PDA

View Full Version : 15 годишна ражда без да знае, че е бременна



girl_in_black
08-14-2008, 17:36
http://dnes.dir.bg/2008/08/14/news3289070.html

Моля, всички съмняващи се за бременност, правете си тестчетата навреме.

FreeSpirit
08-14-2008, 17:41
Да е. как няма да разбере....

ubuntu
08-14-2008, 17:42
А тя знаела ли е че е 15 годишна и че мензиса и бил спрял само за 8 месеца - или тва е нормално ей така да спира профилактично по за няколко месеца :D :D :D

rozova_lady
08-14-2008, 18:01
Е добре де карала е т.н. цветна бременност при
коята и е идвал цикълът,но едно не ми е ясно разбрала е че
е бременна чак в 8 месец,еми корема като и е растял не се ли е осъмнила,
не се ли е притеснила :o

Likantrop
08-14-2008, 18:02
А тя знаела ли е че е 15 годишна и че мензиса и бил спрял само за 8 месеца - или тва е нормално ей така да спира профилактично по за няколко месеца :D :D :D 1 може да е била в цветна бременост 2 може о6те да и е бил относително нередовен,то пи6е6е '' симптомите дължала на други здравослосни проблеми ''

TasteOfSin
08-14-2008, 18:03
Няма начин да не е усещала движенията на бебчо. :? Пък и 8 месеца без цикъл и да не се усъмни...Знаела е и то много добре.

Likantrop
08-14-2008, 18:04
Е добре де карала е т.н. цветна бременност при
коята и е идвал цикълът,но едно не ми е ясно разбрала е че
е бременна чак в 8 месец,еми корема като и е растял не се ли е осъмнила,
не се ли е притеснила :o била е активна спортиска , едва ли е имала корем ...

TinkyWinky
08-14-2008, 18:05
егати случката..... :-o

ubuntu
08-14-2008, 18:05
]
А тя знаела ли е че е 15 годишна и че мензиса и бил спрял само за 8 месеца - или тва е нормално ей така да спира профилактично по за няколко месеца :D :D :D 1 може да е била в цветна бременост 2 може о6те да и е бил относително нередовен,то пи6е6е '' симптомите дължала на други здравослосни проблеми ''

Добре де не ми се карай .... по новините казаха че страдала и от цветната бременност ... ;) Ама мнооогоо нереално ми се вижда за 8 месеца да не разбере че е бременна .... тва е бебе в крайна сметка не е тиквено семе :shock:

FlipY
08-14-2008, 18:06
ah da be sportistka ...ako shte i astronaft da e zabelqzwa se :?

Love0nlyMyself
08-14-2008, 18:07
не може да не е знаела и пише че е била спортиска те са слабички и кво в осмия месец корема и колко на 3ма и тва седно го е мислила за нормално :? не ми се вярва а за цикъла също но може да е цветна бременност както акзват по нагоре

GbSy
08-14-2008, 18:07
А тя знаела ли е че е 15 годишна и че мензиса и бил спрял само за 8 месеца - или тва е нормално ей така да спира профилактично по за няколко месеца :D :D :D

Много вярно!

По темата: Не е невъзможно, но е малко вероятно. Да кажем, че е гимнастичка, щях някак да приема, че менструацията й е спряла за осем месеца, защото при тях развитието е забавено и менструацията не е редовна. Така че - не вярвам общо взето!

rozova_lady
08-14-2008, 18:11
Много странно и все пак тя не е живеела сама
родителите и как така не са и обърнали внимание на тялото.
Аз като отслабна малко и майка ми веднага забелязва и почва да ми крещи,та камоли да види че раста само на корем и да не забележи.

blackfate
08-14-2008, 18:14
Ми тя 1во е била с цветна бременност, демек щом и идва, не се усъмнила .... Корема проличава окончателно някъде 4 месец, когато вече е невъзможен аборт ... така че ....
Като гледах по новините ,... спортистките са мънини и слабинки ... казаха, че била понапълняла ама цялостно, не само корем... а и това бебе няма 2 кг ... супер мънинко е ... тя е наддала малко кг ...
А и щом незнае че е бременна, шаването на бебето тя може да си помисли за мърдане на червата .... налудничаво е, но ...

