти и не знаят нищо затва какво е да имаш лунички ,а това ,че ние изглеждаме сладко в тях е само някво повърхностно мнение според мен , никой няма да ни каже в очите,грозна си ! Нали така ? Квото и да решиш ,подкрепям те ... ИЗказах мнение по горните постове :wink:

Еми не всички които я съветват да не ги маха са С ЧИСТИ ЛИЦА! Ае чети малко преди да дрънкаш к'вото и да било! Аз имам лунички и мисля,че още 2-3 момичета,писали в темата,също имат! Еее научете се да четете,а не да говорите като не знаете! :-x :-x

Моето мнение си го изказах в първият пост на тази страница!

sladkish_14
08-12-2008, 19:27
:D Ок ше се опитам да не мисля за тях .. ;-) пък кой знае някой ден може и да се харесам с тях :-D Все пак THANKS хора :-)

Ако ТИ не се харесваш с лунички ,никой няма право да те спира да ги махнеш , защото не другите , а ти ще живееш с тях .. !!! Аз подкрепям идеята ти да ги махнеш , както казах не е задължително направо да притичаш към продцедура , а само да опиташ така няма да се махнат завинаги , а само временно !! Ти сама ще можеш да предцениш ,кога искаш да спреш какъвто и да е крем ! Не , че нещо , НО хората ,които НЯМАТ лунички изобщо не разбират ! Те половината , които ти писаха "Сладки са , не ги махай" ,лицата са им чисти нали така ,тръгнали да съветват :x ,тяхните лица са чисти и не знаят нищо затва какво е да имаш лунички ,а това ,че ние изглеждаме сладко в тях е само някво повърхностно мнение според мен , никой няма да ни каже в очите,грозна си ! Нали така ? Квото и да решиш ,подкрепям те ... ИЗказах мнение по горните постове :wink:


Еми не всички които я съветват да не ги маха са С ЧИСТИ ЛИЦА! Ае чети малко преди да дрънкаш к'вото и да било! Аз имам лунички и мисля,че още 2-3 момичета,писали в темата,също имат! Еее научете се да четете,а не да говорите като не знаете! :-x :-x


Моето мнение си го изказах в първият пост на тази страница!

.. Аз чета , ти не обръщаш внимание на някой неща .. И ще си дрънкам к'фото искам :lol: Както ти ,така и аз изразих мнение , не виждам с какво АЗ засегнах твоето :?

Me4TaI_za_Me4ti
08-12-2008, 19:31
sladkish_14, колко лева е този крем Ахромин :)
И аз имам лунички, със зелени очи съм, русо-бяла коса и кожата ми е по-светла от мляко. И не я понасям, толкова грижи и проблеми си навличам всяка пролет и лято, че не е истина. Аз не искам да си ги махам, но имам един слънчев белег голям поне 2 сантиметра и адски ме дразни и предполагам, че ще мога да го избеля с този мехлем :)
А луничките са невероятни... една приятелка има на едната буза под формата на сърце, а на другата под същата форма само че бенки... и има удивително излъчване :) Завиждам й и мн й се радвам :)
Хората с лунички са още по-чаровни от тези с чиста кожа, поне на мен ми харесват доста повече :)
А иначе знам, че се махат със сок от магданоз :) Късаш от градината една шепа, нарязваш ги наситно особено стаблото, вариш ги с мн малко вода- около 5-6 супени лъжици, за да си пусне сок и водата да стане зелена и се мажеш :) Аз в продължение на 5 дни така успях да махна доста лунички по врата си, които ме дразнеха :)

sladkish_14
08-12-2008, 19:49
sladkish_14, колко лева е този крем Ахромин :)
И аз имам лунички, със зелени очи съм, русо-бяла коса и кожата ми е по-светла от мляко. И не я понасям, толкова грижи и проблеми си навличам всяка пролет и лято, че не е истина. Аз не искам да си ги махам, но имам един слънчев белег голям поне 2 сантиметра и адски ме дразни и предполагам, че ще мога да го избеля с този мехлем :)
А луничките са невероятни... една приятелка има на едната буза под формата на сърце, а на другата под същата форма само че бенки... и има удивително излъчване :) Завиждам й и мн й се радвам :)
Хората с лунички са още по-чаровни от тези с чиста кожа, поне на мен ми харесват доста повече :)
А иначе знам, че се махат със сок от магданоз :) Късаш от градината една шепа, нарязваш ги наситно особено стаблото, вариш ги с мн малко вода- около 5-6 супени лъжици, за да си пусне сок и водата да стане зелена и се мажеш :) Аз в продължение на 5 дни така успях да махна доста лунички по врата си, които ме дразнеха :)


Ами аз го взимам на 2,70 :) Преди беше по ефтин,но с доказаното си действие , доста поскъпна и в момента ако си в голям град сигурно ще има и над 3лв .. Попитай в някоя аптека има го и в козметични магазини и дори в обикновенни .. Предполагам , че ще ти помогне доста ..Успех :wink:

sa6unta
11-05-2008, 18:16
ами с мляко става а също ако не искаш личицето ти да е с толкова бяла кожа вземаш едно морковче,настъргваш го и със сока се мажеш 3-4 пъти и така всеки ден става мн приятно тенче а и луничките не се забелязват ..аз също имам .. :P когато бях 1ви клас ми излязоха сега съм 10ти и още имам но доста по малко се забелязват особено откакто правя това което по горе кзах ;) опитаи и успех

one
11-05-2008, 18:53
Аз мисля,че хората с лунички са мн чаровни.

mynichka
11-06-2008, 08:19
и аз имам лунички ..
преди се мъчех да ги махам с какво ли не ..но сега много им се радвам :P