PDA

View Full Version : Нямам никакъв опит...



make_you_mine
08-12-2008, 09:49
Здравейте, няма да се задълбочавам, но да ви кажа засега не съм имала никакви по-интимни контакти с момче...нищо по-така нали се сещате...без орална, даже не съм се натискала сериозно с момче...и ест не съм правила секс..целувала съм се с език,но няколко пъти... на 18 съм. Тук гледам разни на по 14 се оплакват,че не са правили секс,а аз съм вече дооста по-голяма. Приятел от много време не съм си имала. А не мисля,че имам някакви проблеми. Нормално, добре изглеждащо, симпатично момиче съм , приятелите ми ми казват,че съм красавица даже, (със сини очи съм и наистина изглеждам добре и по мое мнение), та така де...чудя се-не ми е дошло времето или какво? Но хормона си е хормон,знаете как е...не съм се влюбвала,апсурд... Та къде ли е проблема и дали скоро ще е промени... Мн ли съм изостанала? Всмисъл, мен вече ми се прави,ама като няма с кого ! :oops:

fifinkathefreak
08-12-2008, 09:54
Ami kato nqma s kogo - sama.Moje da ti zvu4i grubo,no nqma smisyl da se hvyrli6 na vrata na pyrviq sre6tnat,osobeno,4e hormona kym tova 6te te podtikva.Oz4akai,6te si struva. :-)

make_you_mine
08-12-2008, 09:58
Абе,ще си струва... Не знам, не вярвам особено в тези преданни чувства..в принцовете на бели коне ! Някак си, съм си оформила начина на мислене вече така,че чувства не ми трябват, а просто по-силно привличане ,за да правя секс.

housy
08-12-2008, 10:01
Ми като ти се прави секс - ПРАВИ!Пък знам ли , на 18 си ....Като не си правила секс , още по-добре , а за хормоните нз..1 път живееш , прави каквото искаш!

FeelMyPain
08-12-2008, 10:01
Възглавници?.. :oops:

FreeSpirit
08-12-2008, 10:03
Според мен за всичко си има време....
Не смятам, че липсата на сексуален опит(макар че си на 18 ) означава че си изостанала....
Не си струва да правиш нещо, само защото другите вече са го правили, та да не оставаш назад ;)

А как може да промениш нещата - излизай повече, събирай се повечко с момчета...харесай си някой, плени някой с чар :))
Успех :)

PiruBloodz
08-12-2008, 10:05
вземи 1 лъзглавница :D

make_you_mine
08-12-2008, 10:06
вземи 1 лъзглавница :D
Оххх стига сте се ебавали всички с моята ебавка ! Майтап си праех там, ясно стана, вие всичките... сега сериозно по темата,моля.

Riot
08-12-2008, 10:07
давай смело бе
като се отпушиш веднъж
спиране няма

PiruBloodz
08-12-2008, 10:08
кво ме интересува, че ебавка бе? :x стига си си пускала простотийте! поне ги пускай в тоя радел :x

housy
08-12-2008, 10:09
Ми момиче кво повече искаш да ти кажем??Прави това , което мислиш за най-добре!!!Ние тука от къде да знаем дали като направиш секс после щи е кофти...Или прави секс или си седи на газО и чакай докато мислиш , че си готова!!!!

BaBy_bS
08-12-2008, 10:46
при положение,че си имаш доста високо самочувствие,какво те спира?нямаш ли силата да заговориш някой или какво?или и от тези неща нямаш опит? :(

make_you_mine
08-12-2008, 10:51
при положение,че си имаш доста високо самочувствие,какво те спира?нямаш ли силата да заговориш някой или какво?или и от тези неща нямаш опит? :(
Заговарям си ги най-редовно. :D С някои се свалям,ама дотам. ;)

Hilary_
08-12-2008, 11:03
"принц на бял кон" ...всяко момиче си има един такъв в живота....нужно е само да го намериш...а иначе можеш сама да опиташ докато си намериш пподходящия човек за теб...но не се хвъряй на първия срещнат... :wink: Успех! :P

sasha_90
08-12-2008, 11:09
Не бързай!За всичко си има време.

the_legend_of_one_love
08-12-2008, 11:22
mn kofti taka :( :( :(

elioncheto {}
08-12-2008, 12:27
Имам няколко приятелки,които са на 18 и не са правили секс,но на мен това не ми изглежда толкова ненормално и странно,както на теб.
Защо се сравняваш с момичета на 14 ?
Няма за къде да бързаш - то ще си стане от самосебе си.Може би не си срещнала подходящ човек,може би не си напълно готова.Може би...може би...може би и т.н. Важното е да не се чувстваш изостанала едва ли не. :?

galkata
08-12-2008, 12:29
за никъде не бързаш,нали??? но все пак хормоните са си хормони :) то на човек като му се иска, виновен ли е... все пак хубаво е първия ти път да е с човек, когото обичаш... ако държиш да е точно такъв... то по- добре изчакай...всичко с времето си!

krisi_pat
08-26-2008, 18:14
Здравейте, няма да се задълбочавам, но да ви кажа засега не съм имала никакви по-интимни контакти с момче...нищо по-така нали се сещате...без орална, даже не съм се натискала сериозно с момче...и ест не съм правила секс..целувала съм се с език,но няколко пъти... на 18 съм. Тук гледам разни на по 14 се оплакват,че не са правили секс,а аз съм вече дооста по-голяма. Приятел от много време не съм си имала. А не мисля,че имам някакви проблеми. Нормално, добре изглеждащо, симпатично момиче съм , приятелите ми ми казват,че съм красавица даже, (със сини очи съм и наистина изглеждам добре и по мое мнение), та така де...чудя се-не ми е дошло времето или какво? Но хормона си е хормон,знаете как е...не съм се влюбвала,апсурд... Та къде ли е проблема и дали скоро ще е промени... Мн ли съм изостанала? Всмисъл, мен вече ми се прави,ама като няма с кого ! :oops:
И аз съм така като теб...

PLuScHeTo
08-26-2008, 18:42
то.. защото са малко темите тук, че айде още една :?

6ibanqka
10-12-2008, 13:52
хахах аз и не съм се целувал , па съм на 19 (е момче съм) ... ми кво да ти кажа, дано се некога ни кацне пилето на рамото... че ебаси. Аз просто вече съм си казал - когато му дойде времето, тогава... макар че тва са едни от най-интересните неща в живота (може и аз само така да си мисля щото не съм ги пробвал още) има и други които могат малко да компенсират, па когато ми падне момента ... айде :)
Иначе съм същата работа ама майната му бе :o

BloodyMary
10-12-2008, 14:35
izob6to nqma da se pritesnqva6 ne e stanalo do sega ne za6toto ti ima ne6to a za6toto ne si sre6tnala praviniq 4ovek..ama naistina tozi koito da te nakara da mu se doveri6 i otpusne6 do takava stepen 4e vsi4ko da se slu4i...ne govorq za istinska lubov do ve4ni vremena no za lubov koqto se nqkoga te spohojda.. 8) spokoino momi4e tova dale4 ne e jivoto zavise6t problem.. :P :D

mi6unka
10-12-2008, 17:08
хмм просто все още не си намерила правилния човек...а като го намериш то всичко ще си стане от само себе си.Не ти трябва опит просто се отпусни и сичко ще се нагласи :)