Obsession
08-14-2008, 18:19
:-o :-o Мн странно, дори да е цветна бременност пак би трябвало да забележи промяна. :? Нямам думи просто... Да и падне бебче от нищото. И преди бяха съобщили за някаква (но на доста повече години от това момиче), която родила без да има хабер, че е бременна.

t1n4e7o
08-14-2008, 18:54
Луд Свят! :-D

MoNiIiTo
08-14-2008, 19:01
:shock: ....... малко ми е трудно да го повярвам ...тя да не забележи нищо :smt017

xXxScreamxXx
08-14-2008, 19:02
Олее още кат го видях по тв-то и умрях от смях :lol: :lol: :lol: ... не не нееееееее таз е брутално зле :? :? :?

bunit0
08-14-2008, 19:07
abe
razbirase dali momi4ety e zabremenqlo 6to i cvet na cikala e po dr
:) :) :) i test moje da si naprai6
ima kvo 4e ad razbere6 na vreme

mimz_rap
08-14-2008, 19:07
омг .. 8-)

IndianXXI
08-14-2008, 19:11
а дали не е била замразена в камера за 8 месеца?
а и сега дочух че знаела,ама криела от родителите си просто преждевременното раждане я изненадало

pitan4icata
08-14-2008, 19:28
abe moje i da lyje 4e ne i e idvalo(kak 6te q zasegat idvalo li i e ili ne ?) ,tva samo tq si go znaee, a i otdelno nali na bremennite im se gadi povry6tat edno drugo edvali e tolkova nezabelejimo,moje da q e bilo sram,strah ili de da znam i az...

ne pojelavam na nikoi podobna slu4ka!

dano vse pak vsi4ko se naredi za neq i blizkite i. a na bebeto uspeh v jivota dano slu4i na gotino semeistvo koeto 6te go nau4at da polzva prezervativi :)

ivcheto007
08-14-2008, 19:30
:shock:

VerryBerry
08-14-2008, 19:52
тез изобщо не ги вярвам..тоз нейния корем не е ли растял бе??! :shock:

middle_of_noWhere
08-14-2008, 19:59
мноо ясно че се е направила на ударена . сега дано всичи да я мислят за курва защото е такава . че и тъпа при това .

Daft
08-14-2008, 20:00
Е добре де карала е т.н. цветна бременност при
коята и е идвал цикълът,но едно не ми е ясно разбрала е че
е бременна чак в 8 месец,еми корема като и е растял не се ли е осъмнила,
не се ли е притеснила :o


Килограм и 900 не са особено много..но все пак,не е възможно да не си е личало до такава степен,че да не забележи.

zaiobaio
08-14-2008, 20:35
трудно ми е да повярвам, че не е забелязала промените, но като се има предвид, че момиченца на 12-13 правят секс и после питат по форума дали могат да забременеят от свирка или ако не ползват презерватив първия път, нищо чудно и тази девойка да е от тях..
честито да й е бебчето и дано бащата е по-умен от нея..

Iviqna
08-14-2008, 20:57
По новините казаха че е карала цветна бременност и че не обръщала внимание на усещанията в корема си..При тези които активно спортуват бременноста може да не се покаже и до 9тия месец...Мозък .. Боже мой..Липса на елементарно възпитание..!На всеки може да се случи , не дай си боже на такава възраст..а всички почвате да я нападате пфффф

Daft
08-14-2008, 21:04
Не всички са тръгнали да я нападат.

lebron23
08-14-2008, 21:04
Tva kato go 4uh neska i shteh da pripadna!

BulgariaZaBulgarite
08-14-2008, 21:06
ah da be sportistka ...ako shte i astronaft da e zabelqzwa se :? По скоро е била спиртистка :)
Впрочем това е някоя от нашия форум. 8-)

Xrisenceto
08-14-2008, 21:22
Abe taq samo se prai tuka.Mnogo qsno che e znaela che e bremenna.Prosto q e bilo strah da si priznae.Tva mi e mnenieto za taq!

