PDA

View Full Version : gadsga



teen_boy
08-11-2008, 12:34
gsdaasggas

SpOrTs_GiRl
08-11-2008, 12:51
Зависи дали имаш постоянен партньор. Ако нямаш - задължително с презерватив.

Болести много .. СПИН, Гонорея, Сифилис, Хламидия (не съм сигурна така ли се казваше, поправете ме ако греша) ..

Bellatrix
08-11-2008, 13:00
az duham na gadjeto s durex s aromat na qgodka ili banan ili portokal. Mn po priqtno e 6toto te imat i vkus a i na nego nqkaksi po mu haresva s kondom otkolkoto bez 6tot e mn 4uvstvitelen nqkak i go boli mani4ko bez. :-D :-D :-D

Lady_B_
08-11-2008, 13:05
Еми ... аз не съм момче, ама свирка с кондом ми звучи малко като да си презакан ... :-D А иначе СПИН, може ама трябва предпоставки от сорта на ранички и т.н. ... :)

Love0nlyMyself
08-11-2008, 13:11
ми те повечето не ползват за тва се е увеличил броя на заразените с кви ли не болести ... инече можеш да хванеш ужасно мн болести ама СПИН си остава една от най- сериозните :? :(

FeelMe
08-11-2008, 13:16
i az ne sum mom4e i nz kak pove4e im haresva na mom4etata,no sum na mnenie 4e ako imam priqtel ot 4-5 meseca moga da mu se doverq i da e bez prezervativ,no ako hodime ot po-malko vreme ... :? ne bih se doverila napulno.

Chokoev
08-11-2008, 13:19
Да Да !!! Все едно да си направиш чикия с презерватив.

Отностно болестите, вероятността да прихванеш нещо от свирка е точно толкова голяма колкото когато целунеш някой. Ся кво да не вземете да почнете да се целувате през найлонче :)

SpOrTs_GiRl
08-11-2008, 13:24
Да Да !!! Все едно да си направиш чикия с презерватив.

Отностно болестите, вероятността да прихванеш нещо от свирка е точно толкова голяма колкото когато целунеш някой. Ся кво да не вземете да почнете да се целувате през найлонче :)

Аха, ясно .. Интересен пример ............ Защото аз пък знам, че целунеш ли болен от СПИН (без да имаш ранички в устата и т.н.) няма шанс да се разболееш, но правиш ли му орална любов или секс с него без презерватив .. хм .. разболяваш се?!?! ......... :x

Тц тц тц ..

Sofff
08-11-2008, 13:34
Ако имаш доверие на човека който е с теб няма нужда от презерватив аз никога не съм му правила френска с презерватив а и предполагам че той няма да има желание

FeelMe
08-11-2008, 13:34
Да Да !!! Все едно да си направиш чикия с презерватив.

Отностно болестите, вероятността да прихванеш нещо от свирка е точно толкова голяма колкото когато целунеш някой. Ся кво да не вземете да почнете да се целувате през найлонче :)
Има ли риск от инфектиране при орален секс?
Да, има, въпреки че този риск е доста по-малък от този при анален и вагинален секс. това е извадено оттук http://hiv.dir.bg/_wm/diary/diary.php?did=12097&df=46&dflid=3&GDirId=94b0bae75633b9157e5ca5707667a532 точно заради такива като теб - безотговорни , броя на разболелите се от СПИН нараства. :x

NightGuardian
08-11-2008, 13:36
В тоя форум всичките са толкова филмирани! :-o

Chokoev
08-11-2008, 13:37
Да Да !!! Все едно да си направиш чикия с презерватив.

Отностно болестите, вероятността да прихванеш нещо от свирка е точно толкова голяма колкото когато целунеш някой. Ся кво да не вземете да почнете да се целувате през найлонче :)

Аха, ясно .. Интересен пример ............ Защото аз пък знам, че целунеш ли болен от СПИН (без да имаш ранички в устата и т.н.) няма шанс да се разболееш, но правиш ли му орална любов или секс с него без презерватив .. хм .. разболяваш се?!?! ......... :x

Тц тц тц ..

Спин се предава само и единствено по кръвен път което ще рече, че кръв на болен трябва да е в контакт с твоя кръв. Ако няма контакт на кръв неможеш да се разболееш ако ще да си тика оная вабота в носа ти, следователно ако няма ранички никъде няма проблеми. Но това е сравнимо с целувката шансът е същият.

FeelMe
08-11-2008, 13:49
Да Да !!! Все едно да си направиш чикия с презерватив.

Отностно болестите, вероятността да прихванеш нещо от свирка е точно толкова голяма колкото когато целунеш някой. Ся кво да не вземете да почнете да се целувате през найлонче :)

Аха, ясно .. Интересен пример ............ Защото аз пък знам, че целунеш ли болен от СПИН (без да имаш ранички в устата и т.н.) няма шанс да се разболееш, но правиш ли му орална любов или секс с него без презерватив .. хм .. разболяваш се?!?! ......... :x

Тц тц тц ..

