PDA

View Full Version : Ей тука отзаде



Lakomnik
08-15-2008, 05:03
Ей тука сме с един приятел у тях и на леглото му зад нас точно спи едно момиче да я наречем Х и ся двамата стоим и се чудим ко да праим щото бая похърква ена такава :Д и турила ината ръка на стената разтворела си е краката и къв е въпроса ми деа знам да се смейте ей тука :Д да га ибем или да га погребем 7 метра под земята от 2 рия етаж доло има 7 метра траП :Д ама снощи на гони ина мечка на аязмото рекохме да апним таме и изведнаж МЕЧКА аз как си играх на песента на имиля и изведнаж аратличето с пълна уста вика мечкаа еи га чуа са кък риве и аз скочех шашнахме са к'чихме са в пижака и аха да запали ама йок свещи ударихме гридЪ ( Бербатов неуспя да вкара гол ) и мечката доиде да бутне колата да запали и тругнамхе и ена лисица искочи на пътя шяхми да га блъсним и ся от ситуацията пишките останаха меки ( лукумени ) и ся ? ко ? пихме по ена напитка Cocaine продаа са на Лукойла ниакде другаде в Ст.Загора не намерихме и изпихме ги ся хем треперим хем пишките не ни стааат МАНА ФАКА сотиацията стана сложна общо взето тва е благодаря за вниманието и за жените дето обичат да праят свирки на мек хуй най хубава свирка става питайте бащите си ако не вярвате само да н въ бият публикувай го аратличе добре аратлик :Д

LadySunshine
08-15-2008, 05:39
тва е първото нещо което прочитам на именния си ден, благодаря че ме развеселявате от сутринта :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

machoka
08-15-2008, 05:49
т. 11