Maja
08-14-2008, 21:24
:shock: :shock: :shock: Невъзможно бахти

sweeetmaniche
08-14-2008, 21:59
Ха Не вярвам ,че не е знаела ....

just_a_girl_z
08-14-2008, 22:29
Впрочем това е някоя от нашия форум. 8-)


и аз това си мислех :-D :-D :-D
деца моля ползвайте презервативи, много ви моля. оле а можете ли да си представите шока на родителите й, те сигурно даже не са знаели, че дъщеричката им прави секс, а сега имат внук. :grin: горките хорица. пък това момиченце горкото, още не си е поживяло, даже нищо не е видяло от живота и се върза с дете. ужасссссс :? кой ли ще го гледа? и какво ще се случи с това семейство мисля че никога няма да научим. в медиите всичко е за 3 дни.
новороденото е с мн ниско тегло дано да уживее и всичко да ми е развито както трябва!

Impossible123
08-14-2008, 22:43
Казаха че няма нормалните симптоми на бременни като гадене,повръщане и тн.и даже за това беше определена като феномен.ии същото феноменско нещо било че не и е растял корем само съвсем леко,но всеки напълнява и за 2 3 см не може да реши че е бременна. а за цикъла .. цветна бременност.
а и друго някъде казаха че е криела от родителите й . ами я се замислете вие ако криете от родителите си като предложат да идете в болница дали ще се навиете или ще излъжете примерно че почва да намалява болката колкото само и само да не идете,щото инъче ще разберат.Жалко само че през тия месеци е давала напразно пари за презерватити :-D :oops:
ии съм сиг че утре със сигурност аптеките ще отбележат покачване на продажбите от нормалното за дена на тестове за бременност. :D :D

Ophelia
08-14-2008, 22:43
]
Е добре де карала е т.н. цветна бременност при
коята и е идвал цикълът,но едно не ми е ясно разбрала е че
е бременна чак в 8 месец,еми корема като и е растял не се ли е осъмнила,
не се ли е притеснила :o била е активна спортиска , едва ли е имала корем ...
Освен това бебето няма 2 кг коремът едва ли е толкова голям

Erica
08-14-2008, 22:46
Abe taq samo se prai tuka.Mnogo qsno che e znaela che e bremenna.Prosto q e bilo strah da si priznae.Tva mi e mnenieto za taq!

Страх?!И след като се роди,страхът изчезва или какво?!Е.ати страхът...да реши да го запази,незнам това не ми се струва страхлива постъпка...Не е първият случай,в който жената да не се усети,че е бременна - кофти е че тя не е жена,а дете...
Но от целият репортаж най-много ме изуми,когато представиха статистиките и казаха,че в Перу най-малката майка е на 5 годишна възраст...Ей това ме върна в първи клас?!Как е възможно на 5 години да родиш дете... :shock:

letssingit
08-14-2008, 22:53
Но от целият репортаж най-много ме изуми,когато представиха статистиките и казаха,че в Перу най-малката майка е на 5 годишна възраст...Ей това ме върна в първи клас?!Как е възможно на 5 години да родиш дете... :shock:
И мен това ме изуми. Ти представи си на 5 години с цикъл и тяло, достатъчно здраво да износи дете!?! Струва ми се невъзможно... :shock:

Impossible123
08-14-2008, 22:55
Erica,
мда спр странно е ама според мен тфа са някфи "дефекти" на организма ако мога така да се изразя де.според мен туй момиченце е било девствено .не си спомням как беше точно но по био учихме че яйцеклетките при жената са годни за оплождане чак нз си кога но със сиг на повече от 5 годишна възраст :(
П.С. а да сетих се .. като й доиде цикъла

neshtopotaka
08-14-2008, 22:56
abe moje i da lyje 4e ne i e idvalo(kak 6te q zasegat idvalo li i e ili ne ?) ,tva samo tq si go znaee, a i otdelno nali na bremennite im se gadi povry6tat edno drugo edvali e tolkova nezabelejimo,moje da q e bilo sram,strah ili de da znam i az...

ne pojelavam na nikoi podobna slu4ka!

dano vse pak vsi4ko se naredi za neq i blizkite i. a na bebeto uspeh v jivota dano slu4i na gotino semeistvo koeto 6te go nau4at da polzva prezervativi :)
+1

Impossible123
08-14-2008, 22:58
дано задърват бебето защото за жалост в БГ има много такива деца,лишени от родителска грижа.Но можеби най добре ще е да го отгледат като нейно братче защото тя е малка за майка.живота е пред нея

Erica
08-14-2008, 23:07
Но от целият репортаж най-много ме изуми,когато представиха статистиките и казаха,че в Перу най-малката майка е на 5 годишна възраст...Ей това ме върна в първи клас?!Как е възможно на 5 години да родиш дете... :shock:
И мен това ме изуми. Ти представи си на 5 години с цикъл и тяло, достатъчно здраво да износи дете!?! Струва ми се невъзможно... :shock:

Е опитвам се,ама немога...това е страшно просто...