Спин се предава само и единствено по кръвен път което ще рече, че кръв на болен трябва да е в контакт с твоя кръв. Ако няма контакт на кръв неможеш да се разболееш ако ще да си тика оная вабота в носа ти, следователно ако няма ранички никъде няма проблеми. Но това е сравнимо с целувката шансът е същият.
СПИН не се предава само чрез кръвта ,а и чрез половите секрети(спермата) иначе каква би била логиката да се предава по полов път?!?!?! Хора образовайте се малко,или поне не изказвайте мнения по теми с които не сте запознати. :x

Chokoev
08-11-2008, 13:52
Абе няма кво да споря. Правете свирки с презервативи и се целувайте през найлон! Ако някой иска да иде при някой лекар а не да ми посочва разни статии в интернет и да попита какъв е шанса да се разболееш от спин при целувка и при свирка. Ако не еднакъв аз си режа оная рабопта и я дарявам за МУ София да се учат на нея и да експериментират.

eveto_xx
08-11-2008, 13:53
Има лесно решение- водите всеки мъж, на когото смятате да правите орална любов, на изследвания и прегледи...

FeelMe
08-11-2008, 13:55
Да Да !!! Все едно да си направиш чикия с презерватив.

Отностно болестите, вероятността да прихванеш нещо от свирка е точно толкова голяма колкото когато целунеш някой. Ся кво да не вземете да почнете да се целувате през найлонче :)
Има ли риск от инфектиране при орален секс?
Да, има, въпреки че този риск е доста по-малък от този при анален и вагинален секс. това е извадено оттук http://hiv.dir.bg/_wm/diary/diary.php?did=12097&df=46&dflid=3&GDirId=94b0bae75633b9157e5ca5707667a532 точно заради такива като теб - безотговорни , броя на разболелите се от СПИН нараства. :x

Виж сега мойто момиче,че има риск има наистина но е нищожно малък както каза колегата Chokoev.Аз практикувам френска любов вече почти година и половина без презерватив и съм живия пример че орално може смело без презерватив.Досега не съм си лепнал абсолютно нищо като изключим един херпес (който не съм сигурен дали е от това).
Какъв кеф ви прави да смучете някакви найлони не знам...
При орална можеш да хванеш СПИН само ако имаш раничка в устата и пак шанса е малък!
така е.съгласна съм ,че шансът е малък,но го има!!! но много ме дразнят такива изцепки като "СПИН СЕ ПРЕДАВА САМО И ЕДИНСТВЕНО ПО КРЪВЕН ПЪТ" на колегата ти.А за това ,че година и половина практикуваш орален секс без презерватив и не си си лепнал нищо,само едно мога да кажа-браво , имаш късмет и искрено се надявам и за напред да е така. :)

teen_boy
08-11-2008, 14:25
значи до колкото аз съм чел от свирки хив може да се предаде, единствено ако момичето има рани в устата и има кръв или ако момичето гълта, друг начин няма, но това не значи че няма и други опастни болести които се предават от свирки, но въпреки това не смятам че са много хората които го правят с кондом

PLuScHeTo
08-11-2008, 14:36
Да Да !!! Все едно да си направиш чикия с презерватив.

Отностно болестите, вероятността да прихванеш нещо от свирка е точно толкова голяма колкото когато целунеш някой. Ся кво да не вземете да почнете да се целувате през найлонче :)

Аха, ясно .. Интересен пример ............ Защото аз пък знам, че целунеш ли болен от СПИН (без да имаш ранички в устата и т.н.) няма шанс да се разболееш, но правиш ли му орална любов или секс с него без презерватив .. хм .. разболяваш се?!?! ......... :x

Тц тц тц ..

Спин се предава само и единствено по кръвен път което ще рече, че кръв на болен трябва да е в контакт с твоя кръв. Ако няма контакт на кръв неможеш да се разболееш ако ще да си тика оная вабота в носа ти, следователно ако няма ранички никъде няма проблеми. Но това е сравнимо с целувката шансът е същият.

кръвен и полов

SpOrTs_GiRl
08-11-2008, 15:23
Да Да !!! Все едно да си направиш чикия с презерватив.

Отностно болестите, вероятността да прихванеш нещо от свирка е точно толкова голяма колкото когато целунеш някой. Ся кво да не вземете да почнете да се целувате през найлонче :)

Аха, ясно .. Интересен пример ............ Защото аз пък знам, че целунеш ли болен от СПИН (без да имаш ранички в устата и т.н.) няма шанс да се разболееш, но правиш ли му орална любов или секс с него без презерватив .. хм .. разболяваш се?!?! ......... :x

Тц тц тц ..