Erica,
мда спр странно е ама според мен тфа са някфи "дефекти" на организма ако мога така да се изразя де.според мен туй момиченце е било девствено .не си спомням как беше точно но по био учихме че яйцеклетките при жената са годни за оплождане чак нз си кога но със сиг на повече от 5 годишна възраст
П.С. а да сетих се .. като й доиде цикъла


Не ми се ще да мисля,че това 5 годишно дете е активна полова атлетка...

Незнам,ама определено вече нищо неможе да ме учуди...явно всичко е възможно...Току виж след няколко години...новородено,да се окаже бременно и то...

Impossible123
08-14-2008, 23:11
аа тфа за новородено е по възможно според мен .Примерно да се оплодят 2 яйцеклетки и едната да попадне в другата .. нещо такова.абе вс е възможно

Erica
08-14-2008, 23:14
аа тфа за новородено е по възможно според мен .Примерно да се оплодят 2 яйцеклетки и едната да попадне в другата .. нещо такова.абе вс е възможно

Как ли ще звучи.."Ами родих дъщеря преди три месеца и скоро ще ставам баба" :razz:

angelcheeee_93
08-15-2008, 05:44
kak izob6to q nari3at-maika
dete da rajda dete :? :? :?

N0_feAR
08-15-2008, 09:14
и на мен ми е странно как така не е разбрала. Е верно имала е цветна бременност, на сичкото отгоре бебето е тежало килограм и нещо като се е родило (а това е много малко) и сигурно наистина не е наедряла много, а и е била активна спортистка.Бе знам ли, пък може и да е скатавала от техните

TRIUMPH
08-15-2008, 09:15
Като го разбрах, направо онемях. :?

opasnosladka
08-15-2008, 09:39
Е как така не е знаела че е бремена направо оонемях :-x

the_legend_of_one_love
08-15-2008, 10:34
А тя знаела ли е че е 15 годишна и че мензиса и бил спрял само за 8 месеца - или тва е нормално ей така да спира профилактично по за няколко месеца :D :D :D
Po novinite kazaha 4e e imala cvetna bremennost (imala e menstruaciq po vreme na bremennostta) i kazaha 4e e napalnqla savsem leko za 8-te meseca,bebeto se e rodilo malko po-rano ako ne zabelqzva6 pak i e s teglo po-malko ot dva kilograma,a bebetata se rajdat gore dolu okolo 3 kilograma ili 3 i polovina.Kazaha sa6to 4e e sportistka i donqkade tova 4e e ne e napalnqla se daljalo i na tozi fakt :-x .Drug e ve4e vaprosa 4e ako e pravila sex bez prezervativ e trqbvalo da ide pri ginekolog no tq e imala menstruaciq i e re6ila 4e i se e razminalo

kalpazanka
08-15-2008, 11:17
Добре де, имала е цветна бременност, значи течението /сигурно/ е било необичайно на цвят, че и количество! Как не се е усетила да си купи тест за 3 лв.?

И аз съм на мнение, че непросветеното хлапе е "наш кадър". :D Да й е честито бечето, да й е живо и здраво и дано семейството не съсипва и неговия живот, давайки го в дом за деца!

krem4et0
08-15-2008, 11:26
Само да вметна за най-младата майка в света, че детето на пректика гинетично е било неин брат близнак. По-опитните в мдицината да кажат дали е възможно, но тестовете са доказали, че при вътреутробното развитие тя го е асимилирала, растяло е в нея и след 5 години го е родила...но изобщо може ли бебе да има развити полови органи до такава степен, че да износи плод?

pateto16
08-15-2008, 11:28
spored mene tq e znaela oba4e q e bilo strah da kaje na mama i tati :D a pak i vijdam 4e mn govorite za napalnqvaneto lekarite kazaha 4e naistina e mojela da si pomisli 4e e napalnqla zashtoto e nqmala 4ak takaf korem

fenkatakrisi952
08-15-2008, 11:46
Егати :shock:

sexi_06
08-15-2008, 11:53
аз лично познавам едно момиче,което роди на почти 16. в седмия месец разбра,че е бременна и след 1-2 седмици роди. и тя е била с цветна бременност или поне така каза. и сега дори ходи на училище заедно с детето си ,което вече е почти 2 години. Така,че всичко е възможно в днешно време.

kalpazanka
08-15-2008, 12:10
И пак остава въпросът как при цветна бременност не е забелязала промените в течението... Все пак 15 години живее със себе си и познава тялото си и явленията в него!

Pliok0019
08-15-2008, 12:46
С баща ми се насрахме от смях.

pitan4icata
08-15-2008, 17:00
аз лично познавам едно момиче,което роди на почти 16. в седмия месец разбра,че е бременна и след 1-2 седмици роди. и тя е била с цветна бременност или поне така каза. и сега дори ходи на училище заедно с детето си ,което вече е почти 2 години. Така,че всичко е възможно в днешно време.


abe izvinqvai tq ako se e pazila...,za da e stanal gaf se nqkvi sameniq trq da e imala..

vie s takiva slu4ki 6a me karate seki mesec testove da si pravq bahti det s pr mi super mn se pazim i vnimavame...

ubii me utrepi me ne moga da povqrvam 4e edno momi4e -jena uj ve4e nqma da useti 4e moje da ima jivo sy6testvo v korema si,nali togava se sybujda mai4in instink, tva bebe rita, ne etoku taka rabotata

za men si4ki det minavat s takiva istorii ne6to vse poslygvat ...

pazi boje ot takiva slu4ki!!!

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-15-2008, 17:36
Няма начин да не е усещала движенията на бебчо. :? Пък и 8 месеца без цикъл и да не се усъмни...Знаела е и то много добре.

бебчо каза :D :-D :D хаххахах смях .. а относно темата
о.О :shock: :shock: тва или са глупости или момичето нещо не свързва ляво с дясно .. :shock:

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-15-2008, 17:46
а като по прочетох малко повечко мнения ...
в България имах една саученичка която ми разправяше за маика си че била бременна в 4 5 месец .. кфо станало .. зимата на някакъв курорт в Банско ли къде не помня .. спала с някакъв .. /даже не го помни кои тои .. нито номер му има нищо ../ :D и няколко месеца по късно усетила нещо в корема рита.. мислела че е нещо някакви газове нз .. отишла на лекар и лекаря и казал че е бременна :D :D .. не се усетила защото 1) имала коремче и 2)на възраст е жената .. в смисъл /40- 40 и нещо ../ и сметнала че е нормално да и закъснява... и ся няма как да абортира няма ккак да каже на бащата.. и бившата ми саученичка ще си има братче / сестриче .. ако маика и вече не е родила :D ... абе смях ... но все пак е странно ако си на 15 и не разбереш . . .. :-o

nestle
08-15-2008, 18:15
Абе всичко е възможно! А и тя е на 15 години....расте ала бала може да си е мислила че напълнява или ддз....но щом доктора казва че е била в цветна бременност немисля че ние може да спорим! А и за кво изобщо го мислим това момиче....да й е живо и здраво момченцето и тя също! Да не дава Бог да идва на нашите глави че тогава вече става кофти....

Liar
08-15-2008, 18:32
http://www.vbox7.com/play:bc861fd4
Тук обясняват защо не се е усетила!!!

mirchetu
08-15-2008, 20:49
Абе не е забелязала хаххахах Не виждам защо изобщо се обсъжда това. Просто е минало много време, докато реши какво да прави с бебето и е станало късно за аборт и се прави на тресната пред техните, защото иначе не може да им даде отговор на въпроса "Защо не ни каза?". Кое идва първо на ум, с което да се измъкнеш? - "Не знаех", само дето за бременност е малко по-сложно да не си знаел и недоумявам как техните, а и доста други хора изобщо са се хванали. 8-)

Miss_Fenty
08-15-2008, 21:01
А тя знаела ли е че е 15 годишна и че мензиса и бил спрял само за 8 месеца - или тва е нормално ей така да спира профилактично по за няколко месеца :D :D :D