Спин се предава само и единствено по кръвен път което ще рече, че кръв на болен трябва да е в контакт с твоя кръв. Ако няма контакт на кръв неможеш да се разболееш ако ще да си тика оная вабота в носа ти, следователно ако няма ранички никъде няма проблеми. Но това е сравнимо с целувката шансът е същият.

кръвен и полов
Кръвен, полов и от болна бременна на дете ..

viruskiller
08-11-2008, 16:15
да ти правят свиркъ с презерватив е = да ядеш сладолед без да му махнеш опаковката

DevilWish
08-11-2008, 17:26
Ако имаш доверие на човека който е с теб няма нужда от презерватив аз никога не съм му правила френска с презерватив а и предполагам че той няма да има желание
И аз така ;)

theworldleader
08-11-2008, 17:33
Като се замисля - никога не съм ползвам презерватив, докато са ми правили орална любов.

miShle
08-11-2008, 18:28
Еми ако имаш постоянен партньор ... не виждам какъв е проблемът без.Иначе с кондом ми звучи някак странно..мащар,че долу-горе съм пробвала .. А за болестите ест,че могат да се предават и по орален път. А за СПИН-а както вече казаха,трябва да ранички и такива. :)

Chokoev
08-11-2008, 19:43
АМА МНОГО ВИ СЕ МОЛЯ МИСЛЕТЕ МАЛКО!!! Ранички може винаги да си имаш това означава ли че трябва да се целуваш с някой през найлон? О БОЖЕ !!!

CucuTy
08-12-2008, 07:50
Хаха.. Всичките се правите на големи разбирачи ;) Запознайте се добре с материала и тогава спорете за каквото и да било :?

LudiaMAX
01-31-2009, 12:14
Добре, а може ли да се заразя ако момичето което ми духа е болно примерно??

SiSsKkAa
01-31-2009, 12:18
много сложна тема тей като гледам

hAshoo
01-31-2009, 12:28
като отида при някой курволяк понякога слагам кондом..губи се половината тръпка,но няма как ;д

CuteBaby
01-31-2009, 13:00
Имам сериозен приятел,на който имам доверие..никога не съм правила френска с презерватив.А и предполагам с презерватив усещането изобщо няма да е същото :?

GreenFairy
01-31-2009, 13:15
Прочетох огтоворите само на първата страница. Разбрах, че хората смятат, че от една целувка може да се заразиш. И се запитах "Добре бе, ами какво става когато целунеш новото си гадже за първи път? Не го познаваш добре, не му имаш чак такова доверия, от къде знаеш, че няма да ти предаде нещо? Ебати глупостите говорите, СПИН-а се предава само чрез телесни течности и отворени рани

princess85
01-31-2009, 13:20
Свирки и презерватив - магаре и космос 8)какви ги репиш само.. xD 8-)

Claudette
01-31-2009, 13:45
Да Да !!! Все едно да си направиш чикия с презерватив.

Отностно болестите, вероятността да прихванеш нещо от свирка е точно толкова голяма колкото когато целунеш някой. Ся кво да не вземете да почнете да се целувате през найлонче :)

Ако трябва да сме точни, сифилис може да се хване от целувка със заразЕн. Ама не е там въпросът. Ако правите на всеки срещнат свирки, (в дискотеката, примерно) е нормално да се използва презерватив. Но при условие, че си имаш постоянен партьор, не виждам нужда.

LudiaMAX
01-31-2009, 17:51
Добре, а може ли да се заразя ако момичето което ми духа е болно примерно??
Някой може ли да ми отговори на въпроса?

NeSumJenaTi
01-31-2009, 17:59
Аз имам постоянен партньор и го правя без кондом . Но винаги в началото на всяка връзка съм използвала презерватив дори и при оралната любов .

anonimnaa
01-31-2009, 20:29
Без презерватив защото се губи усещането

Sharpay
01-31-2009, 21:44
не мога да си представя какво ще е чувството.. все едно да духаш на вибратор.. :( :(

deadly_ff
02-01-2009, 06:55
не мога да си представя какво ще е чувството.. все едно да духаш на вибратор.. :( :(

:D :D :D :D

BeHappYs
02-01-2009, 08:33
1 во вземете се образоваите малко на тема Спин, после спорете от какво може да се заразиш с него...
http://www.hiv.bg/bg/page/protection_risk_of_hiv_infection

По темата - Без презерватив

ThePainIsReaL
02-01-2009, 20:33
Ние с приятеля ми се моногамни. Т.е. нито ме притесняват болести, още по-малко се питам дали е мръсен, нито пък мен ме е гнус.

П.П. Принципно, къде му е смисълът на това, ако е с кондом?

x3eme
02-01-2009, 20:37
свирки с презарватив....ебати свирката
е кво усещаш тогава със презарватив на пениса и свирка :?