На една приятелка и беше спрял за 7,8 месеца а тя даже не е сексуално активна.Така че..много може да е нередовен на тая възраст.А доколкото момичето..ми възможно е според мен. :)

buffalo88
08-15-2008, 21:02
Бащата да му мисли.

get_nasty_
08-15-2008, 21:02
когато разбрах бях ето така :shock: не ми се струва логичноо...тя бременна в 8-ми м есец кара цветна бременност и никои от техните не забелязва....определено съм сигурна че е разбрала (може би вече късно 4-ти месец) но я е било страх да каже на техните....тоя абсурд само тука може да стане...емм ся ще дондурка бебенце :)

П.С. mirchetu : напълно съм сагласна с теб

letssingit
08-15-2008, 22:12
Само да вметна за най-младата майка в света, че детето на пректика гинетично е било неин брат близнак. По-опитните в мдицината да кажат дали е възможно, но тестовете са доказали, че при вътреутробното развитие тя го е асимилирала, растяло е в нея и след 5 години го е родила...но изобщо може ли бебе да има развити полови органи до такава степен, че да износи плод?
http://www.lemons.btourism.com/facts.php?id=2
Абе не се знае, щом е имала цикъл на 3 може да е била изнасилена и да е забременяла... :-o

plmn
08-15-2008, 22:16
Въх...плашите ме.

Bixel
08-15-2008, 22:45
Бащата да му мисли.
Следващия път да ползва кондом 8-)
Ако бях на негово място щях да кажа че съм гей 8)

bonbon4etoy
08-16-2008, 02:55
Po princip...cvetnata bremennost...katy ti teche e mn po razlichno ot tova kogato si ti idva menzisa...ne e sashtoto...mn po malko e...i se zzabelqzva...no tq ne e obarnala dostata4no vnimanie...a vse pak e vazmojno da ne e zabelqzala...6tom kazvat 4e i drugi zdravoslovni problemi e imala...a az si mislq 4e moje da e znaela..no da se e strahuvala da kaje na roditelite si i e iz4akala da se sluchi tova...i da pomislqt 4e ne e znaela...vse pak vsi4koe vazmojno de.. :?

buffalo88
08-16-2008, 06:14
Бащата да му мисли.
Следващия път да ползва кондом 8-)
Ако бях на негово място щях да кажа че съм гей 8)

Да те поправя- Безотговорен Гей *

xxxSnowflakexxx
08-16-2008, 08:20
Momi4eto nqma kak da ne e razbrala , 4e e bremenna.Nai veroqtno e razbrala kogato bebeto e po4nalo da se dviji no si e premul4ala zaradi roditelite si. :shock: :shock: :shock:

ani_crazy
08-16-2008, 12:34
тва момиче според мен е напълно малоумно.Не може да не усети че нещо и мърда и я рита в корема.И че почва да и расте корем.Тва е невъзможно.Аз мисля,че тя е знаела но я е било страх да каже вкъщи,И сега е казала,че незнаела,че е бременна за да няма проблеми вкъщи.

BurningDesire
08-16-2008, 13:15
Добре, приемам, че щом е цветна бременността - няма как да се усъмниш, не е наддала килограми заради спортуването, не е усетила контракциите, докато не е почнала да ражда, ама сутрешното гадене и цялостното неразположение през първите месеци на бременността как не е усетила не ми е ясно? Пък и ако е повръщала и си е мислела, че е от друго, как така майка й не й е обърнала внимание? Месец-два да повръщаш всяка сутрин си е меко казано притеснително....

pepelq6kaaa
08-16-2008, 13:31
kak da ne razbere se pak si ima priznaci korema trqbva da i raste da i prilo6ava i t.n nebivalici samopi6at

MaRiYa_86
08-16-2008, 13:41
Абе...да е живо и здраво бебчето.Животът е странен,всичко се случва.

cHooOpiHka___
08-16-2008, 13:53
ohhh ... mn mneniq mn ne6to...nz kavo da kaja osven 4e kakto vs taka i az ostanah iznenadana...no tva e polojenieto i kakto kazaha jivota e stranen vsi4ko e v1zmojno...v dne6no vreme...p1k dori i tova...da sa jivi i zdravi...tova e nai-vajnoto p1k s vsi4ko drudo 6e se spravat... :) :)

InFaTuAtEd
08-17-2008, 03:34
да бе 8месеца нито бебе ще усетиш,нито,че ти расте корема :-o

Biskfitka
08-17-2008, 09:35
аз мисля че е знаела ама не казва :D даже и цветна бременност да е...пак ш усети ..тва бебе не мърда ли :( :-o

nik4ooo
08-17-2008, 13:27
tq trqbva da e adski tupa za da ne razbere...... ne znae li "prostite" simptomi.........tva bebe kato i e bilo 1 6ut dali puk ne e razbrala :D

silky92
08-17-2008, 17:57
Да бе не е знаела друг път ,по-скоро се е страхувала да каже на техните :? :-D

the_legend_of_one_love
08-18-2008, 07:52
Добре де, имала е цветна бременност, значи течението /сигурно/ е било необичайно на цвят, че и количество! Как не се е усетила да си купи тест за 3 лв.?

И аз съм на мнение, че непросветеното хлапе е "наш кадър". :D Да й е честито бечето, да й е живо и здраво и дано семейството не съсипва и неговия живот, давайки го в дом за деца!
a we cvetna bremennost zna4i menstoaciq a ne te4enie s neobi4aen cvqt :-x

the_legend_of_one_love
08-18-2008, 07:57
tq trqbva da e adski tupa za da ne razbere...... ne znae li "prostite" simptomi.........tva bebe kato i e bilo 1 6ut dali puk ne e razbrala :D
a we ti ne pro4ete li vsi4ki mneniq.. tq ne e bila kakto pove4eto bremenni imala si e menstruaciq i e bila s mn malak korem. Kazvate 4e tq e tapa sled kato ne e razbrala 4e e bremenna (vapreki 4e to pri tezi usloviq nadali nqkoi bi razbral) az pak se 4udq roditelite i kak ne sa zabelqzali stiga ste govorili 4e tq ne bila zabelqzala..mi tehnite nali jivee s roditelite si vse pak.. taka kato gledam nikoi ni6to neredno ne e zabelqzal :-x qvno naistina ne i e li4alo za6tot kato sa oti6li v bolnicata lekarite sa6to ne sa zabelqzali 4e e bremenna a sa go ustanovili po-kasno

Biskfitka
08-18-2008, 09:11
the_legend_of_one_love при цветната бременност понякога количеството или цвета на ментсруацията се променя (така съм чела)

А и колкото и да не `и личи все пак в нея има живо същество което мърда! Почти невъзможно е да не е усетила :( :)

Love0nlyMyself
08-18-2008, 09:56
мм само да кажа за тва + новината дето излезе некъде на следващия ден в същия сайт :

момичето е решило да задържи бебето си

това е :D ако знаете вече за това радвам се :)

sweet_riddle
08-18-2008, 10:15
А тя знаела ли е че е 15 годишна и че мензиса и бил спрял само за 8 месеца - или тва е нормално ей така да спира профилактично по за няколко месеца :D :D :D


ako ne si 4yl e bila v cvetna bremennost :) ama i taka da e ne vqrvam 4e ne e znaela prosto e kriela ot tqxnite.....pak sq sa 4ydi dali da go dava za osinovqvane 6tom ne e mislila i e zabremenqla trqq da go gleda a ne da izostavq gorkoto dete :x

mistake
08-18-2008, 10:16
Вие не гледате ли новини? Карала е цветна бременност , Наддала е много малко килограми и майка и и баща й не са се усъмнили. Казват , че не е знаела за бременноста си... Е тук вече не съм съгласна. Как 8 месеца ще живее нещо в теб и ти няма да го усетиш?

the_legend_of_one_love
08-18-2008, 10:18
the_legend_of_one_love при цветната бременност понякога количеството или цвета на ментсруацията се променя (така съм чела)

А и колкото и да не `и личи все пак в нея има живо същество което мърда! Почти невъзможно е да не е усетила :( :)
ne moje da se promeni 4ak tolkova cveta kato napraimer ot 4erven da stane zelen ili sin :D

the_legend_of_one_love
08-18-2008, 10:19
kolko da se promeni, tva si e menstruaciq vse pak